Heb je een linkje ?quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 15:01 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Ik herinner me jouw posts ook nog, dat was in de periode dat ik net last van oorsuizen kreeg. De reacties die jij kreeg hebben mij ook gigantisch geholpen aangezien ik ook nogal een hypochonder was, dat is nu heel wat minder gelukkig.
Ik had een vraag; je zegt dat je de deanxit en rivotril nog steeds gebruik maar heb je ook weleens zonder geprobeerd? Zo ja, werden de klachten weer erger? Ik wil namelijk a.s. maandag mijn antidepressivum laten vervangen door rivotril en deanxit.
edit; petje af voor je website. Zeer informatief en een goede steun in de rug.
Weet niet waar je woont maar in Nederland is Deanxit iig niet te krijgen. Rivotril wel, maar dat zul je hier ook niet zomaar voorgeschreven krijgen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 15:01 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Ik herinner me jouw posts ook nog, dat was in de periode dat ik net last van oorsuizen kreeg. De reacties die jij kreeg hebben mij ook gigantisch geholpen aangezien ik ook nogal een hypochonder was, dat is nu heel wat minder gelukkig.
Ik had een vraag; je zegt dat je de deanxit en rivotril nog steeds gebruik maar heb je ook weleens zonder geprobeerd? Zo ja, werden de klachten weer erger? Ik wil namelijk a.s. maandag mijn antidepressivum laten vervangen door rivotril en deanxit.
edit; petje af voor je website. Zeer informatief en een goede steun in de rug.
Bedankt voor de info! Ik neem nu mirtezapine (ad) maar heb momenteel echt een steun in de rug nodig. Ik kan dus de dosis verhogen van 30mg naar 45mg of een ander medicijn proberen. Ik weet niet zo goed wat voor nu het beste is omdat medicijnen niet op iedereen hetzelfde effect hebben. Zou ik de rivotril niet kunnen innemen alleen wanneer het echt nodig is, zoals met inslapen? Of moet ik ze dan echt elke dag innemen?quote:Op maandag 17 oktober 2011 01:26 schreef DaneV het volgende:
[..]
Weet niet waar je woont maar in Nederland is Deanxit iig niet te krijgen. Rivotril wel, maar dat zul je hier ook niet zomaar voorgeschreven krijgen.
Mijn ervaring met Rivotril (Clonazepam) en andere benzodiazepines is dat ze idd wel helpen tegen de tinnitus, vooral als de tinnitus je nu erg veel stress bezorgt en je moeite hebt met je gedachten ergens anders op te richten.
Een tijdje Rivotril of een andere Benzodiazepine gebruiken zou dus nuttig kunnen zijn om je uit de vicieuze cirkel te krijgen. Weet wel waar je aan begint; benzo`s zijn lichamelijk nogal "verslavend". Als je er lang mee doorgaat zul je dus moeten "afkicken" wanneer je stopt.
Ik heb zelf 3 maanden Rivotril gebruikt en het hielp toen goed tegen het obsessief bezig zijn met de tinnitus. Toen ik na 3 maanden stopte heb ik me een paar weken erg ellendig gevoeld, de tinnitus toen ook ff enorm luid maar uiteindelijk werd dit ook weer wat minder.
Als de kosten een probleem zijn kun je het mss beter in poedervorm kopen, dat is een stuk goedkoper dan capsules. Bijv. http://planetnutrition.nl/vitaminen/Primaforce-Taurinequote:Op maandag 17 oktober 2011 11:49 schreef Generalissimo het volgende:
Tijdje Taurine genomen, 1000 mg per dag en ik raad het iedereen aan. Was er sceptisch over maar het werkt echt! De tinnitus was zo goed als weg. Nu is me pot leeg en is het vandaag weer keihard teruggekomen. Me geld is op en ik ben een arme student dus geld voor een nieuwe pot is er nietAls 13 mensen hier nou een eurotje naar me overmaken
Haha nee grapje hoor, moet er maar even mee leven en als ik geld heb koop ik zeker een nieuwe pot! Bij de tuinen zijn ze 13 euro en die doen goed zijn werk
Je zou de rivotril idd alleen kunnen gebruiken als je het echt nodig hebt... Dat is eigenlijk zelfs beter dan dagelijks omdat je dan minder snel "tolerant" wordt tegen de effecten ervan.quote:Op maandag 17 oktober 2011 05:49 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Bedankt voor de info! Ik neem nu mirtezapine (ad) maar heb momenteel echt een steun in de rug nodig. Ik kan dus de dosis verhogen van 30mg naar 45mg of een ander medicijn proberen. Ik weet niet zo goed wat voor nu het beste is omdat medicijnen niet op iedereen hetzelfde effect hebben. Zou ik de rivotril niet kunnen innemen alleen wanneer het echt nodig is, zoals met inslapen? Of moet ik ze dan echt elke dag innemen?
Heb je de Deanxit niet gebruikt? Je was ook bij dr. de Ridder geweest toch?
Mag ik vragen welk medicijn jij neemt, je zei dat je voor angst een bepaald medicijn neemt. Helpt dat ook wat tegen de T, of dat je in ieder geval beter in je vel zit. Ik ben van plan om de ad dosis te verhogen van 30mg naar 45mg en dan ook elke dag een Taurine tablet van 1000mg. Ik heb nu een potje met tabletten van 500mg van het huismerk bij De Tuinen.quote:Op maandag 17 oktober 2011 14:47 schreef DaneV het volgende:
[..]
Je zou de rivotril idd alleen kunnen gebruiken als je het echt nodig hebt... Dat is eigenlijk zelfs beter dan dagelijks omdat je dan minder snel "tolerant" wordt tegen de effecten ervan.
Ik ben idd bij de ridder geweest maar heb de deanxit nooit gebruikt. Vond het een beetje "eng" dat het deels uit een antipsychoticum bestond, en als antidepressivum is het niet zo goed. Dan ben je beter af met een ssri imo...
Neem zelf momenteel niets...quote:Op maandag 17 oktober 2011 15:53 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Mag ik vragen welk medicijn jij neemt, je zei dat je voor angst een bepaald medicijn neemt. Helpt dat ook wat tegen de T, of dat je in ieder geval beter in je vel zit. Ik ben van plan om de ad dosis te verhogen van 30mg naar 45mg en dan ook elke dag een Taurine tablet van 1000mg. Ik heb nu een potje met tabletten van 500mg van het huismerk bij De Tuinen.
Nee, alleen Mirtazapine 30mg (remeron). Ik moet zeggen dat het een heel goed effect had op me, óók op de T. De T werd niet zachter, maar ik zat echt veel beter in mn vel en werd ook gemotiveerd om weer veel te ondernemen etc. De angsten voor verergering werden ook veel minder, de ad heeft dus een heel algemeen effect op me en niet specifiek gericht op alleen de depressie.quote:Op maandag 17 oktober 2011 23:36 schreef DaneV het volgende:
[..]
Neem zelf momenteel niets...
Heb je al eens een SSRI gebruikt ?
Hoi,quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 15:01 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Ik herinner me jouw posts ook nog, dat was in de periode dat ik net last van oorsuizen kreeg. De reacties die jij kreeg hebben mij ook gigantisch geholpen aangezien ik ook nogal een hypochonder was, dat is nu heel wat minder gelukkig.
Ik had een vraag; je zegt dat je de deanxit en rivotril nog steeds gebruik maar heb je ook weleens zonder geprobeerd? Zo ja, werden de klachten weer erger? Ik wil namelijk a.s. maandag mijn antidepressivum laten vervangen door rivotril en deanxit.
edit; petje af voor je website. Zeer informatief en een goede steun in de rug.
Werkt de remeron dan niet meer zo goed als voorheen ?quote:Op dinsdag 18 oktober 2011 16:00 schreef NumberSeven het volgende:
[..]
Nee, alleen Mirtazapine 30mg (remeron). Ik moet zeggen dat het een heel goed effect had op me, óók op de T. De T werd niet zachter, maar ik zat echt veel beter in mn vel en werd ook gemotiveerd om weer veel te ondernemen etc. De angsten voor verergering werden ook veel minder, de ad heeft dus een heel algemeen effect op me en niet specifiek gericht op alleen de depressie.
Daar ga ik dus mee verder, en indien nodig verhoog ik de dosis naar 45mg. Een bekende bijwerking is dat je eetlust toeneemt, maar in mijn geval is dat alleen maar goed.
Goed om te horen, dat je nu je woning hebt is ook een last van je schouders. Jammer dat ik geen afspraak kan maken bij dr. de Ridder gezien de lange wachttijden. Even afwachten dan maar.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 10:09 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Hoi,
Ik was even afwezig dmv het verkrijgen van de sleutel van mijn nieuwbouwhuis ( jippie)
Maar ik slik de medicijnen nog steeds en heb het nog niet zonder geprobeerd.
Dat komt grotendeels door de gedachte dat ik het gevoel wat ik had zonder de medicijnen echt nooit meer wil hebben. Wat een hel was dat.
Ik heb er eigenlijk geen problemen mee als ik dit mijn hele leven doorslik, wat zou het ergste zijn dat er kan gebeuren??
Ik ben maandag weer naar het UZA geweest en vroeg of er nog medicijnen waren die ik kon gaan nemen.
Hij gaf me daarop 2 medicijnen eentje is campral en de andere is Solian (wat goed moet werken als je ook goede effecten krijgt van Taurine)
Taurine heb ik nog niet geprobeerd dus ik wacht het weer af.
Ik heb ook een vragenlijst meegekregen en aan de hand van die vragenlijst wordt er gekeken of ik mee mag doen met een studie.
Deze studie houdt in dat ipv de vagus nerve de G2 achter in de hersenen gestimuleerd worden icm geluiden.
Even afwachten dus.
Bedankt dat je mijn site een steuntje in de rug vindt.
Wat ik moeilijk vind, is inschatten of een bepaald medicijn de T erger maakt of niet. Want er zijn heel veel andere oorzaken die de T kunnen verergeren. Ik neem nu weer 3 dagen de remeron in, maar de T is veel harder, heb dus ook de neiging om er mee te stoppen. Ik ga even met de psychiater overleggen of ik een SSRI kan gebruiken.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:54 schreef DaneV het volgende:
[..]
Werkt de remeron dan niet meer zo goed als voorheen ?
Naja je zou kunnen proberen om een SSRI te gaan gebruiken. Zoloft schijnt bijvoorbeeld bij sommigen goed te werken tegen tinnitus;
http://emedicine.medscape.com/article/856916-overview
Maar het kan tinnitus ook tijdelijk erger maken..
Ik nam het voor ongv. een half jaar en dat ging erg goed, toen stopte ik er mee omdat ik erg goed in mn vel zat en het niet meer nodig vond. Een paar maanden later toch weer opgepakt omdat de T flink verergerde met vakantie. Dus in totaal heb ik het voor 2 perioden van een half jaar gebruikt en dat ging vrij goed, het had echt een positief effect. Ik stopte er dus niet mee omdat het geen effect meer had maar omdat ik dacht ze niet meer nodig te hebben.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 00:53 schreef DaneV het volgende:
Mjah dat is idd erg moeilijk maar als je in een situatie zit waarin er iets moet veranderen om je beter te voelen, lijkt het me geen onverstandige keuze. Tenzij je voldoende baat hebt bij Remeron natuurlijk. De meeste SSRI`s en SNRI`s zullen tinnitus tijdelijk doen verergeren maar dat zou op den duur weer moeten kalmeren.
Ben zelf overgins ook met Remeron begonnen gisteren... SSRI`s werken bij mij niet tegen mijn angstgevoelens (wat niet wil zeggen dat het bij jou niet zou werken, SSRI`s zijn over het algemeen goede medicijnen !). Gisterenavond heb ik 7,5mg genomen; was vandaag zo suf als een konijn maar wel minder angstig. Hopen dat het goed blijft werken tegen de angst en dat de suffigheid op den duur verdwijnt.
Wat ik wel hier en daar lees over Remeron is dat het bij sommige mensen na een maand ofzo minder goed gaat werken, hoewel er ook genoeg mensen zijn die het jarenlang gebruiken en goed resultaat blijven houden. Heb jij die verminderde werking ook ervaren, en is dat de reden dat je bent gestopt ermee ?
Ik heb het door terug te komen van een dancing met een hoge pieptoon. die verdween na een week ( samen met hevige H) maar een week later kwam die spontaan terug :s sindsdien had ik last van een lichte pieptoon rechts en lichte H links die maanden bleef aanhouden. ik had dus dagelijks pijn aan mijn linkeroor. dit is nu al verbeterd. maar bij wat te veel trillingen ( rumoerige eetzaal ofz) krijg ik alwee wat getintel. ondertussen is de pieptoon rechts al harder en hoor ik nu ook al links een hoge lichte pieptoon.quote:Op maandag 7 november 2011 19:38 schreef DaneV het volgende:
Nee oordopjes zijn niet schadelijk voor je gehoor. Natuurlijk moet je ze niet zo hard erin gaan duwen dat het pijn gaat doen, maar dat spreekt voor zich neem ik aan.
Als je niet denkt dat het door stress komt en de piep echt luider wordt zou ik toch nog eens naar een (andere) arts gaan. Misschien dat er toch nog iets boven water komt.
Hoe is jouw tinnitus ontstaan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |