dat gaan we de komende tijd (2 weken) proberen, als dit bevalt, dan is het een oplossing. Maar ik heb al gezien dat je voor 200euro een programmeerbare QQ-2 plus kunt kopen die ook geurstoffen kan verspreiden....als dit verschil nog kleiner wordt, ga ik zeker overstappen....quote:Op woensdag 12 oktober 2011 21:45 schreef Guppyfriend het volgende:
Je kunt m ook gewoon aanzetten als je weggaat
De mijne is vanmiddag ook niet thuisgekomen, dus heb een maar een andere positie in de kamer gegeven....waarschijnlijk krijgt ie een huis achter de bank, hoeft hem ook niet in het zicht te hebben....quote:Op donderdag 13 oktober 2011 17:47 schreef robber57 het volgende:
De mijne stond net toen ik thuis kwam klem achter de bank, mijn bank heeft aan de onderkant zeg maar een soort "gordijntjes", is zo'n puntje van het gordijntje precies achter de bumper blijven hangen![]()
Er lag een heel hoopje rubber onder van het wieltje afgesleten
Ondertussen echt getest, en hij overtreft echt mijn verwachtingen.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 23:44 schreef LWaS het volgende:
Ik heb ook dat Aldi ding gekocht. Kort getest, maar nu al overtuigd. Had toch redelijk wat stof verzameld toen hij even proef aan het draaien was.
Van de week even de echte test
Waar woon je? Misschien is er wel iemand met een Roomba in de buurt die een demonstratie wil gevenquote:Op maandag 17 oktober 2011 14:06 schreef mol_air het volgende:
Is er niet ergens een Leen-roomba, dan kan ik 'm uitproberen :-)
Roomba heeft op hun eigen website de actie "niet goed, geld terug" voor een periode van 30 dagen.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 10:32 schreef mol_air het volgende:
Ik zou 'm natuurlijk bij Wehkamp o.i.d. kunnen kopen en dan (indien ontevreden) binnen zoveel dagen retourneren....
Waarom geen Navibot van Samsung?Die hebben net een nieuwe versie uitgebracht, de nieuwe S versie. Beter algoritme, sneller, lager....maar wel erg duur...quote:Op woensdag 19 oktober 2011 10:33 schreef HuubTuub het volgende:
De twijfel is nu tussen de Philips Home Run of de Roomba Pet (want de honden negeren het apparaat of ze spelen ermee).
Omdat de samsung het erg slecht doet, op 28 september heb ik hier in dit topic een aantal vergelijkingsvideos geplaats. Er wordt dan 100 gram zand door de hele kamer verspreid. En aan het eind van de cyclus werd gekeken hoeveel ieder apparaat oppikte.quote:Op zondag 23 oktober 2011 15:57 schreef lottumracing het volgende:
[..]
Waarom geen Navibot van Samsung?Die hebben net een nieuwe versie uitgebracht, de nieuwe S versie. Beter algoritme, sneller, lager....maar wel erg duur...
http://www.samsung.com/nl(...)454&gltype=localnews
quote:Waar de andere twee volgepakt zijn met infraroodsensoren om afstanden te bepalen, doet de Cleanmate daar niet aan. In de bumper zit een stootsensor en daarnaast bevat het apparaat sensoren die ervoor zorgen dat hij niet van de trap afrijdt, maar dat is het dan ook. Anders dan de Roomba, die probeert te berekenen hoe groot de ruimte is, gaat de Cleanmate gewoon aan de slag en stopt na circa 40 minuten. Wil je dat hij langer doorgaat, dan dien je dat zelf vooraf in te programmeren.
Een ander verschil is dat de Cleanmate één borstel onder het apparaat heeft die vuil ‘losveegt’, maar dit komt niet direct in de opvangbak terecht zoals bij de Roomba en Navibot. De borstel gooit het vuil gewoon weer op de grond terug en vertrouwt erop dat de opening van de stofzuiger het wel naar binnen zuigt. Achter de borstel bevindt zich namelijk een smalle sleuf, waardoor de ingebouwde stofzuiger het vuil naar binnen zuigt. Deze spleet is erg smal; klein vuil vormt geen probleem, maar iets groter afval kan al tot een verstopping leiden. Bij de Roomba en de Navibot wordt grover vuil door de borstels in de bak geworpen, terwijl bij de Cleanmate moet de stofzuiger dus al het werk doen.
Het apparaat heeft vijf bewegingspatronen (bounce, spiraal, muur-volgen, zigzag, en polygoonspiraal) die om beurten ongeveer een halve minuut uitgevoerd worden. De Cleanmate heeft geen idee waar hij is, maar door maar lang genoeg door te gaan is het idee dat de robot overal wel komt. In de praktijk blijkt dat niet helemaal te kloppen. Anders dan de Roomba, die ook niet echt slim is, blijkt de Cleanmate soms delen van onze kamer compleet links te laten liggen. Het apparaat wordt geleverd zonder virtuele muren of vuurtorens en is daarom minder geschikt om meerdere ruimtes automatisch af te werken. Daarnaast heeft het apparaat dus ook echt last met grover vuil. Hagelslag gaat prima, maar kattenbrokken verstoppen de smalle sleuf waardoor het apparaat minder goed zuigt. De borstel onder het apparaat is bovendien zo zacht dat deze voornamelijk over tapijt heenveegt in plaats van er doorheen te kammen. Het voordeel hiervan is dat het apparaat weinig moeite heeft met tapijtvloeren, maar echt schoon worden deze niet: vuil tussen de haren van het tapijt wordt niet of nauwelijks opgepikt.
quote:Op maandag 17 oktober 2011 14:06 schreef mol_air het volgende:
Is er niet ergens een Leen-roomba, dan kan ik 'm uitproberen :-)
Via irobot mag je hem 30 dagen uitproberen. Ga voor de nieuwere 770 :-pquote:Ceased2Be
Misanthroop @mo_air dat zou ik an sich ook wel graag willen. Ik verwacht dat mijn appartement in zijn geheel wel geschikt is voor zo'n ding. Maar voordat ik 500 euro ga uitgeven zou ik hem wel ff een testrun willen geven
Als je huisdieren hebt dan moet je vooral voor de pet versie gaan. Deze heeft een aerovac bin/ bak die veel meer hare oppakt en sowieso veel haren opzuigt deze gaan dus niet vast zitten aan de borstels. Zie video.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 10:33 schreef HuubTuub het volgende:
na een paar dagen testrun met het Aldi apparaat besloten op zoek te gaan naar een andere.
De test was vooral om te zien of Señor Suck nut heeft en of de honden het apparaat niet zouden aanvallen (dat doen ze namelijk wel met de gewone stofzuiger).
Het schoonmaken van het Aldi apparaat is prima, maar hij loopt klem op de sledepoten van de salontafel en hij hangt vast onder de lades van het dressoir.
Dus op zoek naar een slimmer en hoger apparaat.
De twijfel is nu tussen de Philips Home Run of de Roomba Pet (want de honden negeren het apparaat of ze spelen ermee).
Het voordeel van de Philps kan zijn dat met de mogelijkheid om software te updaten eventuele fouten hersteld kunnen worden door Philips. Het nadeel zijn de sterk wisselende reviews. Ook in deze topic-reeks heb ik niks kunnen vinden over de Home Run.
Iemand ervaringen of kan iemand die ook twijfelde over de Home Run aangeven waarom hij of zij er uiteindelijk niet voor heeft gekozen?
blijkbaar is de Home Run de iClebo met een Philips-jasje en de iClebo komt er nergens goed vanaf. Dus dan een Roomba, nu nog effe bekijken welke...
de nieuwe navibot S is nog niet uit, dus ben erg benieuwd of die het beter gaat doen...hij detecteert vuile plekken en doet die plekken vaker...quote:Op zondag 23 oktober 2011 20:00 schreef Reeleezee het volgende:
[..]
Omdat de samsung het erg slecht doet, op 28 september heb ik hier in dit topic een aantal vergelijkingsvideos geplaats. Er wordt dan 100 gram zand door de hele kamer verspreid. En aan het eind van de cyclus werd gekeken hoeveel ieder apparaat oppikte.
De samsung pikt maar 57 gram op. Echt heel slecht. De roomba pikt 94 tot 97 % op. De samsung schept op over hun navigatiesysteem en dat ze op iedere plek maar 1 x komt. Dat is juist het hele probleem. Daardoor pikt hij niet al het vuil op.
De philips is helemaal dramatisch. Komt daarnaast geen drempel over. En waar kun je in godesnaam reserveonderdelen kopen van zon samsung of philips buiten de garantieperiode. Van zo n groot en log bedrijf verwacht ik een antwoord als : ja sorry meneer, we kunnen geen onderdelen bestellen u zult helaas een andere moeten kopen.
De Samsung inderdaad niet vanwege de slechte test met dat 100gr zand. Plus eerdere slechte ervaringen met Samsung heb ik weinig vertrouwen in Samsung.quote:Op zondag 23 oktober 2011 20:33 schreef Reeleezee het volgende:
[..]
Als je huisdieren hebt dan moet je vooral voor de pet versie gaan. Deze heeft een aerovac bin/ bak die veel meer hare oppakt en sowieso veel haren opzuigt deze gaan dus niet vast zitten aan de borstels. Zie video.
zou k maar niet doen. Trosradar forum staat er vol mee.quote:junkiexp
Rotterdam-Centrum [TK] Roboduster stofzuigrobot met dweilfunctie
quote:Re: Roboduster via Groupon - 19 aug 2011 10:50
Ik heb ook zo'n 'zwart schaap' gekregen.
Eerst opgeladen natuurlijk en toen uitgeprobeerd. Allereerst is hij helemaal niet stil, rijdt inderdaad overal tegenaan (inclusief over mijn voeten!!!) en kan zijn oplader niet vinden....
Ten tweede raakte hij van slag toen ik hem optilde (niet handig, toegegeven) en nu houdt het borsteltje niet op met draaien...
quote:Re: Roboduster via Groupon - 19 aug 2011 11:42
grrrrrrrrrrr hij doet het NIET
Na hem aangezet te hebben houdt hij er met 5 seconden mee op.
Hij geeft storing 05 aan dat wil zeggen "right walk motor's current overflow"
oplossing: check right wheel,may change the left wheel when it is neccessary.
Tjonge jongen, hij heeft het nog niet eens 1 minuut gedaan, wat een troep!!!!!
Wat een desillusie
Na de vakantie retour afzender!!
quote:[ Re: Roboduster via Groupon - 19 aug 2011 22:39
Ik had te vroeg gehoopt.
Na 4 uur laden was de batterij vol. Hierop de robo duster eens een volledig rondje laten maken. Dit leek allemaal goed te gaan en de robuuster kwam vrolijk voorbij. Opeens stopte deze (na 15 minuten ofzo) en het bleek dat deze midden in de kamer gestopt was. Ik denk dat de tijd op was, dus ik druk op het knopje ga maar terug maar de Roboduster kan alleen nog maar rondjes rijden.
quote:Re: Roboduster via Groupon - 19 aug 2011 22:55
Zowel het wiel (motor) als het borsteltje draaien niet meer. De motor van het wiel is er uit te halen en is dus los van het borsteltje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |