Nah, gemeente Eindhoven haalt ze wel weer uit de zorgenquote:Op zondag 21 augustus 2011 23:17 schreef ganzenherder het volgende:
Maar dat geld strooien van PSV is toch gewoon enorm riskant? De kans dat PSV weer geen CL haalt is reeel te noemen en als je dan achteraf gezien structureel verlies hebt gemaakt op al die dure investeringen heb je gewoon een huge ass probleem...
Als je Pieters voor 8m en Engelaar voor 2m verkoopt, hou je toch nog over zelfs?quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:17 schreef ganzenherder het volgende:
Maar dat geld strooien van PSV is toch gewoon enorm riskant? De kans dat PSV weer geen CL haalt is reeel te noemen en als je dan achteraf gezien structureel verlies hebt gemaakt op al die dure investeringen heb je gewoon een huge ass probleem...
Zenuwachtig?quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:11 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Niet erg, maar Verkoelen heeft maar 1x ingevallen. Deze wedstrijd is best belangrijk. Stel dat hij zenuwachtig is en we komen achter te staan. Dan kan je een moeilijke avond krijgen en dan speel je misschien een seizoen geen Europees voetbal.
Zoals ook bij Ajax gebeurd is.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:18 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Nah, gemeente Eindhoven haalt ze wel weer uit de zorgen
In een stadion met 35.000 man is heel wat anders dan met 500 man.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:19 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Zenuwachtig?
Denk dat hij in de reserve Eredivisie moeilijkere spitsen tegen zich heeft gehad als die van Ried.
Heeft Fredje naast zich, goeie coach qua ervaring.
Sfeer is hetzelfde.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:22 schreef Doublepain het volgende:
[..]
In een stadion met 35.000 man is heel wat anders dan met 500 man.
Ik vind Matavz niet zo'n matige meevoetballer, sterker nog, ik zag hem geregeld ballen verwerken waar de klasse vanaf druipt. Die is best aan te spelen met het rug naar de goal, maar goed loopwerk, dito aanname. Uitstekend kopper ook. Matavz is completer dan gedacht wordt. Ik vind 'm wel wat weg hebben van Luuk de Jong. Alleen veel dodelijker.quote:
WAT?! Dit meen je niet.... Rutten maakt talent juist kapot, het is een lafaard van een trainer.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:24 schreef Doublepain het volgende:
Maar een ding moet ik wel zeggen over Fred, dat is dat hij talenten wel een kans geeft. Oké bij Verkoelen had hij geen keus, maar hij kon ook Ojo of Pieters daar neerzetten. Na Labyad, Zeefuik, Ojo en Tamata. Krijgen we misschien ook Verkoelen erbij. Mooi.
Denk je? Maar misschien pakt het ook wel positief uit. Tamata moest volgensmij debuteren in het Rangers stadion.quote:
Hij is wel compleet, maar ik zie 'm nooit een bal aannemen onder druk en deze vervolgens 1x te beroeren of af te schermen om vervolgens de 2e en/of 3e man te vinden, wat (zoals je zelf al terecht aanhaalt) Luuk De Jong goed beheerst. Maar dat is niet erg, als Matavz dat ook kon dan zou hij de stap naar PSV overslaan. Ik zie Matavz als slim, behendig en dodelijk en op z'n best met ruimte achter de verdediging. Bij PSV zie ik hem er 15-20 inschoppen, maar zijn medespelers niet genoeg kunnen laten meeprofiteren zoals Sigthorsson dat bij Ajax wel aardig kan, en Luuk De Jong al helemaal (als hij in de punt speelt).quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:25 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Ik vind Matavz niet zo'n matige meevoetballer, sterker nog, ik zag hem geregeld ballen verwerken waar de klasse vanaf druipt. Die is best aan te spelen met het rug naar de goal, maar goed loopwerk, dito aanname. Uitstekend kopper ook. Matavz is completer dan gedacht wordt. Ik vind 'm wel wat weg hebben van Luuk de Jong. Alleen veel dodelijker.
Heb je de wedstrijd uberhaupt in zijn geheel gezien?quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:27 schreef ganzenherder het volgende:
Rutten ineens ophemelen na een goede overwinning op een zeer zwakke tegenstander![]()
![]()
Dan is meneer Ronald Koeman dus ook een toptrainer
Nah, vandaag kon je eindelijk zien hoe PSV speelt als het achterin goed staat. Dat stond het ook, eerste schot op goal in de 67e minuut geloof ik.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:27 schreef ganzenherder het volgende:
Rutten ineens ophemelen na een goede overwinning op een zeer zwakke tegenstander![]()
![]()
Dan is meneer Ronald Koeman dus ook een toptrainer
Kan zijn. Maar iedereen vergelijkt ADO hier met het ADO van vorig seizoen, en dat is gewoon niet reeel. Een uitwedstrijd op zo'n gecontroleerde manier winnen is prima. Maar het is wel vreselijk opportunistisch om Rutten nu ineens weer alle credits te geven terwijl hij donderdag nog collectief afgebrand werd hier.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:29 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd uberhaupt in zijn geheel gezien?
Het was gewoon goed, klaar. Heeft niks met onkunde Ado te maken.
Je hebt wel gelijk dat Matavz momenteel goed overweg kan met die ruimte die achter verdediging valt, zeker. Maar ik denk dat hij ook goed uit de voeten kan tegen een tegenstander die zich massaal terugtrekt. Dit PSV is al jaren besluiteloos rondom de 16, juist wat opportunisme kan het goed gebruiken. Matavz heeft een metertje nodig en weet waar de goal staat. Ik vraag me af of een pure kaatser/balvasthoudende spits daar zoveel aan gaat bijdragen.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:28 schreef DeNummer10 het volgende:
[..]
Hij is wel compleet, maar ik zie 'm nooit een bal aannemen onder druk en deze vervolgens 1x te beroeren of af te schermen om vervolgens de 2e en/of 3e man te vinden, wat (zoals je zelf al terecht aanhaalt) Luuk De Jong goed beheerst. Maar dat is niet erg, als Matavz dat ook kon dan zou hij de stap naar PSV overslaan. Ik zie Matavz als slim, behendig en dodelijk en op z'n best met ruimte achter de verdediging. Bij PSV zie ik hem er 15-20 inschoppen, maar zijn medespelers niet genoeg kunnen laten meeprofiteren zoals Sigthorsson dat bij Ajax wel aardig kan, en Luuk De Jong al helemaal (als hij in de punt speelt).
Hier ben ik het mee eens. Rutten moet voor mij nu eerst 4 keer op rij kampioen worden én 4 keer de EL/CL winnen voor ik weer respect voor de angsthaas˛ toon.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:33 schreef ganzenherder het volgende:
[..]
Kan zijn. Maar iedereen vergelijkt ADO hier met het ADO van vorig seizoen, en dat is gewoon niet reeel. Een uitwedstrijd op zo'n gecontroleerde manier winnen is prima. Maar het is wel vreselijk opportunistisch om Rutten nu ineens weer alle credits te geven terwijl hij donderdag nog collectief afgebrand werd hier.
Zoals ik vorige week niet meeging in het totaal afbranden van het elftal ga ik nu ook niet mee in de hosannastemming die is ontstaan is na een wedstrijd tegen een ontzettend slecht Ado. Het zag er leuk uit, het begon ergens op te lijken, maar dit Ado was zo zwak.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:31 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Nah, vandaag kon je eindelijk zien hoe PSV speelt als het achterin goed staat. Dat stond het ook, eerste schot op goal in de 67e minuut geloof ik.
Als PSV zijnde moet je zo'n wedstrijd altijd winnen. Deze pot zie ik vooral als morale overwinning.quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:40 schreef LudoSanders het volgende:
[..]
Zoals ik vorige week niet meeging in het totaal afbranden van het elftal ga ik nu ook niet mee in de hosannastemming die is ontstaan is na een wedstrijd tegen een ontzettend slecht Ado. Het zag er leuk uit, het begon ergens op te lijken, maar dit Ado was zo zwak.
quote:Op zondag 21 augustus 2011 23:40 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
Hier ben ik het mee eens. Rutten moet voor mij nu eerst 4 keer op rij kampioen worden én 4 keer de EL/CL winnen voor ik weer respect voor de angsthaas˛ toon.
Eens. De voorhoede heeft best wel wat scorend vermogen nu. Wordt Reis nog fit op redelijke termijn?quote:Op maandag 22 augustus 2011 08:45 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Kanker maar lekker verder dan.
Verder heb ik het niet over dat Rutten zo goed was, maar dat het elftal zo goed was.
En ik denk dat iedereen kon zien dat de opstelling die gisteren op het veld stond 10x beter was als al die vorige varianten.
Prioriteit van versterking ligt nog altijd achterin. Dat ze Matavsz maar eens even laten voor wat het is en eerst eens zoeken naar een waardige vervanger voor Pieters en centraal achterin.
Ik snap niet dat men vindt dat er geen echte spits nodig is.... na 1 wedstrijd tegen een ontzettend zwak ADO.quote:Op maandag 22 augustus 2011 09:22 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Eens. De voorhoede heeft best wel wat scorend vermogen nu. Wordt Reis nog fit op redelijke termijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |