abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_102651713
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 15:54 schreef MutedFaith het volgende:
Wij zijn afgelopen zaterdag naar de Harbour Club in Maastricht geweest.

De lokatie, aan 't Bassin, is prachtig. We konden nog lekker op 't terras zitten. Nouja, 'konden'.. We moesten wel, aangezien ze iedereen buiten neergezet hadden. Al hadden we graag binnen gezeten (binnen was leeg overigens), dan had 't nog niet gekund. Toen 't later wat frisser begon te worden kwamen ze voor de dames met dekentjes aan zetten.

Ons werd een aperitief (champagne, een euro of veertien. Wel lekker; wat zoeter dan normaal met een mooie fruitsmaak) aangeboden en daarna kregen we de kaart. Blijkbaar stond bij de reservering niet dat we voor de restaurantweek kwamen, want de serveerster kwam met de reguliere kaart aanzetten. Kan gebeuren, niet veel later kregen we de juiste kaart.

We hadden al besloten om 't bij drie gangen te houden. Bij elke gang konden we kiezen uit 2 gerechten, waarvan voor de tweede keuze bij voor- en hoofdgerecht ¤ 3,50 per gang bijbetaald moest worden. Uiteindelijk hebben we beide een ander voorgerecht en hoofdgerecht genomen, om alles te kunnen proeven.

Voor- en hoofdgerechten waren qua smaak, opmaak, kwantiteit en kwaliteit prima.

De derde gang bestond uit koffie/thee of een 'chocolade duo'. Het viel me al tegen dat me niet gevraagd werd of ik koffie, capuccino, espresso, thee of watdanook wilde; ik kreeg gewoon normale koffie. Daarbij kreeg ik een vingerhoedje met creme brulee en een mini-brownie. Mijn vrouw had 't chocolade duo, bestaande uit een klein chocolade cakeje en een heel klein beetje chocolademouse. Beide gerechten samen waren misschien net 1 volledig dessert.

De bediening gedurende de avond begon prima. Na ontvangt kregen we direct ons aperitief, een bakje met olijven en een glas met gezouten en gezoete nootjes. Maar zodra duidelijk werd dat we van de restaurantweek waren en ik ook nog eens geen wijn dronk werden we compleet genegeerd. Lang wachten tussen de gangen, drank werd niet aangevuld, opgenomen bestellingen werden niet bezorgd, personeel was kortaf.

Geen goede reclame voor dit restaurant. Als 't bevallen was was ik er vast vaker gaan eten, want de menukaart en liggen bevielen me wel, maar op deze manier zullen ze me er niet snel meer terug zien.
Niet best idd. Wat voor gerechten hadden jullie?
  maandag 3 oktober 2011 @ 16:05:55 #227
146413 MutedFaith
Netwerkverdeelkastje
pi_102651911
Ik had als voorgerecht Pata Negra, met meloen en een tomatensalsa en als hoofdgerecht Op huidgebakken roodbaars / spinazie / pompoen-limoncello schuim / gepofte Rozeval aardappel

Mijn vrouw had als voorgerecht een trio van Schotse zalm / tomaten dressing / wasabi roomijs / kroepoek chips, het hoofdgerecht was iets met vlees.. Wat precies ben ik helaas vergeten.
[b]Op dinsdag 30 mei 2006 15:15 schreef veldmuis het volgende:[/b]
Zelfs voor een newbie kom je niet intelligent over.
pi_102653569
Wij aten gisteravond met vier personen bij de Havixhorst. In maart hebben we hier ook al gegeten tijdens de restaurantweek, toen met twee personen.

Het blijft een prachtige locatie, een landgoed in de bossen met een mooi landhuis en alles is mooi aangekleed. Bij binnenkomst werden we begroet door de jongen die ons de rest van de avond bediende en de eigenaar.

Aan tafel werd uitgelegd welke mogelijkheden er waren, een extra gang, een wijnarrangement, een apéritief. We zijn voor het complete pakket gegaan uiteindelijk ;-) Er werden tijdens de gangen ook broodjes aangeboden (keuze uit wit, donker en heel donker) en er was gezouten boter op tafel.

Het apéritief was een glas met 'druifjes uit eigen tuin, gewekt in grappa, opgeschonken met champagne'.

Daarna kregen we ook de amuses, twee verschillende.
Dit was een gestoomd ei met krokante aardappel en kaviaar van haring, met daarnaast een lepel met gegrilde watermeloen met twee crèmes van paprika en geitenkaas en een stukje olijf.



Vervolgens was het voorgerecht 'zachtgegaarde forelfilet met een remoulade van aardappel, knolselderij en gerookte forel, met een crème van mierikswortel'.
De wijn: Castel Firmian, pinot grigio, 2009.


Het tussengerecht was 'Gepocheerde maïskipfilet, bulgur met mint, koriander en rode ui, crème van artisjok en hazelnootgruis' (Voor mij zonder gruis, want allergisch voor nootjes). De wijn: Tapiz, Torrontes, 2009.



Het hoofdgerecht: 'Dungesneden runderlende met gestoofde rundersukade, pastinaakcrème, gebakken kastanjechampignons en een jus van staartpeper'. De wijn: Finca la Emperatix,, tempranillo, 2010. (pittig wijntje!)



Voor het nagerecht kregen we nog een dessertamuse: een glaasje met vanilleyoghurt, zachte peer en een granita van champagne. Heel lekker fris!



Het nagerecht werd geserveerd in twee borden. In de ene 'Een taartje van chocolade, tropische fruitcompote, straciatellamousse en een citrusschuimpje' en in de andere 'roomijs van koffiebonen met kokosschuim'. De wijn: Muscat de Beaumes de Venise, Domaine Bernardins, 2006.





Vervolgens bestelden we koffie en thee met friandises. Voor mij thee, en daarnaast drie keer koffie. Het duurde eventjes voor de friandises werden gebracht, en toen lagen er drie rijtes met lekkere dingen op. De serveerster zei eerst niets en liep weer weg. We waren even in verwarring, ze zouden toch niet alleen voor de koffie friandises brengen? Maar we waren te vroeg met ons oordeel want vlak daarna kwam ze al terug met nog een apart plaatje voor mij, zonder nootjes! Helemaal goed dus.

Voor de 'wel noteneters', een glaasje 'appeltaart nieuwe stijl' een crème brulee van tonkabonen, een stukje brownie, een stukje boterkoek en een paar bonbons, o.a. met mint en mandarijn.


Voor mij: ook de crème brulee en de boterkoek, en daarbij nog een citrusschuimpje, een cakje met rozijnen en chocolade, een glaasje met wittechocolademousse, sinaasappel en vanilleroom en een glaasje met bessencompote en ook een soort room.



Al met al hebben we een geweldige avond gehad, de sfeer was leuk, de bediening was erg vriendelijk, het eten heerlijk en met mijn notenallergie werd goed omgegaan.

En dan loop je weg en kijk je nog even om naar:

pi_102655431
Mooi pand! Sfeervol.

En die dessertamuse lijkt me echt heerlijk :9

En recensies met foto's zijn echt ^O^ Leuk dat steeds meer mensen dat gaan doen.
  maandag 3 oktober 2011 @ 18:06:08 #230
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_102656042
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 17:45 schreef Bluezz het volgende:

En recensies met foto's zijn echt ^O^ Leuk dat steeds meer mensen dat gaan doen.
Ik wil wel wat fotootjes van ons diner posten, alleen heb ik geen idee meer wat het allemaal was,dus verwacht geen echte recensie. Daar had ik ook iets teveel champagne voor op. :D
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_102656703
quote:
0s.gif Op zondag 2 oktober 2011 12:32 schreef golfer het volgende:
Wat een tegenvaller Kahlie en mijn mening over de mentaliteit van sommige restaurants in de Restaurantweek wordt er weer mee bevestigd: omzet, omzet, omzet en klantvriendelijkheid gering.

Je krijgt toch achteraf nog een soort proefformulier toegestuurd van Diningcity? (of doen ze dat tegenwoordig niet meer?) Ik zou daar in dit geval heel duidelijk een negatieve recensie van maken en zelfs een klacht over indienen.
Klacht indienen vind ik vrij pompeus... review heb ik inderdaad wel ingevuld van de site. Weet niet of ik daar nog reactie op krijg, maar verwacht het niet.

Edit: Hij was wel geplaatst, maar zie nu dat een aantal kritische reviews niet meer op diningcity staan.. sneu. Oh, verkeerd gekeken, op de Engelse site staat hij niet, op de Nederlandse wel.

quote:
0s.gif Op zondag 2 oktober 2011 16:59 schreef FutureFairytale het volgende:

hoe bedoel je dat ik verdrietiger word dan jij? :D
die opmerking trouwens 'wij zijn ook verwend' moest ik wel om lachen.. hij had denk geen idee wat hij zei.
Omdat ik denk dat jij dit soort diners minder vaak doet - dus als het dan tegenvalt is de teleurstelling *nog* groter. Ik denk ook niet dat hij wist wat hij zei.


quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 17:45 schreef Bluezz het volgende:

En recensies met foto's zijn echt ^O^ Leuk dat steeds meer mensen dat gaan doen.
Over foto's: Ik vind het heel leuk om ze te zien, maar zie mezelf echt niet met een camera foto's maken in een restaurant. Ik vind dat genant. Terwijl ik er echt geen last van heb als anderen het doen (alhoewel ik het niet heb gezien de afgelopen twee keren) Stom he?

[ Bericht 6% gewijzigd door kahlie op 03-10-2011 18:35:49 (met de neus gekeken) ]
  maandag 3 oktober 2011 @ 18:45:34 #232
3123 Sanne
dat zure BB modje...
pi_102657286
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 18:28 schreef kahlie het volgende:

Over foto's: Ik vind het heel leuk om ze te zien, maar zie mezelf echt niet met een camera foto's maken in een restaurant. Ik vind dat genant. Terwijl ik er echt geen last van heb als anderen het doen (alhoewel ik het niet heb gezien de afgelopen twee keren) Stom he?
We zaten in ons eigen plekje in de champagne lounge, dus daar had niemand last van. Bovendien heb ik niet geflitst.

Restaurant/lounge Geisha in Amsterdam:

De speciale menukaart ter ere van de restaurantweek


We zitten in de champagne lounge dus we drinken een flesje Piper Heidsick om mee te beginnen


Bij champagne horen oesters. Deze hebben we buiten het viergangen diner om besteld.

Eerste gang:


Dim Sum was het supplement dat er bij zat als je vier gangen had besteld. (die Iberico blijft geweldig!)


Nog een gang (de helft staat er niet op, was kennelijk al op)


Als de champagne op is gaan we nog even aan de sake


Nagerecht


Na het eten zakken wij altijd even af naar de cocktail lounge beneden, waar wij onze favoriete Blue Blazer (buiten de kaart om) bestellen:


Het was weer een groot feest, het blijft mijn favoriete restaurant. O+
Maar dat komt ook omdat we altijd zo lief onthaald worden en er al zo vaak komen.

[ Bericht 29% gewijzigd door Sanne op 03-10-2011 19:06:08 ]
Een volk dat voor tirannen zwicht, zal meer dan lijf en goed verliezen. Dan dooft het licht.
I.M. mijn streamzusje Quenda© of Loedertje zoals jullie haar kennen. RIP lief. :*
pi_102657939
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 18:45 schreef Sanne het volgende:

[..]

We zaten in ons eigen plekje in de champagne lounge, dus daar had niemand last van. Bovendien heb ik niet geflitst. Zal ze zo online zetten.
Zoals ik al zei: "Als anderen het doen heb ik er echt geen last van". Ik geloof je dus direct dat je anderen niet gestoord hebt. Ik vind het alleen zelf genant om te *doen*. Ben benieuwd naar de foto's!
pi_102676465
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 18:45 schreef Sanne het volgende:

Restaurant/lounge Geisha in Amsterdam [ ...]

Wat ziet het er lekker uit!
In dat Spaanse cafe danste wij ole, Maria Magdalena
Met je ogen zo zwart stal je heel mijn hart, Maria Magdalena
Sinds ik jou heb gekust vind ik nergens rust, Maria Magdalena
Ja, jou alleen wil ik steeds om mij heen, Jou en anders geen
  dinsdag 4 oktober 2011 @ 07:43:00 #235
62913 Blik
The one and Only!
pi_102676731
Afgelopen zondag naar de Goedheyd geweest in Utrecht, toch met een beetje gemengde gevoelens naar huis gefietst. Een gedeelte ligt bij mezelf door smaak (toetje was een drieluik van mango, en ik hou niet zo van mango). Maar ik vind dat het restaurant toch ook wel een paar missers had.

Allereerst het eten, het eten was zoals het normaal is bij de Goedheyd. Gewoon goed. Voorgerecht van kalfsmuis, met quinoa en truffelmayonaise. Portie had alleen wat groter mogen zijn. Hoofdgerecht was roodbaars met rosevalaardappel als bijgerecht kon je frietjes bijbestellen. hetnagerecht was het drieluik van mango. Zoals gezegd, ik hou niet zo van mango dus het toetje was voor mij geen succes.

Wat ik echter vreemd vond was dat verschillende tafels een extra voorgerecht hadden met pata negra, terwijl het ons nooit is aangeboden. Ook kregen we geen amuse, iets wat toch wel normaal is in een dergelijk restaurant. We kregen alleen wat brood vooraf, maar ook weer niet tussendoor. Ook de puntzak friet was aan de karige kant en zat maar voor 3/4de gevuld, kies er dan voor om een kleiner zakje te geven zodat het in ieder geval lijkt alsof je veel friet krijgt.

Wat ik eigenlijk de grootste misser vond van de avond was het wijnarrangement. Voor 3 gangen moesten we een whopping 33 euro neerleggen. Ter vergelijk, bij de Librije betaalden we 87 euro voor het wijnarrangement a 8 wijntjes, maar dan zit je wel in een 3-sterrenrestaurant en worden de wijntjes continue goed begeschonken. Als de wijntjes goed werden bijgeschonken was die 33 euro geen onoverkomelijk probleem geweest, maar dat was helaas niet het geval. Tussen voor en hoofdgerecht hebben we zeker 20 minuten zonder wijntje gezeten. Dat mag wat mij betreft niet voorkomen bij een wijnarrangement. Kortom, ik vond 11 euro per wijntje echt te duur voor wat je kreeg, ik had liever dan zelf een fles witte wijn uitgekozen.
pi_102679916
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 07:43 schreef Blik het volgende:

Wat ik eigenlijk de grootste misser vond van de avond was het wijnarrangement. Voor 3 gangen moesten we een whopping 33 euro neerleggen. Ter vergelijk, bij de Librije betaalden we 87 euro voor het wijnarrangement a 8 wijntjes, maar dan zit je wel in een 3-sterrenrestaurant en worden de wijntjes continue goed begeschonken. Als de wijntjes goed werden bijgeschonken was die 33 euro geen onoverkomelijk probleem geweest, maar dat was helaas niet het geval. Tussen voor en hoofdgerecht hebben we zeker 20 minuten zonder wijntje gezeten. Dat mag wat mij betreft niet voorkomen bij een wijnarrangement. Kortom, ik vond 11 euro per wijntje echt te duur voor wat je kreeg, ik had liever dan zelf een fles witte wijn uitgekozen.
Hmmm... beetje raar ja, dat je bij een arrangement zonder wijn blijft zitten. Ik snap dat je dat niet tof vindt. Ik verbaasde me wel over de prijs bij De Librije, want dat is wel erg goedkoop met hun wijn dan! Bij Parkheuvel ben je voor 4 wijntjes 75 euro kwijt op het officiele menu. Hun wijnen vind ik dan ook wel heel erg speciaal en lekker, maar toch, ik verwachtte bij de Librije ook zulke prijzen eigenlijk...
pi_102681377
Raar van die wijn ja, en ik vind als je vis met rosevalaardappeltjes eet het een beetje vreeemd dat je frietjes erbij kan bestellen :D

Sanne mooi, lekker en *hips die champie met oesters en de afsluiting zagen er gezellie uit!
pi_102682779
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 10:33 schreef kahlie het volgende:
Ik verbaasde me wel over de prijs bij De Librije, want dat is wel erg goedkoop met hun wijn dan! Bij Parkheuvel ben je voor 4 wijntjes 75 euro kwijt op het officiele menu.
wat :o nou al zou dat niet bijzonder en heel lekker zijn had t wel heel erg geweest :o
Wat er ook gebeurt; altijd blijven lachen :-)
  dinsdag 4 oktober 2011 @ 12:43:49 #239
62913 Blik
The one and Only!
pi_102683784
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 10:33 schreef kahlie het volgende:

[..]

Hmmm... beetje raar ja, dat je bij een arrangement zonder wijn blijft zitten. Ik snap dat je dat niet tof vindt. Ik verbaasde me wel over de prijs bij De Librije, want dat is wel erg goedkoop met hun wijn dan! Bij Parkheuvel ben je voor 4 wijntjes 75 euro kwijt op het officiele menu. Hun wijnen vind ik dan ook wel heel erg speciaal en lekker, maar toch, ik verwachtte bij de Librije ook zulke prijzen eigenlijk...
Ik moest even dubbel checken op het wel klopte wat ik zei. En idd, wijnarrangement bij de Librije voor het 8-gangen verrassingsmenu was 87,50. Bij het 4-gangen menu ben je 57,50 kwijt.
  dinsdag 4 oktober 2011 @ 12:44:55 #240
62913 Blik
The one and Only!
pi_102683812
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 oktober 2011 11:27 schreef Bluezz het volgende:
Raar van die wijn ja, en ik vind als je vis met rosevalaardappeltjes eet het een beetje vreeemd dat je frietjes erbij kan bestellen :D
Nou, het was een soort roseval-aardappel creme, en was maar een heel klein beetje.
pi_102742078
Dat Erik van Loo serieus was toen hij zei dat hij eigenlijk nog het liefst meer mensen zou willen laten genieten, blijkt wel. Parkheuvel verlengt de restaurantweek optie in Oktober & November voor de lunch van ma t/m vrij en voor het diner op dinsdag en woensdag avond.

[ Bericht 1% gewijzigd door kahlie op 05-10-2011 21:15:13 ]
pi_102742317
quote:
17s.gif Op woensdag 5 oktober 2011 18:15 schreef kahlie het volgende:
Dat Erik ter Loo serieus was toen hij zei dat hij eigenlijk nog het liefst meer mensen zou willen laten genieten, blijkt wel. Parkheuvel verlengt de restaurantweek optie in Oktober & November voor de lunch van ma t/m vrij en voor het diner op dinsdag en woensdag avond.
:D ^O^
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_103189083
quote:
0s.gif Op maandag 3 oktober 2011 16:51 schreef LieLie het volgende:
Wij aten gisteravond met vier personen bij de Havixhorst. In maart hebben we hier ook al gegeten tijdens de restaurantweek, toen met twee personen.

Het blijft een prachtige locatie, een landgoed in de bossen met een mooi landhuis en alles is mooi aangekleed. Bij binnenkomst werden we begroet door de jongen die ons de rest van de avond bediende en de eigenaar.

Aan tafel werd uitgelegd welke mogelijkheden er waren, een extra gang, een wijnarrangement, een apéritief. We zijn voor het complete pakket gegaan uiteindelijk ;-) Er werden tijdens de gangen ook broodjes aangeboden (keuze uit wit, donker en heel donker) en er was gezouten boter op tafel.

Het apéritief was een glas met 'druifjes uit eigen tuin, gewekt in grappa, opgeschonken met champagne'.

Daarna kregen we ook de amuses, twee verschillende.
Dit was een gestoomd ei met krokante aardappel en kaviaar van haring, met daarnaast een lepel met gegrilde watermeloen met twee crèmes van paprika en geitenkaas en een stukje olijf.

[ afbeelding ]

Vervolgens was het voorgerecht 'zachtgegaarde forelfilet met een remoulade van aardappel, knolselderij en gerookte forel, met een crème van mierikswortel'.
De wijn: Castel Firmian, pinot grigio, 2009.
[ afbeelding ]

Het tussengerecht was 'Gepocheerde maïskipfilet, bulgur met mint, koriander en rode ui, crème van artisjok en hazelnootgruis' (Voor mij zonder gruis, want allergisch voor nootjes). De wijn: Tapiz, Torrontes, 2009.

[ afbeelding ]

Het hoofdgerecht: 'Dungesneden runderlende met gestoofde rundersukade, pastinaakcrème, gebakken kastanjechampignons en een jus van staartpeper'. De wijn: Finca la Emperatix,, tempranillo, 2010. (pittig wijntje!)

[ afbeelding ]

Voor het nagerecht kregen we nog een dessertamuse: een glaasje met vanilleyoghurt, zachte peer en een granita van champagne. Heel lekker fris!

[ afbeelding ]

Het nagerecht werd geserveerd in twee borden. In de ene 'Een taartje van chocolade, tropische fruitcompote, straciatellamousse en een citrusschuimpje' en in de andere 'roomijs van koffiebonen met kokosschuim'. De wijn: Muscat de Beaumes de Venise, Domaine Bernardins, 2006.

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Vervolgens bestelden we koffie en thee met friandises. Voor mij thee, en daarnaast drie keer koffie. Het duurde eventjes voor de friandises werden gebracht, en toen lagen er drie rijtes met lekkere dingen op. De serveerster zei eerst niets en liep weer weg. We waren even in verwarring, ze zouden toch niet alleen voor de koffie friandises brengen? Maar we waren te vroeg met ons oordeel want vlak daarna kwam ze al terug met nog een apart plaatje voor mij, zonder nootjes! Helemaal goed dus.

Voor de 'wel noteneters', een glaasje 'appeltaart nieuwe stijl' een crème brulee van tonkabonen, een stukje brownie, een stukje boterkoek en een paar bonbons, o.a. met mint en mandarijn.
[ afbeelding ]

Voor mij: ook de crème brulee en de boterkoek, en daarbij nog een citrusschuimpje, een cakje met rozijnen en chocolade, een glaasje met wittechocolademousse, sinaasappel en vanilleroom en een glaasje met bessencompote en ook een soort room.

[ afbeelding ]

Al met al hebben we een geweldige avond gehad, de sfeer was leuk, de bediening was erg vriendelijk, het eten heerlijk en met mijn notenallergie werd goed omgegaan.

En dan loop je weg en kijk je nog even om naar:

[ afbeelding ]
allereerst dank voor je geschoten foto's en (als het kan)volgende keer toch maar gewoon je digitale cameraatje meenemen of zorgen dat je camera van je mobiel iets meer pixels heeft? ;)

Wat ik ook zie is hoe goed geproportioneerd het eten op de borden zijn,iets wat sommige restaurants in Rotterdam nog iets van kunnen leren als het gaat om het serveren van een behoorlijke hoeveelheid en aantallen gerechten voor een redelijke prijs. }:| Vooral je amuse met ei zie je amper nog in de betere restaurants van Rotterdam. ;(

quote:
17s.gif Op woensdag 5 oktober 2011 18:15 schreef kahlie het volgende:
Dat Erik van Loo serieus was toen hij zei dat hij eigenlijk nog het liefst meer mensen zou willen laten genieten, blijkt wel. Parkheuvel verlengt de restaurantweek optie in Oktober & November voor de lunch van ma t/m vrij en voor het diner op dinsdag en woensdag avond.
Goh je zou het bijna nog gaan geloven dat Erik van Loo het meent. :{ Of zou die verlenging niet gewoon zijn omdat Park Heuvel behoorlijk wat klandizie mist en dus logischerwijs zo probeert eea te compenseren dmv extra inkomsten. :Y *)
Laten we wel zijn. Een 2 sterrenrestaurant die moet toch niet om gasten verlegen zitten door gebruik te maken van de restaurantweek? De eigenaren van Amarone gaan iig zich volgende jaar nog een keer bedenken of ze wederom mee doen want er was behoorijk wat irritatie over de reserveringen dit jaar, wie er langskwamen en de gemiddelde besteding. :Y

[ Bericht 1% gewijzigd door rubje op 17-10-2011 14:09:22 ]
Yvonne schreef op maandag 31 oktober 2011 @
13:59:43 in DEF SC #282 aan AchJa & Co
Vanaf hier en nu stopt het in DEF én op FOK!
Ik wil hier een normale SC zonder gebitch!
pi_103222331
quote:
6s.gif Op maandag 17 oktober 2011 14:02 schreef rubje het volgende:

Goh je zou het bijna nog gaan geloven dat Erik van Loo het meent. :{ Of zou die verlenging niet gewoon zijn omdat Park Heuvel behoorlijk wat klandizie mist en dus logischerwijs zo probeert eea te compenseren dmv extra inkomsten. :Y *)
Laten we wel zijn. Een 2 sterrenrestaurant die moet toch niet om gasten verlegen zitten door gebruik te maken van de restaurantweek? De eigenaren van Amarone gaan iig zich volgende jaar nog een keer bedenken of ze wederom mee doen want er was behoorijk wat irritatie over de reserveringen dit jaar, wie er langskwamen en de gemiddelde besteding. :Y

Parkheuvel zit volgens mij ook niet verlegen om gasten. Toen ik er was zag ik duidelijk dat niet alle couverts/tafels voor restaurantweekgasten waren. Het zat bijna compleet vol. De verlenging die ze hebben aangeboden voor het diner geldt slechts op 2 van de 6 avonden en zal ook wel beperkt zijn qua couverts. Wij zijn echter wel gruwelijk verwend en zo hoort het ook. :Y

Parkheuvel heeft ook aangegeven dat het e.e.a. niet klopte met restaurantweekreserveringen in voorgaande jaren. Vandaar het huidige bevestigingsbeleid en er wordt ook gepraat over aanbetalingen (zie eerder artikel in dit draadje).

Bij Amarone heb ik eerder dit jaar al gegeten. Toen vond ik het aardig leeg in de zaak.

De restaurantweek is begonnen als leuke geste om mensen op een goedkopere manier kennis te laten maken met toprestaurants. Helaas denken sommige restaurants dat het vooral een snelle manier van cashen is. Dat zorgt voor teleurstellingen. En het dan wel goed wordt gedaan, dan wil ik dat ook wel vermelden.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')