FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1595 - Wasserettedag!!
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:19
Link naar alle vorige delen in de reeks: Topicreeks: Gezond Slank

F127391A3859A571161D0173074F8060-wasserette.jpg

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:20
Lang leve een gebrek aan wasmachines! :9
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 10:20
Goed voor de sociale contacten. Hangen daar geen vacatures op een prikbord? Babysitter gevraagd ofzo :P
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:02 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Klinkt ok! En heb tegenwoordig toch tijd :')
Heb je 'n receptje?
Nou, dat google ik gewoon op.

quote:
1 bol mozzarella a 125gram
2 middelgrote eieren
30ml slagroom
Prak eerst de bol mozzarella fijn met een vork en voeg dan de eieren toe en mix het een mixer tot een redelijk glad beslag, voeg tot slot de slagroom toe en mix deze nog even goed door.

Doe een klein beetje boter in een koekenpan, welke je op hoog vuur goed warm maakt. Draai nu het vuur helemaal laag en schep met een soeplepel wat van het beslag in de pan. Wacht totdat het beslag bijna helemaal gestold is en draai de pannenkoek vervolgens om en bak de andere kant nog even een minuutje om er zeker van te zijn dat hij goed gaar is.
Let erop dat je ze lang(!) bakt aan de eerste kant, maar niet te hard. Draaien is de moeilijkheid :+.
Er waren nog een paar andere pannekoekrecepten. Heb even voor je gezocht:

quote:
pannekoeken:
- 3 eieren
- 2 eetlepels colon rein
- 2 eetlepels slagroom
- zoetstof naar smaak (meer dan 15gr igg)
- evt. 2-3 eetlepels roomkaas
Colon rein is poeppoeder. Smaakt beter dan het klinkt.

Ik vond deze ook erg goed:
quote:
- 2 grote eieren
- 2 flinke eetlepels tarwezemelen
- 3 flinke eetlepels cottage cheese of roomkaas
- scheutje olie

Alles mengen tot een glad papje
bakken in vet
Ander goed tussendoortje is gehaktbrood. Groot gehaktbrood bakken, in plakjes snijden, in porties invriezen.
mieknokvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:11 schreef loveli het volgende:

[..]

Lekkerder, waarom magere yoghurt eten als er iets lekkerders voorhanden is? Vet is niet per definitie slecht. Het draait om balans. Suiker is vele malen slechter dan vet.
Duidelijk, dan gaat ie op het boodschappenlijstje :) Thanks!
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:23
Goedemorgen!

Lijstje gisteren eindigde enigszins dramatisch:
O - dubbele boterham kaas/komkommer, thee
S - deuren afplakken, een gevecht met 4x20m afdekplastic houden, alles stofvrij maken
L - boterham kaas, boterham kipfilet, boterham hagelslag, thee
S - muren en plafonds van twee trapgaten, een overloop en een gang witten
T - appel
En toen was ik kapot en ging lief naar de snackbar en kwam terug met:
D - patat met mayo, appelmoes, ketchup en een kroket en een kipcorn

Dus vandaag maar weer flink groente :')
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:26
En een :* voor Amsel, kan me voorstellen dat je daar kapot van bent.

En Probilly - het is heel herkenbaar, toen ik nét wat met mijn Mr had waren we geheel wederzijds wat sikkeneurig als de ander op vakantie was geweest en wilden we van elkaar de foto's niet zien en de verhalen niet horen :') trok vaak snel weer bij hoor!

En succes voor Maria ^O^ !
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:22 schreef mieknok het volgende:

[..]

Duidelijk, dan gaat ie op het boodschappenlijstje :) Thanks!
De griekse yoghurt is ook beduidend vetter. Als je op calorieën wil letten kan dat een reden zijn te kiezen voor een van de andere yoghurts. Griekse = 10% vet. Turkse is er in 10, 8 en 3%.
Gewone volle yoghurt is 3,5 tot 3,8% vet.
Noukjeevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:27
Goodmorning :W

Maria, succes!!! ^O^

Mama is werken, papa is vissen, vriendje ligt nog te slapen :Z en zusje ligt ook nog in bed :O . Nou, dan ga ik maar een rondje met de hond wandelen! 't is hier alleen niet zo zonnig als ik had gehoopt ..
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:28
MoBlo, ik heb nogal wat recepten hiervandaan gehaald:
http://www.lowcarbforum.nl/index.php#c15
en
http://www.atkinsforum.info/forum/viewforum.php?f=42

Bij die laatste moet je je registreren (en inloggen) om de topics te kunnen lezen.
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:29
Mogge :O
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:30
^O^ puik! Vooral dingen als pannenkoekachtige dingen ben ik erg voor.

:9
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:30
Snap 'm nu Billy, verder wat loveli zegt... Wel veel plezier gewenst! Waarheen trouwens?

Sigme, iets als poeppoeder is al snel lekkerder dan het klinkt :D :')
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:30
Ooww Maria leest het vast niet meer, maar ik duim mee *O*
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:31
@amsel :*
@maria ^O^
@prob :{ & :* haha

Nog iemand vergeten?!

Goeiemorgen dan maar!
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:32
* kwakz0r duimt voor Maria

goeiemorgen, vanochtend vanzelf na 7 uurtjes slaap wakker geworden. vriendje komt vandaag thuis O+ ga vanmiddag naar hem toe in Delft, moet voor die tijd nog wat klusjes en boodschapjes doen. Maar ik ga nu eerst lekker ontbijten en Eh ja, lege koelkast en geen brood. Eerst maar naar de AH dus :')
mieknokvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:35
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:26 schreef sigme het volgende:

[..]

De griekse yoghurt is ook beduidend vetter. Als je op calorieën wil letten kan dat een reden zijn te kiezen voor een van de andere yoghurts. Griekse = 10% vet. Turkse is er in 10, 8 en 3%.
Gewone volle yoghurt is 3,5 tot 3,8% vet.
Ah, ok, daar moet ik op sommige dagen wel op letten ja. Ik heb dagen dat ik niet kan sporten, maar ik zit dan ook de hele dag op kantoor, dus dan let ik op wat er aan calorieëen naar binnen gaat, dus dan neem ik het niet. Maar gewone yoghurt gaat me ook vervelen, dan ik wil die griekse of andere variant wel proberen op dagen dat ik heel energiek bezig ben.
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:30 schreef V1z0R het volgende:
Snap 'm nu Billy, verder wat loveli zegt... Wel veel plezier gewenst! Waarheen trouwens?

Sigme, iets als poeppoeder is al snel lekkerder dan het klinkt :D :')
't Is niet erg lekker :{w. Wel fascinerend spul, gooi een lepel door een bak yoghurt en het wordt een eigenaardig soort pudding. Bij koolhydraatarm eten is het goed spul, anders is je potvulling geen potpudding maar kleine harde knikkertjes :%

Daar zijn die tarwevezels trouwens ook heel goed voor, MoBlo! Let wel op je buik; ik (en liefste, en vele anderen (Chicolate dacht ik ook)) blijk niet zo goed tegen die tarwevezels te kunnen, ik krijg er een opgezette buik en soms zelfs buik(darm)pijn van. Haverzemelen zijn dan beter, maar die bevatten meer koolhydraten.
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:35 schreef mieknok het volgende:

[..]

Ah, ok, daar moet ik op sommige dagen wel op letten ja. Ik heb dagen dat ik niet kan sporten, maar ik zit dan ook de hele dag op kantoor, dus dan let ik op wat er aan calorieëen naar binnen gaat, dus dan neem ik het niet. Maar gewone yoghurt gaat me ook vervelen, dan ik wil die griekse of andere variant wel proberen op dagen dat ik heel energiek bezig ben.
Ik neem eigenlijk altijd magere yoghurt. Nooit 'kaal' hoor, altijd wel wat erin.. Mijn vriend doet meestal vlokken met een beetje yoghurt :')

Ik Cruesli of fruit..

Dan kanik zelf het beste magere blijven nemen toch?
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:40
* Wolve000 wacht op de cruesli-brigade
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:41
is die vriendelijker dan de ontbijtkoek taliban?
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:40 schreef Wolve000 het volgende:
* Wolve000 wacht op de cruesli-brigade
Kellog's special K ook niet goed? ;(
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:41 schreef motorbloempje het volgende:
is die vriendelijker dan de ontbijtkoek taliban?
Die heb ik ook meegemaakt, de ontbijtkoek taliban :') haha
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:39 schreef sigme het volgende:

[..]

't Is niet erg lekker :{w. Wel fascinerend spul, gooi een lepel door een bak yoghurt en het wordt een eigenaardig soort pudding. Bij koolhydraatarm eten is het goed spul, anders is je potvulling geen potpudding maar kleine harde knikkertjes :%

Daar zijn die tarwevezels trouwens ook heel goed voor, MoBlo! Let wel op je buik; ik (en liefste, en vele anderen (Chicolate dacht ik ook)) blijk niet zo goed tegen die tarwevezels te kunnen, ik krijg er een opgezette buik en soms zelfs buik(darm)pijn van. Haverzemelen zijn dan beter, maar die bevatten meer koolhydraten.
Knienekeutels? :D
Weer een reden dat ik niet echt low-carb zal doen.
SPOILER: Random wut
Step aside Butch!
* boom *
(fuck, aaargh)
You ok?
Nah man, I'm pretty fucking far from ok.
What now?
What now? Let me tell you what now.
Imma call a couple of hard pipe-hittin' niggers to go to work on the homes here, with a pair of pliers 'n a blowtorch.
You hear me talkin' hillbilly boy? I ain't through with you by damn sight, imma get medievil on yow ass!
Laurelinevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:44
Loveli, jij postte toch dat cola-artikel over teveel fosfor? Kan dat ook iets te maken hebben met verlaagde vitamine D-opname? En weet jij nog iets hoe je dat weer op peil krijgt? Het enige wat ik kan bedenken is zonlicht :P
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:40 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

Ik neem eigenlijk altijd magere yoghurt. Nooit 'kaal' hoor, altijd wel wat erin.. Mijn vriend doet meestal vlokken met een beetje yoghurt :')

Ik Cruesli of fruit..

Dan kanik zelf het beste magere blijven nemen toch?
Hier is de crueslibrigade!

Cruesli bevat heeeeeeeeeeeeeeeeeeeee; veel suiker. Neem gerust moddervette yoghurt, maar flikker die suiker eruit. Tenminste, als je wil afvallen.

En ontbijtkoektaliban is zonder spatie.
[/betweter]
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:45
Crueslibrigade, ontbijtkoektaliban en taalnazis, we hebben hier alles! :')
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:41 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

Kellog's special K ook niet goed? ;(
Is het lezen van een ingrediëntenlijst te moeilijk? Haha.
20% suiker.
Laurelinevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:45
Ja, dat mensen nog durven te posten hier! :o
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:45 schreef Wolve000 het volgende:
Crueslibrigade, ontbijtkoektaliban en taalnazis, we hebben hier alles! :')
Rode ijzertil Kmer meldt zich!
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:47
quote:
12s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:45 schreef Laureline het volgende:
Ja, dat mensen nog durven te posten hier! :o
ja.. :{ haha. Nou, ik vind het wel fijn, dan weet ik iig wat goed en 'slecht' is. Cruesli dus. Maar ik krijg geen hap brood binnen 's ochtends. Vanochtend nog geprobeerd. Haha. Dusja, wat moet er dan in mijn yoghurt??
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:48
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:44 schreef Laureline het volgende:
Loveli, jij postte toch dat cola-artikel over teveel fosfor? Kan dat ook iets te maken hebben met verlaagde vitamine D-opname? En weet jij nog iets hoe je dat weer op peil krijgt? Het enige wat ik kan bedenken is zonlicht :P
Vette vis en pilletjes!
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:49
Muesli is dan wel prima, moet je wel even wennen dat je yoghurt iets zuurder is zonder alle suiker van de cruesli.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:47 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja.. :{ haha. Nou, ik vind het wel fijn, dan weet ik iig wat goed en 'slecht' is. Cruesli dus. Maar ik krijg geen hap brood binnen 's ochtends. Vanochtend nog geprobeerd. Haha. Dusja, wat moet er dan in mijn yoghurt??
Ha-Ha-Havermout! :D
Laurelinevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:49
In de hele ontbijtkoektalibanrel ontging de meesten ook de essentie van de Slank-ontbijtkoeksharia: het is prima als je dol op ontbijtkoek bent en het dagelijks eet (hier vliegen ook de soezen, het hazelnootschuimgebak, speciaalbieren, chips en snoep je om de oren), geniet er dan van! Maar denk dan niet dat je verschrikkelijk verantwoord en gezond bezig bent! Die gedachte is echt haram, niet het éten van de koek zelf. (8>
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef V1z0R het volgende:
Probilly, ik snap er niks van maar ik gok dat een :* op z'n plaats is?

It's cheese Cali! :D
Conclusie: mannen zijn klootzakken :P!

[ Bericht 28% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 11:54:47 ]
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:47 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja.. :{ haha. Nou, ik vind het wel fijn, dan weet ik iig wat goed en 'slecht' is. Cruesli dus. Maar ik krijg geen hap brood binnen 's ochtends. Vanochtend nog geprobeerd. Haha. Dusja, wat moet er dan in mijn yoghurt??
Muesli. Dat is cruesli zonder suiker.
Brinta
Havermout
Weetabix

[ Bericht 0% gewijzigd door sigme op 05-08-2011 10:55:04 ]
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:50
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:44 schreef Laureline het volgende:
Loveli, jij postte toch dat cola-artikel over teveel fosfor? Kan dat ook iets te maken hebben met verlaagde vitamine D-opname? En weet jij nog iets hoe je dat weer op peil krijgt? Het enige wat ik kan bedenken is zonlicht :P
Het schijnt dat van vitamine D supplementen als enige is bewezen dat het werkt deze te slikken?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:52
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:49 schreef Laureline het volgende:
In de hele ontbijtkoektalibanrel ontging de meesten ook de essentie van de Slank-ontbijtkoeksharia: het is prima als je dol op ontbijtkoek bent en het dagelijks eet (hier vliegen ook de soezen, het hazelnootschuimgebak, speciaalbieren, chips en snoep je om de oren), geniet er dan van! Maar denk dan niet dat je verschrikkelijk verantwoord en gezond bezig bent! Die gedachte is echt haram, niet het éten van de koek zelf. (8>
Mooi O+
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:53
quote:
4s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:49 schreef Laureline het volgende:
In de hele ontbijtkoektalibanrel ontging de meesten ook de essentie van de Slank-ontbijtkoeksharia: het is prima als je dol op ontbijtkoek bent en het dagelijks eet (hier vliegen ook de soezen, het hazelnootschuimgebak, speciaalbieren, chips en snoep je om de oren), geniet er dan van! Maar denk dan niet dat je verschrikkelijk verantwoord en gezond bezig bent! Die gedachte is echt haram, niet het éten van de koek zelf. (8>
Ik zou 'm bijna even naar 't dieettopic slingeren O+ :')
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:55
Haha.
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:49 schreef Probability het volgende:

[..]

Conclusie: mannen zijn klootzakken

[..]
Conclusie 2: alle vrouwen generaliseren?
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:57
O+ hé schat! O+

}:|
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:57 schreef motorbloempje het volgende:
O+ hé schat! O+

}:|
:+

o hai! :W
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:58
Wolve, de generaal roept! :P :')
Of is het zeggen dat alle generalen generaliseren, generaliserend?
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:58
8!
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:59
@prob. Wat een gedoe zeg die mannen.

Ik heb ook zo'n situatie gehad met mijn ex hoor. gezeik, ik werd hem zoo zat dat dat hoger woog dan de leuke dingen die we deden. Had 'het gevoel' ook niet echt meer. En daar kwam nog bij dat we 100km van elkaar vandaan woonden en geen auto hadden (16-17)

Op een gegeven moment moet je jezelf afvragen, is dit gezeik het allemaal waard? Denk je dat jullie je op termijn meer volwassen met elkaar omgaan? En hoe zit het met de leuke momenten? Hebben jullie die nog vaak? of als je aan hem denkt/ziet what ever denk je dan, ooh begintie weer?

iig suc6 O+
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:01
quote:
15s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:49 schreef sigme het volgende:

[..]

Muesli. Dat is cruesli zonder suiker.
Brinta
Havermout
Weetabix
oh, muesli kan ook wel dat dat het is...
Ik ga vanalles uitproberen! thx ^O^

edit: Ik zie trouwens dat je afslank muesli heb :{

http://nl.mymuesli.com/mu(...)detail&mnid=1&mnpt=1|2&id=71

[ Bericht 9% gewijzigd door Mixende_match op 05-08-2011 11:07:57 ]
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:02
Ik eet de muesli van de AH, in die groene pakken:

000616698_003_166921_200.jpg

Daar zitten nog wat rozijntjes door en wat gedroogd fruit (ja, okee, dat is ook suiker :6 maar lang niet zoveel als in cruesli). En die is niet zo 'muf' als echte geitenwollensokkenmuesli ;) .

[ Bericht 18% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 11:03:28 ]
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:03
Het is wel even lezen maar dan weet je ook wat..
Tja, Billy wat kan ik zeggen :{ Weet het eigenlijk ook niet zo goed, beetje hetzelfde als M_M, het klinkt wel heel dichtbij een breuk omdat ik er erg veel in herken qua gedoe met ex.
Wil je wel sterkte wensen en hoop toch dat het goed komt! :Y
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 11:03
Als je je eten niet lekker vind, is het inderdaad niet vol te houden. :Y
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:04
:)

[ Bericht 45% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 11:56:16 ]
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:04
t
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:05
Muesli van geitenwollen sokken? Ieuhw! :r :P
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:06
Met tenenkaas..
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:02 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik eet de muesli van de AH, in die groene pakken:

[ afbeelding ]

Daar zitten nog wat rozijntjes door en wat gedroogd fruit (ja, okee, dat is ook suiker :6 maar lang niet zoveel als in cruesli). En die is niet zo 'muf' als echte geitenwollensokkenmuesli ;) .
Oeh, ga ik ook eens kijken!
Want geitenwollensokken vind ik niet zo lekker in mijn muesli denk 8)7
Noukjeevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:09
Ik ontbijt eigenlijk altijd met crackers. Krijg 's ochtends echt geen yoghurt door m'n keel!
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:01 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

oh, muesli kan ook wel dat dat het is...
Ik ga vanalles uitproberen! thx ^O^

edit: Ik zie trouwens dat je afslank muesli heb :{
Als je de suiker heel erg mist in je yoghurt, gooi er dan desnoods wat zoetstof door. Dat is er in verschillende soorten, waarvan veel met aspartaam wat ikzelf heel vies vind. Ik gebruik de vloeibare zoetstof van Natrena, dat vind ik prima spul.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:11
Ik ontbijt het allerliefst met brood O+ . Maar omdat zo van brood houd weet ik dat hoe langer ik fruit en yoghurt eten uitstel, hoe groter de kans is dat ik het helemaal niet meer eet. Dan ga ik bij de lunch weer voor brood en tussendoor weer. Dan kan ik maar beter yoghurt+fruit+muesli als ontbijt nemen, heb ik in ieder geval de zuivel en vitamientjes weer binnen en kan ik als lunch lekker brood eten.

Je merkt, low-carb zou echt niks voor mij zijn :').
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:12
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:09 schreef sigme het volgende:

[..]

Als je de suiker heel erg mist in je yoghurt, gooi er dan desnoods wat zoetstof door. Dat is er in verschillende soorten, waarvan veel met aspartaam wat ikzelf heel vies vind. Ik gebruik de vloeibare zoetstof van Natrena, dat vind ik prima spul.
Mwah, ik denk niet dat ik de suikers echt mist in de yoghurt hoor, ik eet mag. yoghurt ook weleens 'kaal', maar dan heb ik na een uur weer honger, ik gooi die muesli er door, zodat het echt een ontbijt word, en rond 11/12 pas weer honger krijg.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:12
:D

[ Bericht 90% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 11:55:47 ]
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:13
Ik heb deze

206_muesli_noten_vruchten_.png

of de muesli van Bio+

Maar eet het amper meer eigenlijk.
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:13
Probeer All bran Fruit 'n fibre. Niet zo gezond als muesli, maar let's face it, muesli smaakt zoals je denkt dat karton smaakt.

Prob, het lijkt of er niet echt progressie zit in het oplossen van je problemen met hem. Die zijn al een tijdje hetzelfde en het lijkt er niet op dat hij zin heeft er iets aan te doen?

Eens met Sigme, die vloeibare zoetstof is echt prima! Geen rare bijsmaak en je kan het ook verhitten

:* voor Amsel.
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:11 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik ontbijt het allerliefst met brood O+ . Maar omdat zo van brood houd weet ik dat hoe langer ik fruit en yoghurt eten uitstel, hoe groter de kans is dat ik het helemaal niet meer eet. Dan ga ik bij de lunch weer voor brood en tussendoor weer. Dan kan ik maar beter yoghurt+fruit+muesli als ontbijt nemen, heb ik in ieder geval de zuivel en vitamientjes weer binnen en kan ik als lunch lekker brood eten.

Je merkt, low-carb zou echt niks voor mij zijn :').
Tegenovergesteld: Ik & brood :r brrr.. Hoelang het bij mij geduurd heeft voordat ik 's middags volkoren broodjes at! Ik heb jaren op de volkoren cracker van Lu geleefd :P
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:11 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik ontbijt het allerliefst met brood O+ . Maar omdat zo van brood houd weet ik dat hoe langer ik fruit en yoghurt eten uitstel, hoe groter de kans is dat ik het helemaal niet meer eet. Dan ga ik bij de lunch weer voor brood en tussendoor weer. Dan kan ik maar beter yoghurt+fruit+muesli als ontbijt nemen, heb ik in ieder geval de zuivel en vitamientjes weer binnen en kan ik als lunch lekker brood eten.

Je merkt, low-carb zou echt niks voor mij zijn :').
Ik moet zeggen dat het went, al heb ik nog geen idee of het ook werkt... Ik ga denk ik over 3 weken weer op de weegschaal staan. Eerder wil ik dat echt niet doen omdat ik anders denk ik té obsessief ga wegen en ik wil eerst gewoon goed in het low carb zitten en veel bewegen. Zit nu op low carb + 2 keer spinnen, 2 á 3 keer hardlopen, sit ups/push ups en daarnaast nog het gewone fietsen wat ik regelmatig doe. Dat móet zoden aan de dijk zetten, en als niet, dan is er altijd nog een liposuctie *) :')!
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:13 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

Tegenovergesteld: Ik & brood :r brrr.. Hoelang het bij mij geduurd heeft voordat ik 's middags volkoren broodjes at! Ik heb jaren op de volkoren cracker van Lu geleefd :P
Dat zijn gewoon verkapte toastjes.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Dat zijn gewoon verkapte toastjes.
nuut! de gewone volkorencrackers zijn gewoon volkoren heur :'(
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:14 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Dat zijn gewoon verkapte toastjes.
dat klopt ja, was ook 2 jaar geleden, toen ik nog strak was, en 5 dagen sportte ;(
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:14 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

nuut! de gewone volkorencrackers zijn gewoon volkoren heur :'(
nou, je moet er minstens 5 eten voordat je een beetje 'vol' raakt haha.
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:14 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

nuut! de gewone volkorencrackers zijn gewoon volkoren heur :'(
Vooruit, volkorentoastjes dan :D.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:15
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:44 schreef Laureline het volgende:
Loveli, jij postte toch dat cola-artikel over teveel fosfor? Kan dat ook iets te maken hebben met verlaagde vitamine D-opname? En weet jij nog iets hoe je dat weer op peil krijgt? Het enige wat ik kan bedenken is zonlicht :P
Goed he? Is nog gratis ook. In de zomer krijg je op een zonnige dag een veelvoud binnen van wat je nodig hebt. Grijp vandaag je kans.

Fosfor breekt geloof ik calcium in je botten af. Da's zeker voor vrouwen niet goed. Botontkalking is te vertragen door sport en vitamine D.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:16
Om Mo niet te pesten in een spoiler:

SPOILER: Let op - CARBS!
O+ Volkorenbrood O+
prosonvolkoren.jpg
En crackers zijn geen brood :{w .
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:02 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik eet de muesli van de AH, in die groene pakken:

[ afbeelding ]

Daar zitten nog wat rozijntjes door en wat gedroogd fruit (ja, okee, dat is ook suiker :6 maar lang niet zoveel als in cruesli). En die is niet zo 'muf' als echte geitenwollensokkenmuesli ;) .
Ik kan daar online geen ingredientenlijst van vinden, hoeveel suiker & kcal per 100gr is die?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:17
:* voor Amsel.. Heftig.

[ Bericht 82% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 11:56:44 ]
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:16 schreef Razztwizzle het volgende:
Om Mo niet te pesten in een spoiler:

SPOILER: Let op - CARBS!
O+ Volkorenbrood O+
[ afbeelding ]
En crackers zijn geen brood :{w .
O+
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:17
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:17 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik kan daar online geen ingredientenlijst van vinden, hoeveel suiker & kcal per 100gr is die?
Geen idee, ik gooi het in een groten glazen pot en heb de doos dus niet meer. Maar als ik een nieuw pak haal maak ik een foto voor je :).
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:18
Ik eet graag volkorenroggekrekkers in plaats van brood. Volgens mij is het grotendeels hetzelfde, behalve dan dat de krekkers zonder al dat water komen. En zonder tarwe ;).
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:47 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja.. :{ haha. Nou, ik vind het wel fijn, dan weet ik iig wat goed en 'slecht' is. Cruesli dus. Maar ik krijg geen hap brood binnen 's ochtends. Vanochtend nog geprobeerd. Haha. Dusja, wat moet er dan in mijn yoghurt??
Brood eten kun je oefenen. Havermout is ook goed.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:19
Hehe, ganselijk * smurk *
It's like a goose!
:') /rare bui vandaag
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:12 schreef Probability het volgende:

[..]

[..]

Daar zit volgens mij de crux, een kerel is pas echt verliefd als hij zich publiekelijk voor schut durft te zetten voor iemand. /opiniërend
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:17 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Geen idee, ik gooi het in een groten glazen pot en heb de doos dus niet meer. Maar als ik een nieuw pak haal maak ik een foto voor je :).
Ik doe mijn muesli ook in een grote glazen pot O+.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:20
deze O+ http://www.vitalu.nl/producten/vitalu-volkoren.php

maar ik eet ze eigenlijk haast nooit meer. dit is 55% volkorenmeel, 37%tarwemeel, 2% zemelen.

packshot_volkoren_large.png
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:23
*;

[ Bericht 45% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 11:53:26 ]
Noukjeevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:23
Vriendjelief EINDELIJK uit bed. Dan nu de stad in en de laatste vakantie-dingetjes halen O+
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:23
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:17 schreef sigme het volgende:

[..]

Ik kan daar online geen ingredientenlijst van vinden, hoeveel suiker & kcal per 100gr is die?
Ik vind dit:

per 100 gram 365 kcal, 59 gr koolhydraten waarvan 26 gr suikers.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:23 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind dit:

per 100 gram 365 kcal, 59 gr koolhydraten waarvan 26 gr suikers.
Zóveel? Waar heb je die gevonden? Ik kan het me bijna niet voorstellen, want de huismerkmueslivariant '4-granen' is volgens mij bijna hetzelfde (die kon ik wel online vinden) en die heeft dit lijstje:

Voedingswaarde per 100 gram
Energie : 375 Kcal.
Eiwit : 12 gram
Koolhydraten : 65 gram
waarvan suikers : 3,0 gram
Vet : 5,0 gram
waarvan verzadigd : 1,0 gram
onverzadigd : 4,0 gram
voedingsvezel : 8,5 gram

Die vezelrijk-variant heeft als enige verschil dat er wat rozijntjes en gedroogd fruit inzitten. Zit dáár dan al die extra suiker in :{ ? Want dan ga ik maar over op de 4-granen denk ik :') .

[ Bericht 5% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 11:27:10 ]
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:23 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ik vind dit:

per 100 gram 365 kcal, 59 gr koolhydraten waarvan 26 gr suikers.
SPOILER: sorry loveli
Godskolere.
26%!
Een kwárt van dat spul is pure suiker :o _O- :N.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:27
:*
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:27
goed... die van de ah ga ik dus niet uitproberen..
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:25 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

Zóveel? Waar heb je die gevonden? Ik kan het me bijna niet voorstellen, want de huismerkmueslivariant '4-granen' is volgens mij bijna hetzelfde (die kon ik wel online vinden) en die heeft dit lijstje:
<>

Die vezelrijk-variant heeft als enige verschil dat er wat rozijntjes en gedroogd fruit inzitten. Zit dáár dan al die extra suiker in :{ ? Want dan ga ik maar over op de 4-granen denk ik :') .
Het lijkt mij ook bijna onwaarschijnlijk. Even op de doos kijken voor je 'm koopt zou ik zeggen. Zou er bijna voor naar de AH gaan fietsen, maar dat kan ik de hondjes niet aandoen, ik heb ze een twee uur durende wandeling beloofd. Nu. Dus ik ga! :W!
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:28
Was beetje onduidelijke site hoor, misschien valt het mee. 't Is dat ik nooit in de AH kom, anders ging ik kijken.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:29
Oh die van jou kwam van een Viva-forum, zie ik nu :'). Nouja, de volgende keer dat ik het koop zal ik het uitzoeken, maar 26gram suiker lijkt me wel heel veel. Zeker omdat ik altijd de verpakkingen lees en me niet kan voorstellen dat ik dat pak niet gillend heb teruggeworpen in het schap :+ .
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:30
quote:
2s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:28 schreef sigme het volgende:

[..]

Het lijkt mij ook bijna onwaarschijnlijk. Even op de doos kijken voor je 'm koopt zou ik zeggen. Zou er bijna voor naar de AH gaan fietsen, maar dat kan ik de hondjes niet aandoen, ik heb ze een twee uur durende wandeling beloofd. Nu. Dus ik ga! :W!
welke is t? ik ga over 5 min nr de ah
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:29 schreef Razztwizzle het volgende:
Oh die van jou kwam van een Viva-forum, zie ik nu :'). Nouja, de volgende keer dat ik het koop zal ik het uitzoeken, maar 26gram suiker lijkt me wel heel veel. Zeker omdat ik altijd de verpakkingen lees en me niet kan voorstellen dat ik dat pak niet gillend heb teruggeworpen in het schap :+ .
Nee, vond t ook wel veul idd :D
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:30 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

welke is t? ik ga over 5 min nr de ah
b_2498.jpg
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:30 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

welke is t? ik ga over 5 min nr de ah
AH muesli vezelrijk geloof ik.
uniekhoornvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:31
Amsel, wat uitermate klote voor je! Weet niet zo goed wat ik er van moet zeggen.

Prob, succes met het nemen van beslissingen .

MarMar, die tattoo is prachtig O+ Mooi gedaan!


LIjst:
O: volkorenbrood met kaas en 1 met lever, beker melk
S: 80 min. hometrainen (en heb New KIds Turbo gekeken :') )
T's: appel, wortelen, gekookt ei
L: 2 boterhammen kaas, volk.beschuit jam
T;s: nectarine, pruim, 450 magere kwark
D: bbq, en dan een bbq met pre-fab dingen en dat de kok alles voor je klaar maakt en op je bord legt (dus geen keuzes) maar ik heb wel voorgesteld om een salade te maken dus toch nog iets gezond.
T: cola-berenburg
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:31
(8> your East German spy vill be bak!
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:32
Ik heb een mix gemaakt op die site die ik net zei.
Volkoren basis

Volkoren basis
Havermout
Tarwevlokken
Spelt: zachte vlokken
Amaranthvlokken
Boekweitvlokken
Maanzaad
Bananen
Zonnebloempitten
Hazelnoten
Cashewnoten

per 100 gram
394 kcal
13.1 eiwitten
53,9 koolhydraten
0,64 waarvan suikers
14 vet (waarvan verzadigd 0)
6,65 voedingsvezels
0 natrium.

Is dit beter? of zeggen jullie, neem dit er bij, en dat eraf? je heb heel veel mogelijkheden! misschien bestel ik wel zo'n mix :9
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:31 schreef kwakz0r het volgende:
(8> your East German spy vill be bak!
But you vill say it only once? :D
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:33
Ik bedacht me net dat ik een springtouw wil! Kan nu eindelijk touwtje springen want daar is ruimte voor in de tuin! *)
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:33
Het klinkt allemaal reuzegezond, maar ik vind die zelf-samenstel-muesli's altijd zo enorm duur :@! Zo'n AH-pak kost maar ¤0,89.

[ Bericht 30% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 11:33:31 ]
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:33 schreef Razztwizzle het volgende:
Het klinkt allemaal reuzegezond, maar ik vind die zelf-samenstel-muesli's altijd zo enorm duur :@! Zo'n AH-pak kost maar ¤0,89.
Suiker is goedkoop :+
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 11:34
quote:
12s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Suiker is goedkoop :+
En goed voor de klantenbinding. :P
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:34
Prob, in het kader van "een ander kun je niet veranderen, maar jezelf wel"... Als je een arm om je heen wilt is vragen in de regel een duidelijkere manier om het te krijgen dan in zijn ogen gemeen doen. En als hij gemeen terug doet mag je 'em daar best op aanspreken (achteraf).

Directe boodschappen ipv het ene willen en het andere naar buiten laten zien. Er is een hoop ruis tussen jullie, waardoor er meer dingen gaan irriteren dan nodig..

Issie leuk genoeg om z'n slechte eigenschappen (zoals dingen vergeten) te accepteren? Kunnen jullie allebei duidelijker naar elkaar zijn van jullie verwachtingen? Veel onuitgesproken verwachtingen komen niet uit en dat leidt tot teleurstellingen en frictie. Pas je verwachtignen aan of spreek ze uit. En van een appelboom kun je geen peren plukken.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:23 schreef Probability het volgende:

[..]

Nou ja hij heeft best wat 'coole' vrienden oid, daar is hij een beetje van onder de indruk, maar eigenlijk zijn het niet echt zijn vrienden, zodra er iets is lopen ze weg.
Ik kan er 1. kwaad om worden omdat ze helemaal niet zo tof zijn
2. kwaad om worden omdat dat geen echte vrienden zijn

Ik ben zo iemand die van vol in de aanval gaat - hij is meer iemand die het belangrijker vindt dat mensen hem een aardige jongen vinden. (Heb ik totaal geen last van)
Ik probeer in het openbaar wat liever te zijn en hoop dat hij dan wat meer ballen kweekt :P
Blijf toch bij m'n vorige standpunt. Is hij echt verliefd-verliefd dan is 't /care enzovoorts.
Cojones, don't grow overnight btw :') :D

quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:32 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

But you vill say it only once? :D
Michelle! :7
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:33 schreef Razztwizzle het volgende:
Het klinkt allemaal reuzegezond, maar ik vind die zelf-samenstel-muesli's altijd zo enorm duur :@! Zo'n AH-pak kost maar ¤0,89.
ja is ook zo.. maar ik denk om uit te proberen :D
ong. ¤ 13,74/Kg
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:32 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

But you vill say it only once? :D
1139409536_d1_583.jpg
Ze zéreal conzééns toe much zjugèr!
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:35 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zéreal conzééns toe much zjugèr!
:D
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:34 schreef loveli het volgende:
Prob, in het kader van "een ander kun je niet veranderen, maar jezelf wel"... Als je een arm om je heen wilt is vragen in de regel een duidelijkere manier om het te krijgen dan in zijn ogen gemeen doen. En als hij gemeen terug doet mag je 'em daar best op aanspreken (achteraf).

Directe boodschappen ipv het ene willen en het andere naar buiten laten zien. Er is een hoop ruis tussen jullie, waardoor er meer dingen gaan irriteren dan nodig..

Issie leuk genoeg om z'n slechte eigenschappen (zoals dingen vergeten) te accepteren? Kunnen jullie allebei duidelijker naar elkaar zijn van jullie verwachtingen? Veel onuitgesproken verwachtingen komen niet uit en dat leidt tot teleurstellingen en frictie. Pas je verwachtignen aan of spreek ze uit. En van een appelboom kun je geen peren plukken.
Als je mij accepteert voor wie ik ben, accepteer je dat ik iemand ben die jou wil veranderen!
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:36
Waar denk je dat die madonna haar big boobies vandaan heeft! :7
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:36
It is I, Leclerc!
roger_leclerc-char.jpg
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:35 schreef Razztwizzle het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ze zéreal conzééns toe much zjugèr!
_O-
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:34 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja is ook zo.. maar ik denk om uit te proberen :D
ong. ¤ 13,74/Kg
:o
Mijn suiker-vezel-ikweethetnuooknietmeer ;( -muesli is maar ¤4,45 per kilo *).
Alleen durf ik hem tot Kwak terug is niet meer te eten :') .

[ Bericht 6% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 11:38:14 ]
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:39
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:36 schreef Wolve000 het volgende:

[..]

Als je mij accepteert voor wie ik ben, accepteer je dat ik iemand ben die jou wil veranderen!
Schat, ik hou van je zoals je bent en ik hou nog veel meer van je zoals je gaat worden.

Het kost wat tijd, maar dan heb je ook wat.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:40
Havermout kost geen drol, maar produceert wel een goeie.
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:41
Ja, alleen krijg ik er de rest van de dag de vreteritis van. Wel balen want ik vind het erg lekker ;(.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:43
Theoretisch gezien zou dat niet moeten.
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 11:44
If the facts don't match the theory, change the facts!
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:45
Toidodedigtera tangtoewan!

Koe-koe, hehehe, OH! ehkemewerzewe
Enoshtanterwanda!
Oh, wasoe, wasoe, okoeshoewa boktoide.
Ah mashimarizo...

SHI-PAPA!

^----^
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:46
Amsel: :*
Maar misschien was dit wel nodig om helemaal van hem los te komen. Desalniettemin: :*

quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 07:53 schreef PurePoisonPerfume het volgende:[/b
Maak morgen foto's als ik het aan heb, dan post ik hier wel één. :)
[/quote]
Yeuy!

[quote]0s.gif [b]Op vrijdag 5 augustus 2011 07:53 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

Waarschijnlijk valt die popcorn af, want ben nu al zenuwachtig voor mn verjaardag morgen :'). Ik ben altijd bang dat er niemand komt :P.
En gefeliciteerd!! *O* *O* Oeps, ik leef een dag in de toekomst, geloof ik :D

Oh, en dat bang-zijn-dat-niemand-komt heb ik ook altijd. Daarom vier ik het nooit echt officieel. Maar zeg ik altijd dat "ik het niet vier, maar je kunt gerust langskomen als je wilt want ik haal toch wel iets van vlaai enzo in huis :Y " :')
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:48
En een videozuil.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:48
Pantsuman! japanese_old_man_peace.jpg

/yup, lost all my marbles...
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:34 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Blijf toch bij m'n vorige standpunt. Is hij echt verliefd-verliefd dan is 't /care enzovoorts.
Cojones, don't grow overnight btw :') :D

[..]

Michelle! :7
Lijkt mij niet dat je persoonlijkheid veranderd?
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:46 schreef Cocotrimonium het volgende:
Amsel: :*
Maar misschien was dit wel nodig om helemaal van hem los te komen. Desalniettemin: :*

[..]

Yeuy!

[..]

En gefeliciteerd!! *O* *O* Oeps, ik leef een dag in de toekomst, geloof ik :D

Oh, en dat bang-zijn-dat-niemand-komt heb ik ook altijd. Daarom vier ik het nooit echt officieel. Maar zeg ik altijd dat "ik het niet vier, maar je kunt gerust langskomen als je wilt want ik haal toch wel iets van vlaai enzo in huis :Y " :')
hihi ik had ook al bijna gefeliciteerd geroepen hoor :@
ik weet nnog niet of ik het vier, we hebben zo'n klein huis!
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:50
oO<

[ Bericht 35% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 12:08:27 ]
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:17 schreef Perruche het volgende:
Ja Anna pm? :P
Dit O-)

Hoe laat heeft Maria eigenlijk haar gesprek? Was dat niet nu ongeveer? Spannend! Ik ga duimen ^O^ O+
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:43 schreef V1z0R het volgende:
Ik heb zo'n verdraaide geest dat MarMar's notenyoghurt iets heul vies werd...
Mijn geest is best verdraaid, maarre... Ik heb nu al een paar minuten naar het woord "notenyoghurt" zitten staren, maar ik heb geen idee wat je dan las :D
Of is het meer de visualisatie van 'noten'yoghurt? :s)
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:03 schreef loveli het volgende:
Het is niet altijd makkelijk om een mooie vriendin te hebben...
Klopt. Daar klaagt Martijn ook altijd over.

:') :')
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:54
9162010_41643_PM_file2_Portieverpakking_hazelnoot.png
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:54 schreef loveli het volgende:
[ afbeelding ]
:9 lekker! heb pas ook de peren-pecan op :9~
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:52 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Mijn geest is best verdraaid, maarre... Ik heb nu al een paar minuten naar het woord "notenyoghurt" zitten staren, maar ik heb geen idee wat je dan las :D
Of is het meer de visualisatie van 'noten'yoghurt? :s)
Yoghurt uit de noten inderdaad :') I choose you: purple-headed yoghurt slinger! /pokeporn
:')10
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 11:57
quote:
12s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:56 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Yoghurt uit de noten inderdaad :') I choose you: purple-headed yoghurt slinger! /pokeporn
:')10
Rule 34 :')
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 11:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:57 schreef loveli het volgende:

[..]

Rule 34 :')
U like Mudkipz?
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 11:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:54 schreef loveli het volgende:
[ afbeelding ]
Gooi die noten dan zelf wel in de yoghurt ;)
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:52 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Klopt. Daar klaagt Martijn ook altijd over.

:') :')
:P

Ja ik vind het ook wel een beetje zielig voor hem
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:58 schreef V1z0R het volgende:

[..]

U like Mudkipz?
I herd u liek Mudkipz
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:01
:o Ml-etje? _O_
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:01
trouwens.. ik had het gisteren toch over die prijsstijging van eneco? Kreeg vanochtend een PM van een medewerker, of ik nog steeds niet wist hoe dat kwam, want dan kon ik even contact opnemen..
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:01 schreef V1z0R het volgende:
:o Ml-etje? _O_
_O- ben nou ook geen totale noob :P
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:46 schreef Cocotrimonium het volgende:
Amsel: :*
Maar misschien was dit wel nodig om helemaal van hem los te komen. Desalniettemin: :*

[..]

Yeuy!

[..]

En gefeliciteerd!! *O* *O* Oeps, ik leef een dag in de toekomst, geloof ik :D

Oh, en dat bang-zijn-dat-niemand-komt heb ik ook altijd. Daarom vier ik het nooit echt officieel. Maar zeg ik altijd dat "ik het niet vier, maar je kunt gerust langskomen als je wilt want ik haal toch wel iets van vlaai enzo in huis :Y " :')
Haha! Ja 's middags komt familie, daarvan weet ik gewoon precies wie er komen dus das geen punt. 's Avonds komen vrienden en dat ligt wat moeilijker - heb zo'n 40 mensen uitgenodigd (inclusief partners zeg maar) en heb van slechts 20 iets gehoord... nu weet ik van sommige mensen wel dat ze gewoon nooit wat laten weten maar wel komen, en van een paar dat ze op vakantie zijn, maar nu weet ik weer niet hoeveel mensen ik moet verwachten.

En afgelopen drie dagen hebben 7 (7!!) mensen afgezegd. Wat ik stom vind. Want ik heb een heul leuk groot zomerfeest gepland en nu wordt het ineens veel kleiner. (Nu moet ik zeggen - het is ook deels mijn eigen schuld: als ik mijn verjaardag groot wil vieren, moet ik het gewoon een maand later doen... want nu zijn gewoon teveel mensen op vakantie.).
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:19 schreef V1z0R het volgende:
Hehe, ganselijk * smurk *
It's like a goose!
:') /rare bui vandaag

[..]

Daar zit volgens mij de crux, een kerel is pas echt verliefd als hij zich publiekelijk voor schut durft te zetten voor iemand. /opiniërend
Deed me hieraan denken (wel ouderschap, maar dan nog. Zoooo lief O+ )

SPOILER
JBv5o.png
spoiler wegens grootte
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:48 schreef loveli het volgende:
En een videozuil.
Die dingen zijn wel écht geniaal O+
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:08
quote:
12s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:56 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Yoghurt uit de noten inderdaad :') I choose you: purple-headed yoghurt slinger! /pokeporn
:')10
Oh God :') :X _O-
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:02 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Haha! Ja 's middags komt familie, daarvan weet ik gewoon precies wie er komen dus das geen punt. 's Avonds komen vrienden en dat ligt wat moeilijker - heb zo'n 40 mensen uitgenodigd (inclusief partners zeg maar) en heb van slechts 20 iets gehoord... nu weet ik van sommige mensen wel dat ze gewoon nooit wat laten weten maar wel komen, en van een paar dat ze op vakantie zijn, maar nu weet ik weer niet hoeveel mensen ik moet verwachten.

En afgelopen drie dagen hebben 7 (7!!) mensen afgezegd. Wat ik stom vind. Want ik heb een heul leuk groot zomerfeest gepland en nu wordt het ineens veel kleiner. (Nu moet ik zeggen - het is ook deels mijn eigen schuld: als ik mijn verjaardag groot wil vieren, moet ik het gewoon een maand later doen... want nu zijn gewoon teveel mensen op vakantie.).
Ah ja, midden in de vakantie is niet altijd handig, noes :P Anders vul je de ruimte gewoon op met Slankies. We zijn vet leuk man! *O* ;)
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:10 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Ah ja, midden in de vakantie is niet altijd handig, noes :P Anders vul je de ruimte gewoon op met Slankies. We zijn vet leuk man! *O* ;)
Wij zijn niet vet! }:|
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:43 schreef loveli het volgende:
Theoretisch gezien zou dat niet moeten.
Theorie schmeorie, het is echt zo. Heb het in de gaten gehouden en als ik ontbijt met havermoutpap, heb ik de hele dag de munchies. Bloedirritant.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:13
vet chill, de monteur die om 8 uur zou komen is er nog niet??
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:13
quote:
18s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:12 schreef loveli het volgende:

[..]

Wij zijn niet vet! }:|
:@
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:01 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

_O- ben nou ook geen totale noob :P
I nose, had het alleen niet achter jouw gezocht :D
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:03 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Deed me hieraan denken (wel ouderschap, maar dan nog. Zoooo lief O+ )

SPOILER
spoiler wegens grootte
Ahw O+ maar wel zo'n beetje wat ik bedoel inderdaad.
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:13 schreef V1z0R het volgende:

Ahw O+ maar wel zo'n beetje wat ik bedoel inderdaad.
Krijg altijd een warm & fuzzy gevoel van dat stripje :) O+ *;
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:18
8-) sollicitatie voor schoonmaakbaan de deur uit gedaan :)

's ochtends van half 7 tot half 9. Precies voor uni-tijden 8-)


Scheel: ook een uur rijden, vergist in de plaatsnaam -O-

Nou ja, de site heeft iig veel vacatures, dus ga nog even doorzoeken daar :)

[ Bericht 30% gewijzigd door motorbloempje op 05-08-2011 12:27:38 ]
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 12:19
Is er geen IKEA in de buurt waar ze mensen nodig hebben? Daar kun je in de regel ook 's ochtends werken.
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:16 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Krijg altijd een warm & fuzzy gevoel van dat stripje :) O+ *;
haha me2! kende hem nog niet hoor. O-)
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:21 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

haha me2! kon hem nog niet hoor.
-O-
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:16 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Krijg altijd een warm & fuzzy gevoel van dat stripje :) O+ *;
O+
Beats the hell out of catching a grenade for someone! /damn jiffy!
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 12:24
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:19 schreef loveli het volgende:
Is er geen IKEA in de buurt waar ze mensen nodig hebben? Daar kun je in de regel ook 's ochtends werken.
Op anderhalf uur rijden is de dichtstbijzinde... :%
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:25
quote:
9s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:21 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

-O-
O-)
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:25
Lijstje so far:

O: omelet met 2 reepjes bacon
L: boterhammen met ...?
T: meloen
D: ...?
T: ...?
S: push-ups & hometrainer (zojuist gedaan)
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:22 schreef V1z0R het volgende:

[..]

O+
Beats the hell out of catching a grenade for someone! /damn jiffy!
Hell to the yeah!
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:26
Verlate ROFL voor het feit dat wel 3 mensen dat kitten-filmpje van gister op FB hebben geplaatst! :D
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:26 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Hell to the yeah!
Goddamn right Bob!
bobcats2.jpg
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:30
I vill see diz onlie wans.

Ze summarie iz az folloz: muesli vezelrijk 26 gr suiker per 100 gr (door al die verdome kokosvlokken en ander fruit), muesli fruit en noten 24 gr suiker per 100 gr (door de verdomde kokosvlokken en ander fruit), muesli 4 granen 3 gr suiker per 100 gram (want voornamelijk granen en geen zooi)

I am afraid ze omens vur raight razztvizzle. I prezent evidenzes wan, toe and srie:

jsmtuf.jpg
muesli vezelrijk

2ho90m8.jpg
muesli fruit en noten

2zz53kx.jpg
muesli 4 granen
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:31
Dan klopte mijn info dus wel degelijk.

Jemig :N
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:32
en dan die opmerking "je kunt naar wens nog suiker of honing toevoegen" :D :')
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:32
ik voelde me trouwens net een mysteryshopper, met m'n telefoontje bij t schap fotootjes maken :P
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:32
Transvet :{w
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:32 schreef kwakz0r het volgende:
en dan die opmerking "je kunt naar wens nog suiker of honing toevoegen" :D :')
Of vers fruit. Is wel beter, maar ook suiker eigenlijk :').

Puik AH! ^O^ :')
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:32 schreef V1z0R het volgende:
Transvet :{w
vind t wel netjes dat ze t melden, ook al zit er maar 0,1 gram per 100 gram in (in de VS noemen ze het dan "trans fat free!" omdat er minder dan 0,1 gram per portie in zit ;))
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:35
:o :o }:| :{w :{ :|W !!

Okee. Ik moet toch nog naar de AH, dus ik ga wel voor die viergranen. Don't care for rozijnen en zut anyway. Havermout vind ik vies.

Thanks Kwak for enlightening yet another slankie ^O^ !

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 12:36:29 ]
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 12:36
Tze Britisch airmen zullen je dankbaar zijn :*
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:35 schreef Razztwizzle het volgende:
:o :o }:| :{w :{ :|W !!

Okee. Ik moet toch nog naar de AH, dus ik ga wel voor die viergranen. Don't care for rozijnen en zut anyway. Havermout vind ik vies.

Thanks Kwak for enlightening yet another slankie ^O^ !
je kan als je t lekker vindt altijd beetje zoetstof of zelf wat fruit voor t zoete erdoor doen.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:37
Ik eet dit dus al een jaar ;( .
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 12:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:35 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

vind t wel netjes dat ze t melden, ook al zit er maar 0,1 gram per 100 gram in (in de VS noemen ze het dan "trans fat free!" omdat er minder dan 0,1 gram per portie in zit ;))
Netjes? Volgens mij moeten ze.
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:37
Ik geef niks om zoet, ik gooi er altijd een kiwi of een banaan door 's morgens. Dus dan kan ik net zo goed die viergranen doen.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 12:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:37 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik eet dit dus al een jaar ;( .
Hoeveel jaar at je het niet?
/positief denken
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:35 schreef Razztwizzle het volgende:
:o :o }:| :{w :{ :|W !!

Okee. Ik moet toch nog naar de AH, dus ik ga wel voor die viergranen. Don't care for rozijnen en zut anyway. Havermout vind ik vies.

Thanks Kwak for enlightening yet another slankie ^O^ !
en mij! ^O^
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:37 schreef Razztwizzle het volgende:
Ik eet dit dus al een jaar ;( .
van 1 bakje per dag blijf/word je heus niet dik, t scheelt je als je elke dag 40 gram eet op jaarbasis:

(26-3)/100*40*365*4=13.432 kcal :o twee kilo dus (als alle andere voedselinname gecontroleerd en stabiel zou zijn uiteraard, in feite kan je t niet uitrekenen...)
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:40
Ik gebruik trouwens echt nooit 40 gram als ik ontbijt. Ik gooi er drie eetlepels op, dat is - had ik laatst eens gewogen - 25 gram.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:37 schreef loveli het volgende:

[..]

Netjes? Volgens mij moeten ze.
goddamnrightbob.png

(gewoon zodat ik 'm kon gebruiken :D)
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:37 schreef loveli het volgende:

[..]

Netjes? Volgens mij moeten ze.
nee, is alleen voor margarine verplicht... toch?
edit: nagekeken, volgens mij zijn echt alleen in de VS, Canada en Denemarken echte wetten voor het vermelden van transvet. Voor NL niet verplicht, dus het blijft zoeken naar "gedeeltelijk gehard vet" etc. op ingredientenlijsten...
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:42
Ik heb maar ff gevraagd of we nog verder komen in/dan deze discussies.

Hij dacht van wel, als we er maar beiden aan werken.

Wel prima antwoord kan ik wel iets mee..

-edit-

Er kwam nog een antwoord achteraan:
We moeten het er maar eens goed over hebben als je terug bent. Veel plezier op vakantie P.S. ik vind je nog steeds heel erg leuk
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:42 schreef Probability het volgende:
Ik heb maar ff gevraagd of we nog verder komen in/dan deze discussies.

Hij dacht van wel, als we er maar beiden aan werken.

Wel prima antwoord kan ik wel iets mee..

-edit-

Er kwam nog een antwoord achteraan:
We moeten het er maar eens goed over hebben als je terug bent. Veel plezier op vakantie P.S. ik vind je nog steeds heel erg leuk
O+ dat is iig positief ^O^

toch?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:48 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

O+ dat is iig positief ^O^

toch?
Ja zeker. :)
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:51
mooi! :*
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:52
ik wil dat mn vriendje smst hoe laat ie thuis is zodat ik fijn naar m toe kan :@ net cadeautje gekocht, kaartjes voor burger's zoo, daar wilden we nog steeds samen heen O+
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 12:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:52 schreef kwakz0r het volgende:
ik wil dat mn vriendje smst hoe laat ie thuis is zodat ik fijn naar m toe kan :@ net cadeautje gekocht, kaartjes voor burger's zoo, daar wilden we nog steeds samen heen O+
Moet 'ie dat spontaan doen of moet 'ie reageren op een sms van jou?
#ANONIEMvrijdag 5 augustus 2011 @ 12:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Moet 'ie dat spontaan doen of moet 'ie reageren op een sms van jou?
:D Inderdaad. Die van mij heeft alleen wat aan heel expliciete vragen. Als ik ga zitten hopen dat hij laat weten hoe laat hij thuis is kan ik wachten tot ik een ons weeg.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 05-08-2011 12:59:01 ]
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:02
Veel mannen reageren positief op duidelijke instructies :P
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:02 schreef loveli het volgende:
Veel mannen reageren positief op duidelijke instructies :P
goddamnrightbob.png

Sorry :@ Vind de Bobcats gewoon geweldig! :D :')
Syrenavrijdag 5 augustus 2011 @ 13:03
Haiz :7 Hier de Volvezel cruesli, met weinig grammen suiker in de 40 gram portie. Ik weet even niet hoe weinig, want ik gooi de doos ook weg. Ik heb wel ontdekt dat ie alleen lekker is in Griekse yoghurt, want in gewone krijg je een raar bijsmaakje oO<

Mijn cyste is weg 8-) heb nu een pleister & hechtingen. Doet af en toe een beetje zeer als ik er op lig of recht op de bank zit. Door laksheid mbt mijn allergietabletten heb ik op het moment wel weer ontzettende knallende koppijn o|O zo nog maar eens een ibu ertegenaan gooien.
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:02 schreef loveli het volgende:
Veel mannen reageren positief op duidelijke instructies :P
Daar heb je best wel gelijk in :D
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:03 schreef Syrena het volgende:
Haiz :7 Hier de Volvezel cruesli, met weinig grammen suiker in de 40 gram portie. Ik weet even niet hoe weinig, want ik gooi de doos ook weg. Ik heb wel ontdekt dat ie alleen lekker is in Griekse yoghurt, want in gewone krijg je een raar bijsmaakje oO<

Mijn cyste is weg 8-) heb nu een pleister & hechtingen. Doet af en toe een beetje zeer als ik er op lig of recht op de bank zit. Door laksheid mbt mijn allergietabletten heb ik op het moment wel weer ontzettende knallende koppijn o|O zo nog maar eens een ibu ertegenaan gooien.
jeej! (dattie weg is he) minder van je hoofdpijn! beterschap! :*

En burgers zoo! Paar dagen geleden nog geweest ^O^
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:10
Die mueslivergelijkingsfoto's :D

Doe je rustig aan met je hechtingen Syrena?

quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:03 schreef _Calimero_ het volgende:
Oh en een dikke :* voor Amsel.. Naar zeg dat het zo'n pijn doet! het klinkt misschien hard, maar wellicht kun je hem hierdoor wel gaan loslaten zodat je verder kunt en hij niet langer je hoofd/hart bezet houdt...? Hoe dan ook, dat zal nog even duren en voorlopig blijft het nog klote voor je. Ik hoop dat je je gauw wat beter voelt mop :*
Het gaat op zich wel. Dat het tussen ons niet zou goedkomen wist ik allang. Maar dat 'ie zo kort nadat we elkaar voor het laatst gezien hebben opeens gaat samenwonen, is gewoon een klap in m'n gezicht. En ik geloof ook niet dat z'n vriendinnetje weet dat we zo kort geleden nog samen zijn geweest. Het is gewoon allemaal stom en ik ben heel boos. Hmpf.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:11
Weet z'n vriendinnetje wel dat jullie langer geleden samen zijn geweest?
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:11
Fuckerdefuck. Niet het allerbeste idee om je rekeningen twee maanden niet te openen. :')

Damagecontrol gaat toepassen.
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 11:54 schreef loveli het volgende:
[ afbeelding ]
8711521014934.jpg
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:11 schreef conleche het volgende:
Fuckerdefuck. Niet het allerbeste idee om je rekeningen twee maanden niet te openen. :')

Damagecontrol gaat toepassen.

-O-
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 12:56 schreef loveli het volgende:

[..]

Moet 'ie dat spontaan doen of moet 'ie reageren op een sms van jou?
heb m vanochtend gesproken, hij zou smsen als ie onderweg was en wist hoe laat ie aan ging komen. en dat deed ie net O+
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:11 schreef loveli het volgende:
Weet z'n vriendinnetje wel dat jullie langer geleden samen zijn geweest?
Geen idee.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:02 schreef loveli het volgende:
Veel mannen reageren positief op duidelijke instructies :P
Deze meestal ook, soms zijn ze niet nodig :P maar dit was gewoon een afspraak ;) ik was alleen ongeduldig...
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:14 schreef Amsel het volgende:

[..]

Geen idee.
Mijn gutfeeling zegt 'nee'.

Niet dat mijn gutfeeling heel betrouwbaar is gebleken, gezien bepaalde redelijk recente ontwikkelingen.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:17
ik zou heel rancuneus worden en zorgen dat zn vriendin het wel wist :@ al vind ik het zelf een vreselijk idee dat ik zoiets zou doen...
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:17
Burgers Zoo is die in Ernem? :') dat ik dat niet weet :')

Een grote fout die ik nog wel eens maak is dat ik mijn fouten niet toe kan geven. Terwijl ik het wel weet, hoe dom is dat :')

Makkelijke, lekkere, gezonde ovengerecbten zijn wel welkom trouwens want ik heb geen fornuis heuh.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:02 schreef loveli het volgende:
Veel mannen reageren positief op duidelijke instructies :P
In de auto gaat dat soms mis trouwens...

Zij: Ehm... de tweede... nee DEZE LINKS!
* gaat naar links *
Zij: Oh sorry, ik bedoelde de andere links :@
Welke andere links? Je bedoelt rechts?
Zij: Ja rechts...
* grom * (trut!)
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:17 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Burgers Zoo is die in Ernem? :') dat ik dat niet weet :')

Een grote fout die ik nog wel eens maak is dat ik mijn fouten niet toe kan geven. Terwijl ik het wel weet, hoe dom is dat :')

Makkelijke, lekkere, gezonde ovengerecbten zijn wel welkom trouwens want ik heb geen fornuis heuh.
Courgette (gesneden plakjes) met een beetje olie, en peper in een ovenschaal O+
zelfgemaakte pizza O+
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:19
Oeh, er dwarrelt hier een vlindertje tijdens het liedje Do you wanna go to the plage with me?
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:19 schreef Mixende_match het volgende:
Oeh, er dwarreld hier een vlindertje tijdens het liedje Do you wanna go to the plage with me?
sorry, maar :'(
Mixende_matchvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:20 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

sorry, maar :'(
ja sorry ondertussen aan het praten
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:20 schreef Mixende_match het volgende:

[..]

ja sorry ondertussen aan het praten
:*
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:17 schreef kwakz0r het volgende:
ik zou heel rancuneus worden en zorgen dat zn vriendin het wel wist :@ al vind ik het zelf een vreselijk idee dat ik zoiets zou doen...
Als je zelf in zo'n situatie zit is het minder zwart-wit dan op afstand. Ik hoop van mezelf zelf dat ik zulke dingen niet uit rancune zou doen, maar hooguit door een rechtvaardigheidsgevoel.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:20 schreef loveli het volgende:

[..]

Als je zelf in zo'n situatie zit is het minder zwart-wit dan op afstand. Ik hoop van mezelf zelf dat ik zulke dingen niet uit rancune zou doen, maar hooguit door een rechtvaardigheidsgevoel.
The means justify the end? :D
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:18 schreef V1z0R het volgende:

[..]

In de auto gaat dat soms mis trouwens...

Zij: Ehm... de tweede... nee DEZE LINKS!
* gaat naar links *
Zij: Oh sorry, ik bedoelde de andere links :@
Welke andere links? Je bedoelt rechts?
Zij: Ja rechts...
* grom * (trut!)
In de kano. De achterste man zou moeten navigeren. Grote steen midden voor ons.
Ik: links of rechts erlangs?
Hij: uh, uh, uh
Ik: NU zeggen
Hij: uh, uh
Ik: oké, ik ga links
Hij tegelijkertijd: Réchts
Boem.

[ Bericht 0% gewijzigd door conleche op 05-08-2011 13:30:03 ]
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:20 schreef loveli het volgende:

[..]

Als je zelf in zo'n situatie zit is het minder zwart-wit dan op afstand. Ik hoop van mezelf zelf dat ik zulke dingen niet uit rancune zou doen, maar hooguit door een rechtvaardigheidsgevoel.
oh, dat voelt voor mij hetzelfde. als ik mezelf onrecht aangedaan voel, en het onrechtvaardig vind dat hij iemand anders kan kwetsen en ermee wegkomt, vind ik dat vrij nauw verwant aan rancune, eerlijk gezegd.
Syrenavrijdag 5 augustus 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:17 schreef kwakz0r het volgende:
ik zou heel rancuneus worden en zorgen dat zn vriendin het wel wist :@ al vind ik het zelf een vreselijk idee dat ik zoiets zou doen...
Ben nog altijd blij (nee dat is het woord niet, maar weet even geen beter) dat ik toen gemaild werd. Ben alleen minder blij dat ik zo oerend stom was om gewoon door te gaan met de relatie :')

Ik ga er nog een pijnstiller in douwen en dan naar mijn ouders lopen met een boek :9 kan ik daar vegeteren op de bank of als de pijnstilling werkt nog iets gaan doen.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:21 schreef V1z0R het volgende:

[..]

The means justify the end? :D
Waar doe je goed aan?
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:23
En toen heb ik verder bijgelezen..

Prob: zolang er bij jullie beide liefde is, is het het knokken waard, my two pennies. Het lijkt een beetje alsof de ergernissen (enige wat ik nog mee heb kunnen krijgen is van de niet toffe vrienden) uitvergroot worden? En wat die vrienden betreft, erger je je daar aan omdat je vind dat hij betere vrienden zou moeten hebben? Want dat is dan eigenlijk wel weer O+

En Amsel, geen idee wat zijn vriendinnetje wel of niet weet, maar wat ik wel weet is dat deze manspersoon je al veel te lang veel te veel energie gekost heeft. dus ik zou zeggen dat dat haar/hun probleem is.
Zorg jij nou maar dat je verwerkt en weer op je beide beentjes komt en dat je je blij weer vindt over een tijdje :*
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:22 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ben nog altijd blij (nee dat is het woord niet, maar weet even geen beter) dat ik toen gemaild werd. Ben alleen minder blij dat ik zo oerend stom was om gewoon door te gaan met de relatie :')

Ik ga er nog een pijnstiller in douwen en dan naar mijn ouders lopen met een boek :9 kan ik daar vegeteren op de bank of als de pijnstilling werkt nog iets gaan doen.
mijn vriendinnetje is ook doorgegaan met haar geschnabbel met een kerel die bleek al die tijd te hebben samengewoond met zn zogenaamde ex.

hij kwam ineens "uit de kast" toen die "ex" zwanger was - die "ex" zelf heeft het verhaal gecompleteerd door later telefonisch te melden dat ze nooit uit elkaar geweest waren, en dat hij er nog drie andere schnabbels op na hield :N
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:25
edit: geen quote; ik wilde editten... was een woord vergeten..
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:26
quote:
5s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:22 schreef conleche het volgende:

[..]

In de kano. De achterste man zou moeten navigeren. Grote steen midden voor ons.
Ik: links of rechts erlangs?
Hij: uh, uh, uh
Ik: NU zeggen
Hij: uh, uh
Ik: oké, ik ga links
Hij tegelijkertijd: Réchts
Boem.
De avonturen van Rita en Verdonk
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:28
:D _O-
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:28
Ik vind wel dat vrouwen soms erg goed zijn in onduidelijk zijn..
SPOILER
Nooit vragen/zeggen wat je wilt en wel klagen dat je het niet krijgt.. dat is 1 van de redenen waarom ik het nooit langer dan 3 weken met een vrouw heb uitgehouden.
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:22 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

oh, dat voelt voor mij hetzelfde. als ik mezelf onrecht aangedaan voel, en het onrechtvaardig vind dat hij iemand anders kan kwetsen en ermee wegkomt, vind ik dat vrij nauw verwant aan rancune, eerlijk gezegd.
Ik denk eerlijk gezegd dat de gevoelens van de ander je dan niet veel doen hoor. Je wilt hem dan gewoon raken waar je maar raken kan. Ik zou dat zelf nooit doen, niet omdat ik roomser dan de paus ben, maar omdat ik me dan ook nog eens kut zou voelen over mezelf.

Of de ander zou een vriendin van me moeten zijn, dan ligt het anders, maar dan gaat het me wel degelijk om haar en niet om de ex te kwetsen.
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:26 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

De avonturen van Rita en Verdonk
_O- _O- _O-


:*
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:26 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

De avonturen van Rita en Verdonk
_O-
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:28 schreef conleche het volgende:

[..]

Ik denk eerlijk gezegd dat de gevoelens van de ander je dan niet veel doen hoor. Je wilt hem dan gewoon raken waar je maar raken kan. Ik zou dat zelf nooit doen, niet omdat ik roomser dan de paus ben, maar omdat ik me dan ook nog eens kut zou voelen over mezelf.

Of de ander zou een vriendin van me moeten zijn, dan ligt het anders, maar dan gaat het me wel degelijk om haar en niet om de ex te kwetsen.
hm, ik vind het meer onrechtvaardig dat hij heeft kunnen vreemdgaan en mijn hart heeft kunnen breken, en dat hij er bij haar mee wegkomt. als zij er van weet en dan nog steeds wil: prima, haar probleem. het gaat dan niet om haar gevoelens maar om dat ik het oneerlijk vind dat hij vrijuit gaat. subtiel verschil...

en gelukkig nog nooit meegemaakt, phew!
Viking84vrijdag 5 augustus 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:53 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ik zou 'm bijna even naar 't dieettopic slingeren O+ :')
doe maar niet :')
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:32
ik kwam deze net tegen op twitter:

delete-cookies.jpg
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:32
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:31 schreef Viking84 het volgende:

[..]

doe maar niet :')
-O-
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:32 schreef loveli het volgende:

[..]

-O-
Voor de blij!
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:36
Ohaaai!!

Maria O+ O+ O+ *O* *O*

Amsel :* wat een eikel, sterkte.
Ook Co >*, hoewel andere situatie en volledig aan jezelf te wijten natuurlijk :P toch rot als je ineens je damage moet controllen!
Viking84vrijdag 5 augustus 2011 @ 13:36
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:32 schreef MarMar het volgende:
ik kwam deze net tegen op twitter:

[ afbeelding ]
mwehehe, ok weer ff werken. Ze checken hier trouwens of en hoe lang je facebookt op je compu want er werken veel jonge mensen die dat gerust de halve dag doen dus ik doe het gewoon niet op de pc. Het idee dat mn mails gelezen kunnen worden... brr.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:17 schreef kwakz0r het volgende:
ik zou heel rancuneus worden en zorgen dat zn vriendin het wel wist :@ al vind ik het zelf een vreselijk idee dat ik zoiets zou doen...
Ja dat en dan
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:23 schreef MarMar het volgende:
En toen heb ik verder bijgelezen..

Prob: zolang er bij jullie beide liefde is, is het het knokken waard, my two pennies. Het lijkt een beetje alsof de ergernissen (enige wat ik nog mee heb kunnen krijgen is van de niet toffe vrienden) uitvergroot worden? En wat die vrienden betreft, erger je je daar aan omdat je vind dat hij betere vrienden zou moeten hebben? Want dat is dan eigenlijk wel weer O+

En Amsel, geen idee wat zijn vriendinnetje wel of niet weet, maar wat ik wel weet is dat deze manspersoon je al veel te lang veel te veel energie gekost heeft. dus ik zou zeggen dat dat haar/hun probleem is.
Zorg jij nou maar dat je verwerkt en weer op je beide beentjes komt en dat je je blij weer vindt over een tijdje :*
Ja ik gun hem vrienden die niet eerst profiteren en hem dan in de steek laten bij probs. Mijn vriendinnetjes zouden zo iets nooit doen!

Ik wil meer een soort beste vriend in hem zien en een alles, hij heeft een heel gescheiden beeld in zijn hoofd. Ergens tussen in is voor beide prima.

En hij heeft het druk en is daarom minder leuk (heel veel stress, kan er 's nachts niet van slapen, nacht zweten echt zo veel dat de deken doorweekt is) en ik eis ook best veel van hem. Nou ja het zou stom zijn om hem nu minder leuk te vinden omdat hij het even zwaar heeft. En bij zijn vrienden kan hij een soort masker opzetten 'alles gaat lekker' maar bij mij niet. En dat is goed, denk ik. Maar soms denk ik doe ook ff bij mij.
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:36 schreef Perruche het volgende:
Ohaaai!!

Maria O+ O+ O+ *O* *O*

Amsel :* wat een eikel, sterkte.
Ook Co >*, hoewel andere situatie en volledig aan jezelf te wijten natuurlijk :P toch rot als je ineens je damage moet controllen!
Oh de damagecontrol was heul simpel, ik heb een sloot geld overgemaakt van mijn spaarrekening en heb ze betaald. :')

Ik wilde maar dat alles zo makkelijk op te lossen was. :+
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:39
Jongens wat gaan jullie snel :D

_O- @ koekiemonster
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:39
:D co!
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 13:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:39 schreef Perruche het volgende:
Jongens wat gaan jullie snel :D

_O- @ koekiemonster
^^
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:41
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:36 schreef Viking84 het volgende:

[..]

mwehehe, ok weer ff werken. Ze checken hier trouwens of en hoe lang je facebookt op je compu want er werken veel jonge mensen die dat gerust de halve dag doen dus ik doe het gewoon niet op de pc. Het idee dat mn mails gelezen kunnen worden... brr.
Mogen ze niet :)
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:38 schreef conleche het volgende:

[..]

Oh de damagecontrol was heul simpel, ik heb een sloot geld overgemaakt van mijn spaarrekening en heb ze betaald. :')

Ik wilde maar dat alles zo makkelijk op te lossen was. :+
Zelfs daar ga ik nog van zweten :D
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:42
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:32 schreef MarMar het volgende:
ik kwam deze net tegen op twitter:

[ afbeelding ]
_O-
Cocotrimoniumvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:43
Spidercows! :D O+ *O*
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:44
Ik heb hier ook een innerlijke tweestrijd:

een heel goed vriendinnetje van mij (nou ja uit de vriendenclub wel gene waar ik het minst mee heb, maar ik gun haar alles) haar vriendje van 3 jaar is niet meer verliefd op haar en heeft het uitgemaakt. Zijn nog wel goede vrienden enz. Hij is ook echt een leuke jongen.


Hij heeft sinds het uit is 1x gezoend met een ander meisje. Dit brak echt haar hart. Op een festival waar zij allemaal waren en mijn BF toevallig ook. (Nog steeds boos dat ik niet mee mocht aangezien achteraf al mijn vriendinnen ook mee waren :') )

Nou ik sta dus op een ander festival.. Zwaait een ander vriendinnetje (andere vriendenclub) van mij naar mij vanaf beneden. Ik kijk en denk hé wie ziet er nu naast haar?? De ex van vriendinnetje 1?? Hij doet alsof hij ons niet ziet?

Dus ik *alarmbellen* wij gaan er even bij zitten.. Blijkt ZIJ het meisje te zijn waar hij mee heeft gezoend. En ze hebben al 3 dates gehad en zij heeft NOOIT dates en ik gun het haar zo..

Dus ik half blij half niet..

Later raken we in gesprek en zegt hij dat hij blij is dat er 0 gevoelens meer zijn en dat ze nu zulke goede vrienden zijn.


Heeft hij 1-2 weken daarna verteld dat hij zijn ex terug wil en ze hebben ook seks gehad (voor haar een big deal aangezien ze slechts met 3 jongens gezoend heeft en in de 2 maanden dat 't uit is iedere keer geweigerd heeft)

Nou goed ik gun iedereen alles maar ik weet zeker als iedereen alles weet het niet zo zou lopen en ik vind dat iedereen recht heeft op de waarheid. Maar! dat meisje waar hij dus mee date is een vriendinnetje van mij en ik weet zeker dat als ik die ex was dat ik het had willen weten maar nu kan ik niet doen alsof ik het niet wist, want ik weet het net als iedereen.

Als ze niet meer daten is het wel makkelijk maar hebben wij een 'geheim' dat de ex niet weet. Als ze nog wel daten dan is hij heel vuil als hij ook zegt dat hij zijn ex terug wil.

Ik wil haar ook niet opbellen om haar uit te horen, dat vind ik ook not done..
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:45
Wat een dilemma's prob!
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:36 schreef Probability het volgende:

[..]

Ja dat en dan

[..]

Ja ik gun hem vrienden die niet eerst profiteren en hem dan in de steek laten bij probs. Mijn vriendinnetjes zouden zo iets nooit doen!

Ik wil meer een soort beste vriend in hem zien en een alles, hij heeft een heel gescheiden beeld in zijn hoofd. Ergens tussen in is voor beide prima.

En hij heeft het druk en is daarom minder leuk (heel veel stress, kan er 's nachts niet van slapen, nacht zweten echt zo veel dat de deken doorweekt is) en ik eis ook best veel van hem. Nou ja het zou stom zijn om hem nu minder leuk te vinden omdat hij het even zwaar heeft. En bij zijn vrienden kan hij een soort masker opzetten 'alles gaat lekker' maar bij mij niet. En dat is goed, denk ik. Maar soms denk ik doe ook ff bij mij.
Tussen alle moeilijkheden door lees ik hier in elk geval wel dat je veel om hem geeft!

Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:46
Over dat wel of niet aan haar laten weten: ik weet niet wie het is, maar ik weet wel dat het een bekende is van veel mensen die hier ook werken. Ik kan niet de dramaqueen gaan uithangen met het risico dat dat hier bekend wordt. Want dan kom ik er zelf ook niet zo mooi uit. Dus ik laat het verder rusten.
Duvelvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:36 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Voor de blij!
SAAB!
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:44 schreef Probability het volgende:
Ik heb hier ook een innerlijke tweestrijd:
Als iedereen het weet behalve de betrokkenen... lastig. Als jij degene bent die het vertelt kan het zijn dat jij het 'hebt gedaan', als je het niet vertelt en het komt uit dat je het wist, dan heb je het ook gedaan.

Misschien is het voor betrokkenen beter dat ze het weten voor er nog meer gaat spelen dan zoenen en iig van een kant betekenisvolle sex. Moeilijk.
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:49
Prob ik begrijp niets van het verhaal maar ik zou het ze lekker zelf laten uitzoeken ;)
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:50
Wat kan werken is met die van twee walletjes etende dude te gaan praten en zeggen dat als hij het niet vertelt, jij dat gaat doen.
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:51
Zo en dan nu focussen op het weekend
De oudste wordt maandag 12! Grootse mijlpaal :)
Het springkussen is opgehaald, de saus voor de lasagna is klaar, de taart in de maak (ze mag zelf helpen decoreren) nu het weer nog een beetje meewerken (weer.nl zegt alleen morgen niet, rest wel goed) en dan komt het helemaal goed.
Op haar verjaardag zelf gaan wij samen met haar vader en zijn vriendin eten, verder geen bezoek, gewoon even haar families bij elkaar O+
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:48 schreef loveli het volgende:

[..]

Als iedereen het weet behalve de betrokkenen... lastig. Als jij degene bent die het vertelt kan het zijn dat jij het 'hebt gedaan', als je het niet vertelt en het komt uit dat je het wist, dan heb je het ook gedaan.

Misschien is het voor betrokkenen beter dat ze het weten voor er nog meer gaat spelen dan zoenen en iig van een kant betekenisvolle sex. Moeilijk.
Het plan is nu dat we hem dwingen het op te biechten.

Het is hoe dan ook lullig.
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 13:54
De manier waarop je het vertelt, komt op mij over alsof hij wellicht van beide partijen misbruik maakt.. meisje 1 denkt dat hij haar terug wil, meisje 2 denkt dat er wellicht een serieuze relatie in zit??
Speculaties natuurlijk... maar wellicht is het zo eentje die graag reserves achter de hand heeft..

Ik ga ook voor loveli's optie (vis?)
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 13:55
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:49 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp niets van het verhaal maar ik zou het ze lekker zelf laten uitzoeken ;)
dat.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 13:57
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:49 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp niets van het verhaal maar ik zou het ze lekker zelf laten uitzoeken ;)
Als je achter zoiets komt, brengt dat ongevraagd toch een bepaalde verantwoordelijkheid mee. In dit geval is ignorance a bliss, maar die optie is niet meer beschikbaar.
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:01
Het zou er voor mij wel aan liggen wat voor band ik met de betreffende personen heb of ik me er wel of niet mee bemoei.. maar over het algemeen zou ik er wel een "hier word ik te oud voor" gevoel bij hebben.
Maar goed, ik word dan ook best al een beetje oud ;)
Laurelinevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:01
Zo, mijn nieuwe gezondheidsregime is weer ingegaan.

Lijstje gisteren:
O: banaan met yoghurt, grapefruitsap
T: 2 cappuccino, boterham pindakaas
T: halve bak biogarde roer
L: ciabatta filet americain
S: 1,5 uur wandelen
D: 14 geroerbakte garnalen met sojasaus en avocadosoep
T: 1 rosé, 1 boterham pindakaas, andere helft van de bak biogarde roer

commentaar?
Het is in ieder geval beter dan de lijstjes van de afgelopen maand , die waren ongeveer zo:
O: fruit met yoghurt, grapefruitsap
T: 2 cappuccino, stuk indische cake/moorkop/toast met roerei
L: stokbrood of maisbrood met beleg
T: vlammetjes (veel) met 2 Tripel Karmeliet/Chouffe
D: uit eten met weinig groente
T: wijn, Thai Chilichips/katjang pedis/Hamka's, heksehyl caramel/caramelcake
S: geen
:'( :@ :')
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 14:02
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:49 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp niets van het verhaal maar ik zou het ze lekker zelf laten uitzoeken ;)
Ik was dus niet de enige die de draad kwijt raakte... :o
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:02 schreef Wolve000 het volgende:

[..]

Ik was dus niet de enige die de draad kwijt raakte... :o
Maar goed jij bent een man, jij hebt een excuus :P

Oh en loveli, ik vind dat soort dingen (niet dat ze in mijn vriendenkring voorkomen voor zover ik weet), niet mijn verantwoordelijkheid. Ik zal mijn vrienden steunen en advies geven waar ze het nodig hebben maar ik zal niet ongevraagd advies geven of mensen "dwingen" dingen te zeggen/ op te biechten.

En MarMar ik vind mezelf er ook te oud voor en ben nog geen 26 :P
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:01 schreef Laureline het volgende:
Zo, mijn nieuwe gezondheidsregime is weer ingegaan.

Lijstje gisteren:
O: banaan met yoghurt, grapefruitsap
T: 2 cappuccino, boterham pindakaas
T: halve bak biogarde roer
L: ciabatta filet americain
S: 1,5 uur wandelen
D: 14 geroerbakte garnalen met sojasaus en avocacosoep
T: 1 rosé, 1 boterham pindakaas, andere helft van de bak biogarde roer

commentaar?
ik vind de verdeling tussen je tussendoortjes en maaltijden een beetje gek; de tussendoortjes zijn in mijn ogen op zich ook gewoon bijna maaltijden. Misschien bij je ontbijt iets meer (vezels) doen, de boterhammen bij je lunch ipv luxe broodjes (een keer een luxe broodje is natuurlijk prima) en wat lichtere tussendoortjes zoals gewoon een stuk fruit?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:09
Ik heb een vriendinnetje die altijd pech heeft met mannen geadviseerd eens te gaan daten ipv one night stands/sexbeest uit te hangen als ze een serieus vriendje zoekt.

Een ander vriendinnetje hoorde 2 maanden terug dat hij 'niet meer verliefd op haar was' zij wilde dus toen ze dat hoorde niet meer verder met hem.

Ze zouden elkaar ontmoeten op vakantie, stond nu eenmaal al in de planning.

Ik kom er stom toevallig dat het one-night-stand vriendinnetje aan het daten is met de ex van een ander vriendinnetje van mij - met zicht op weer bij elkaar komen.

Nu hebben ze elkaar dus ontmoet - en wil hij haar terug.

En heb nu bepaalde informatie (one night stand vriendinnetje weet dit niet en ex vriendinnetje vond het al verschrikkelijk dat hij met een ander gezoend had, laat staan 3 dates+) die ze mij beide kwalijk gaan nemen als ik het NIET vertel maar ook als ik het WEL vertel.

Vervelende is dat het nu vakantie is en ik haar (het one-night-stand vriendinnetje) niet 'toevallig' in college of op de borrel tegen kan komen.

Vind dit niet per se iets kinderachtigs, kan denk ik iedereen overkomen.
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:09
Laureline: beetje weinig groenten idd :) succes met je regime!

Mijn lijstje:

O: 2x vk brood kaas
T: flesje aardbeiensap
L: grote salade met kip/cashewnoten/sla/etc
T: appel, 150 ml yoghurt, evergreen
B: 2x20 minuten fietsen
D: keine anhung. Denk pasta met ernaast groente
S: dag drie situp/pushup/squats
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:10
Prob ik begrijp er geen hout van :D maar veel succes!
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:10 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp er gee hout van :D maar veel succes!
:D :')
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:10 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp er gee hout van :D maar veel succes!
Nou 2 vriendinnetjes van mij zijn met dezelfde gast aan het batsen, alleen kennen ze elkaar niet en weten ze het niet van elkaar en volgens mij denken ze beide dat er (weer) een relatie in zit.
progjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:11 schreef Probability het volgende:

[..]

Nou 2 vriendinnetjes van mij zijn met dezelfde gast aan het batsen, alleen kennen ze elkaar niet en weten ze het niet van elkaar en volgens mij denken ze beide dat er (weer) een relatie in zit.
Ah kijk, nu snap ik het ook :D
Laurelinevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:13
Ja, meer groenten ga ik wel proberen (à la Uniek)! Mijn tussendoortjes zijn idd ook hele/halve maaltijden, ik heb altijd wel honger :Y) Dat is niet zo'n probleem hoor, ik kan wel veel eten, maar na zo'n vacantie met lijstjes van 3000/4000 kcals moet het wel iets netter.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:12 schreef progje het volgende:

[..]

Ah kijk, nu snap ik het ook :D
Al kan het ook nog zijn dat hij door het batsen/daten met dat andere meisje 'het licht heeft gezien' maar ik weet zeker dat zij hem niet terug wil als ze dit weet..
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 14:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:10 schreef Perruche het volgende:
Prob ik begrijp er gee hout van :D maar veel succes!
Manspersoon + A hadden relatie. A is een net meisje en vond het allemaal serieus enzo. Ging uit, maar met een optie op weer samen komen.

B had een wat andere insteek wat betreft mannen en had weleens een ONS. Maar B wil eigenlijk een relatie en heeft met manspersoon gezoend en gesext terwijl het uit was tussen hem en A.

A wil manspersoon terug, maar zal heartbroken zijn als ze hoort dat die neit alleen gezoend, maar ook gesext heeft. B zal ervan balen als ze hoort dat ze het tussendoortje was tijdens de break met A.

Nu is mijn vraag: kennen A en B elkaar?
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 13:57 schreef loveli het volgende:

[..]

Als je achter zoiets komt, brengt dat ongevraagd toch een bepaalde verantwoordelijkheid mee. In dit geval is ignorance a bliss, maar die optie is niet meer beschikbaar.
Voel me echt niet verantwoordleijk voor andermans puinhoop hoor :)
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 14:14
Samenvatting van Billy was kordaat en to the point, waardoor die van mij spuit 11 is.
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:15
Ah ok, dat is duidelijker. Tjah. Kennen ze elkaar? Weten ze dat jij ze beiden kent? Dan nog zou ik me er niet mee bemoeien, dat mensen je dat evt. kwalijk nemen is niet jouw probleem.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 14:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:14 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Voel me echt niet verantwoordleijk voor andermans puinhoop hoor :)
Niet voor de puinhoop. Maar je hebt info, doe je er niets mee of doe je er iets mee, je moet 1 optie kiezen en beide keuzes hebben gevolgen.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:14 schreef loveli het volgende:

[..]

Manspersoon + A hadden relatie. A is een net meisje en vond het allemaal serieus enzo. Ging uit, maar met een optie op weer samen komen.

B had een wat andere insteek wat betreft mannen en had weleens een ONS. Maar B wil eigenlijk een relatie en heeft met manspersoon gezoend en gesext terwijl het uit was tussen hem en A.

A wil manspersoon terug, maar zal heartbroken zijn als ze hoort dat die neit alleen gezoend, maar ook gesext heeft. B zal ervan balen als ze hoort dat ze het tussendoortje was tijdens de break met A.

Nu is mijn vraag: kennen A en B elkaar?
B was het zat dat ze altijd alleen ONS had en was opzoek naar een echte serieuze relatie, vandaar de dates.

Nee A en B kennen elkaar niet, maar het is een kleine wereld, mijn vriendje kent ze beide, ik ken ze beide, 2 van de beste vriendinnetjes van A moeten haar in theorie ook kennen (zelfde opleiding)
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:14 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Voel me echt niet verantwoordleijk voor andermans puinhoop hoor :)
QFT. Als men advies zou vragen zou ik het geven en evt. zegge wat ik weet als de situatiie het toelaat. Als ze mij daarna niet meer aardig vinden waren het toch al niet zulke goede vrienden, zou ik denken. Gelukkig ken ik niemand die mij hiermee zou lastigvallen :P
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 14:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:11 schreef Probability het volgende:

[..]

Nou 2 vriendinnetjes van mij zijn met dezelfde gast aan het batsen, alleen kennen ze elkaar niet en weten ze het niet van elkaar en volgens mij denken ze beide dat er (weer) een relatie in zit.
Als je met je vriendje gaat praten, is dit het soort duidelijkheid waar hij iets mee kan! :Y
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:22
Yup, batsen!
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:22 schreef V1z0R het volgende:
Yup, batsen!
precies wat ik dacht :')!
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 14:23
Boh...
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:23
Nou? :9
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 14:25
Get a room...
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:25 schreef loveli het volgende:
Get a room...
_O- dan hebben we er meerdere nodig :D
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:26
quote:
14s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:19 schreef Wolve000 het volgende:

[..]

Als je met je vriendje gaat praten, is dit het soort duidelijkheid waar hij iets mee kan! :Y
Hahaha, geloof mij zo duidelijk ben ik. Ik kom alleen op text niet zo lekker uit de verf O-)
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:23 schreef motorbloempje het volgende:
Nou? :9
Wat ging jij ook al weer doen behalve lowcarben?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:27
Oh maar Mulisch is ook zo van de hak op de tak en dan is het opeens literair, hmm?
XcUZ_Mevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:28
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:27 schreef sigme het volgende:

[..]

Wat ging jij ook al weer doen behalve lowcarben?
Batsen. Klaarblijkelijk.
Xenniavrijdag 5 augustus 2011 @ 14:29
Lijstje gisteren:
O: citroenkwark
T: gekookt ei
L: omelet met kaas en chorizo en sambal
T: dropjes
S: 4 km hardlopen (kreeg weinig lucht, benauwd buiten) en 5 keer optrekken aan klimrek
D: gehaktbal, bloemkool met kaassaus, paprika gevuld met gehakt, champs en kaas

Lijstje vandaag:
O: gekookt ei, plakje ham
T: yoghurt met honing
L: Surinaams broodje kip-groente
T: handje gemengde ongezouten noten
D: kipvleugels in bier, laurier en tijm. Erbij worteltjes
T: B&J
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 14:31
quote:
8s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:27 schreef Probability het volgende:
Oh maar Mulisch is ook zo van de hak op de tak en dan is het opeens literair, hmm?
Jij rookt geen pijp :{w
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:31
In mijn wereld zijn betekent "batsen":
100px-Schep.jpg
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:32
quote:
3s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:27 schreef sigme het volgende:

[..]

Wat ging jij ook al weer doen behalve lowcarben?
Sporten heet dat toch?
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 14:33
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:31 schreef sigme het volgende:
In mijn wereld zijn betekent "batsen":
[ afbeelding ]
De linker is eigenlijk een spade. :o
De rechter kan misschien net door voor een bats. :P

acvbll.jpg
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:37
Jaaaaa sigme! Zo noemden wij dat vroeger ook!

"hedde gij nen bats veur die poardenpoep :7 ? "
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:33 schreef Wolve000 het volgende:

[..]

De linker is eigenlijk een spade. :o
De rechter kan misschien net door voor een bats. :P

[ afbeelding ]
Nou, hier niet hoor. Een spa is echt veel rechter.
En de schep die jij plaatst zou ik onder de graanschoppen laten vallen. (Echte ballastschop dus)
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:32 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Sporten heet dat toch?
Maar ik bedoelde eigenlijk minder slowchatten
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 14:39
Het gebruik van scheppen, spades, schoppen, batsen en dergelijke zaken zijn wel een goede workout, en dus toch ontopic.
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:39
En sporten.
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:42
quote:
6s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 14:39 schreef Wolve000 het volgende:
Het gebruik van scheppen, spades, schoppen, batsen en dergelijke zaken zijn wel een goede workout, en dus toch ontopic.
Nou, moet je mijn arm zien!
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 14:50
Maar goed, ik zal eens een rondje hardlopen. Genoeg getreuzeld.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 15:03
Ik lees nu trouwens de ontdekking van de hemel, ik hoop alleen niet dat mensen de kaft lezen en denken 'oh dit leest dit boek alleen maar om interessant te doen'
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 15:04
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 15:03 schreef Probability het volgende:
Ik lees nu trouwens de ontdekking van de hemel, ik hoop alleen niet dat mensen de kaft lezen en denken 'oh dit leest dit boek alleen maar om interessant te doen'
Kaftpapier! Helemaal handig op vakantie zodat mensen niet 1-2-3 herkennen dat je Nederlander bent ^O^
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 15:06
Maar
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 15:06
Dichtgooien
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 15:06
Dan?