SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Topic statistieken
Klik op de link om te zien welke FOK!kende hattrickers de meeste posts hebben of wat het spamrecord is van de hattrickende FOK!kers. Hattrick op FOK! statistieken
Deze openingspost
Als je het topic sluit doordat je reactie 301 hebt geplaatst, word je vriendelijk verzocht een nieuw topic te openen. De OP is dan hier te vinden.
Tevens word je verzocht even je eigen laatste topic post te editen en een linkje te plaatsen naar t nieuwe topic. bvd
Yup. M'n team voor de komende 5-6 seizoenen begint zo steeds meer vorm te krijgen. OCD/DIM geeft me de mogelijkheid om eenvoudig te switchen tussen verdedigend en aanvallend, daarnaast dus nog een 3e spits erbij. Tot slot wil ik eind dit seizoen m'n Israelische winger zien in te wisselen tegen een Nederlandse. Qua salaris zal het me een worst zijn, zoveel mogelijk NL spelers lijkt me echter wel mooiquote:
Dat ziet er zeer goed uit jaquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:13 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Yup. M'n team voor de komende 5-6 seizoenen begint zo steeds meer vorm te krijgen. OCD/DIM geeft me de mogelijkheid om eenvoudig te switchen tussen verdedigend en aanvallend, daarnaast dus nog een 3e spits erbij. Tot slot wil ik eind dit seizoen m'n Israelische winger zien in te wisselen tegen een Nederlandse. Qua salaris zal het me een worst zijn, zoveel mogelijk NL spelers lijkt me echter wel mooi
*wacht*quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:16 schreef Drassss het volgende:
[..]
Dat ziet er zeer goed uit jaGa je dan gewoon 5 seizoenen vol vlammen en daarna afbouwen voor een nieuw plan? Of komt het nieuwe plan al in de komende 5 jaar weer tot stand?
Ik ben nu ook bezig met een jarenplan en ik moet zeggen dat er ook lijn in begint te komen. Zal het eens neerkwakken hiero. Ogenblik
Ach, wat is vlammen. Ik ben met het langetermijnproject Kristiaan Flinterman bezig. Ik ga er vanuit dat hij zo rond z'n 32e niet meer interessant zal zijn voor het NT (hij is nu 25j12d). De komende seizoenen zal ik volle bak Keepen en misschien af en toe nog eens een weekje Spelhervatting moeten trainen. Dat gecombineerd met een oplopend conditiepercentage en het leek me weinig zinvol / te tijdrovend om er een 'jong' team zonder waardeverlies naast te houden. Vandaar dat ik nu maar een team rond Kristiaans leeftijd samenstel. Ik haal op dit moment vrij eenvoudig al 300+ HatStats in meerdere formaties/tactieken, Met die paar laatste versterkingen, de stijgende ervaring en de stijgende bijdrage van Kristiaan aan m'n defratings zou ik III en heel misschien II wel moeten kunnen halen. En tegen die tijd is m'n team vast opgebrand, hoop ik het een en ander bijelkaar te hebben gespaard en begin ik vanaf zero met een stel 17-jarigen en uitstekend coach oidquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:16 schreef Drassss het volgende:
[..]
Dat ziet er zeer goed uit jaGa je dan gewoon 5 seizoenen vol vlammen en daarna afbouwen voor een nieuw plan? Of komt het nieuwe plan al in de komende 5 jaar weer tot stand?
Klinkt ook goed. Zeker gezien de strenge eisen die je jezelf stelt. Overigens, die 19-jarigen kun je ook 3 seizoenen PM geven natuurlijk. Al moet je dan wel een beetje oppassen met het salaris van die nieuwe Prent (18j briljant PM). In ieder geval zou je dan met wat nette vleugelspelers en spitsen voor kampioenschap in V mee moeten kunnen spelenquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:25 schreef Drassss het volgende:
Momenteel train ik nog verdedigen totdat mijn potentiële A-verdedigers wonderbaarlijk/wereldklasse verdedigen zijn. Alle 3 zijn ze dan nog maar 19 jaar. Vervolgens switch ik naar positiespel en train ik ze 2 seizoenen lang daarop.
Ik heb net een jonge 18j CM gekocht met briljant positiespel. Die krijgt nu 1 seizoen verdedigen training en vervolgens 2 seizoenen positiespel. Tevens komt er nog een nieuwe 19j in week 14 dit seizoen erbij met wonderbaarlijk positiespel. Andere CM is uit getraind en 23j.
Keeper/wingers (1tje niet 27j )/spitsen zijn allemaal tussen 21 en 23 jaar oud dus na de positiespel training kan ik ook een seizoen of 3/4 vlammen. Hopelijk eens fatsoenlijk meedoen in de V
je gaat daarna stoppen met het familieteam of begrijp ik je verkeerd?quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:37 schreef Drassss het volgende:
Het zal er wel op neer komen dat het 2 seizoenen positiespel zullen worden en 1 seizoen passen om nog meer aanvalskracht te krijgen. Nadeeltje dat 1 winger 0,0 pm heeft, maar wel lekkere aanvalsratings geeft. Die andere is gewoon godsgruwelijk, maar is al 27 jaar
Achja. Mijn doel is ooit de V te winnen en als familieteam in de IV te ballen. Meer zit er voor mijn gevoel ook niet in of ik moet mijn team helemaal gaan opbranden en het stukje ervaring dat er vanzelf inkomt ook gaan gebruiken. Dan kan je misschien nog een stapje verder maken.
Uiteraard is daarna het familieteam zo goed als weg![]()
Ochja Flinterman. Hoe staat het met hem? Wat zijn zen vaardigheden?
Mhaw denk het niet. Ik vind dit best aardig en als er gewoon genoeg nieuwe spelers in het systeem komen blijf ik lekker doorgaanquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:45 schreef MrMoon het volgende:
[..]
je gaat daarna stoppen met het familieteam of begrijp ik je verkeerd?
quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:48 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Kristiaan verdedigt beter dan hij keept (7,5* in redelijk vorm) en spelhervatten zit nu op Utopisch+1
dan is het goed..quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:48 schreef Drassss het volgende:
[..]
Mhaw denk het niet. Ik vind dit best aardig en als er gewoon genoeg nieuwe spelers in het systeem komen blijf ik lekker doorgaan
Die van mij stijgt licht ( kleine foutberekening gemaakt, ik dacht dat ik flink was gestegenquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 20:56 schreef MrMoon het volgende:
[..]
dan is het goed..
net even naar mn teamwaarde gekeken, maar mn team is niet zo heel veel meer waard geworden in het afgelopen seizoen..
same here, maar mn oude middenvelders dalen nogal in waarde.. en vooral Bennie is nogal debet aan de lichte stijging.. hij is een miljoen minder waard geworden...quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:02 schreef Drassss het volgende:
[..]
Die van mij stijgt licht ( kleine foutberekening gemaakt, ik dacht dat ik flink was gestegen). Trainees stijgen wel zo'n 200% en dat valt niet eens heel erg tegen omdat de markt voor verdedigers compleet is ingestort...
Eigenlijk moet het bij mij nu allemaal gaan stijgen. Alle bejaarde zijn zo goed als verdwenen.. Werd ook tijd, mijn 2 CM's zijn samen bijna 72 jaarquote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:09 schreef MrMoon het volgende:
[..]
same here, maar mn oude middenvelders dalen nogal in waarde.. en vooral Bennie is nogal debet aan de lichte stijging.. hij is een miljoen minder waard geworden...
haha, ik ga na dit seizoen ook mijn middenveld verjongen.. ik heb alle trainees al in bezit of goed ondergebracht.. (2 bij Koek, 1 bij PieJee en 1 bij een vriend van me)quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:11 schreef Drassss het volgende:
[..]
Eigenlijk moet het bij mij nu allemaal gaan stijgen. Alle bejaarde zijn zo goed als verdwenen.. Werd ook tijd, mijn 2 CM's zijn samen bijna 72 jaar
Ah nice. Ik zat vanmiddag al te kijken en ik spotte wat 30ers.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:13 schreef MrMoon het volgende:
[..]
haha, ik ga na dit seizoen ook mijn middenveld verjongen.. ik heb alle trainees al in bezit of goed ondergebracht.. (2 bij Koek, 1 bij PieJee en 1 bij een vriend van me)
ik wil niet te veel zakken, daarom hou ik eerst mijn huidige basismiddenvelders tot mn trainees op hetzelfde niveau zijn..quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:15 schreef Drassss het volgende:
[..]
Ah nice. Ik zat vanmiddag al te kijken en ik spotte wat 30ers.
Ik ga wel een tikje zakken in mijn middenveld rating, maar met die jonge CM"s + verdedigers die training krijgen moet het snel weer stijgen lijkt me
Begrijpelijk. Ik kan het wat compenseren met mijn wingers en normaal gesproken moet ik in de VI nog wel mee kunnen doen met een iets lager middenveld.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:19 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik wil niet te veel zakken, daarom hou ik eerst mijn huidige basismiddenvelders tot mn trainees op hetzelfde niveau zijn..
ik heb nog vrij weinig om het mee op te vangen..quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:23 schreef Drassss het volgende:
[..]
Begrijpelijk. Ik kan het wat compenseren met mijn wingers en normaal gesproken moet ik in de VI nog wel mee kunnen doen met een iets lager middenveld.
Komt wel, als je eenmaal de stap hebt gemaakt van een selectie naar een trainingsperiode van 3/4 seizoenen ben je al behoorlijk ver in het proces. Vaak heb je dan 2 goede linies en met wat geluk heb je die andere erbij kunnen kopen.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:27 schreef MrMoon het volgende:
[..]
ik heb nog vrij weinig om het mee op te vangen..
jep, ik moet helaas nog wat geduld hebben..quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 21:29 schreef Drassss het volgende:
[..]
Komt wel, als je eenmaal de stap hebt gemaakt van een selectie naar een trainingsperiode van 3/4 seizoenen ben je al behoorlijk ver in het proces. Vaak heb je dan 2 goede linies en met wat geluk heb je die andere erbij kunnen kopen.
Ja ik kan niet stoppen om met die uiers te spelenquote:
352, 451 of 253. Wat je wilt. Als je een van die drie kiest, dan kun je in officiele wedstrijden afwisselen tussen die.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:22 schreef mg91 het volgende:
Ik train op positiespel, kan ik dan het beste 5-5-0 spelen in de friendlys of een andere formatie?
Welke is het beste bij het trainen van positiespel??
Zo lang je 5 middenvelders opstelt, gaat het goed. Dus:quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:22 schreef mg91 het volgende:
Ik train op positiespel, kan ik dan het beste 5-5-0 spelen in de friendlys of een andere formatie?
Welke is het beste bij het trainen van positiespel??
Nee, niet je backs. Alleen je 2 vleugelspelers.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:25 schreef mg91 het volgende:
En worden met de vleugelplaatsen ook de 2 backs bedoeld?
En met 5-5-0 kun je wel degelijk wedstrijden winnen
Maar hij traint op positiespelquote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:26 schreef RealBizkit666 het volgende:
Dat ligt er maar net aan in welke context. Met vleugelaanval trainen andere spelers dan met vleugelspel.
quote:
Klaverjastraining noemen ze dat.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:28 schreef mg91 het volgende:
Maar alle spelers krijgen toch wel een lichte training positiespel?
Of heb ik dat ooit verkeerd begrepen??
Dat heb je goed begrepen. Dit fenomeen wordt ook wel klaverjastraining genoemd. Maar dit percentage is wel heeeeeeeeeeeeeeeeeel lichtquote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:28 schreef mg91 het volgende:
Maar alle spelers krijgen toch wel een lichte training positiespel?
Of heb ik dat ooit verkeerd begrepen??
Mocht je er weer eens op gisteravond ja?quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:31 schreef RealBizkit666 het volgende:
Ik heb een goede dag vandaag...
Correct.quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:32 schreef mg91 het volgende:
Haha bedankt voor julliie idd hele snelle antwoorden!
Als ik het goed begrijp is positiespel dus als volgt:
100% training : CM's (max 6)
50% training: Vleugelspelers (max 4)
heel lichte training: de rest
toch?
Niet eens...quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:31 schreef YUR het volgende:
[..]
Mocht je er weer eens op gisteravond ja?
Ik gok dat het nog wel even extra lang duurt nuquote:
Hoezo?quote:Op woensdag 3 augustus 2011 14:55 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik gok dat het nog wel even extra lang duurt nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |