Die IQ test resultaten hangen aan elkaar van onzin. Vooral omdat de meeste vragen betrekking hebben op dingen je op school leert. Net zoals je elke keer een hoger IQ haalt op een DS spel dat je IQ meet. Omdat je het leert.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:44 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Tenzij je denkt dat het genetisch is. Daar weet ik te weinig van. Ik vind zelf over rassen praten bij mensen vrij fout. Maar omdat iets fout is, betekent niet dat het niet waar kan zijn. Ik suggereer hier verder niks mee. Maar als je mag zeggen dat Koreanen een hoger IQ hebben dan Europeanen, dan mag je ook zeggen dat Afrikanen een lager IQ hebben dan wij weer.
Waarom mag je op basis van 'ras' wel zeggen dat donkere mensen een betere aanleg hebben voor duursporten? Omdat dat dat puur fysiek is en niet verstand/gedrag?
En 3 van de 4 doden zijn Pakistanen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:45 schreef remlof het volgende:
[..]
Volgens mij zijn het niet de allochtonen die looten in Engeland. Tenminste niet in de beelden die ik gezien heb. Tokkies zijn het wel, blank en zwart.
Zelfs al zouden blanken 10% slimmer zijn dan negers dan nog zullen er zwarte individuen zijn die slimmer zijn dan hoogopgeleide blanken en blanken dommer dan de gemiddelde zwarte.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:48 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Die IQ test resultaten hangen aan elkaar van onzin. Vooral omdat de meeste vragen betrekking hebben op dingen je op school leert. Net zoals je elke keer een hoger IQ haalt op een DS spel dat je IQ meet. Omdat je het leert.
Verder verschillen mensen genetisch niet zo. Zo is er een reeële kans dat jij meer verwant bent aan iemand in China dan je buurvrouw hier die van hetzelfde 'ras' is.
Dat Koreanen een hoger IQ dan Europeanen hebben is eigenlijk ook ene domme bewering naar mijn mening.
Tevens als we het toch over verwantschap hebben, Europeanen (dus ook Amerikanen en Australiërs) zijn het meest verwant aan mensen uit het midden-oosten.
Het is vooral een cultureel verschijnsel, het ene ras (menselijke rassen bestaan eigenlijk niet maar goed) is niet slimmer of dommer dan de ander. Er is wel een verschil is organisatie en cultuur.
Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:44 schreef Lagrinta het volgende:
[..]
Tenzij je denkt dat het genetisch is. Daar weet ik te weinig van. Ik vind zelf over rassen praten bij mensen vrij fout. Maar omdat iets fout is, betekent niet dat het niet waar kan zijn. Ik suggereer hier verder niks mee. Maar als je mag zeggen dat Koreanen een hoger IQ hebben dan Europeanen, dan mag je ook zeggen dat Afrikanen een lager IQ hebben dan wij weer.
Waarom mag je op basis van 'ras' wel zeggen dat donkere mensen een betere aanleg hebben voor duursporten? Omdat dat dat puur fysiek is en niet verstand/gedrag?
Dat ook en ik snap niet echt wat we eraan hebben.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Zelfs al zouden blanken 10% slimmer zijn dan negers dan nog zullen er zwarte individuen zijn die slimmer zijn dan hoogopgeleide blanken en blanken dommer dan de gemiddelde zwarte.
En we moeten wel verder, met zijn allen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.
Als je dat laatste niet onderschrijft zeg je eigenlijk dat sommige rassen minderwaardig zijn. Kan je doen, maar dan kan je beter ergens op een eilandje gaan leven in deze geglobaliseerde wereld. Het uitgangspunt moet gewoon zijn dat alle mensen gelijkwaardig zijn, anders komen we niet verder.
Juist. En mensen alleen beoordelen op individueel gedrag, niet op ras of afkomst.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:54 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
En we moeten wel verder, met zijn allen.
Oh dán wel.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:09 schreef Lagrinta het volgende:
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.
Stond vanavond in de Shell Shop. Voor me een donkere man die druk begon te bellen in het papiaments of een andere taal die ik niet ken. Terwijl ie keurig geholpen wordt door de cassière schreeuwt ie gewoon door en bedankt en groet haar niet. Nu heb ik ook weinig met groeten en bedanken in winkels maar het is wel zo fatsoenlijk.
Maar ik irriteer me dus mateloos aan dat soort gedrag en neig te zeggen dat het typisch is iets is voor ongemanierde negers. Er zijn ook blanken die zich uiteraard zo gedragen, maar dat heeft wellicht andere redenen
PVVer zegt wat over je idealen en ideeën. Donkere huidskleur zegt niets over iemand als persoon. Religie al meer, maar met zoveel interpretaties zijn daar ook weer tal van verschillen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:18 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Zo werkt dat. Dat PVV'ers steevast weggezet worden als tokkies, nazi's en de Henk & Ingridjes, is geen probleem.
Benoem je hier de allochtoon, ben je racist, heb je een note te pakken en sta je op scherp voor "meer".
Ik snap soms die spastische houding zonder zelfreflectie ook niet. Maarja, het lijkt een blindganger inmiddels. Men vaart hiermee op automatische piloot.
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Juist. En mensen alleen beoordelen op individueel gedrag, niet op ras of afkomst.
Ja, het zijn Chavs.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Het is ook gewoon gekut van de bovenste plank. Al dat gespeculeer en die teringzooi aan leningen hebben hiervoor gezorgd. Als iedereen (overheden, burgers en bedrijven) gewoon netjes zou uitgeven wat ze te besteden hebben, is er niets aan de hand. Maarja, altijd maar dat gezeik met credit cards, counter-cyclisch spenderen...je wordt er gewoon moe van. En dan die mensen die zich laten leiden door een onwerkelijke kutzooi als de beurs en daarmee de echte economie verneuken.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:59 schreef De_Nuance het volgende:
Die economische crises moeten ook een keer ophouden.
Er is weer optimisme à la jaren 90 nodig in de samenleving.
Het zijn rellanders.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Sociaal darwinisme is altijd zo generaal geweest ik zeg dat we individuen moeten beoordelen, niet groepen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:53 schreef De_Nuance het volgende:
[..]
Dat ook en ik snap niet echt wat we eraan hebben.
Ik zeg benoem problemen in gemeenschappen maar alsjeblieft niet dit soort pseudowetenschappelijke gezeur.
We hebben in de geschiedenis zien waar dit soort sociaal-'darwinisme' tot kan leiden.
En jij hebt besloten wat goed is en wat slecht? Ik kan hetzelfde zeggen over PvdA-ers maar daar ben jij het natuurlijk weer niet mee eens.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:00 schreef -Strawberry- het volgende:
PVVer zegt wat over je idealen en ideeën.
Dat boeit niet, ze zijn individueel verantwoordelijk voor hun daden.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:06 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al wat bekend over de etniciteit van deze groepen relschoppers?
Als er oproepen op twitter en zo gedaan worden dan ligt het wellicht iets anders dan alleen individueel verantwoordelijk.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Dat boeit niet, ze zijn individueel verantwoordelijk voor hun daden.
Het is puur opportunisme. De rellen zijn niet ontstaan door een cultureel/etnisch conflict, en 5 dagen later is ook wel duidelijk dat de relschoppers overal vandaan komen, en voor het grootste deel etnisch wit.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:09 schreef Lagrinta het volgende:
Bij deze rellen begin ik ook weer te twijfelen of het culturele en/of etnische redenen heeft. Ik zie mijzelf altijd als een pragmatische racist. Heb geen enkel probleem met buitenlanders, moslims, donkere mensen maar als een Marokkaan een oud vrouwtje gewelddadig beroofd dan leg ik die link toch weer met afkomst.
Van alles wat, Caribbeans, Afrikanen, blanken, Pakistanen, je kan er niet echt een stempel opdrukken.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:14 schreef phpmystyle het volgende:
Frappant, ik stel een vraag en krijg daarop 3 reacties maar zonder antwoord helaas.
Nog een keer:
Is er al het eea bekend over de etniciteit van dit gepeupel?
Want daar reageer je automatisch op als je tot een bepaald ras of geloof behoort?quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:15 schreef Hathor het volgende:
[..]
Als er oproepen op twitter en zo gedaan worden dan ligt het wellicht iets anders dan alleen individueel verantwoordelijk.
Consequentie is dat het 'blanke ras' uiteindelijk verdwijnt en er een bastaard ras overblijft.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 01:52 schreef remlof het volgende:
[..]
Omdat de prestaties in sport worden bepaald door de fysieke gesteldheid die verschilt per ras? Maar ethisch besef is universeel.
Als je dat laatste niet onderschrijft zeg je eigenlijk dat sommige rassen minderwaardig zijn. Kan je doen, maar dan kan je beter ergens op een eilandje gaan leven in deze geglobaliseerde wereld. Het uitgangspunt moet gewoon zijn dat alle mensen gelijkwaardig zijn, anders komen we niet verder.
Ik had het niet over ras of geloof.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:18 schreef remlof het volgende:
[..]
Want daar reageer je automatisch op als je tot een bepaald ras of geloof behoort?
Alle rassen vermengd lijkt me geweldig, het beste van al die rassen verenigd.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:19 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Consequentie is dat het 'blanke ras' uiteindelijk verdwijnt en er een bastaard ras overblijft.
Als je dat nou een heel slecht idee lijkt?
We verbieden sommige exotische dieren en zelfs planten omdat ze schadelijk voor inheemse soorten zijn. Dan is het heel normaal.
Maar ik had het over individuele aansprakelijkheid. En dat geldt altijd.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Ik had het niet over ras of geloof.
Brits, voornamelijk blank, en verder afkomstig van alle minderheden uit het VK. Ze komen voornamelijk uit volksbuurten en armere buurten, maar als je vraagt van welke afkomst er het meest zijn: Blank brits. Er zitten natuurlijk zat mensen met een kleurtje bij, maar er is geen duidelijke link te leggen met een bepaalde etniciteit.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 02:14 schreef phpmystyle het volgende:
Is er al het eea bekend over de etniciteit van dit gepeupel?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |