Het blijkt in ieder geval, dat de Amerikaanse overheid serieus bezig is met UFO's. Terwijl ze graag de bevolking het gevoel geven, dat je 'gestoord' bent als je in iets dergelijks geloofd.quote:Much more interesting was the failed attempt by F-16 jets to intercept UFOs near Washington, D.C., during the night of July 25/26, 2002. Many witnesses phoned their local radio station about it, and the incident was briefly reported in The Washington Post. I spoke face-to-face with the first known witness, retired police officer Gary Dillman, who told me he saw four F-16s chasing several objects that easily outperformed them. They left the area, but later two F-16s reappeared, pursuing a single UFO. Later, other witnesses saw two F-16s chasing an unknown bluish object that easily outmaneuvered and outdistanced the F-16s.
Naast deze 12 documenten zijn er nog vele andere. Dolan vond deze 12 de meest interessante.quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:41 schreef Big-Ern het volgende:
Er zijn documenten waarin staat dat de overheid buitenaards leven zeer zeer serieus neemt. Ze geven het gewoon bijna toe. Heel vreemd dat dit nooit de headlines heeft gehaald.
Idd. Er zijn 2 F16's op afgestuurd en elke keer als deze een "lock" hadden op hun doel, maakten de UFO's onmogelijk zijwaartse manoevres om weer weg te komen.quote:Op maandag 8 augustus 2011 17:30 schreef Leonell het volgende:
Wel interessant op zich. Jammer dat er bij elk verhaal maar een paar documenten zijn, terwijl er veel meer moeten zijn, volgens mij, als je kijkt naar de page nummers. Over het UFO verhaal in België, van deze foto :
[ afbeelding ]
is volgens mij al bekend dat dit een fake is, gemaakt van piepschuim en een paar lampen. Wat wel onverklaarbaar blijft in dat België verhaal, zijn de signalen die de Belgische luchtmacht toen op ving op hun radars. De overige verhalen zijn ook leuk, jammer dat er niet iets van recentere datum tussen zit, maar bedankt voor het posten van de link!
Precies. Er is veel meer aan de hand dan de meeste mensen weten. Het is ook niet voor niets dat John Podesta (White House Chief of Staff onder Clinton en huidig adviseur van Obama) wil dat de overheid stopt met de geheimhouding omtrent het onderwerp van UFO's.quote:Het blijkt in ieder geval, dat de Amerikaanse overheid serieus bezig is met UFO's. Terwijl ze graag de bevolking het gevoel geven, dat je 'gestoord' bent als je in iets dergelijks geloofd.
Goeie sitequote:Op maandag 8 augustus 2011 23:20 schreef Leonell het volgende:
Ik heb hier nog een site met Canadese documenten, van de overheid, met betrekking tot Ufo's . Uit de jaren 50/60. http://www.collectionscanada.gc.ca/ufo/002029-3000-e.html
quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 10:22 schreef Maurice76 het volgende:
Hehe, interessante info! Zit nu op mijn werk, kan ze dus helaas niet uitgebreid bekijken ... ik hou het in gedachten voor een later tijdstip!
Zo vreemd is het niet hoor. 95% van de mensheid gelooft in een of ander hoger wezen. Wat zou het betekenen voor je geloof als dat ook voor aliens gold? Of als die wijzere aliens je zouden vertellen dat er helemaal geen hoger wezen zou zijn?quote:Op maandag 8 augustus 2011 12:41 schreef Big-Ern het volgende:
Er zijn documenten waarin staat dat de overheid buitenaards leven zeer zeer serieus neemt. Ze geven het gewoon bijna toe. Heel vreemd dat dit nooit de headlines heeft gehaald.
Wat nou als zij de wijzere zijn?quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:13 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Zo vreemd is het niet hoor. 95% van de mensheid gelooft in een of ander hoger wezen. Wat zou he betekenen voor je geloof als dat ook voor aliens gold? Of als die wijzere aliens je zpuden vertellen dat er helemaal geen hoger wezen zou zijn?
Dat van die vroegere goden zou best mogelijk kunnen zijn; de bron van allerlei verhalen, opgeschreven door onze (zeer) primitieve voorouders. Wat de bron ook is, in de loop der eeuwen hebben die denkbeelden zich ontwikkeld en verder gevormd tot de verschillende religies en geloofsstromen die we nu heden ten dage kennen. Zelfs al hebben ze aan de wieg gestaan, dan nog klopt vrijwel zeker de echte situatie voor geen meter met de huidige stand van religie in het algemeen. Het is een enorme cultuurschok, waarvoor geldt dat veel mensen bepaalde begrippen of concepten los moeten laten, terwijl ze hun hele leven eromheen hebben opgebouwd.quote:Op dinsdag 9 augustus 2011 12:18 schreef heartz het volgende:
[..]
Wat nou als zij de wijzere zijn?
Sommige denken dat het de vroegere goden waren
Hij is waarschijnlijk op pcpquote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:40 schreef heartz het volgende:
Waar is Pcp eigenlijk...?
Toch niet abducted by aliens he
De topics over UFO's waarin de meest interessante en overtuigende informatie staat, die lopen niet zo goed heb ik gemerkt. Met name de mensen die het UFO fenomeen maar belachelijk vinden, zijn niet echt terug te vinden in dit soort topics.quote:Op woensdag 17 augustus 2011 00:40 schreef heartz het volgende:
Waar is Pcp eigenlijk...?
Toch niet abducted by aliens he
Nick Pope, 1 van mijn favorieten samen met Stanton Friedman en Nick Dolanquote:Op donderdag 18 augustus 2011 22:17 schreef StateOfMind het volgende:
Weliswaar Brits ipv Amerikaans:
-----------------------------------------------
Donderdag, 18 augustus 2011 17:49
Terwijl nog steeds UFO-documenten worden vrijgegeven door de British National Archives geeft oud-hoofd van het UFO-project van de Britse MoD openlijk toe dat het in diskrediet brengen van waarnemingen en getuigen onderdeel was van het Britse beleid.
Dat zegt Nick Pope in een interview met de Huffington Post.
Tussen 1991 en 1994 stond hij aan het hoofd van het officiële UFO-project van het Britse ministerie van Defensie. “We zouden niet kunnen zeggen dat we de onbekende vliegende objecten niet te pakken konden krijgen want dan zouden we toegeven dat we de controle over ons luchtruim kwijt waren,” zei Pope. “Een dergelijke situatie zou onhoudbaar zijn.”
“Elke keer dat een piloot een waarneming deed onderzochten we de radarbeelden. Ondertussen zeiden we tegen de pers dat we niet geïnteresseerd waren in het UFO-fenomeen, dat het onzin was, maar in realiteit deden we er alles aan om het tot de bodem uit te pluizen,” voegde hij toe.
Eén geopenbaard document onthult hoe functionarissen bang waren in verlegenheid gebracht te worden wanneer de bevolking erachter zou komen dat het onderzoek naar onbekende vliegende objecten werd gehinderd door een gebrek aan middelen en hogere prioriteiten.
In 2007 zagen diverse piloten een onbekend object boven de Kanaaleilanden. De meeste piloten besloten de waarneming niet te melden. De MoD had het geluk dat het object enkele honderden meters in Frans luchtruim werd gezien. Pope is van mening dat de MoD in dit geval haar verantwoordelijkheid heeft ontlopen.
Een bestand uit 1993 beschrijft hoe middelen van de Europese Unie zijn verspild aan een rapport betreffende een theorie dat buitenaardsen een basis in de asteroïdengordel tussen Mars en Jupiter hadden gebouwd.
Pope beschrijft hoe hij het spel zelf moest meespelen toen hij werkzaam was voor het Britse ministerie van Defensie. Het beste resultaat om het UFO-fenomeen te bagatelliseren werd bereikt door middel van een combinatie van misleidende trucs.
Mensen die onbekende objecten zagen werden afgeschilderd als gekken. Daarnaast werd met opzet de term 'marsmannetjes' gebruikt. Alles werd in het werk gesteld om te zorgen dat de media geen aandacht zouden besteden aan het onderwerp en mocht dat wel het geval zijn, werd er ingegrepen om het ongeloofwaardig te laten overkomen.
Pope geeft toe dat hij mogelijkerwijs zelf betrokken is geweest bij officiële verklaringen van het Britse ministerie van Defensie die hebben bijgedragen aan het beleid van ridiculisering en hij biedt hiervoor zijn verontschuldigingen aan.
Sommige incidenten in Groot-Brittannië zijn gemakkelijker ongeloofwaardig te maken dan andere. Neem bijvoorbeeld een document over onbekende objecten bij een muziekfestival in Glastonbury in 2003. “Je hoeft in zo’n geval niet eens iets te zeggen omdat het reeds de perceptie van het publiek of de media is dat drugs of alcohol wellicht in het spel waren,” legde Pope uit. “Dit was de manier waarop we te werk gingen, door te proberen het onderwerp ongeloofwaardig te laten overkomen.”
Met nog één laatste openbaring van geheime documenten te gaan besluit Pope dat er vele sightings zijn die in zijn ogen aantonen dat we met meer te maken hebben dan vliegtuigen en weerballonnen.
http://www.niburu.nl/inde(...)tid=34:ufo&Itemid=47
http://www.huffingtonpost(...)-files_n_927351.html
gezien en idd laat het aan duidelijkheid niets te wensen over... de overheid liegt over het ufo gebeurenquote:Op dinsdag 6 september 2011 06:04 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Hier een geweldige lezing van iemand die al vanaf jonge leeftijd Freedom of Information Act verzoeken deed voor informatie bij vrijwel alle overheidsinstellingen. De verzoeken gingen over een aantal onderwerpen, maar ook vooral over UFO's.
Deze lezing laat overtuigend zien dat de Amerikaanse overheid er geen enkel probleem mee heeft om te liegen over het UFO onderwerp. Ze houden in officiele kringen vol dat het UFO fenomeen niet interessant is, maar ook uit deze lezing blijkt heel overtuigend dat ze wel degelijk geinteresseerd zijn en het ook allemaal erg serieus nemen.
De lezing is goed te kijken omdat hij met veel harde feiten komt. Erg interessant allemaal en met name de brief van Gerald Ford die gevonden is in de Nationale Archieven laat zien dat zeer hoge officials binnen de Amerikaanse regering het UFO onderwerp zeer serieus namen. Aanrader![]()
Fantastische film. De beste man laat uitsluitend officiele documenten zien en verschoond zich van schimmige, vage beschuldigingen. Louter een opsomming van feiten uit ondertekende documenten met als conclusie dat overheden erg geïnteresseerd is in ufo's, elkaar tegenspreken bij officiële verklaringen, het volk liever niet inlichten, en er wel degelijk wat te ontdekken valt. Geen vage ufofoto's, maar wel een duidelijk verhaal dat de overheid haar best doet om de boel in de doofpot te houden, maar hier steeds slechter in slaagt: op steeds meer fronten worden er gaten in die pot geslagen.. uiteindelijk zal die dan ook barstenquote:Op dinsdag 6 september 2011 06:04 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Hier een geweldige lezing van iemand die al vanaf jonge leeftijd Freedom of Information Act verzoeken deed voor informatie bij vrijwel alle overheidsinstellingen. De verzoeken gingen over een aantal onderwerpen, maar ook vooral over UFO's.
Deze lezing laat overtuigend zien dat de Amerikaanse overheid er geen enkel probleem mee heeft om te liegen over het UFO onderwerp. Ze houden in officiele kringen vol dat het UFO fenomeen niet interessant is, maar ook uit deze lezing blijkt heel overtuigend dat ze wel degelijk geinteresseerd zijn en het ook allemaal erg serieus nemen.
De lezing is goed te kijken omdat hij met veel harde feiten komt. Erg interessant allemaal en met name de brief van Gerald Ford die gevonden is in de Nationale Archieven laat zien dat zeer hoge officials binnen de Amerikaanse regering het UFO onderwerp zeer serieus namen. Aanrader![]()
Fantastisch idd om te zien hoe de verschillende instellingen verschillende dingen zeggen. De linkerhand weet idd niet wat de rechterhand doet.quote:Op dinsdag 6 september 2011 14:40 schreef zyx1981 het volgende:
[..]
Fantastische film. De beste man laat uitsluitend officiele documenten zien en verschoond zich van schimmige, vage beschuldigingen. Louter een opsomming van feiten uit ondertekende documenten met als conclusie dat overheden erg geïnteresseerd is in ufo's, elkaar tegenspreken bij officiële verklaringen, het volk liever niet inlichten, en er wel degelijk wat te ontdekken valt.
Dat ben ik wel met je eensquote:Op woensdag 17 augustus 2011 19:15 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
De topics over UFO's waarin de meest interessante en overtuigende informatie staat, die lopen niet zo goed heb ik gemerkt. Met name de mensen die het UFO fenomeen maar belachelijk vinden, zijn niet echt terug te vinden in dit soort topics.
Lijkt me niet iets om rouwig om te zijnquote:
Zolang het interessant is is dat geen probleem, toch?quote:Op woensdag 7 september 2011 10:13 schreef R0N1N het volgende:
Denk dat men een beetje UFO-moe is, en daarbij zijn er nu wel erg veel nagenoeg dezelfde topics.
Dat klopt. Het verschil is alleen dat UFO's ook bij naam worden genoemd in de documenten in de OP en ook in de documenten uit de lezing uit het laatstgenoemde filmpje.quote:Op woensdag 7 september 2011 10:13 schreef R0N1N het volgende:
Er zijn overigens wel meerdere reden voor een overheid om het officieel te ontkennen, maar het wel te onderzoeken. Spionage, X-Planes, E.T.'s etc.
Same here.. En die gasten die het allemaal af doen als 'alu hoedjes' en weet ik het allemaal, die vinden het makkelijker om het te bagatelliseren dan om eens een paar simpele dingen bij mekaar op te tellen..quote:Op woensdag 7 september 2011 19:27 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik moet persoonlijk concluderen dat de documenten niets aan duidelijkheid te wensen over laten laten, zoals een eerdere poster al zei. Op basis van dit bewijs is er geen andere conclusie mogelijk dat de overheid duidelijk liegt over het UFO fenomeen en ook een verborgen agenda heeft en dan heb ik het niet over het geheim houden van info over de nieuwste geheime vliegtuigen.
Ja die boeken van Dolan zou ik graag willen hebben. Ik wacht nog even tot ze als paperback uitkomen. Vind ze nu nog iets te duur.quote:Op woensdag 7 september 2011 11:12 schreef Green1 het volgende:
Gaaf topic![]()
Ik kan jullie ook het boek (of liever gezegd: de boeken) van Richard Dolan aanraden. UFO's and the national security state. Er zijn er geloof ik 3 van.
Daarin gaat hij stuk voor stuk, zo'n beetje alle belangrijke ufo-meldingen na, en het staat vol met verwijzingen naar internetsites, boeken, overheidsdocumenten enz...
Echt heel erg gaaf..
Edit:
Dit is er een van: http://www.bol.com/nl/p/e(...)001689090/index.html
Het is idd een optelling van allerlei "merkwaardigheden" die mij doet concluderen dat het niet zo raar is om te denken dat we bezocht worden op dit moment. Het heeft een tijdje geduurd voordat ik dit kon accepteren, maar de feiten liegen niet.quote:Op donderdag 8 september 2011 09:02 schreef Green1 het volgende:
[..]
Same here.. En die gasten die het allemaal af doen als 'alu hoedjes' en weet ik het allemaal, die vinden het makkelijker om het te bagatelliseren dan om eens een paar simpele dingen bij mekaar op te tellen..
Die link die ik gaf is een paperback hoor..quote:Op donderdag 8 september 2011 20:39 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ja die boeken van Dolan zou ik graag willen hebben. Ik wacht nog even tot ze als paperback uitkomen. Vind ze nu nog iets te duur.
Oh jaquote:Op donderdag 8 september 2011 21:28 schreef Green1 het volgende:
[..]
Die link die ik gaf is een paperback hoor..
Ik zie nu pas wat je hier zegt. Kun je hier iets meer over vertellen?quote:Op dinsdag 6 september 2011 15:45 schreef Big-Ern het volgende:
Ik meen me te herrinneren dat de staat(ik geloof de CIA) ooit eens voor de rechter is gedaagd omtrent deze materie. De aanklager wilde de waarheid boven tafel krijgen en kreeg ook gelijk. De waarheid was volgens de rechter dusdanig heftig dat de nationale veiligheid in het geding zou zijn gekomen, dus de is die 'waarheid' nooit boven tafel gekomen. Ik meen dat het om zwartgemaakte delen in officiele documenten zou zijn gegaan. De aanklager wilde weten wat daaronder zat.
Wat is er verdacht aan het feit dat een grote organisatie via een PR-afdeling met de media samenwerkt? De doelstelling wordt in het document ook aangegeven: onnodige imagoschade voorkomen door de media actief aan accurate informatie te helpen waar dat kan, met als tegenprestatie dat diezelfde media terughoudend zijn in het publiceren van de meer delicate gegevens waar ze eventueel de hand op zouden kunnen leggen om te voorkomen dat projecten en personen(!) er schade van ondervinden.quote:Op donderdag 3 januari 2013 18:44 schreef Probably_on_pcp het volgende:
Dus mochten er mensen zijn die denken dat de mainstream media eerlijk en vrij is, dit document lijkt het tegendeel te bewijzen en geeft aan dat er wel degelijk sprake kan zijn van een cover-up.
Het is niet zo zeer verdacht, maar het bewijst wel dat de banden bestaan. Dat is iets dat vaak ontkend wordt door skeptici.quote:Op donderdag 3 januari 2013 22:42 schreef Iblardi het volgende:
[..]
Wat is er verdacht aan het feit dat een grote organisatie via een PR-afdeling met de media samenwerkt? De doelstelling wordt in het document ook aangegeven: onnodige imagoschade voorkomen door de media actief aan accurate informatie te helpen waar dat kan, met als tegenprestatie dat diezelfde media terughoudend zijn in het publiceren van de meer delicate gegevens waar ze eventueel de hand op zouden kunnen leggen om te voorkomen dat projecten en personen(!) er schade van ondervinden.
Maar dat speelde zich af in de jaren '50 en '60, een heel andere tijd dan die waarin dit memorandum werd geschreven.quote:Op donderdag 3 januari 2013 22:47 schreef Probably_on_pcp het volgende:
En je kunt het hebben over "imagoschade", dat klinkt natuurlijk lekker onschuldig, maar als de CIA in het geheim proeven doet op onschuldige mensen met LSD en andere schadelijke zaken, dan zou ik niet meer spreken van "imagoschade". Er is een reden dat zoiets in het geheim gebeurt en dat is omdat men ook wel weet dat zulke zaken niet door de beugel kunnen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |