FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1594 - Kekke couleurtjes!
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:27
Link naar alle vorige delen in de reeks: Topicreeks: Gezond Slank

4002772-vector-illustratie-van-auto-vorm-uit-een-heleboel-kleine-veelkleurige-bloemen-op-de-zwarte-achtergro.jpg

De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:28
Een fipo en een rode auto. Gewoon omdat ie dan bij mn tas past O+
Mixende_matchdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:30
Krijg ik net een smsje van mijn moeder:
quote:
ik weet niet of het goed gaat met je vader, maar hij heeft een roze polo gekocht..
En waar denk ik aan??
89777565_1-roze-volkswagen-polo.jpg
SPOILER
ipv
suitable_polo_roze_25204012_1_big.jpg
#ANONIEMdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:31
Zooooooooooo :Y) schilderwerk af! Nu zie je de beschadigingen van de die-past-heus-wel-door-het-trapgat-ohnee-tochniet-jeetje-numoet'ieweerterug-hoedan-geenidee :{ - oh-shit-nou-dan-maar-langs-de-muur-schuren-shit-krassen-kast bijna niet meer en is alles weer fris wit O+.
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:32
De kleur van de auto interesseert me niet zoveel. Maar ik houd het het liefst bij neutrale kleuren, zilvergrijs, zwart, donkerblauw... Die gekleurde autootjes zijn zo... mutsig :@. Ik weet niet, maar je wéét gewoon dat er een vrouw in rijdt. En het valt me ook wel op dat veel dames in zo'n autootje ook heel verkrampt en met een zenuwachtig hoofd in hun bolide zitten. Echt niet allemaal, maar het valt me wel op.

En er zullen talloze zelfverzekerde dames in zo'n autootje rijden, maar ik zie vaker een zenuwachtig typje met 90 op de snelweg met 2 handjes om het stuur vastgeklampt in zo'n overdekte rolschaats met kek kleurtje, dan in een ander soort auto...
#ANONIEMdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:33
Eens v.w.b. neutrale kleuren. Zwarte snelle auto's O+ of een degelijke donkerblauwe Volvo met labrador :+ allemaal prima. Maar roze koekblikjes :{w .
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:36
Oh ik zou ook geen roze auto willen. Eventueel een groene. Mintgroen, zo'n citroen DS met chroom O+.

En nu naar huis!
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 17:37
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:33 schreef Razztwizzle het volgende:
Eens v.w.b. neutrale kleuren. Zwarte snelle auto's O+ of een degelijke donkerblauwe Volvo met labrador :+ allemaal prima. Maar roze koekblikjes :{w .
6779580019_large.jpg
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:37
Crap. Oproep ziekenhuis binnen... volgende week donderdag. Zou ik binnen een paar dagen weer genoeg hersteld zijn voor de vakantie? Bah, had echt gehoopt dat het na mn vakantie zou zijn.

[ Bericht 2% gewijzigd door XcUZ_Me op 04-08-2011 17:47:11 ]
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 17:37
Niet dat ik mijn auto en motor niet op kleur heb uitgezocht :')
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 17:38
Ik hoop dat je na 2 dagen hersteld bent en dan een ueberzorgeloze vakantie kunt hebben!
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:38
V1z0R's auto boot?:
qYbZv.jpg

O+
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:39
Naja, nu zal 2 weken lang die uitslag zo door m'n hoofd spoken ;(. Bah... -O-.
Mixende_matchdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:39 schreef XcUZ_Me het volgende:
Naja, nu zal 2 weken lang die uitslag zo door m'n hoofd spoken ;(. Bah... -O-.
ooh -O- balen zeg!! Dat is echt kut ja...

Ik ga nu eindelijk mijn spullen pakken om af te sluiten! Ff naar de hornbach en naar huis!
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 17:42
Cali, ik reis over Utrecht. Ben daar tussen half 6 en 6 elke dag ;).

En uniekje was een komma vergeten in het compliment aan XM, ik las hem eerst ook verkeerd :P

Ben ik nog wat vergeten? Bijlezen op foon is irri.
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 17:43
Ik hoef op dit moment geen auto maar als ik er wel een wil, dan een kleintje want minder kans om ergens tegenaan te botsen :+.
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:39 schreef XcUZ_Me het volgende:
Naja, nu zal 2 weken lang die uitslag zo door m'n hoofd spoken ;(. Bah... -O-.
Krijg je de uitslag pas ná de vakantie?
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:45
Lijst vandaag:

O: 300ml Griekse yoghurt (laat ontbijt)
T: -
L: een kwart 'sigme's low carb quiche'
S: sit ups en push ups week 1 dag 3
T: makreelfilet met creme fraiche
S: uur spinnen
D: gevulde paprika's (1 rode en een halve gele per persoon) met gehakt, cheddar en mozarella en een lading groente erbij
T: ? moet nog wat bedenken
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:46
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:44 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

Krijg je de uitslag pas ná de vakantie?
Ja.
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 17:46
Denk dat dat wel zal meevallen, XM. Andere omgeving, genoeg afleiding... voorts moet je maar bedenken dat je toch geen invloed hebt op de uitslag of je er nou veel of weinig over piekert dus beter doe je dat laatste :*
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:47
Ja, makkelijker gezegd dan gedaan :{.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
De kleur van de auto interesseert me niet zoveel. Maar ik houd het het liefst bij neutrale kleuren, zilvergrijs, zwart, donkerblauw... Die gekleurde autootjes zijn zo... mutsig :@. Ik weet niet, maar je wéét gewoon dat er een vrouw in rijdt. En het valt me ook wel op dat veel dames in zo'n autootje ook heel verkrampt en met een zenuwachtig hoofd in hun bolide zitten. Echt niet allemaal, maar het valt me wel op.

En er zullen talloze zelfverzekerde dames in zo'n autootje rijden, maar ik zie vaker een zenuwachtig typje met 90 op de snelweg met 2 handjes om het stuur vastgeklampt in zo'n overdekte rolschaats met kek kleurtje, dan in een ander soort auto...
_O- jij mag met mij meerijden next time :Y)
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:48
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:46 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja.
Heb je dan een fijne vakantie denk je?

Tram staat voor een open brug, conducteur meteen paffen natuurlijk! :')

Oh, ik voel me aangesproken door xm. Denk dat ik er best zo een zou zijn :P
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:48
quote:
9s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
Crap. Oproep ziekenhuis binnen... volgende week donderdag. Zou ik binnen een paar dagen weer genoeg hersteld zijn voor de vakantie? Bah, had echt gehoopt dat het na mn vakantie zou zijn.
Bel het ziekenhuis met die vraag?
Zou zonde zijn.
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:49
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:46 schreef XcUZ_Me het volgende:

[..]

Ja.
Ah, kk.

Maar wat Vik zegt :) Je gaat op vakantie zoveel afleiding hebben, dat het misschien af en toe je gedachten kruist, maar ik denk dat je vooral een geweldige tijd gaat hebben O+ *O*

Edit: of idd wat MI zegt, gewoon aangeven dat je pas vanaf die-en-die-datum kunt :)
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 17:50
quote:
9s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:47 schreef XcUZ_Me het volgende:
Ja, makkelijker gezegd dan gedaan :{.
toch helpt het wel om zo te denken hoor, mij wel iig toen ik werkloos was.
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:52
Pfffff..... Duvel leest nog eens goed, ik was zo geschrokken over het feit dat die brief er was en het is pas 8 september!!

*FIEUW

*hartslag wordt weer normaal
#ANONIEMdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:52
*O* Fijn!! *O*
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 17:53
Nou, écht wel :D

Moet alleen wéér de mondhygiëniste verzetten :')
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:54
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:53 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nou, écht wel :D

Moet alleen wéér de mondhygiëniste verzetten :')
Fijn joh!
mieknokdonderdag 4 augustus 2011 @ 17:57
Vriendlief komt thuis met grote bos bloemen O+ Nu de vaas hoog wegzetten, anders eten mijn katten de bloemen op, naarlingen. (maar voor de rest zijn ze heul lief!)
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 17:58
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 17:52 schreef XcUZ_Me het volgende:
Pfffff..... Duvel leest nog eens goed, ik was zo geschrokken over het feit dat die brief er was en het is pas 8 september!!

*FIEUW

*hartslag wordt weer normaal
Ach meid :*
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 17:59
Lol XM :') dat is bijna net zo mutserig als mijn stoptrein van gisteren :P
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 18:00
Nou, inderdaad. Een treinritje of een operatie met daarbij een vakantie waar een schaduw overheen dreigde te gaan hangen. Echt bijna hetzelfde idd :').
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 18:01
Whatever.
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 18:03
Wel een kwestie van dingen niet vooraf invullen in je hoofd, maar gewoon goed lezen :)
Phaidradonderdag 4 augustus 2011 @ 18:04
*voelt zich aangesproken. Ik heb dus een oranje-achtig matizje :P . Ik zocht een redelijk betaalbare auto, licht ivm wegenbelasting en zuinig. Toevallig stond deze bij de dealer, de kleur kreeg ik er gratis bij :') . Ik was allang blij dat er geen schreeuwerige bekleding in zat!

Pleit het verder nog voor me dat ik liever een Mazda mx5 had gekocht als mijn budget iets ruimer was geweest?
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 18:04
Mja, Duvel kwam binnen met die brief en ik kreeg gelijk gewoon helemaal de bibbers. Duvel had m beter eerst kunnen lezen.

Nouja, ik ben blij dat het na de verkansie is en niet ervoor.
Phaidradonderdag 4 augustus 2011 @ 18:08
Gelukkig XM, dat het toch na de vakantie blijkt te zijn!
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 18:10
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 18:04 schreef Phaidra het volgende:
*voelt zich aangesproken. Ik heb dus een oranje-achtig matizje :P . Ik zocht een redelijk betaalbare auto, licht ivm wegenbelasting en zuinig. Toevallig stond deze bij de dealer, de kleur kreeg ik er gratis bij :') . Ik was allang blij dat er geen schreeuwerige bekleding in zat!

Pleit het verder nog voor me dat ik liever een Mazda mx5 had gekocht als mijn budget iets ruimer was geweest?
Die mazda is mooi ja :Y

Die matiz :@ ehh ja..
Duveldonderdag 4 augustus 2011 @ 18:10
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 18:10 schreef Ml-etje het volgende:

[..]
Die matiz :@ ehh ja..
Truttenschudder, overdekte rolschaats, etc.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 18:14
quote:
14s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 18:10 schreef Duvel het volgende:

[..]

Truttenschudder, overdekte rolschaats, etc.
_O- oh wacht..
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 18:15
Of een wegluis als de betreffende rolschaats in het (licht)groen is uitgevoerd :').
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 18:15
Koektrommeltjes :Y volstaat altijd.
Phaidradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:00
Ik heb overigens wel naar crashtests gekeken. Dit model haalt 3 sterren, terwijl bijvoorbeeld de fiat seicento maar net 1,5 redt :P .

Maar ja, ik had op korte termijn een autootje nodig en deze brengt me alweer een maand of 10 zeer fijn van a naar b :Y . Zelfs toen het zo sneeuwde en na een maand stilstaan (accu van vriendliefs lease-auto was leeg na de vakantie _O- ).
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:13
Kattenbakspul is binnen, de groene Biocat's! Heeft Coco ook toch? Morgen even een extra bak erbij regelen, de bankhoezen uitwassen en feromonenspray spuiten op de bank en dan hebben we alle factoren onder controle! Hoop dat het helpt.
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 19:17
Nooit, nooit, nooi dat ikin een boodschappenauto ga rijden. Zou me kapot schamen. En dat heb ik eigenlijk nergens mee, trek bijvoorbeeld rustig een driekwart broek aan. Maar zo'n auto. Nee.

Daglijst
o. 2 boterham jam
t. boterham pindakaas, boterham smeerkaas
l. Couscous met groente en 2 spiezen lamsvlees
t. Mueslireep, halve appel, mirabel
d. Swirl
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:17
Maar phaidra jij kan volgens mij ook goed autorijden!!

XM :* fijn dat het pas na de ferrrrkansie is!
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:17
Ik geef niets om auto's als ze maar rijden *O*
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 19:23
Al dolled up, in het rood ;) met panty met rode naad :o off to Amsterdam :W.
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:23 schreef XcUZ_Me het volgende:
Al dolled up, in het rood ;) met panty met rode naad :o off to Amsterdam :W.
Pic?
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 19:25
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:17 schreef Tinkepink het volgende:
Nooit, nooit, nooi dat ikin een boodschappenauto ga rijden. Zou me kapot schamen. En dat heb ik eigenlijk nergens mee, trek bijvoorbeeld rustig een driekwart broek aan. Maar zo'n auto. Nee.

Daglijst
o. 2 boterham jam
t. boterham pindakaas, boterham smeerkaas
l. Couscous met groente en 2 spiezen lamsvlees
t. Mueslireep, halve appel, mirabel
d. Swirl
Tink, wat is dat voor een D?
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:26
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:23 schreef XcUZ_Me het volgende:
Al dolled up, in het rood ;) met panty met rode naad :o off to Amsterdam :W.
Laat even een foto schieten :D

Have fun!
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:26
quote:
11s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:25 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Tink, wat is dat voor een D?
Een lekkere :9
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:27
Zoooo zeiknat geregend op de terugweg :') En terwijl ik me het gompes aan het fietsen was met zeiknatte rok + shirt en geen jas kreeg ik een FIET FIEUWWW van ene rastamaaan. *) :')

Wel soort van geslaagd! Heb topje + bolerootje in ongeveer hetzelfde blauw als mijn jurkje en zwarte schoentjes met een lage sleehak en ronde neuzen *O* Geen tof jasje kunnen vinden, dus de bolero moet maar netjes genoeg wezen vind ik :7
uniekhoorndonderdag 4 augustus 2011 @ 19:28
Fijne avond XM (sorry voor de komma ;D )

Wij hebben net een uurjte gefietst, wat een prachtig weer is het hier, perfecte zomeravond.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:29
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:27 schreef MariaEtcetera het volgende:
Zoooo zeiknat geregend op de terugweg :') En terwijl ik me het gompes aan het fietsen was met zeiknatte rok + shirt en geen jas kreeg ik een FIET FIEUWWW van ene rastamaaan. *) :')

Wel soort van geslaagd! Heb topje + bolerootje in ongeveer hetzelfde blauw als mijn jurkje en zwarte schoentjes met een lage sleehak en ronde neuzen *O* Geen tof jasje kunnen vinden, dus de bolero moet maar netjes genoeg wezen vind ik :7
Bahh, ik had net hetzelfde met uitlaten vh doggie.

Dan is de douche zo wel extra lekker O+

Nu nog allemaal passen en je er fijn in voelen en je bent alvast op dat punt goed voorbereid ^O^
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:29
En ik wil foto van XMert! *O*

En fijn dat je vakantie niet verziekt is, tevens voor El Duvelo! *O*
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:31
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:29 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Bahh, ik had net hetzelfde met uitlaten vh doggie.

Dan is de douche zo wel extra lekker O+

Nu nog allemaal passen en je er fijn in voelen en je bent alvast op dat punt goed voorbereid ^O^
Ook een complimenteuze rastaman getroffen? :D

Doggie O+

En ja, ik had het jurkje mee voor de kleur enzo, dus heb al even getest in de paskamer :Y Ik heb ook een }:| panty }:| gescoord, als die enigszins lekker zit doe ik hem aan en als het een monster is dan niet. Als ik er hobbelig in wordt doet het toch meer kwaad dan goed :P
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:33
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:31 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ook een complimenteuze rastaman getroffen? :D

Doggie O+

En ja, ik had het jurkje mee voor de kleur enzo, dus heb al even getest in de paskamer :Y Ik heb ook een }:| panty }:| gescoord, als die enigszins lekker zit doe ik hem aan en als het een monster is dan niet. Als ik er hobbelig in wordt doet het toch meer kwaad dan goed :P
:D nee die lopen hier echnie.

Foto :Y :P
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:34
Ik moet zo hardlopen. In de regen ws. En er is geen warm water meer }:| ;(.
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:35
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:33 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:D nee die lopen hier echnie.

Foto :Y :P
Deze fietste ook! :Y </flauw>

Misschien foto, als ik een beetje opgedroogd/opgewarmd ben, mn camerabatterij heb opgeladen en de moed kan verzamelen :D
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:35
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:34 schreef Viking84 het volgende:
Ik moet zo hardlopen. In de regen ws. En er is geen warm water meer }:| ;(.
Je moet niks ;) en die boiler warmt toch wel weer op?
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:35 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Deze fietste ook! :Y </flauw>

Misschien foto, als ik een beetje opgedroogd/opgewarmd ben, mn camerabatterij heb opgeladen en de moed kan verzamelen :D
Ja heui, geef lieve Maria terug!! :(
We zien hem wel verschijnen ;) ik ben ook niet zo'n fotografeerder dus geen recht van spreken :P
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:37
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:35 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Je moet niks ;) en die boiler warmt toch wel weer op?
Nee, dat doet 'ie 's nachts ws. Mark heeft het laatste warme water opgemaakt met afwassen. En ja, ik moet wel, want ik ging vanochtend niet en als ik niet ga, wordt het later weer moeilijker :P [/bikkelmodus on]
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:38
Ik moest vandaag ook op de foto op het werk :'). En ik was er helemaal niet blij mee, maar als ik een foto wilde waar ik tevreden over was, zouden we er over een half uur nog staan :'). Dus lama, want iedereen daar weet wel dat ik er in het echt veel leuker uitzie :').
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:37 schreef Viking84 het volgende:

[..]

Nee, dat doet 'ie 's nachts ws. Mark heeft het laatste warme water opgemaakt met afwassen. En ja, ik moet wel, want ik ging vanochtend niet en als ik niet ga, wordt het later weer moeilijker :P [/bikkelmodus on]
Dat kun je instellen :)
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:39
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:36 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Ja heui, geef lieve Maria terug!! :(
We zien hem wel verschijnen ;) ik ben ook niet zo'n fotografeerder dus geen recht van spreken :P
Het was een slecht grapje, geen Ml-dis! :o Kusje op? *;
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:39
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:38 schreef Viking84 het volgende:
Ik moest vandaag ook op de foto op het werk :'). En ik was er helemaal niet blij mee, maar als ik een foto wilde waar ik tevreden over was, zouden we er over een half uur nog staan :'). Dus lama, want iedereen daar weet wel dat ik er in het echt veel leuker uitzie :').
_O- herkenbaar. Ik vlucht tegenwoordig als er een fotograaf verschijnt.
Er stond laatst weer iemand in het personeelsblad :X OMG OMG :|W
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:39 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Het was een slecht grapje, geen Ml-dis! :o Kusje op? *;
:* niet op de kast gaan zitten :D
*plintenladdertje aangeeft
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 19:40
quote:
11s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:25 schreef Ewelina het volgende:

[..]

Tink, wat is dat voor een D?
Een d in de dierentuin. Straksmisschien nog iets groenterigs, maar misschien ook niet.
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 19:43
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:40 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

:* niet op de kast gaan zitten :D
*plintenladdertje aangeeft
128691249996742594.jpg
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 19:43
't Is niet koud buiten Vik en het regent, dus gewoon inzepen en gaan hollen! ;)
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:44
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
't Is niet koud buiten Vik en het regent, dus gewoon inzepen en gaan hollen! ;)
:P.
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 19:44
O: 2 crackers
L: 2 crackers
T: 2 boterhammen met komkommersalade
D: hamburger, salade, sperziebonen
T: ??? misschien nog meloen

Ik heb geen honger :{
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 19:47
quote:
Awhhh O+
Ballenbak voor katten :P

quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:43 schreef XcUZ_Me het volgende:
't Is niet koud buiten Vik en het regent, dus gewoon inzepen en gaan hollen! ;)
_O-
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 19:47
Lijstje!

O: yoghurt met aardbeien
T: drie partjes meloen
T: klein bakje worteltjes (150 gram ofzo?)
T: Snickers
L: twee bth bthworst, twee bth sandwichspread
D: Quiche met gehakt en champignons
S: 5 km hardlopen. Ga pas om half 10 ofzo, denk ik, dan is het droog volgens weeronline en dan rol ik als ik terug kom meteen de douche en vervolgens m'n bed in O+.
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 19:56
quote:
O+ !
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:01
:@
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 20:04
quote:
Ohmighosh! :D O+ It's so cute it's hypnotiiiizing _O- O+
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 20:05
quote:
Ooooohhhhh O+ O+ Wat lieefffffffff O+ O+ O+
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:08
Ik was op de terugweg van 't werk in een regelrechte shitbui, wel lekker aan 't meebrullen met Nirvana natuurlijk. Agressief in de pokkel dus...
Helemaal kunnen uitleven op 't ijzer maar dan kom ik thuis, zet Youtube aan en dan staat dat bij aanbevolen video's.
It's like valium in a video! O+
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 20:10
* Viking84 smelt O+.
Die oogjes O+ O+.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:10
Ze heeft trouwens 3 correctie 4 van die kittens :o
Maar die zie je wel bij suggesties staan.
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 20:16


Ik ben verliefd O+ O+ O+ O+ O+
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 20:18
Komt mama hier niet voorbijrennen? wat een enorme haarbal!


Edit; heeft die vrouw nu 6 katten?
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:22
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:18 schreef Ewelina het volgende:
Komt mama hier niet voorbijrennen? wat een enorme haarbal!
Volgens mij wel, lijkt er in ieder geval op.

Maar hoe die daarna op de trap staat :@
* RAWR * ik ben een (mini-)leeuw
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 19:13 schreef Viking84 het volgende:
Kattenbakspul is binnen, de groene Biocat's! Heeft Coco ook toch? Morgen even een extra bak erbij regelen, de bankhoezen uitwassen en feromonenspray spuiten op de bank en dan hebben we alle factoren onder controle! Hoop dat het helpt.
Wij hebben de gele. Maar doet het prima :)
uniekhoorndonderdag 4 augustus 2011 @ 20:27
Sentiment
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 20:29
quote:
Oh my een jeugdige Henny Huisman :D En die kleren/dansjes! _O- Ik dacht even dat het "Met z'n allen" was, dat is mijn jeugdsentiment, vooral vanwege O+ Bulletje O+ :')
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 20:30
Hennie Huisman (of is het nou Henny? :')) had ook zo'n liedje over het paard Snuitje.
"Snuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiitje waar bleef je nou zo lang? Je ging op avontuur uit en je maakte me zo bang!" :').
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:31
quote:
:D O+

Maria, en Snuitje dan? :P

Met twee Cornetto's op je hoofd lopen en tegen iedereen roepen, ik ben een ijsbulletje :')
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:31
Vik! :D
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:31 schreef V1z0R het volgende:

[..]

:D O+

Maria, en Snuitje dan? :P

Met twee Cornetto's op je hoofd lopen en tegen iedereen roepen, ik ben een ijsbulletje :')
IJsbulletje, omg? _O-

Tja Bulletje >> Snuitje, imo! ^^ Maar ik ben dan ook nooit een paardenmeisje geweest :P
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 20:34
quote:
10s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:30 schreef Viking84 het volgende:
Hennie Huisman (of is het nou Henny? :')) had ook zo'n liedje over het paard Snuitje.
"Snuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiitje waar bleef je nou zo lang? Je ging op avontuur uit en je maakte me zo bang!" :').
Ewelinadonderdag 4 augustus 2011 @ 20:35
Nog zo'n klassieker:

MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 20:36
Die Bulletje, wat een fashion sense had ie ook O+
Bulletje%20met%20Miss%20V.jpg
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:39
quote:
10s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
Die Bulletje, wat een fashion sense had ie ook O+
[ afbeelding ]
ostrich-2.gifHoepeloorbellen! (die van Katja!(Gek genoeg had Bulletje ze ook volgens mij))
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:39
Yoga sinds een maand, dat merkte ik wel, en ik merk nu pas goed dat ik dikker ben, ik adem lastiger in elkaar gevouwen :')
En nu heb ik honger!!
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:31 schreef V1z0R het volgende:

[..]

:D O+

Maria, en Snuitje dan? :P

Met twee Cornetto's op je hoofd lopen en tegen iedereen roepen, ik ben een ijsbulletje :')
_O-.
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 20:41
Op mijn werk kun je ook traplopen ipv met de lift. Ging ik gisteren even doen, maar men, ik kreeg bijna geen lucht meer toen ik op mijn verdieping was! :o (de vierde). En ik maar denken dat ik zo'n goeie conditie had ;(.
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:41
Toch nog een extra D genomen: aardappeltje, gehaktbal, courgette en aubergine + salade + halve grapefruit toe.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:41 schreef Tinkepink het volgende:
Toch nog een extra D genomen: aardappeltje, gehaktbal, courgette en aubergine + salade + halve grapefruit toe.
Way to go!
Ik ga aan een nectarine beginnen heb zo'n zoete trek
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 20:46
*O* spinnen was leuk *O*

*)
PurePoisonPerfumedonderdag 4 augustus 2011 @ 20:53
Yay! Ik heb een héél mooi nieuw jurkje gekocht :) ! Doe ik aan met mn verjaardag 's avonds (zaterdag). Overdag heb ik een héél mooi nieuw rokje :P.

En we hebben net broodje hamburger gegeten. Mjam.
AnneXdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:56
Aha Mo, de reis waard dus , het spinnen.
Ging je nou 1 0f 2 x week ?

Lijstje.
O 2 x vk knäckebröt + vk bot'ham : weinig boter - appelstroop- kaas 30 +
Activia 125 ml. - multivit.jus - mok thee
L 2 vk bot'ham : a'stroop - 30+ kaas - weinig boter
D quichedeeg van 100 gr. r'boter en 100 gr. bloem met gerookte zalm 250 gr. + mais 400 gr +
cr.fr. 125 ml + 1 ei ===> voor 2 pp. Groene sla. ( bedoel zonder tomaat etc.)
T 3 koffie + hc melk + 5 vk biscuits.
Zou volgens Eetmeter 1617 cal. zijn. Netjes toch ? ( behalve de afschuwelijk lekkere cr.fraîche )

Fruit ? geen fruit : niet in huis.
Vrijdag is boodschappendag.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 20:56
Lekker extra D Tink! Hou ook van 'fris' eten als het zo benauwd is. Daarom ook net spinazie/rucola salade met paprika, tomaat, rode ui, ei, ananas, meloen, tonijn, azijn en olijfolie op :9 daarnaast nog wel 2 (~260gr/stuk) biefstukjes opgegeten.

Nice Mo! Je kon dus goed meekomen?

Ik zie nu een paar keer hamburgers voorbij komen, welk gehakt nemen jullie? /interesse
< mager rundergehakt
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:00
Ja, enige dat ik nu weet is dat ik dus niet op de woensdag ga, want die docente is dus gewoon niets. Die van vandaag was tof _O_

En nu lekker gevulde paprika's met groente ernaast nog eten :9 omnomnomhonger! :o
AnneXdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:01
@ Moblo : blijken ze geruild te hebben vanwege vakantie ?!
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:02
Ik hoop het niet zeg! :D!

Nou, vlak voor m'n fietsakkefiet(s)je zei de dame van de woensdag 'tot volgende week weer!' tegen iedereen, dus ik hoop dat zij de vaste woensdagjuf is. Was ook wel opvallend dat er in deze groep van vandaag best goede spinners zaten! Niemand die echt z'n lijf kapot zat te maken en van iedereen stond de fiets ook goed. Naast me zat zelfs nog iemand met klikschoentjes 8-)

Ja, ik ben tevree! Volgende week weer op dinsdag en donderdag!
PurePoisonPerfumedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:03
Ik had gewoon ordinaire diepvrieshamburgers :P.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:06
Oeh klikschoentjes, die moet ik nog halen.
Wanneer zouden die een beetje betaalbaar zijn :+
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:06
Ik heb de mijne bij de Lidl toen vandaan, waren 25 euro en ik doe er al anderhalf jaar mee :o
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:12
Net zo'n een lekkere cocktail gemaakt: Weinbrand (cognac) met een twee handjes diepvriesbosbessen, een scheut sinas en wat grenadine. Echt verrassend lekker.
MarMardonderdag 4 augustus 2011 @ 21:13
Ik heb net een foto gezien van de tattoo van mijn vriendin, helemaal in de stijl van mijn potloodtekeningetje, ben er tamelijk ondersteboven van O+

T na D werd een fruitsmoothie van banaan, sinaasappel en peer.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:15
quote:
4s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:12 schreef Tinkepink het volgende:
Net zo'n een lekkere cocktail gemaakt: Weinbrand (cognac) met een twee handjes diepvriesbosbessen, een scheut sinas en wat grenadine. Echt verrassend lekker.
Uit de losse pols?
uniekhoorndonderdag 4 augustus 2011 @ 21:20
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:13 schreef MarMar het volgende:
Ik heb net een foto gezien van de tattoo van mijn vriendin, helemaal in de stijl van mijn potloodtekeningetje, ben er tamelijk ondersteboven van O+

T na D werd een fruitsmoothie van banaan, sinaasappel en peer.
ben wel heel benieuwd!
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:15 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Uit de losse pols?
Ja. Heb van de duitse Buzzer een paar flessen Chantre (Weinbrand) gekregen om een cocktail avond mee te organiseren. Nou ga ik dat ook wel doen, maar ik wilde nu even voorproeven. En het moet vooral makkelijk zijn :')
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:22 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Ja. Heb van de duitse Buzzer een paar flessen Chantre (Weinbrand) gekregen om een cocktail avond mee te organiseren. Nou ga ik dat ook wel doen, maar ik wilde nu even voorproeven. En het moet vooral makkelijk zijn :')
Makkelijk :D ik vind het knap :Y
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:26
Ik heb jarenlang achter de bar gestaan, dus dan weet je wel wat lekker smaakt en wat niet. Duidelijk gevalletje oefening baart kunst.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:26 schreef Tinkepink het volgende:
Ik heb jarenlang achter de bar gestaan, dus dan weet je wel wat lekker smaakt en wat niet. Duidelijk gevalletje oefening baart kunst.
Dat is zeker :Y
MarMardonderdag 4 augustus 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:20 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

ben wel heel benieuwd!
doe ik wegens privacy even pm :) wie ook wil kijken moet het maar zeggen :)
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:33
Ik breek weer even in (ik heb een slome laptop dus ik wil wel meeposten maar ben vaak te lui om iedere keer te wachten tot de pagina's geladen zijn, dus het komt er nooit van).

Anyway, thanks voor de lieve berichtjes! * Deelt huge worteltaart met heel veel glazuur uit* Ik ben niet zo'n verjaardagen fan maar het is wel altijd fijn als er even aan je gedacht wordt (in dit geval, de FB event melder :P). Dus nogmaals bedankt lieve slankies :*
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:35
:{w had liever eelt huge worteltaart gehad! Lekker knapperig en de zo :')
En nogmaals gefeliciteerd!
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:37
Meuh }:|
MarMardonderdag 4 augustus 2011 @ 21:40
Gefeliciteerd!! :*
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 21:44
Shinyyyyy! O+ Gefeliciteerd, mademoiselle! :* Taart :9
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 21:46
Was garpje sdb :@
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 21:47
Nou hardlopen na een quiche was dus geen strak plan :'). Volgende keer maar gewoon 's ochtends lopen of direct uit het werk, want 's avonds is het altijd maar weer afwachten hoe de maaltijd valt. Heb wel gekalibreerd (half mei voor het laatst gedaan, terwijl ik het elke maand wilde doen :')) en nu klopt alles weer, dus dit weekend maar eens kijken hoe 9 km gaat :).
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:54
Haaaaaai!!!

Happy birthday SBD!
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 21:55
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 18:04 schreef Phaidra het volgende:
*voelt zich aangesproken. Ik heb dus een oranje-achtig matizje :P . Ik zocht een redelijk betaalbare auto, licht ivm wegenbelasting en zuinig. Toevallig stond deze bij de dealer, de kleur kreeg ik er gratis bij :') . Ik was allang blij dat er geen schreeuwerige bekleding in zat!

Pleit het verder nog voor me dat ik liever een Mazda mx5 had gekocht als mijn budget iets ruimer was geweest?
Ja!
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 21:58
Lijstje:

O: 2 vk boterham vegapate
T: 2 gekookt ei
L: beetje rijst met kip/kerrie, 150 ml vruchtenkwark
T: banaan, handje amandelen, 3 blokjes chocolade
B: 2x20 minuten fietsen
S: bodycombat (zo'n leuke instructeur :@)
D: halve gevulde courgette en halve gevulde paprika (gevuld met gehakt/tomaat mensen uuuh mengsel!)

[ Bericht 4% gewijzigd door Perruche op 04-08-2011 22:04:47 ]
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:01
return-of-the-killer-tomatoes-movie-poster-1988-1010543304.jpg Zoiets en dan met gehakt? :P
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:04
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:01 schreef V1z0R het volgende:
[ afbeelding ] Zoiets en dan met gehakt? :P
Oh cool! Kende ik nog niet. Deel 1 wel uiteraard. In Zwolle had je een geweldige "alternatieve film-videotheek" O+ Die mis ik geloof ik nog het meest.
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:04
V1 _O-
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:05
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:58 schreef Perruche het volgende:
D: halve gevulde courgette en halve gevulde paprika (gevuld met gehakt/tomaat mensen)
Kanibaal?
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 22:06
quote:
11s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:05 schreef Tinkepink het volgende:

[..]

Kanibaal?
Kannibaal :Y [/werkmodus uit]
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:08
:W sdb! :*

eten was lekker :9 maar merk wel echt dat er geen carbsy basis bij zit..
Ben echt heel benieuwd wat voor effect het gaat hebben in combinatie met mijn awesome sportgewoonte tegenwoordig.

Ook een ^O^ trouwens, de mevrouw van de sportschool, die ik nog nooit gezien had maar die ik blijkbaar wel elke keer aan de telefoon had, vroeg bij het aanmelden voor de les van vandaag hoe het met mijn knie ging? O+ zo lief! Dat ze dat ook onthoudt! _O_

Ik denk dat ik maar bij deze sportschool blijf. Ok, het is niet het USC van Nijmegen, maar soit, ik woon nu in Engeland *)
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:09
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:04 schreef Perruche het volgende:
V1 _O-
Beter dan dit kon ik niet doen :{

Dit was wel de ultieme uitdaging geweest voor XM trouwens! Een plaatje zoeken van een tomaat, gevuld met mensen die half tomaat, half gehakt en half mens zijn.
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 22:09
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:09 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Beter dan dit kon ik niet doen :{

Dit was wel de ultieme uitdaging geweest voor XM trouwens! Een plaatje zoeken van een tomaat, gevuld met mensen die half tomaat, haf gehakt en half mens zijn.
Ze leest vast wel bij morgen :P.
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:10
quote:
10s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:09 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Beter dan dit kon ik niet doen :{

Dit was wel de ultieme uitdaging geweest voor XM trouwens! Een plaatje zoeken van een tomaat, gevuld met mensen die half tomaat, half gehakt en half mens zijn.
:D

Ik was mijn sportschool instructeur aan het googlen. Hoe cliché :')
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:10
white-cat-tomato-head-garden-1263993781u.jpg
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:12
quote:
In bepaalde delen van China zit je op 3/4 van de uitdaging! :')

* V1z0R wegrent!

Is dus met een (kats, gigantisch, heule) grote knipoog bedoelt he!?
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:08 schreef motorbloempje het volgende:
:W sdb! :*

eten was lekker :9 maar merk wel echt dat er geen carbsy basis bij zit..
Ben echt heel benieuwd wat voor effect het gaat hebben in combinatie met mijn awesome sportgewoonte tegenwoordig.

Ook een ^O^ trouwens, de mevrouw van de sportschool, die ik nog nooit gezien had maar die ik blijkbaar wel elke keer aan de telefoon had, vroeg bij het aanmelden voor de les van vandaag hoe het met mijn knie ging? O+ zo lief! Dat ze dat ook onthoudt! _O_

Ik denk dat ik maar bij deze sportschool blijf. Ok, het is niet het USC van Nijmegen, maar soit, ik woon nu in Engeland *)
Heb deze week eens bedacht wat ik aan carbs eet en dat is echt veel :o
Al schrap ik alleen de pasta en broodachtigen maar.
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 22:13
quote:
O+ !!!!!!!!!!!!!!
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:13
quote:
12s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:12 schreef V1z0R het volgende:

[..]

In bepaalde delen van China zit je op 3/4 van de uitdaging! :')

[me=V1z0R] wegrent!
[/me]

Is dus met een (kats, gigantisch, heule) grote knipoog bedoelt he!?
En met een spelfout :')
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:14
Gompie wat ben ik moe.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:14
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:13 schreef loveli het volgende:

[..]

En met een spelfout :')
Ik heb Vik ooit verbeterd :{w
Jammer genoeg kan mijn lever het niet aan om de rest van m'n leven lang goed in taal te zijn.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:15
_O- stelletje

Heb een klagende vriendin aan de tel die miept over haar strijk... :|W
Strijk dan ook niet ALLES :X
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:12 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Heb deze week eens bedacht wat ik aan carbs eet en dat is echt veel :o
Al schrap ik alleen de pasta en broodachtigen maar.
Ik vind het wel heel lastig moet ik zeggen bij sommige dingen. Pasta, rijst, brood enzo zijn redelijk obvious, maar dan zijn er nog's van die undercover dingen zoals druiven, bananen, etc etc etc die niet helemaal in zo'n dieet passen.. :') Dus op 't moment klamp ik me vooral vast aan vlees, groente, vis en creme fraiche :')!
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:18
Strijken?
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:18
20jmzh2.jpg
en dit was 't :9
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 22:18
quote:
10s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:14 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Ik heb Vik ooit verbeterd :{w
Jammer genoeg kan mijn lever het niet aan om de rest van m'n leven lang goed in taal te zijn.
lol :D. Ik vrees trouwens dat ik alleen maar erger ga worden met mn nieuwe baan :') Ben straks pas echt een wandelende spellingschecker :')
Tinkepinkdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:19
Prima. Ik merk zelf dat ik er minder en minder op let.
Viking84donderdag 4 augustus 2011 @ 22:20
Ik strijk alleen overhemden en pantalons. En shirtjes als ik toch bezig ben. Maar handdoeken en ondergoed echt niet hoor :P
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:20
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:16 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ik vind het wel heel lastig moet ik zeggen bij sommige dingen. Pasta, rijst, brood enzo zijn redelijk obvious, maar dan zijn er nog's van die undercover dingen zoals druiven, bananen, etc etc etc die niet helemaal in zo'n dieet passen.. :') Dus op 't moment klamp ik me vooral vast aan vlees, groente, vis en creme fraiche :')!
Heb dus echt geen idee wat er buiten brood en pasta carbs bevat :D
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:18 schreef loveli het volgende:
Strijken?
Mijn antw :D tenzij het linnen roept of 1 grote kreuk is wil ik erover denken.
Perruchedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:21
Als een vriendin het over de strijk zou gaan hebben zou ik snel ophangen :D
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:21
Ik heb wel een boekje met daarin lijstjes. Het is een low-carb receptenboek en daarin staat dus op zich wel braaf wat ik allemaal wel mag hebben geloof ik. Dingen zijn rood, oranje of groen. Slecht, mwah en goed dus :+

Zal morgen 's kijken of ik 't kan inscannen :)
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:21 schreef Perruche het volgende:
Als een vriendin het over de strijk zou gaan hebben zou ik snel ophangen :D
"
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:25
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:20 schreef Viking84 het volgende:
Ik strijk alleen overhemden en pantalons. En shirtjes als ik toch bezig ben. Maar handdoeken en ondergoed echt niet hoor :P
Draag geen overhemden en mijn broeken op de paar linnen na hang ik gewoon plat op.
Soms eens een kraagje van een verdwaalde polo.
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:27
Linnen kleding strijken is nogal nutteloos.
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:28
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:46 schreef V1z0R het volgende:
Was garpje sdb :@
Haha tuurlijk :P
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:28
Ik kan alleen niet zo goed tegen voet dingen ;)
MariaEtceteradonderdag 4 augustus 2011 @ 22:29
shiny_birthday_card-p137028229258880466q6am_400.jpg
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:28 schreef shinydiscoball het volgende:
Ik kan alleen niet zo goed tegen voet dingen ;)
Sokken?
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:29
Oooh Mo dat ziet er zo lekker uit!
_aurum_donderdag 4 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:04 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Ohmighosh! :D O+ It's so cute it's hypnotiiiizing _O- O+
^^

zhe cute O+
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:34
OOOhh die kattenfilmpjes :$:$
Heb mezelf op een cadeautje getrakteerd voor m'n rijbewijs.

Daglijstje

O: boterham speculoosmix, boterham pindakaas
L: dubbele boterham kiprollade / mosterd / tomaat, rundvleessoep, perenkwark
T: appel
T: 4 chocoladekoekjes
B: lopen naar yoga, yoga, terug
D: 4 sneetjes roggebrood met geitenkaas en een lepeltje honing
T: paprika
shinydiscoballdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:35
quote:
Naaaw Marie O+
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:34 schreef MevrouwPuff het volgende:
OOOhh die kattenfilmpjes :$:$
Heb mezelf op een cadeautje getrakteerd voor m'n rijbewijs.
Eentje met 4 wielen en een kek kleurtje?
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:37
O: 2 geroosterde boterhammen
T: koffie
L: saucijzenbroodje
D: 3 bapaos met kippenvlees
T: wat zal het zijn, een liter of 6 water

Hoe doe ik post icons mobiel?
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:37
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:36 schreef loveli het volgende:

[..]

Eentje met 4 wielen en een kek kleurtje?
fiat-500_barbie.jpg O-) O-) O-) O-)
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:40
Goed haar, goede felicitados, klopje voor iedereen met een beter lijstje, alles.

Want het leven is goed ik het Gelderse land.
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:37 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

[ afbeelding ] O-) O-) O-) O-)
Die rijdt hier met zo'n Oh oh barbie erin :')
En een barbie kenteken _O-

Ik reed laatst haast de dijk af toen ik zag dat ze in een enorm vies huis woont, dat snapte ik helemaal niet.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:40
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:40 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Goed haar, goede felicitados, klopje voor iedereen met een beter lijstje, alles.

Want het leven is goed ik het Gelderse land.
Veel plezier morgen! :Y

En PI's kun je ergens aanzetten bij instellingen dacht ik, niet zeker...
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:40 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Die rijdt hier met zo'n Oh oh barbie erin :')
En een barbie kenteken _O-

Ik reed laatst haast de dijk af toen ik zag dat ze in een enorm vies huis woont, dat snapte ik helemaal niet.
Blijkbaar heeft ze Clean-Up-Ken nog niet gekocht :')
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:40 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Veel plezier morgen! :Y

En PI's kun je ergens aanzetten bij instellingen dacht ik, niet zeker...
Wat is er morgen?
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:44
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:42 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Wat is er morgen?
Doh! in de war, dacht dat Cambuur morgen ook al moest 8)7
Ml-etjedonderdag 4 augustus 2011 @ 22:44
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:42 schreef loveli het volgende:

[..]

Blijkbaar heeft ze Clean-Up-Ken nog niet gekocht :')
:Dhet lijkt me nogal een feeks anders zou ik het voorstellen.

Naar bedje ben afgedraaid :W
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:45
Deze leek me wel wat, volgende week kijken :) .
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:47
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:44 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Doh! in de war, dacht dat Cambuur morgen ook al moest 8)7
Voor die amateurpotjes van morgen kan ik mij niet motiveren. Maandag idd, agovv uit, berg en bos, altijd lastig.

Mravec en Metaj, niet verkeerd hoor.

Hoe staat het met die huizenjacht dan? 038 toch? Ik heb nu echt een championsleague waardige kamer namelijk dat is zeker aan te raden!

[ Bericht 9% gewijzigd door uw_koninklijke_sneuheid op 04-08-2011 22:57:55 ]
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:48
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
Deze leek me wel wat, volgende week kijken :) .
Wut, wut, wuuuut? Gefelicitados!
MevrouwPuffdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:49
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:48 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Wut, wut, wuuuut? Gefelicitados!
*O* Dank :s) :s)
_aurum_donderdag 4 augustus 2011 @ 22:51
lijstje :

o: smoothie+ nootjes
t: zoete aardappel+ 2 rijstwafels en kalkoenfilet
l: rijst, paprika, kip
t: havermoutshake
d: sushi, wok met garnalen en groenten met zoetzure saus, sate met pindasaus. Bolletje pistacheijs,2 soesjes met chocolade uit zo'n chocofontijn :P en slagroom
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 22:58
Hallo,

ik was dit topic even vergeten, ik was hier gisteren of eergisteren. Zie al dat er een nieuwe reeks is. Maar ja, mijn vraag was dus hoe ik het best en het liefst z.s.m 3 a 4 kilo kan afvallen. Ik eet niet zoveel, zal op zo'n 2000 calorieën per dag zitten + beweeg per dag zo'n 30 minuten intensief (traplopen, zit niet al te lang stil). Maar dat is een soort van gewoonte geworden, zodat ik toch voldoende beweeg. Ik val er i.i.g. niet van af en ik weet niet echt wat ik slecht doe... eet elke dag wel wat chips/koek/snoep maar dat is niet zoveel. Misschien 1/4 van het totaal aantal calorieën op een dag. Drink ook veel cola zero, zo'n 1 a 1.5 liter per dag. Water zo'n 2 a 4 liter per dag. Eet ook veel banaan. :P Maar ja, afvallen lukt dus niet. Weet ook niet wat echt gezond is enz. ik plan mijn eten niet, als ik honger heb eet ik gewoon wat en dorst heb ik bijna nooit aangezien ik gedurende de dag gewoon veel drink.

Iemand een gouden advies? Vis is geen optie want ik weet niet hoe je dat moet klaarmaken. Tonijn in blik neem ik soms wel als ik snel iets wil eten omdat ik snel ergens heen moet of zo. Maar ja, dat is 100% zeker niet de vis die jullie bedoelen. :P :@
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 22:59
Sport een optie?
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:05
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:59 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Sport een optie?
Doe ik wel hoor. Soms ga ik naar de sportschool enz. En die 30 a 45 minuten per dag is intensief, dus echt achter elkaar niet bij elkaar genomen op een dag. Dat is per week zo'n 5 uur intensief bewegen, meer dan wanneer je gaat zwemmen/hardlopen in een week denk ik. :P
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:09
Quote van de dag:
quote:
The key to my heart.
It might make you fart!
O+

Kunt merken dat het zomer is, allemaal lekkere D's :D Soesjes! :9~
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:47 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Voor die amateurpotjes van morgen kan ik mij niet motiveren. Maandag idd, agovv uit, berg en bos, altijd lastig.

Mravec en Metaj, niet verkeerd hoor.

Hoe staat het met die huizenjacht dan? 038 toch? Ik heb nu echt een championsleague waardige kamer namelijk dat is zeker aan te raden!
Zwolle, Den Bosch, amateurs zijn het inderdaad! :')
AGOVV, altijd leuk!

Huizenjacht, morgen afspraak maken voor bezichtiging in 0528, kopen nu een betere optie :7

Probleem, gouden advies? Die 1/4e (chips, koek, snoep) van je eten direct na je sporten opeten en alleen dan. Enige manier dat ik kan bedenken dat je zonder dat je iets anders veranderd kan afvallen.
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 23:10
Doe je traplopen dan als sport of om van à naar b te gaan?
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 23:11
quote:
7s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 22:58 schreef computerprobleem het volgende:
Hallo,

ik was dit topic even vergeten, ik was hier gisteren of eergisteren. Zie al dat er een nieuwe reeks is. Maar ja, mijn vraag was dus hoe ik het best en het liefst z.s.m 3 a 4 kilo kan afvallen. Ik eet niet zoveel, zal op zo'n 2000 calorieën per dag zitten + beweeg per dag zo'n 30 minuten intensief (traplopen, zit niet al te lang stil). Maar dat is een soort van gewoonte geworden, zodat ik toch voldoende beweeg. Ik val er i.i.g. niet van af en ik weet niet echt wat ik slecht doe... eet elke dag wel wat chips/koek/snoep maar dat is niet zoveel. Misschien 1/4 van het totaal aantal calorieën op een dag. Drink ook veel cola zero, zo'n 1 a 1.5 liter per dag. Water zo'n 2 a 4 liter per dag. Eet ook veel banaan. :P Maar ja, afvallen lukt dus niet. Weet ook niet wat echt gezond is enz. ik plan mijn eten niet, als ik honger heb eet ik gewoon wat en dorst heb ik bijna nooit aangezien ik gedurende de dag gewoon veel drink.

Iemand een gouden advies? Vis is geen optie want ik weet niet hoe je dat moet klaarmaken. Tonijn in blik neem ik soms wel als ik snel iets wil eten omdat ik snel ergens heen moet of zo. Maar ja, dat is 100% zeker niet de vis die jullie bedoelen. :P :@
Cola/chips/koek/snoep wegflikkeren. Meer eten (havermout, kip, vis, groente). IJzer tillen. Repeat. Tonijn in blik is prima.
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:10 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Doe je traplopen dan als sport of om van à naar b te gaan?
Ja als sport ja, dus niet om van a naar b te gaan. Ik las op internet dat je hiermee de meeste calorieën verbrand, dus daarom ben ik hieraan begonnen. Ik hoop dat dit geen slechte keuze is geweest? :'(
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:12
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:11 schreef loveli het volgende:

[..]

Cola/chips/koek/snoep wegflikkeren. Meer eten (havermout, kip, vis, groente). IJzer tillen. Repeat. Tonijn in blik is prima.
Ook cola zero? Ben er een soort van verslaafd aangeraakt. :@
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 23:14
Volgens mij is daar niets geks aan. Wat loveli zegt. Dan.

Ik denk nu "ja, dat moet er komen." een mini roltrap voor in huis dus dan moet je blijven traplopen! Geloof me dit idee is goud waard.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:14 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Volgens mij is daar niets geks aan. Wat loveli zegt. Dan.

Ik denk nu "ja, dat moet er komen." een mini roltrap voor in huis dus dan moet je blijven traplopen! Geloof me dit idee is goud waard.
Wel een glijbaan naar beneden toch? (extra motivatie om nog een keer omhoog te lopen)
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:16
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:14 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Volgens mij is daar niets geks aan. Wat loveli zegt. Dan.

Ik denk nu "ja, dat moet er komen." een mini roltrap voor in huis dus dan moet je blijven traplopen! Geloof me dit idee is goud waard.
Ik snap je laatste zin niet. ;(
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 23:18
quote:
7s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:12 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ook cola zero? Ben er een soort van verslaafd aangeraakt. :@
Zit er iets nuttigs in coca cola zero? Geen idee hoe hard jouw lichaam fosforzuur en zoetstof nodig heeft.
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 23:19
http://www.meesterbrein.c(...)fecten-van-cola.html
quote:
De gevaren van cola liggen dus niet alleen in het hoge suikergehalte, maar ook in de hoeveelheid fosforzuur die het bevat. Een hoge hoeveelheid fosforzuur zou de werking van de nieren aantasten en het ontstaan van nierstenen bevorderen. Om dit fenomeen te illustreren hebben Amerikaanse onderzoekers 500 mensen gezocht bij wie recent nierinsufficiëntie was ontdekt. Er werd gevraagd naar hun eetgewoonten en hun drankgebruik. Deze gegevens werden vervolgens vergeleken met die van een controlegroep. De onderzoekers stelden vast dat het risico op nierinsufficiëntie vanaf twee glazen cola verdubbelt, iets wat overigens ook geldt voor cola light. Bij de andere frisdranken werd geen enkele aanwijzing gevonden, wat het vermoeden versterkt dat de klachten wel degelijk worden veroorzaakt door fosforzuur.
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 23:19
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:16 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Wel een glijbaan naar beneden toch? (extra motivatie om nog een keer omhoog te lopen)
Nee joh, je kunt het zien als een geavanceerde versie van de loopband, wanneer je op punt à bent zet je de stap naar punt b en dan wil je naar c maar dat is weer b want b1 is verschoven naar à.

quote:
7s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:16 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Ik snap je laatste zin niet. ;(
Dat betekent dat het een heel goed idee is waar je erg rijk mee kan worden.

quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:18 schreef loveli het volgende:

[..]

Zit er iets nuttigs in coca cola zero? Geen idee hoe hard jouw lichaam fosforzuur en zoetstof nodig heeft.
Hoe is het met loveli?
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:23
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 20:53 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Yay! Ik heb een héél mooi nieuw jurkje gekocht :) ! Doe ik aan met mn verjaardag 's avonds (zaterdag). Overdag heb ik een héél mooi nieuw rokje :P.

En we hebben net broodje hamburger gegeten. Mjam.
foto? :)
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:25
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:19 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Nee joh, je kunt het zien als een geavanceerde versie van de loopband, wanneer je op punt à bent zet je de stap naar punt b en dan wil je naar c maar dat is weer b want b1 is verschoven naar à.
Beste idee van NL, dat zie ik nu al! :Y
Jammer dat een mens een factor is, anders had je met magneten een perpetuum mobile kunnen maken! :o
lovelidonderdag 4 augustus 2011 @ 23:30
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:19 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Nee joh, je kunt het zien als een geavanceerde versie van de loopband, wanneer je op punt à bent zet je de stap naar punt b en dan wil je naar c maar dat is weer b want b1 is verschoven naar à.
O+
quote:
Hoe is het met loveli?
Hm.. z'n gangetje, niet vreselijk energiek.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:34
Probleem, wat loveli probeert te zeggen is dat je qua kcal's veel meer kunt eten zolang ze nuttig zijn.
Jij vind het nu moeilijk om af te vallen terwijl je weinig eet, maar je kunt ook afvallen door meer te eten.
Als jij op een dag gewoon 6-8 boterhammen met kip, kalkoen, mager rundvlees eet, begint met een goed bord vol havermout met melk en rozijnen, 's avonds groente vlees en aardappelen eet, tussendoor fruit en noten nuttigt en voor het slapen gaan een bak kwark eet, dan heb je ook veel minder zin om cola zero te drinken.
Cocotrimoniumdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:35
Vandaag heb ik niet zo heel goed gegeten, maar wel gehometrainerd :)

Dus. Ik bedoel maar.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:41
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:35 schreef Cocotrimonium het volgende:
Vandaag heb ik niet zo heel goed gegeten, maar wel gehometrainerd :)

Dus. Ik bedoel maar.
Maar wat?
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 4 augustus 2011 @ 23:42
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:25 schreef V1z0R het volgende:

[..]

Beste idee van NL, dat zie ik nu al! :Y
Jammer dat een mens een factor is, anders had je met magneten een perpetuum mobile kunnen maken! :o
Simpel op te lossen, de magneet verwijder je en vervang je door een mooie vrouw. De aantrekkingskracht van die vrouw doet dan zn werk.


quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:35 schreef Cocotrimonium het volgende:
Vandaag heb ik niet zo heel goed gegeten, maar wel gehometrainerd :)

Dus. Ik bedoel maar.
Ach het zal wel meevallen ivm mijn lijstje, Hulde voor je thuis training. In een uiterste krachtinspanning mijn lijstje te fatsoeneren heb ik 4 biertjes gehad.
XcUZ_Medonderdag 4 augustus 2011 @ 23:48
Het was tof! En men dacht dat Greys en ik zussen waren :D O+.
V1z0Rdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:49
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:42 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Simpel op te lossen, de magneet verwijder je en vervang je door een mooie vrouw. De aantrekkingskracht van die vrouw doet dan zn werk.

[..]

Ach het zal wel meevallen ivm mijn lijstje, Hulde voor je thuis training. In een uiterste krachtinspanning mijn lijstje te fatsoeneren heb ik 4 biertjes gehad.
Energiecrisis :{w nu alleen nog een vrijwilligster zoeken...
computerprobleemdonderdag 4 augustus 2011 @ 23:53
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:34 schreef V1z0R het volgende:
Probleem, wat loveli probeert te zeggen is dat je qua kcal's veel meer kunt eten zolang ze nuttig zijn.
Jij vind het nu moeilijk om af te vallen terwijl je weinig eet, maar je kunt ook afvallen door meer te eten.
Als jij op een dag gewoon 6-8 boterhammen met kip, kalkoen, mager rundvlees eet, begint met een goed bord vol havermout met melk en rozijnen, 's avonds groente vlees en aardappelen eet, tussendoor fruit en noten nuttigt en voor het slapen gaan een bak kwark eet, dan heb je ook veel minder zin om cola zero te drinken.
Dus ik moet meer eten? :o
Ik zal jullie advies opvolgen. Zie vaak dat kip/vis aangeraden word om te eten, dus zal naast het sporten (traplopen), wat veranderingen in mijn eten aanbrengen. Kijken of ik over 2 weken verschil zie. :)
motorbloempjedonderdag 4 augustus 2011 @ 23:57
* motorbloempje voegt een stukje kaas toe aan het lijstje van vandaag :9

en dan zo maar 's Wolve naar bed slepen :) Morgen ga ik m'n laatste 5 studiepunten van dit jaar maar 's bij elkaar harken en Wolve moet ook stoedier'n! 8-)
Wolve000vrijdag 5 augustus 2011 @ 00:02
Auf wienerschitzel dan maar! :W
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:03
quote:
7s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:53 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Dus ik moet meer eten? :o
Ik zal jullie advies opvolgen. Zie vaak dat kip/vis aangeraden word om te eten, dus zal naast het sporten (traplopen), wat veranderingen in mijn eten aanbrengen. Kijken of ik over 2 weken verschil zie. :)
Meer eten sowieso, maar het gaat om de verhouding in wat je binnenkrijgt.
Als 1/4e van je dieet (als in voedingspatroon) uit slechte KH's bestaat dan merk je dat, maar je kunt het wel compenseren door je inname qua eiwitten(automatisch zit daar eigenlijk ook een deel vet bij) te verhogen. Dus als jij die dingen wilt blijven eten moet je je verbruik verhogen en je inname ook met goede dingen.

Aantekening: Je lichaam kan dus denken dat je voor een winter moet sparen, dus gaat het spieren verbranden om vet te kunnen opslaan zodat je een zware winter kunt overleven.
Minder spieren = minder verbranden, meer vet = meer reserve => overleven. We zijn het een paar duizend jaar nodig geweest om hier te komen, maar een klein aantal decennia om het teniet te doen LOL!
Of nou, teniet, meer een luxe-probleem er van te maken.

Die zin klopt nog niet ik weet het, /care of zo

[ Bericht 7% gewijzigd door V1z0R op 05-08-2011 00:16:20 ]
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:03
:W Mo en Winston.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:34
quote:
7s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:53 schreef computerprobleem het volgende:

[..]

Dus ik moet meer eten? :o
Ik zal jullie advies opvolgen. Zie vaak dat kip/vis aangeraden word om te eten, dus zal naast het sporten (traplopen), wat veranderingen in mijn eten aanbrengen. Kijken of ik over 2 weken verschil zie. :)
dan moet je t wel combineren met geen koek en snoep en chips eten (of max 1 keer per dag een kleine portie pakken).

3 maaltijden, 3 tussendoortjes, bestaand uit magere eiwitten, gezonde vetten en volkorenproducten, groente en fruit (niet teveel bananen, zit veel suiker in), magere of halfvolle zuivel.

kijk uit met voorbewerkte/verpakte producten. iets dat een hele lange ingredientenlijst heeft en verpakt is in plastic miniverpakkingen is meestal niet echt gezond... puur=goed (even kort door de bocht)
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:37
o hai. ik was op bezoek bij een vriendin, super gezellig.
SPOILER: liefdagboek zeur zeur zeur
beetje jammer dat op de terugweg

de ene bus 5 minuten te vroeg was }:|
ik voor de verandering geen 5 maar 4 minuten te vroeg was }:|
en dus de bus zag wegrijden }:|
en dus een half uur in de regen moest wachten }:|
er een dikke kruisspin op m'n schouder viel toen ik onder t bord van de bushalte stond :'(
er slakken overal kropen, en nu onder m'n schoenen zitten (ik heb ze echt proberen te ontwjken) :'(
en ik er dus 1 uur en 15 minuten over heb gedaan om thuis te komen :|W
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:40
Ik kom even binnen vallen.

SPOILER
De collega gaat samenwonen met die ander. *Krak* zei mijn hart. Kapot.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 00:41
Bollocks Amsel...
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 00:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 00:40 schreef Amsel het volgende:
Ik kom even binnen vallen.

SPOILER
De collega gaat samenwonen met die ander. *Krak* zei mijn hart. Kapot.
och, amsel :* tuig is het, al die kerels...
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:02
* tuig meldt zich! *
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:03
okej, behalve vaaaaizor en uks en m'n vriendje en duvel en wolve... en...

you catch my drift.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:23
Ik snap 'm kwak! :D

Ik snap ook dat Amsel nu gewoon een periode heeft waarin ze het haarzelf kwalijk neemt, waar niks mis mee is. (loveli's opmerking is daarom ook wel juist, alleen niet hulpvaardig)

Dus, Amsel dikke :* voor jou! Tips: er zijn geen tips! Behalve de belangrijkste en dat is uitdragen hoe je zelf bent!
Voor de rest, als jij wilt huilen doe het! Als jij iemand wilt slaan, reageer je af op een kussen, die frustraties moeten immers weg...
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:36
< dit tuig is toe aan een Coco-kloon, Maria-kloon, iets minstens net zo leuk als de gemiddelde vrouwelijke slankie en sowieso 1/4 nerd! /duiding ten top
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 01:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 01:36 schreef V1z0R het volgende:
< dit tuig is toe aan een Coco-kloon, Maria-kloon, iets minstens net zo leuk als de gemiddelde vrouwelijke slankie en sowieso 1/4 nerd! /duiding ten top
Je legt de lat wel erg hoog ;)
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:46
Succes Vizor.

Heb net 2 uur met de collega aan de telefoon gehangen. Vooral veel gesnotter en mezelf voor gek gezet. Hij maakt zo'n enorme fout. Kutzooi.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 01:56
Amsel, je had gelijk, we zijn beiden een beetje stumpers in de liefde!....

Ik heb er nog geen vrede mee, jij waarschijnlijk ook niet maar ik ga tevergeefs toch proberen te slapen, FM(O)L!
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 02:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 01:46 schreef Amsel het volgende:
Succes Vizor.

Heb net 2 uur met de collega aan de telefoon gehangen. Vooral veel gesnotter en mezelf voor gek gezet. Hij maakt zo'n enorme fout. Kutzooi.
ik denk dat z'n vriendin met wie hij gaat samenwonen ook een behoorlijke fout maakt :@
en iedereen die jou laat schieten is sowieso gek :*
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 02:01
Wat ik net aan loveli PM'de: even de longen uit m'n lijf schreeuwen, ogen uit m'n kop janken, even slikken en weer doorgaan.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 02:01
WAAROM lig ik nog niet in bed?
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 02:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 02:01 schreef kwakz0r het volgende:
WAAROM lig ik nog niet in bed?
Ja, waarom?
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 02:14
Ik lig wel in bed. Maar ik slaap voorlopig niet. Sorry voor het drama terwijl ik hier eigenlijk niet zo veel meer kom. Maar irl slaapt iedereen bij wie ik m'n hart kan luchten al.
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 02:19
No problem en sorry is nergens voor nodig.
*ook maar eens in bed kruipt*
En als het nodig is, foon staat altijd aan.
kwakz0rvrijdag 5 augustus 2011 @ 02:21
niks sorry amsel, je hoeft niet vaak te komen, maar desondanks: je komt nog best vaak langs vind ik!

ik ga ook slapen... ik zat bij te lezen in OUD :@ en huisjes te zoeken :@ (eerste heeft niet echt te maken met tweede, hoef zelf nog niet zo nodig in OUD ;) ) oh en te kijken naar air crash investigation natuurlijk!

[ Bericht 36% gewijzigd door kwakz0r op 05-08-2011 02:27:01 ]
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 06:54
Mogge.

Amsel, ik hoop dat je toch wat geslapen hebt.

[ Bericht 0% gewijzigd door sigme op 05-08-2011 07:25:50 ]
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:11
Mogge!
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:16
quote:
1s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:48 schreef XcUZ_Me het volgende:
Het was tof! En men dacht dat Greys en ik zussen waren :D O+.
Oeh complimentoos!


Amsel :*
Viking84vrijdag 5 augustus 2011 @ 07:31
Puff, leuk autootje, maar kun je geen andere kleur nemen? :P Niks mis met roze maar dit is wel érg roze :P.

Goedemorgen! Nog één dagje *O*
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:34
Dan gooi ik hem er gewoon nog een keertje in :+

BlobServer?blobtable=MungoBlobs&blobcol=urldata&blobwhere=1214333784047&blobkey=id
MevrouwPuffvrijdag 5 augustus 2011 @ 07:35
Goedemorgen!
En een knuffel voor Amsel. Het is soms zò ingewikkeld en vreselijk STOM!
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 07:31 schreef Viking84 het volgende:
Puff, leuk autootje, maar kun je geen andere kleur nemen? :P Niks mis met roze maar dit is wel érg roze :P.
:') scroll maar even :P
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:50
Morning.

Must. Go. To. Work.
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 07:50 schreef Perruche het volgende:
Morning.

Must. Go. To. Work.
:D zoiets
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:53
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 23:23 schreef Cocotrimonium het volgende:

[..]

foto? :)
Maak morgen foto's als ik het aan heb, dan post ik hier wel één. :)

Verder: Goedemorgen! Ik strijk alle kleren, maar nooit handdoeken/ondergoed oid.

Lijstje voor vandaag:
O: twee sneetjes roggebrood met (vieze*) kaas
S: lesje Kundalini yoga, ben benieuwd! (doe normaal poweryoga)
L: weet nog niet?
D: gebakken aardappeltjes met doperwtjes, ei en magere spekjes
T: glas witte wijn, misschien popcorn oid

Waarschijnlijk valt die popcorn af, want ben nu al zenuwachtig voor mn verjaardag morgen :'). Ik ben altijd bang dat er niemand komt :P.


*Bah. Goedkope kaas gekocht van Jumbo (5,50 voor een kilo), maar het smaakt naar plastic. Jukkie.
_aurum_vrijdag 5 augustus 2011 @ 07:56
mogguh!

Thuiswerken O+ En mijn directeur is op vakantie en ik ben zijn vervanger :o *O*
Het goede is, dat hij mij schijnbaar vertrouwt. Maar ik ben wel benieuwd hoe druk ik het ga krijgen de komende weken :')
Amselvrijdag 5 augustus 2011 @ 07:56
Bedankt voor jullie lieve reacties. Ik ga de wallen onder m'n ogen wegshmincken en ook richting werk.
FkTwkGs2012vrijdag 5 augustus 2011 @ 07:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 07:53 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Maak morgen foto's als ik het aan heb, dan post ik hier wel één. :)

Verder: Goedemorgen! Ik strijk alle kleren, maar nooit handdoeken/ondergoed oid.

Lijstje voor vandaag:
O: twee sneetjes roggebrood met (vieze*) kaas
S: lesje Kundalini yoga, ben benieuwd! (doe normaal poweryoga)
L: weet nog niet?
D: gebakken aardappeltjes met doperwtjes, ei en magere spekjes
T: glas witte wijn, misschien popcorn oid

Waarschijnlijk valt die popcorn af, want ben nu al zenuwachtig voor mn verjaardag morgen :'). Ik ben altijd bang dat er niemand komt :P.


*Bah. Goedkope kaas gekocht van Jumbo (5,50 voor een kilo), maar het smaakt naar plastic. Jukkie.
Feli voor morgen alvast!

Spekkies en gebakken aardappeltjes en kaas past niet echt in een afvaldieet vind ik :@
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 07:57
Oh en wat vervelend Amsel! Ik heb het voorgaande verhaal niet meegekregen (toen was ik waarschijnlijk niet in Slank), dus ik weet niet precies waar het over gaat, maar toch sterkte.
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 08:00
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 07:56 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

Feli voor morgen alvast!

Spekkies en gebakken aardappeltjes en kaas past niet echt in een afvaldieet vind ik :@
Nee dat klopt, maar ik hoef ook niet af te vallen :P. Ik probeer te accepteren dat het gewicht dat ik ben aangekomen (2 kilo) echt spier is en geen vet. Ik moet dus juist eten zonder te denken 'dit kan ik beter niet doen', zeg maar.

Gisteren heb ik daar een aardige bevestiging in gehad: ik heb ál mn zomerjurkjes gepast (en een nieuwe gekocht :P) en echt de helft is nu te groot (alles is maat 36). Wat leuk is, want dunner, maar ook vervelend, want nu past de helft dus niet meer. Hm.
FkTwkGs2012vrijdag 5 augustus 2011 @ 08:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 08:00 schreef PurePoisonPerfume het volgende:

[..]

Nee dat klopt, maar ik hoef ook niet af te vallen :P. Ik probeer te accepteren dat het gewicht dat ik ben aangekomen (2 kilo) echt spier is en geen vet. Ik moet dus juist eten zonder te denken 'dit kan ik beter niet doen', zeg maar.

Gisteren heb ik daar een aardige bevestiging in gehad: ik heb ál mn zomerjurkjes gepast (en een nieuwe gekocht :P) en echt de helft is nu te groot (alles is maat 36). Wat leuk is, want dunner, maar ook vervelend, want nu past de helft dus niet meer. Hm.
Zomeruitverkoop komt er vast aan binnenkort?

Goed gedaan ook ^O^
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 08:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 08:03 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

Zomeruitverkoop komt er vast aan binnenkort?

Goed gedaan ook ^O^
Jaa, en ik ga pas in september op vakantie, dus ik kan nog even bijkopen. :)
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 08:07
quote:
1s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 08:03 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

Zomeruitverkoop komt er vast aan binnenkort?

Goed gedaan ook ^O^
Allang bezig :P
MevrouwPuffvrijdag 5 augustus 2011 @ 08:10
Zomeruitverkoop loopt alweer op zn eind lijkt t!

Yoga was wel een goede stimulans om niet meer zo raar te eten als ik soms in vlagen heb, mn buik zat echt in de weg!
Viking84vrijdag 5 augustus 2011 @ 08:15
Huh? Het is momenteel sale hoor. Alweer bijna afgelopen zoals Puff ook zegt.
MariaEtceteravrijdag 5 augustus 2011 @ 08:57
Goeiemorgen!

Amsel: :* En ik ben eens met Kwak.

<Spongebob> Ik ben er klaar voor! </Spongebob>. Mét panty :P Huidskleur dus je ziet hem zelfs nauwelijks _O- Maar hij zit niet heel verschrikkelijk dus ik hou hem maar aan. Mn schoenen zitten er wel wat losser door, dus daar moet ik mee uitkijken :') Verder heb ik allemaal info uitgeprint enzo, dus we gaan het zien! Nog even snel een broodje eten en dan weg. :Y
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 08:57
Succes maria!!
anna82vrijdag 5 augustus 2011 @ 08:59
Och Amsel, wat een sucker! Vrij onverwachts dit, :* !
Hij is de verliezer he, niet jij.

Gister uit eten geweest met collega's, interessant voorstel gekregen met nu of nooit clausule en daar hou ik niet zo van... Eens kijken wat de dag gaat brengen!

Goedemorgen!
anna82vrijdag 5 augustus 2011 @ 08:59
Ja! Heel veel succes Maria! *O*
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:00
Maria& succes ^O^ !
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 09:06
Go get 'em!
MariaEtceteravrijdag 5 augustus 2011 @ 09:07
Thankies! *O* Ben nu wel een béétje zenuwachtig _O- Maar dat lijkt me normaal :+ Ohja, bril niet vergeten.
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:07 schreef MariaEtcetera het volgende:
Thankies! *O* Ben nu wel een béétje zenuwachtig _O- Maar dat lijkt me normaal :+ Ohja, bril niet vergeten.
Is normaal, maar niet nodig :)

Als je er tijdens het gesprek last van hebt, zeg het dan gewoon tegen die lui tegenover je. Meestal kalmeert dat enorm.
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:11
quote:
7s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:09 schreef sigme het volgende:

[..]

Is normaal, maar niet nodig :)

Als je er tijdens het gesprek last van hebt, zeg het dan gewoon tegen die lui tegenover je. Meestal kalmeert dat enorm.
Goede tip Sigme.

Succes Maria!!
PurePoisonPerfumevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:11
Succes Maria!

Ik ga naar yoga. :)
_aurum_vrijdag 5 augustus 2011 @ 09:13
Succes Maria en een :* voor Amsel!

Anna, wat voor aanbod heb je gehad? (PM mag ook :Y)
MariaEtceteravrijdag 5 augustus 2011 @ 09:14
Yoga ze, PPP!

Thanks sigme :Y Hopelijk gaat het niet nodig zijn - toen in Engeland (laatste sollicitatie!) was ik van tevoren ook zenuwachtig, maar meestal wordt het minder als je gewoon een leuk gesprek hebt, en dat lukt beter als je face-to-face bent met de persoon meestal :s)

En oeh ja, Anna, PM? Dan lees ik hem als ik terug ben :+

Bai Slankies, bedankt voor het zijn van een voorbereidings-vraagbaak :D
mieknokvrijdag 5 augustus 2011 @ 09:14
Goedemorgen :W

Succes Maria, en pas op dat je je schoenen niet verliest :)
Bijna weekend!
Perruchevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:17
Ja Anna pm? :P
progjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:19
quote:
0s.gif Op donderdag 4 augustus 2011 21:29 schreef MarMar het volgende:

[..]

doe ik wegens privacy even pm :) wie ook wil kijken moet het maar zeggen :)
oeh graag!!
progjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:26
Amsel :*

En Aurum wat goed! ^O^

En heel erg veel succes Maria :*
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 09:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:19 schreef progje het volgende:

[..]

oeh graag!!
^^
MarMarvrijdag 5 augustus 2011 @ 09:41
verstuurd :)

en goedemorgen!
Maria succes!!!
Amsel *knuf*

Ik ga zo scones maken voor bij de koffie en er komt een verjaardagweekend aan. De oudste wordt maandag 12, groot feest, inclusief springkussen want dat kon nog als je twaalf wordt vond ze "en anders is het gewoon voor mijn zusje!" hehe.

Lijstje vandaag:
O: brinta, cappuccino
T: scone (of twee) met appel en rozijn, cappuccino
L: 2 volkoren crackers kaas, rauwkost, karnemelk
T: fruitsmoothie
D: quiche met tomaat, olijf en feta en een salade
T: notenyoghurt O+
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 09:43
Mogguh!

Succes Maria!
F is for friends who do stuff together
U is for you and me
N is for anytime and anywhere at all down here in the deep blue sea!
Have FUN dus! :D

Ik heb zo'n verdraaide geest dat MarMar's notenyoghurt iets heul vies werd...
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:48
:* Schop kont Maria! _O_
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 09:49
Pff de ene dag kan ik mijn vrindje wel schieten/achter het behang plakken/enz maar hij mij dan ook. Denk frustratie omdat ik bijna 2 weken weg was, nu weer een week weg ga en hij in die tijd weg is en we niet samen gaan.

Ik was niet blij genoeg hem te zien na 16 uur reizen. Hmja.

/dagboek

[ Bericht 2% gewijzigd door Probability op 05-08-2011 09:56:54 ]
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:55
Lijst voor vandaag:

O: 300gr. Griekse Yoghurt
T: ?
L: kwart sigme quiche met wat creme fraiche
T: soort salade niçoise met tonijn, boontjes, ui, wat kaas en sla
S: hardlopen
D: broccolisoep met double cream, blue stilton en bacon
T: blokjes kaas

Alleen ochtendtussendoortje is nog even uitvinden wat ik daar lekker vind...
Ml-etjevrijdag 5 augustus 2011 @ 09:59
Lijstje:
O: boterham kaas en boterham spaanse ham (geen idee wat :D )
T: noten scoren zo meteen
L: Griekse Yoghurt met bramen, aalbessen en aardbeien
T: nectarine@home
D: salade (eikenblad vermoed ik) met gekookt ei en wat er verder nog in de koelkast rondzwerft, runderlapje en aardappeltjes uit de oven.
T: iets lekker, vermoed ijs.

Morgenochtend weer eens wegen.
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:55 schreef motorbloempje het volgende:
Lijst voor vandaag:

O: 300gr. Griekse Yoghurt
T: ?
L: kwart sigme quiche met wat creme fraiche
T: soort salade niçoise met tonijn, boontjes, ui, wat kaas en sla
S: hardlopen
D: broccolisoep met double cream, blue stilton en bacon
T: blokjes kaas

Alleen ochtendtussendoortje is nog even uitvinden wat ik daar lekker vind...
Ik weet dat je aan het lowcarben doet, maar volgens mij wel redelijk veel dierlijke verzadigdevetten?
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:55 schreef motorbloempje het volgende:
Lijst voor vandaag:

O: 300gr. Griekse Yoghurt
T: ?
L: kwart sigme quiche met wat creme fraiche
T: soort salade niçoise met tonijn, boontjes, ui, wat kaas en sla
S: hardlopen
D: broccolisoep met double cream, blue stilton en bacon
T: blokjes kaas

Alleen ochtendtussendoortje is nog even uitvinden wat ik daar lekker vind...
Dat klinkt als een muziekinstrument, maar dat zal het wel niet zijn, gezien de context?
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:59 schreef Ml-etje het volgende:
Lijstje:
O: boterham kaas en boterham spaanse ham (geen idee wat :D )
T: noten scoren zo meteen
L: Griekse Yoghurt met bramen, aalbessen en aardbeien
T: nectarine@home
D: salade (eikenblad vermoed ik) met gekookt ei en wat er verder nog in de koelkast rondzwerft, runderlapje en aardappeltjes uit de oven.
T: iets lekker, vermoed ijs.

Morgenochtend weer eens wegen.
Ik woog mij net en ik zit echt aan mijn (zelf ingestelde) allerbovenste grens qua gewicht :o Ieh!
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:00
Probilly, ik snap er niks van maar ik gok dat een :* op z'n plaats is?

It's cheese Cali! :D
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Dat klinkt als een muziekinstrument, maar dat zal het wel niet zijn, gezien de context?
Is kaas ;)
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Is kaas ;)
En rete lekkel ook!
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:02
Had eigenlijk gorgonzola gewild -O- maar dat hadden ze niet bij de Lidl :+
sigmevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:55 schreef motorbloempje het volgende:
Lijst voor vandaag:

()

Alleen ochtendtussendoortje is nog even uitvinden wat ik daar lekker vind...
Jij kan aardig koken dacht ik.
Je kan mozzarellapannekoekjes maken, flinke stapel. Invriezen, en ontdooien wat je aan tussendoortjes wil opeten. Maar voor het bakken van mozzarellapannekoekjes moet je handig zijn in de keuken en genoeg tijd uittrekken. Niet makkelijk te maken dus, wel makkelijk opeten als tussendoortjes en erg lekker.
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:02 schreef sigme het volgende:

[..]

Jij kan aardig koken dacht ik.
Je kan mozzarellapannekoekjes maken, flinke stapel. Invriezen, en ontdooien wat je aan tussendoortjes wil opeten. Maar voor het bakken van mozzarellapannekoekjes moet je handig zijn in de keuken en genoeg tijd uittrekken. Niet makkelijk te maken dus, wel makkelijk opeten als tussendoortjes en erg lekker.
Klinkt ok! En heb tegenwoordig toch tijd :')
Heb je 'n receptje?
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:03
Oh en een dikke :* voor Amsel.. Naar zeg dat het zo'n pijn doet! het klinkt misschien hard, maar wellicht kun je hem hierdoor wel gaan loslaten zodat je verder kunt en hij niet langer je hoofd/hart bezet houdt...? Hoe dan ook, dat zal nog even duren en voorlopig blijft het nog klote voor je. Ik hoop dat je je gauw wat beter voelt mop :*
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 10:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:49 schreef Probability het volgende:
Pff de ene dag kan ik mijn vrindje wel schieten/achter het behang plakken/enz maar hij mij dan ook. Denk frustratie omdat ik bijna 2 weken weg was, nu weer een week weg ga en hij in die tijd weg is en we niet samen gaan.

Ik was niet blij genoeg hem te zien na 16 uur reizen. Hmja.

/dagboek
Later kiss and make up of zit er meer achter? Het is niet altijd makkelijk om een mooie vriendin te hebben...
conlechevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:03
Een niet bijgelezen lijstjesdrop:
Gisteren:
O: gekookt eitje, 2 beschuitjes met boter en muisjes
S: stepshape/interval
L: 1x geroosterd brood met zure mayo, sambal, gerookte kipfilet, sla, ui, paprika
T: mandarijnsap, chips
D: 3 witte wijn met tapas, nachos, oosterse kipstukjes, merguez, en pizza.

Vandaag:

O: 2 biscottes met boter en jam. Mandarijnsap
L: tomaten/ui salade met olijfolie en geroosterd brood
S: hardlopen
T: wodka, chips
D: iets uit de vriezer. Ik denk gele groentencurry
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 10:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef Probability het volgende:

[..]

Ik woog mij net en ik zit echt aan mijn (zelf ingestelde) allerbovenste grens qua gewicht :o Ieh!
Hoeveel kilo is dat en hoe vertaalt het zich naar je figuur? Kilo's zeggen zo weinig.
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:02 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Klinkt ok! En heb tegenwoordig toch tijd :')
Heb je 'n receptje?
Hoe heerlijk ljikt me dat, om 'tijd te hebben'...! Ik zou dan allemaal nieuwe hobby's gaan ontwikkelen, heel veel koken en nog meer sporten...*droomt weg*

maar nu de harde realiteit ;( back to work B-)
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:05
quote:
10s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:05 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Hoe heerlijk ljikt me dat, om 'tijd te hebben'...! Ik zou dan allemaal nieuwe hobby's gaan ontwikkelen, heel veel koken en nog meer sporten...*droomt weg*

maar nu de harde realiteit ;( back to work B-)
Ruilen? -O-
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 09:49 schreef Probability het volgende:
Pff de ene dag kan ik mijn vrindje wel schieten/achter het behang plakken/enz maar hij mij dan ook. Denk frustratie omdat ik bijna 2 weken weg was, nu weer een week weg ga en hij in die tijd weg is en we niet samen gaan.

Ik was niet blij genoeg hem te zien na 16 uur reizen. Hmja.

/dagboek
ik had ook een kleine crisis op vakantie. Ik miste hem niet genoeg, omdat ik 'maar' 1x per dag smste... Als thuisblijver is het gewoon vaak een stuk lastiger, nog meer als het bijv de eerste keer is, of je nog niet zo lang samen bent etc. Dus wat dat betreft is het juist fijn dat hij nu ook weg is als jij weer weg bent :Y
Vind je hem nog wel leuk?
mieknokvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:08
Vraagje: Is griekse yoghurt beter dan magere of halfvolle yoghurt? Ik zie het vaak voorbij komen in de lijstjes.
AnneXvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:08
http://www.smulweb.nl/recepten/1027263/Courgettekoekjes

Alvast als variatie op de mozzarella pannekoekjes tussendoor van Sigme? voor Mo.

:W
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:08 schreef AnneX het volgende:
http://www.smulweb.nl/recepten/1027263/Courgettekoekjes

Alvast als variatie op de mozzarella pannekoekjes van Sigme? voor Mo.

:W
Thanks :) alleen de bloem even proberen te vervangen met wat anders, maar klinkt verder ook wel ok! Heb ook nog een courgette en wat feta over, dus kan wel wat proberen vanmiddag! :)
_Calimero_vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:09
quote:
15s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:05 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

Ruilen? -O-
Neh, voorlopig zit ik goed, tis gewoon mijn studie waarvan ik elke seconde die ik er aan besteed haat (en het zijn nog 10000 uren, haha dus heel veel secondes), en dan lijkt het me zo heerlijk om die tijd vrij te hebben. Maar mijzelf kennende verveel ik me dan heel snel en wil ik dan weer veel te doen hebben :P

lukt het met de banenjacht niet zo makkeiljk als je gehoopt had?
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 10:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:08 schreef mieknok het volgende:
Vraagje: Is griekse yoghurt beter dan magere of halfvolle yoghurt? Ik zie het vaak voorbij komen in de lijstjes.
Lekkerder, waarom magere yoghurt eten als er iets lekkerders voorhanden is? Vet is niet per definitie slecht. Het draait om balans. Suiker is vele malen slechter dan vet.
V1z0Rvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:13
Bitch be cool! _O-
anna82vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:08 schreef AnneX het volgende:
http://www.smulweb.nl/recepten/1027263/Courgettekoekjes

Alvast als variatie op de mozzarella pannekoekjes tussendoor van Sigme? voor Mo.

:W
Klinkt sowieso lekker! :9
anna82vrijdag 5 augustus 2011 @ 10:15
Loveli, mag ik jou nog een keertje lastig vallen over iets werk-gerelateerds per PM?
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:09 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Neh, voorlopig zit ik goed, tis gewoon mijn studie waarvan ik elke seconde die ik er aan besteed haat (en het zijn nog 10000 uren, haha dus heel veel secondes), en dan lijkt het me zo heerlijk om die tijd vrij te hebben. Maar mijzelf kennende verveel ik me dan heel snel en wil ik dan weer veel te doen hebben :P

lukt het met de banenjacht niet zo makkeiljk als je gehoopt had?
Ben in theorie aangenomen bij M&S, in praktijk niet omdat ze de juiste uren niet hadden :')
En verder is er veel full time of part time maar dan wel overdag en ik heb nog geen rooster, dus kan niet weten of ik dan vanaf eind september ook kan... en dat vind ik geen probleem, werken tot dan en dan weer zien, maar blijkbaar (aan het aantal uitnodigingen te zien) vinden zij dat niet :') en dat kan ik ook heel goed begrijpen. Er zijn hier zoveel mensen die werk zoeken dat ze voor mij 40 anderen hebben die wel op de gestelde uren kunnen :')
lovelivrijdag 5 augustus 2011 @ 10:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:15 schreef anna82 het volgende:
Loveli, mag ik jou nog een keertje lastig vallen over iets werk-gerelateerds per PM?
Tuurlijk!
Probabilityvrijdag 5 augustus 2011 @ 10:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef V1z0R het volgende:
Probilly, ik snap er niks van maar ik gok dat een :* op z'n plaats is?

It's cheese Cali! :D
Ik ga het even verduidelijken
wel een groot mauw verhaal
motorbloempjevrijdag 5 augustus 2011 @ 10:18
Maar vandaag is weer wasserette dag O+