RABAT (ANP) - De Marokkaanse autoriteiten hebben in samenwerking met de geheime diensten van Nederland, België, Frankrijk en Duitsland 'gevaarlijke' Marokkaanse moslimfundamentalisten in die landen in kaart gebracht. Dit meldt het Marokkaanse weekblad Demain Magazine zondag.
Volgens het 'geheime rapport' zijn er in die landen vijfhonderd Marokkaanse fundamentalisten gevonden van wie er veertig zijn gerubriceerd als 'gevaarlijk'.
De Marokkaanse autoriteiten hebben diverse criteria gehanteerd om te bepalen of een fundamentalist gevaarlijk is en mogelijk aanslagen wil plegen, aldus Demain Magazine. Daartoe behoren reizen naar conflictgebieden zoals Afghanistan en Tsjetsjenië, het bezoeken van 'radicale' moskeeën of het houden van (goedkeurende) toespraken over de aanslagen van 11 september in de Verenigde Staten.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dit jaar blijven alle extremisten in Europa
quote:Definieer 'welke reden dan ook'.
Op maandag 01 juli 2002 00:08 schreef mixologist het volgende:
dat zijn dus de marokkanen die gevaaarlijk zijn omdat ze terroristische aanslagen willen plegen? wie gaat de rest van de marokkanen in kaart brengen als zijnde gevaarlijk om welke reden dan ook?
quote:Lijkt me duidelijk, racistische redenen. Volgens sommige mensen zijn namelijk alle Marokkanen per definitie een bedreiging voor onze maatschappij. Vooral de groep die gewoon werkt en zich fatsoenlijk gedraagt, want die maakt dat 'echte Nederlanders' het gevaar niet ziet.
Op maandag 01 juli 2002 00:19 schreef shmoopy het volgende:[..]
Definieer 'welke reden dan ook'.
quote:Een hoop daarvan zitten op Maroc.nl denk ik
Op zondag 30 juni 2002 23:48 schreef Chadi het volgende:Volgens het 'geheime rapport' zijn er in die landen vijfhonderd Marokkaanse fundamentalisten gevonden van wie er veertig zijn gerubriceerd als 'gevaarlijk'.
quote:En Nederlanders, Belgen, Fransen, Denen, Duitsers, Turken etc.
Op maandag 01 juli 2002 00:08 schreef mixologist het volgende:
dat zijn dus de marokkanen die gevaaarlijk zijn omdat ze terroristische aanslagen willen plegen? wie gaat de rest van de marokkanen in kaart brengen als zijnde gevaarlijk om welke reden dan ook?
quote:maar 40 gevaarlijk?
Op zondag 30 juni 2002 23:48 schreef Chadi het volgende:Volgens het 'geheime rapport' zijn er in die landen vijfhonderd Marokkaanse fundamentalisten gevonden van wie er veertig zijn gerubriceerd als 'gevaarlijk'.
[Dit bericht is gewijzigd door HenkieSpankie op 01-07-2002 07:18]
quote:Nee, die zijn alleen maar lastig voor ons en hebben weinig of geen invloed op het imago van Marokko...
Op maandag 01 juli 2002 06:56 schreef Strolie75 het volgende:
Vallen hieronder ook de Marokkanen die je met z'n twintigen in elkaar slaan, je van je laptop beroven of je vriendin in het zwembad aanranden?
quote:Heel verstandig. Weet je al hoeveelste jij staat?
Op zondag 30 juni 2002 23:48 schreef Chadi het volgende:
'Rabat brengt gevaarlijke Marokkanen in kaart'
quote:Jah ik sta Nr 1
Op maandag 01 juli 2002 10:45 schreef Tikorev het volgende:[..]
Heel verstandig. Weet je al hoeveelste jij staat?
quote:jah meelopers
Op maandag 01 juli 2002 11:19 schreef deGVR het volgende:
Zijn er ongevaarlijke fundamentalisten?
quote:Wat doen die dan? Een pizzeria binnenrennen met nep-explosieven omgebonden?
Op maandag 01 juli 2002 11:23 schreef Chadi het volgende:
jah meelopers
quote:99% van de Nazi's in de Tweede Wereldoorlog bestond uit meelopers.
Op maandag 01 juli 2002 11:23 schreef Chadi het volgende:
jah meelopers
quote:Naah die geven ze andere klusjes. Bestellen gewoon een Pizza of broodje gezond voor ze.
Op maandag 01 juli 2002 11:24 schreef Kaalhei het volgende:[..]
Wat doen die dan? Een pizzeria binnenrennen met nep-explosieven omgebonden?
quote:
Op maandag 01 juli 2002 11:00 schreef Chadi het volgende:[..]
Jah ik sta Nr 1
Daarom ga ik mezelf binnenkort van het leven beroven en samen met mij 20 andere gasten zoals jij
. Ja ik blaas mezelf op in een TBS kliniek.
quote:Ik refereerde naar nieuwsberichten die elke dag in de krant staan sukkel. Mijn ernstigste incident met een marokkaan was toen die sukkel me probeerde te beroven bij een pinautomaat. Dat liep overigens niet zo goed af voor hem.
Op maandag 01 juli 2002 13:59 schreef HiZ het volgende:
Goh Strolie heeft het toch maar zwaar in deze wereld. Al die Marokkaanse jongeren die hem inelkaarslaan en z'n vriendin aanranden. Mijn ernstigste incident ooit met 2 marrokkaanse jongens was dat ze 'vieze homo' naar me riepen. Wel nadat ze een veilige afstand tussen mij en hunzelf hadden gecreëerd.
quote:Je bent zelf een sukkel als je niet inziet dat je door je generalisaties ook mensen kwetst die niks te maken hebben met het veroorzaken van overlast. Jij bent net zo'n vandaal als het soort kutmarokkaantjes waar je de hele tijd tegen fulmineert. Ook jij bent een rem op de integratie.
Op maandag 01 juli 2002 15:36 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Ik refereerde naar nieuwsberichten die elke dag in de krant staan sukkel. Mijn ernstigste incident met een marokkaan was toen die sukkel me probeerde te beroven bij een pinautomaat. Dat liep overigens niet zo goed af voor hem.
quote:Bronnen, nogmaals ik denk dat je theorie volkomen kul is, ik zie geen bronvermelding of wat dan ook...
Op maandag 01 juli 2002 11:25 schreef Lithion het volgende:[..]
99% van de Nazi's in de Tweede Wereldoorlog bestond uit meelopers.
quote:Jij refereert puur naar het generaliseren waar jij zelf ook een enorme paplepel van op hebt. Bevorderen van het integratie-traject doe mensen als jij absoluut niet....
Op maandag 01 juli 2002 15:36 schreef Strolie75 het volgende:[..]
Ik refereerde naar nieuwsberichten die elke dag in de krant staan sukkel. Mijn ernstigste incident met een marokkaan was toen die sukkel me probeerde te beroven bij een pinautomaat. Dat liep overigens niet zo goed af voor hem.
quote:Je hebt je gevoel voor humor nog niet verloren, dat uitgerekend jij vraagt om bronnen.
Op maandag 01 juli 2002 20:18 schreef BansheeBoy het volgende:[..]
Bronnen, nogmaals ik denk dat je theorie volkomen kul is, ik zie geen bronvermelding of wat dan ook...
...
http://www.ghwk.de/engl/enchron.htm
http://motlc.wiesenthal.com/text/x32/xr3254.html
Tot grote frustratie van Hitler heeft de NSDAP tijdens vrije verkiezingen in het Duitsland van de jaren 30 nooit een meerderheid gekregen, al werden ze wel de grootste partij. Het aantal actieve leden was overigens nog een stuk kleiner. Maar een grote minderheid kan de boel dus ook behoorlijk verzieken.
quote:De jongens die dat soort dingen roepen lusten er vast zelf ook wel pap van
Op maandag 01 juli 2002 13:59 schreef HiZ het volgende:
Goh Strolie heeft het toch maar zwaar in deze wereld. Al die Marokkaanse jongeren die hem inelkaarslaan en z'n vriendin aanranden. Mijn ernstigste incident ooit met 2 marrokkaanse jongens was dat ze 'vieze homo' naar me riepen. Wel nadat ze een veilige afstand tussen mij en hunzelf hadden gecreëerd.
quote:Deze is leuk, zou van een Van Kooten-type kunnen komen.
Op maandag 01 juli 2002 20:20 schreef BansheeBoy het volgende:[..]
Jij refereert puur naar het generaliseren waar jij zelf ook een enorme paplepel van op hebt
quote:Volgens mij wist hij wel waar hij het over had
Op dinsdag 02 juli 2002 02:57 schreef BAZZA het volgende:[..]
De jongens die dat soort dingen roepen lusten er vast zelf ook wel pap van
![]()
tenminste zoiets zei een zekere drs Fortuyn
bronquote:Nieuwe moskeeën in Marokko ter bestrijding extremisme
De Telegraaf, vr 23 jul 2004, 22:55
RABAT - In Marokko komen er twintig moskeeën bij om radicale islamitische preken tegen te gaan. Koning Mohammed VI gaf vrijdag opdracht tot de bouw van de moskeeën in arme wijken van grote steden, waar die preken in illegale gebedshuizen worden gehouden.
Twaalf moslims die vorig jaar in Casablanca zelfmoordaanslagen pleegden waarbij 33 mensen om het leven kwamen, waren afkomstig uit sloppenwijken. Uit onderzoek van de regering is gebleken dat ze daar waren 'gehersenspoeld' door radicale geestelijken in geïmproviseerde moskeeën. Dergelijke gebedshuizen zijn de afgelopen twintig jaar als paddestoelen uit de grond geschoten in het Noord-Afrikaanse land.
en toch blijft het zo lekker actueel :')quote:Op zondag 25 juli 2004 15:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
jasses, een topic uit de oude doos.
Sssshhhtquote:Op zondag 30 juni 2002 23:48 schreef Chadi het volgende:
Dit jaar blijven alle extremisten in Europa
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |