De kwetsbaarheid van mijn man. Maar alles moet nog goed bezinken. En toch niet voor volgend jaar dus ik heb nog evenquote:
ja, dat snap ik, je wil er ook niet alleen voor komen te staan met een kleintje... Kunnen ze dat probleem niet definitief verhelpen dan?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:28 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
De kwetsbaarheid van mijn man. Maar alles moet nog goed bezinken. En toch niet voor volgend jaar dus ik heb nog even
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:27 schreef Stormqueen het volgende:
kuuut die baby
als ze lachen ben ik om
*rammel, rammel
en zeverkusjesquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:29 schreef Lindytje het volgende:
SQ, lachende baby's zijn inderdaad té cute....
Ik zag er twee weken geleden ook weer een op een feestje... en dan van die knuistjest die je haren vast pakken.... zucht
Kweenie zo goedquote:
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:32 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
wij krijgen gegarandeerd spekkiebabies
Ohhhhh, met van die spekpolsjes!!! En spekwangetjes en -beentjes!!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:31 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
en zeverkusjes
was vorig weekend bij een fokker op bezoek die bb kende van k&w, die hadden een spekmeisje van 8 maanden... TOO FRIGGIN CUTE!!
Spine&joint is een revalidatieding waar ze je zowel geestelijk als lichamelijk beetpakken en weer op de rit zettenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:29 schreef Incantrix het volgende:
Whehe, mooi topic
Taart, ik heb google even aangeslingerd, maar ik kan het zo snel ff niet vinden.. Is dat een epaalde behandelwijze oid? Ik wil dat zeker wel overwegen, de afgelopen drie dagen waren de ergste die ik in lange tijd had zonder zwangerschap. Althans, dat laatste is een aanname
pupoquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:31 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Kweenie zo goedMaar het zou wel een long shot zijn zeg maar.. Maarja, daar hadden we er al een paar van, dus eh, het kan best. Dus.
Helaas zo kundig zijn ze nog niet tegenwoordig. Hiervoor is het 16/17 jaar goed gegaan!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:29 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ja, dat snap ik, je wil er ook niet alleen voor komen te staan met een kleintje... Kunnen ze dat probleem niet definitief verhelpen dan?
ik al een tijdje, maar bb nog niet zoquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:32 schreef Sharana_LV het volgende:
sq ben je al om anders ga ik nog ff door met spammen
en baby sq en bb lijkt me te leuk
Wat is dat?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:33 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
pupo
(ja, ik lees al jaren mee in dat verdomde subforum van jullie)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |