Hoi allemaal,
Even een update van mijn kant. De afgelopen maand was heel erg stressvol. Omdat ik plotseling naar Italie moest vanwege de ziekenhuis opname van mijn vader, raakte ik enorm psychisch van slag. Het duurde ook een eeuwigheid. Gezeik tussen de zorg verzekeraar en de reisverzekering. Die schoven het dossier van mijn vader maar heen en weer, en wilden klaarblijkelijk de financiele verantwoordelijkheid bij elkaar neer leggen, en wij waren daar zwaar de dupe van. Ik had verwacht na een aantal dagen naar huis te kunnen vliegen, maar het werd 20 dagen!! TramaDolletje, mijn liefje, werd na een week daar erg ziek en heb ik haar in Verona op het vliegtuig terug naar Amsterdam gezet. Nog een week later kreeg mijn moeder in Italie een 'nervous breakdown' en is aan de kalmeringspillen gezet. Haar heb ik toen naar Venetie gebracht om haar op het vliegtuig naar NL te zetten. Ik zat dus nog alleen in Italie met mijn paps in het ziekenhuis, mijn meisje ziek thuis, mijn moeder overspannen in NL, mijn klanten die toch wel wat ongeduldig begonnen te bellen, en 2 verzekerings maatschappijen die een 'kastje muur' beleid aan het uitoefenen waren.. Jullie zullen begrijpen dat dit alles bij elkaar een zeer a-relaxte situatie voor mij was
Nadat wij na 17 dagen het 'kastje muur' beleid echt stront zat waren, heb ik woedend tegen de ING reisverzekering / ANWB gezegd dat ze nog
1 uur de tijd hadden, (onder een welgemeende bedreiging van mijn kant, dat ons advocaten kantoor er gehakt van zou maken als ze niet per direct met een passende oplossing zouden komen), waarop opeens alles wel vlot en soepel verliep

. Drie dagen later werden we per ambulance naar Nederland gereden. Wat totaal nergens op sloeg. De ambulance broeders, wat overigen erg leuke mensen waren, vonden het ook absurd. Mijn vader was stabiel, had geen zin om, na drie weken in een ziekenhuis bed te hebben gelegen, in dat ambulance ding te liggen, dus eindigde ik in dat ambulance bed

waar ik overigens heerlijk in heb geslapen

, terwijl mijn vader met een flesje rode wijn op een relaxte stoel naast mij zat. De ambulance broeders moesten er wel om lachen. Eenmaal aangekomen in NL, na een wilde rit van 14 uur door Italie, Zwiserland, Duitsland en Nederland (die ambulance gasten weten wel waar het gaspedaal zit

), kwamen we aan in het OLVG, waar mijn paps werd opgesloten (voor 4 dagen) in een quarantaine kamer, vanwege het strenge Nederlandse MRSA Protocol, en mijn moeder en ik, gekleed in een soort NASA pak via een sluis bij hem naar binnen mochten..
Afijn, door alle bezorgdheid tikte ik de afgelopen maand, ondanks de Baclofen, de pammetjes erin als smarties. Omdat ik in Italie zowel Valium, Xanax en bromazepam zonder al te veel gezeik kon kopen bij de farmacia, heb ik dat dan ook maar gedaan.. Ik heb me werkelijk helemaal suf gedrogeerd.. Overigens qua drank ga ik nog steeds prima.
Terug in Banana-Nederland had ik drie weken achterstand qua werk, dus vond ik het tijd om met die benzo's per direct te stoppen, wat ik ook heb gedaan.
Vervolgens heb ik een behoorlijk radicale beslissing genomen met de Baclofen. Ik heb mijn dosis in 3 dagen verhoogd van 40 mg naar 120 mg. Ik weet het, jullie zullen waarschijnlijk wel denken.. Maar ik voel me er heel erg lekker onder! Behalve dat ik me een beetje 'space' voel, heb ik geen enkele bijwerking. Het voelt goed. Totale rust, en geen alcohol of slaap / kalmeringsmiddelen. Wel ben ik moe. Maar dat ligt ook aan de afgelopen maand, en de lange (montage) dagen die ik deze week maak om mijn werk in te halen.
Het werk gaat overigens erg goed, zelfs met deze extreme verhoging van de Baclo. Ik heb het druk en heb morgen een bespreking voor een shoot in Istanbul of Rio de Janeiro. Wat dat betreft voel ik me heel gelukkig. Ik hou van mijn werk, en maak veel leuke, spannende dingen mee.
Okey, lang genoeg getypt, ik hoop dat het jullie allemaal goed vergaat!!
Aan de nieuwkomers, welkom op het forum! Fijn dat het door steeds meer mensen wordt gelezen. De Baclofen heeft zo bizar veel positief effect op de meeste mensen hier!
Ik zou dan ook willen zeggen ....Wij van Baclofen adviseren Baclofen...
Tot laters, Ciao Maxum
[ Bericht 1% gewijzigd door Maxum op 03-10-2011 16:43:57 ]