quote:
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 16:51 schreef zarGon het volgende:
Ik zou zelf Spaans kiezen. Liever de Nieuwe Wereld dan het Oostblok.
Russisch is wel echt moeilijk om te leren. En wat heb ik eraan? Spaans is wel leuk maar ik neig tot naar het Italiaans. Maar dat wordt tegenwoordig niet meer zo veel gesproken. Dus ik denk Spaans of Russisch. Wat komt het meeste van pas?quote:
Turks !!quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:10 schreef AliceWonder het volgende:
Russisch is wel echt moeilijk om te leren. En wat heb ik eraan? Spaans is wel leuk maar ik neig tot naar het Italiaans. Maar dat wordt tegenwoordig niet meer zo veel gesproken. Dus ik denk Spaans of Russisch. Wat komt het meeste van pas?
Maar ik heb geen flauw idee wat ik met mijn toekomst wil. Ik wil wel in het buitenland werken maar ik weet niet waar.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:13 schreef zarGon het volgende:
Dat ligt aan hetgeen jij in de toekomst van plan bent om te doen..
Er zijn meer mensen die Spaans spreken dan Russisch, maar aan Spaans heb je verder niets als je in de toekomst duikt in de Russische literatuur.
Zou ik gelijk doen als het mogelijk was maar helaas.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:14 schreef Weissman het volgende:
[..]
Turks !!
Turkaij altijd nummer bir. De hele wereld is turkaij..
Alles is mogelijk want Turkaij altijd nummer einz.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:15 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Zou ik gelijk doen als het mogelijk was maar helaas.
Kies zowel Russisch als Spaans. Opgelost.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:15 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Maar ik heb geen flauw idee wat ik met mijn toekomst wil. Ik wil wel in het buitenland werken maar ik weet niet waar.
Dat is niet mogelijk. Als eerste taal heeft iedereen Engels en als tweede taal heb ik Frans en als derde taal moet je kiezen tussen 4 talen.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:17 schreef zarGon het volgende:
[..]
Kies zowel Russisch als Spaans. Opgelost.
Russisch, Italiaans, Spaans en ...? Duits?quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:18 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Dat is niet mogelijk. Als eerste taal heeft iedereen Engels en als tweede taal heb ik Frans en als derde taal moet je kiezen tussen 4 talen.
Weet je wat je hebt gelijk. Ik kies gewoon voor Spaans.quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:20 schreef Ayca het volgende:
Kies Spaans dan, Italiaans heb je verder niet zoveel aan..
Yep. Ik ben toch van plan om mijn P te halen en naar de uni te gaan. Dus als ik Spaans niet leuk vind volg ik het maar een jaartje (hoop ik).quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:20 schreef zarGon het volgende:
[..]
Russisch, Italiaans, Spaans en ...? Duits?
quote:Op donderdag 11 augustus 2011 17:21 schreef AliceWonder het volgende:
[..]
Weet je wat, je hebt gelijk. Ik kies gewoon voor Spaans.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |