Ik moet binnen ook al heel ver lopen voor ik buiten ben en vooral 's morgens ben ik blij dat Sjon überhaupt het tot buiten haalt, en Chico ook, zij zijn ook de enige twee die daar plassen, de rest niet eens es. En er zijn overal van die voortuinen , op dat hele stuk.
Sorry hoor, maar ze pissen niet tegen zijn schutting of tegen zijn tuin of wat dan ook, ik ga echt niet 's morgens tussen de rijdende auto's in op de parkeerplaats staan huppelen met de honden.
Hij zit daar in de uitlaatgassen op een superdrukke hoek, mss had ie echt iets beter na moeten denken welke woning hij kocht hoor. En gelijk van ja mijn hond pist toch ook niet binnen voor jouw deur? Wat een vergelijking
Zijn hond zit wel de hele dag met de kop onder de schutting door alle honden aan te vallen die daar langs lopen, maar dat boeit mij dan weer niks, daar hoor je mij niet over klagen