Daar is geen goed adresje voor, vrees ik. 't Is sowieso maar een minderwaardige keuken. Bestel liever een pasta.quote:Op vrijdag 26 augustus 2011 17:44 schreef Gellius het volgende:
Maar goed, Claudia: waar haal ik dan wèl lekkere taco's en burrito's?
NIEUWE INFORMATIEquote:Op zaterdag 27 augustus 2011 04:55 schreef Mainport het volgende:
Weten jullie hoe kut het is als een vrouw je de hele avond geil maakt en als puntje bij paaltje komt daar fucking niets mee doet. Jullie denken nu; mainport zit op z'n kamertje dit te typen maar ik zit op een stoeprand met blauwe ballen en het doet fucking pijn
Ik heb mij er speciaal een facebookaccount voor gemaakt. Daar heet ik Sigme van Fok en om voor mij onbegrijpelijke redenen willen er mensen vrienden met me worden. Waarom?quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 12:52 schreef mane het volgende:
Frollo, ik heb dus geen FB. Maar als ik het gehad had dan wel natuurlijk. Laat dat duidelijk zijn.
Ik onthoud geen namen, dus dat weet ik natuurlijk niet. Destijds ook niet, denk ik.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 11:36 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik heb jou al eens gevraagd hoe hij ook alweer heette. Ben ik inmiddels alweer kwijt.
Sigme weet dat natuurlijk nog wel.
Misschien door je korte rokje.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 20:53 schreef sigme het volgende:
[..]
Ik heb mij er speciaal een facebookaccount voor gemaakt. Daar heet ik Sigme van Fok en om voor mij onbegrijpelijke redenen willen er mensen vrienden met me worden. Waarom?
Ik maak speciaal een facebookaccount aan om 1 uitnodiging te kunnen accepteren.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 22:21 schreef Gellius het volgende:
Je maakt speciaal een facebookaccount aan om vrienden te maken en dan vind je het gek dat mensen je willen bevrienden?
Ik zou je moeder kunnen zijn.quote:
Uiteindelijk viel het natuurlijk (?) erg mee. Het waren geen Andries Knevels en ook geen overdreven hippie-figuren maar eigenlijk gewone mensen (quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 13:23 schreef ShadyLane het volgende:
[..]
Ik vind 'm prachtig freudiaans. Je kunt nog afbellen hoor!
Same here, alleen besloot ik er niks mee te doen en zat ik niet met blauwe ballen op de stoep.quote:Op zaterdag 27 augustus 2011 04:55 schreef Mainport het volgende:
Weten jullie hoe kut het is als een vrouw je de hele avond geil maakt en als puntje bij paaltje komt daar fucking niets mee doet. Jullie denken nu; mainport zit op z'n kamertje dit te typen maar ik zit op een stoeprand met blauwe ballen en het doet fucking pijn
En toch om half 9 al wakker?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:26 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Vrijgezellenavond op maandagavond. Over slechte plannen gesproken.
Je neemt je voor rustig aan te doen. Het begint keurig in een nette kroeg waar je snel je eerste biertje leegt en vervolgens doorschakelt naar een te hoog tempo. Dan eindig je dus in een vage alcoholisten kroeg die gewoon tot 5 uur open is.
Had ik al gezegd dat dit de maandag was?
Je bedoelt gedumpt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 09:37 schreef Gellius het volgende:
Nee, dat was gisteren. Maar ook op normale werkdagen moet het jong verschoond, in de kleren, gevoed, gelaafd en naar het Kinderdagverblijf gebracht.
Gewoon aan het werk. Soort van.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |