quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:26 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Als je zo over een grapje valt, dan vind ik dat behoorlijk treurig. Oh trouwens, dat hele "studentikoze", wat jij zo haat hè, die biercantus is daar een schoolvoorbeeld van. Maargoed, dat vind ie dan weer wel leuk, met bier naar andermans hoofd smijten.
Wist je trouwens dat je bij zo'n biercantus moet adten tot je kapotvalt? Nog zoiets studentikoos.
Waarom nou weer met geweld? Voor zoiets kan je voor verkrachting worden veroordeeld met alle gevolgen van dien.quote:Op maandag 15 augustus 2011 20:35 schreef Rossdale het volgende:
Achtelijke figuren zijn dat die echt een bijbehorende corpsballenhockeystick door hun meniscus heen geramt dienen te krijgen.
Trek het je nou niet zo aan man. Ik vind het wel leuk om wat mensen te stangen, maar een munt in iemand z'n aars stoppen vind ik gewoon not done, student of niet.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:26 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Als je zo over een grapje valt, dan vind ik dat behoorlijk treurig. Oh trouwens, dat hele "studentikoze", wat jij zo haat hè, die biercantus is daar een schoolvoorbeeld van. Maargoed, dat vind ie dan weer wel leuk, met bier naar andermans hoofd smijten.
Wist je trouwens dat je bij zo'n biercantus moet adten tot je kapotvalt? Nog zoiets studentikoos.
quote:
Een peuk in benzine gooien zorgt er meestal voor dat de sigaret gedoofd wordt.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:35 schreef dreamzk het volgende:
Het is alsof ik een peuk in benzine gooi, dance my puppets
Ik kan gewoon niet tegen die omslag hier als het over verenigingen gaat. Als een of andere beunhaas bij jackass dat soort shit doet is het grappig en als het op een vereniging gebeurt breekt de tent hier los. Elke keer weer, echt kansloos gewoon.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:36 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Trek het je nou niet zo aan man. Ik vind het wel leuk om wat mensen te stangen, maar een munt in iemand z'n aars stoppen vind ik gewoon not done, student of niet.
In films niet.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:37 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Een peuk in benzine gooien zorgt er meestal voor dat de sigaret gedoofd wordt.
Nee helemaal niet.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:40 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Ik kan gewoon niet tegen die omslag hier als het over verenigingen gaat. Als een of andere beunhaas bij jackass dat soort shit doet is het grappig en als het op een vereniging gebeurt breekt de tent hier los. Elke keer weer, echt kansloos gewoon.
quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:40 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Ik kan gewoon niet tegen die omslag hier als het over verenigingen gaat. Als een of andere beunhaas bij jackass dat soort shit doet is het grappig en als het op een vereniging gebeurt breekt de tent hier los. Elke keer weer, echt kansloos gewoon.
daarom mijn link postquote:
Heb al geen eens zin meer als het zo moet gaan.quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:49 schreef Frankii het volgende:
Die meet hè, die wordt zo kensergezellig.
quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Een ding is zeker ik ga niet slapen voor je het weet staat KK met zijn handen in mijn anus te vrotten
quote:Op maandag 15 augustus 2011 21:51 schreef dreamzk het volgende:
KK het is net zoals ik zei, mensen die geen ervaring hebben met studentenverenigingen weten gewoon weg niet waarover ze het hebben. Does it sound like I care?
Dit bedoel ik dus met mijn opmerking, bekrompen geesten allemaal die niet de levenstijl van anderen accepteren als het niet strookt met hun levenstijl.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop