quote:
Ook?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:27 schreef Bakfiets. het volgende:
Jullie hebben DM's.
[..]
Ik heb jullie gemist.Jullie massahysterie doet mij goed.
Ik heb vanmorgen een vakantie van 8 dagen proberen te plannen met Mrs. Dat was een flinke uitdaging, er moeten 3 afspraken voor verzet worden in de minst volle weekquote:Op donderdag 18 augustus 2011 11:51 schreef Bakfiets. het volgende:
Maar hee, mensen, hee! Wanneer doen we dan eens een leuke meet, mensen? Hee, mensen?
Moet ik 't weer helemaal opnieuw typen?quote:
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:01 schreef lezzer het volgende:
Ah, Korsakov.
Zie je wel, ik ben niet de enige
Wat is een kelder?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:09 schreef lezzer het volgende:
Ja joh, de kelder is net aangeveegd hoor.![]()
Of, wat zei je?
Ik heb ik Blackpool met m'n voeten in zo'n bak met vissen gezeten die je dode huidcellen opeten.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 12:13 schreef lezzer het volgende:
Zo, en nu ga ik naar m'n schoonheidsspecialiste.... uurtje of 2 werk
Echt? Lijkt me een beetje eng, eigenlijk. Is het duur?quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:27 schreef Vanyel het volgende:
Die visjes zijn superlekker! Niet om te eten (ugh, viavia andermans eelt eten), maar het kietelt heel fijn als ze aan je knabbelen.
Ik betaalde 10 pond voor 15 minuten.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:28 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Echt? Lijkt me een beetje eng, eigenlijk. Is het duur?
Er kwam ook een vierkante lesbo uit de Fish&Chips zaak om de hoek binnen om te vragen naar de visjes.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 13:27 schreef Vanyel het volgende:
Die visjes zijn superlekker! Niet om te eten (ugh, viavia andermans eelt eten), maar het kietelt heel fijn als ze aan je knabbelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |