Hij vindt het logischerwijze niet echt leuk maar wij hebben het voordeel van de grootte. En als je een kitten in zijn nekvel pakt blijft hij mooi stil liggen. Maar leuk vindt hij het allemaal niet dus ik was erg blij met de hulp van mijn team gisteren.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 06:40 schreef indaha het volgende:
Wat een geweldig medisch team heeft Ollie, dit gaat helmaal goedkomen.
![]()
Laat hij zich wel de pootjes inpakken of stribbelt hij erg tegen als je dat spul erom doet?
Moeilijk te zeggen, sommigen zeggen dat het ook zonder spalkjes vanzelf beter en anderen zeggen dat de spalkjes wel helpen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:32 schreef Mama_Mia het volgende:
Even een dom vraagje, wat zou er gebeuren als je die spalkjes niet zou doen?
Overigens wat zijn Pol en Ollie heerlijke beestjes
Maar hoe zou het dan gaan als je geen spalkjes zou doen en het zou niet beter worden? Sleept hij dan als volwassen kat z'n pootjes mee of zijn er nog meer afwijkingen?quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:46 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Moeilijk te zeggen, sommigen zeggen dat het ook zonder spalkjes vanzelf beter en anderen zeggen dat de spalkjes wel helpen.
Ik ga het in ieder geval een paar dagen proberen, intussen leert hij ook steeds beter lopen dus dan zie ik wel wat het doet. Het is wel een geklooi zeg... vanmorgen zat er eentje te strak (dus dik pootje), en zo blijf je eraan rommelen. En intussen weet het kind ook wat ik kom doen dus die vindt het steeds minder leuk.Gelukkig begin ik steeds beter door te krijgen wat wel en niet werkt en ben nu in een minuut of 2 uitgezwachteld.
Ecco is trouwens baas! De rest komt de mand niet uit, hij wandelt vrolijk in zijn eentje rond, beklimt mijn benen als ik zit en lag net in een zeer volwassen rolletje op de deken te slapen.
Daar kan ik nu echt nog niks over zeggen. Hij heeft kracht en gevoel in zijn pootjes dus áls het niet helemaal beter zou worden dan zou hij X beentjes overhouden.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:48 schreef Mama_Mia het volgende:
[..]
Maar hoe zou het dan gaan als je geen spalkjes zou doen en het zou niet beter worden? Sleept hij dan als volwassen kat z'n pootjes mee of zijn er nog meer afwijkingen?
Gelukkig gaat het sneller ja, want het is niet leuk als Ollie jou daarmee gaat associëren
Ecco
Oké dankjewelquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:55 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Daar kan ik nu echt nog niks over zeggen. Hij heeft kracht en gevoel in zijn pootjes dus áls het niet helemaal beter zou worden dan zou hij X beentjes overhouden.
Hij loopt er wel mee, maar ze staan uit elkaar, net als flippers. Maar ik geloof echt niet dat hij nooit op zijn voetjes gaat kunnen staan. Alle info van internet en wat de DA zei is ook dat dit met wat tijd helemaal goedkomt. Met zijn mate van afwijking dan, als de pootjes echt fout staan (kitten Libby nest) dan is het spannender.
Er kunnen wat andere afwijkingen zijn, maar die had ik dan nu al gezien (vergroeiing van de borstkas). Maar Ollie is helemaal gezond en groeit goed dus het zijn echt puur de pootjes.
Ik heb er alle vertrouwen inquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 16:55 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Daar kan ik nu echt nog niks over zeggen. Hij heeft kracht en gevoel in zijn pootjes dus áls het niet helemaal beter zou worden dan zou hij X beentjes overhouden.
Hij loopt er wel mee, maar ze staan uit elkaar, net als flippers. Maar ik geloof echt niet dat hij nooit op zijn voetjes gaat kunnen staan. Alle info van internet en wat de DA zei is ook dat dit met wat tijd helemaal goedkomt. Met zijn mate van afwijking dan, als de pootjes echt fout staan (kitten Libby nest) dan is het spannender.
Er kunnen wat andere afwijkingen zijn, maar die had ik dan nu al gezien (vergroeiing van de borstkas). Maar Ollie is helemaal gezond en groeit goed dus het zijn echt puur de pootjes.
Ach jeetje, sterkte.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 17:47 schreef Zonnetje1981 het volgende:
Ik heb mijn 'zwemmertje' helaas twee maanden geleden moeten laten inslapen. De meest geweldige kat ooit! Mis hem nog steeds, maar als er ooit weer een kat komt, dan zo 1, die als kitten is gespalkt! Je bent goed bezig met de spalkjesIk hoop dat het gaat helpen!
Gelukkig maar. Ik zou het zelfde zeggen, maar toch. Lief van julliequote:Op zaterdag 6 augustus 2011 17:01 schreef indaha het volgende:
Ik heb er alle vertrouwen inen anders heeft hij maar x beentjes, zolang hij er verder geen last en pijn van heeft is het goed
quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 18:26 schreef Cat22 het volgende:
Volgens mij heb ik nu de perfecte spalk gemaakt.Het gezwollen pootje is weer mooi in proportie, hij kan niet zwabberen én het zit er nog omheen.
![]()
Ollie heeft nog niet zoveel zin in lopen, maar wat ik zo google is dat men het ontdekt bij kittens van rond de 4 weken. Omdat dit nest zo snel is qua ontwikkeling ben ik het dus een week voor = meer tijd om het helemaal in orde te krijgen. En ik snap best dat het voor hem effe niet hoeft nu, telkens weer aan je laten pielen is niks leuk.Gelukkig mag hij meteen daarna naar mamma om troost te vinden aan de moederborst.
Zo leuk dat die ontwikkelingen nu zo snel gaan!quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 19:19 schreef Cat22 het volgende:
Dit is zo'n leuke fase, dat je echt de karaktertjes gaat zien.
Polleke is continue aan het uitdagen en altijd op zoek naar iemand om te klieren. Ollie is een gewillig slachtoffer (als in: meldt zich meteen) en deelt zelf ook de nodige tikken uit.
Ecco zoekt het meeste contact met je, keek me al heel vroeg aan, houdt van kriebelen en is de avonturier.
De zwartwitjes zijn verrassend gelijk: allebie dramakings. Er wordt gepiept en gegild om niks.![]()
Maar ze zijn allemaal haske leuk en speels. En kunnen allemaal prrrrrrrrr.
Ollie de kleine doorzetterquote:Op zaterdag 6 augustus 2011 21:01 schreef Cat22 het volgende:
Spalkje lag er weer af.![]()
Maar dat was niet zo erg, want het was van het gezwollen pootje dus dat is weer mooi in proportie. Het spalkje werd dan ook flink op de proef gesteld want Ollie ging zelf op expeditie naar de wereld buiten de mand.En ging voor het allereerst spelen met een muisje.
![]()
Japs, fetish.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |