Die had ik na 7xquote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:20 schreef Insomnia_ het volgende:
3 keer de mount zien droppen in TBC, 2 keer in wotlk.
5 keer verloren
Overigens wel White Hawkstrider gekregen vandaag na 59 runs op me druid.![]()
Ik had mijn Raven Lord na 5 runs!quote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:36 schreef Metonae het volgende:
En nou allemaal muiltjes dicht over die rare mount drops! Ik word er helemaal depressief van
Ashes of al'ar. 2de TK runquote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:36 schreef Metonae het volgende:
En nou allemaal muiltjes dicht over die rare mount drops! Ik word er helemaal depressief van
Heb ik toch iets goeds gedaanquote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:44 schreef Peanutnootje het volgende:
Eigenlijk klopt de topictitel niet meer
EDIT:
Toch wel, die stomme vervelende schildpad vis ik maar nergens uit >=(
Mijne na 13 ofzo. Maar de deathcharger en fiery warhorse heb ik nog steeds niet en die farm ik al sinds WotLK. Kara niet elke week, maar toch wel 2 keer per maand zoquote:Op donderdag 18 augustus 2011 21:37 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ik had mijn Raven Lord na 5 runs!
Nja ik had mijn eigen account een keer geruild voor een ander account.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 17:20 schreef Wolve000 het volgende:
[..]
Dat je het account niet meer hebt? Verkocht ofzo?
Want als je nog een oude login hebt, kan je die "importeren" in battle.net en dan heb je je aankopen er alweer bij staan. Krijg je geloof ik ook nog 7 dagen gratis speeltijd op je account.
Mja, als je wel weer begint dan kan je Recruit a Friend doen= 300% xp ten alle tijden tot lvl 80. Maar dan moet je iemand hebben die dat met je wilt doen. Vast wel een fokker hier.quote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:31 schreef So_Surreal_Baby het volgende:
[..]
Nja ik had mijn eigen account een keer geruild voor een ander account.
Dat account staat dus op iemands anders naam, ook weet ik het wachtwoord en username etc niet meer.
Is die alleen te doen tegenwoordig?quote:
Ga naar WoWhead. Het is DE database voor WoW.quote:Op vrijdag 19 augustus 2011 00:21 schreef Thrilled het volgende:
Hoe komen jullie toch aan al die info over die mountsik zie zat vette mounts in Orgrimmar maar weet nooit hoe ze heten, laat staan waar ik ze moet farmen
Oh en ding 85 trouwens! Vandaag gelijk normal dungeons gedaan tot ik er hoofdpijn van kreeg.. in het begin veel whipen maar dat ging steeds beter.. heb maar 3k justice points kunnen farmen maar toch nieuwe shoulders en shield gekocht.. tanken is helemaal mijn ding..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |