Klopt....quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 21:21 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Mooie make-up hoor! Volgens mij heb jij hetzelfde winged eyeliner probleem als ik.... Een te ver doorlopende crease
Nicequote:Op zaterdag 6 augustus 2011 21:17 schreef Lindytje het volgende:
Mijn tokus van de dag. Niet de meest charmante foto ever, maar soit...
[ afbeelding ]
Haha, inderdaad, wij hebben hetzelfde probleem. Als je dan je ogen open doet valt inderdaad het effect helemaal weg. En ik vind het juist zo mooi staan! Anyway, hij zit er inderdaad mooi strak op.quote:Op zaterdag 6 augustus 2011 21:28 schreef Lindytje het volgende:
Dit dus:
[ afbeelding ]
Maar zo gauw ik mijn ogen open doe, valt dat totaal weg
Mac fluidline en een schuin kwastje doen het werkquote:Op zondag 7 augustus 2011 21:03 schreef Ooi86 het volgende:
[..]
Haha, inderdaad, wij hebben hetzelfde probleem. Als je dan je ogen open doet valt inderdaad het effect helemaal weg. En ik vind het juist zo mooi staan! Anyway, hij zit er inderdaad mooi strak op.
Oja: ik heb vandaag een gele mono eyeshadow gekocht van Catrice. Na een plaatje wat Semtex een paar topics geleden plaatste, had ik ineens de dringende behoefte aan gele eyeshadow.
Hmm dan moet ik toch maar eens Fluidline gaan kopen. Gebruik nu altijd de penultimate, maar mijn wings zijn nooit gelijkquote:Op zondag 7 augustus 2011 21:07 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Mac fluidline en een schuin kwastje doen het werk
Oh, tof! Post daar maar eens een foto van (een look dan he). Ben benieuwd!
Kruisherenhotelquote:Op zondag 7 augustus 2011 22:56 schreef BBQ-kip het volgende:
[me=BBQ-kip] is weer terug uit Mestreech
[/me]
Als je El Cheapo een gelliner wilt proberen, ik heb de zwarte van Catrice en die is echt heel heel erg prima. Superzwart en doordat hij iets dunner is dan de MAC-versie, issie eigenlijk makkelijker te gebruiken vind ik.
Ze hebben natuurlijk niet zoveel kleuren, maar ja, wel zwart (mat) en bruin (met shimmer). Essence heeft iets meer kleurtjes dacht ik, maar ik gebruik meestal zwart of bruin dus weet dat niet precies.
Mijn vriend had me dus gisteren getrickt door stiekem naar een hotel te rijden (Kruisherenhotel voor de mensen die het wat zegt, very nice!) i.p.v. naar een parkeerplaats.
Terwijl ik 's ochtends had staan douchen had hij de auto snel ingepakt. Tijdens het opmaken had ik wel gemerkt dat ik een aantal make-upjes niet kon vinden, maar dacht dat ik die ergens anders had laten slingeren of dement werd
Maar goed, hij had dus wat dingen ingepakt, als een echte man zijnde had hij natuurlijk allemaal dingen vergeten, maar was wel erg schattig bedacht
Ik heb even een nieuwe mascara bij Kruidvat gekocht van Essence, omdat hij die was vergeten en da's wel vrij essentieel bij make-up vind ik whehehe. Het is een mascara met een siliconen borsteltje en werkt best prima. Mijn Max Factor mascaraatjes zijn fijner vind ik omdat die een kleiner borsteltje hebben (en ik kleine ogen heb) maar voor de 2,79 euro is het echt wel prima.
Op de terugweg tussen de beschoten auto's gereden, wat echt wel heel freaky en eng was! (http://www.nu.nl/binnenla(...)-a13-beschoten-.html) Maar verder was het wel een topweekend
quote:Op maandag 8 augustus 2011 08:52 schreef BBQ-kip het volgende:
Die moet natuurlijk nog eerst alle wasjes doen na de vakantie etc
nee, dat gaat niet meer lukken. kom wel nog in eindhoven maar om dan met mn grote koffer + tas naar de bijenkorf te gaan. en de vorige 3(!) keer dat ik er was hadden ze de concealer niet eens. En toen ik vroeg om een andere concealer in mijn kleur hadden ze er nog 1, en dan juist die in dat potje (studio sculpt geloof ik) die ik al ooit had en niet fijn vond.quote:Op maandag 8 augustus 2011 14:12 schreef BBQ-kip het volgende:
Maybelline 24 Hour Stay On (of zoiets) concealer is wel erg vergelijkbaar vind ik.
Alleen maar 2 kleuren helaasch.
En anders op vakantie Pro Longwear halen? Weet niet waar je heen gaat maar op veel vliegvelden en in grote steden heb je wel MAC-counters
Oh das wel irritant ja. Bourjois Healthy Mix concealer vind ik ook fijn, maar blijft iets minder goed/lang zitten dan de Pro Longwear.quote:Op maandag 8 augustus 2011 14:36 schreef electronique het volgende:
[..]
nee, dat gaat niet meer lukken. kom wel nog in eindhoven maar om dan met mn grote koffer + tas naar de bijenkorf te gaan. en de vorige 3(!) keer dat ik er was hadden ze de concealer niet eens. En toen ik vroeg om een andere concealer in mijn kleur hadden ze er nog 1, en dan juist die in dat potje (studio sculpt geloof ik) die ik al ooit had en niet fijn vond.
iemand nog andere tips? naar die van maybelline ga ik iig even kijken
Tha interwebz is toch sowieso goedkoper?quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:48 schreef megamandy het volgende:
Ik wil eigenlijk nog steeds The Black Palette![]()
Weet iemand of dit palette bij een van de uitgebreide verkooppunten in de Sephora Nederland te verkrijgen is, of zou ik dit palette toch via internet moeten kopen?
Ja maar het liefst zie ik de kleuren toch eerst in het echt. Vind ik toch wat fijner.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:53 schreef CindieY het volgende:
[..]
Tha interwebz is toch sowieso goedkoper?
Nop doen ze inderdaad niet, maar dat wist ik al.quote:Op maandag 8 augustus 2011 23:56 schreef Sharana_LV het volgende:
sephora zelf shippped toch niet naar nl?
Achzo. Kan ik me wel voorstellenquote:Op maandag 8 augustus 2011 23:58 schreef megamandy het volgende:
[..]
Ja maar het liefst zie ik de kleuren toch eerst in het echt. Vind ik toch wat fijner.
Oh, mooi dat het werktquote:Op maandag 8 augustus 2011 14:42 schreef Enfermera het volgende:
Ohja, ik had trouwens van mn vriend wat oude longvloe gekregen, voor mn gezicht (hij vond het wel mooi, ging helemaal mee om te kijken waar ik dat nou weer voor wilde gebruiken), maar het werkt gewoon écht goed!
Al het vettige was van mn gezicht af en poeder bleef idd mooier zitten daarna, geen cakeface!
Had ik echt niet verwacht, dat het zo goed zou werken
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |