FOK!forum / Gaming / [MMORPG] Star Wars: The Old Republic #5 - RD 25 november 2011 ?
JediSimonsdinsdag 2 augustus 2011 @ 13:42
swtor-invitation-490w.jpg


2rwt7p3.jpg



3025qno.png

Altijd al op eigen houtje door het Star Wars-universum willen zwerven? Planeten als Coruscant, Tatooine en Korriban willen bezoeken? De zwakkeren aan je lightsaber rijgen als Sith Warrior, of ze juist in bescherming nemen als nobele Jedi Knight? Dan is dit je kans. Want je haalt het complete Star Wars-universum in huis met de massively multiplayer online role-playing game Star Wars: The Old Republic.

vhqhkm.png

Duizenden jaren voor de geboorte van Anakin Skywalker verscheurde een oorlog tussen het duistere Sith Empire en de Republic het universum. Na de vernietiging van de Jedi-tempel op Coruscant wordt een wapenstilstand afgekondigd. Maar de vrede hangt aan een zijden draadje. Licht en duister kunnen tenslotte niet vreedzaam naast elkaar bestaan. Kies jouw kant en bepaal het lot van The Old Repubic.

2vl1sf4.png

Star Wars: The Old Republic geeft je de mogelijkheid het universum vanuit verschillende perspectieven te verkennen. Kies voor jouw karakter uit één van de 8 beschikbare klassen: van Sith Warrior tot smokkelaar, van Jedi Consolar tot premiejager, alle typische Star Wars oermodellen zijn beschikbaar. Elke klasse heeft zijn eigen wapens en eigenschappen en volgt een unieke verhaallijn.

dr2r2p.png

Ontwikkelaar BioWare heeft een indrukwekkend cv als het op role playing games aankomt, met titels als Baldur's Gate, Mass Effect, Dragon Age: Origins en niet te vergeten Star Wars: Knights of the Old Republic, dat de toon zet voor Star Wars: The Old Republic. Deze eerste MMORPG van BioWare is nu al het duurste project ooit van uitgever Electronic Arts. Dat belooft een flinke disturbance in the Force.

bi2dra.png

Ruim 3500 jaar vóór de opkomst van Darth Vader handhaafde de Galactic Republic vrijheid en orde in de galaxy. Mede met hulp van de Jedi was de republiek meerdere generaties lang veilig en vreedzaam... Tot nu. Het is driehonderd jaar nadat Revan zijn voormalige apprentice Darth Malak versloeg en zijn reis begon richting de Unknown Regions (Knights of the Old Republic, 2003). Iedereen in de republiek was in de veronderstelling dat de Sith nu eindelijk definitief waren uitgeroeid en de onderdrukking tot het verleden behoorde. Niets bleek minder waar. Na een voorbereiding van maar liefst driehonderd jaar lieten de Sith weer van zich horen toen ze op die bewuste dag, met een enorme vloot aan oorlogsschepen en een leger waar zelfs de Jedi niet tegen opgewassen waren, terugkeerden om hun wraak te uiten en de macht naar zich toe te trekken. Coruscant, hoofdplaneet van de Galactic Republic, werd grotendeels vernietigd (Sacking of Coruscant) en de republiek had geen andere keus dan het tekenen van het Treaty of Coruscant. Dit verdrag hield in dat de republiek al haar troepen (inclusief de Jedi) terug moest trekken en alle bondgenoten moest overgeven aan de Sith.

egejyx.png

Classes
Planets
Allegiances
Timeline
Biographies
Inhabitants
Starships

4k8dba.png

ss3_1600x900.jpg

ss_pureblood01_full.jpg

ss_01_FULL.jpg

ss01_full.jpg

20tjok2.png




29y031g.png

2j0m2yw.png

Official Website Star Wars: The Old Republic
http://www.swtor.com/

De MMO-Champion van Star Wars: The Old Republic
http://darthhater.com/

Poll: Welke kant kies je voor de FOK! Guild?
Galacitc Republic
Sith Empire
Tussenstand:
results.cgi?pid=373547&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier

Poll: Op wat voor server moet de FOK! Guild gaan?
PvE
PvP
Tussenstand:
results.cgi?pid=373548&layout=3&sort=prc
Ook een poll maken? Klik hier
JediSimonsdinsdag 2 augustus 2011 @ 13:43
TT : http://www.libertyguild.net/
http://www.betacake.net/2(...)5112011-release.html

O-)
LeaderRoeldinsdag 2 augustus 2011 @ 13:54
Ik vind wel dat ze even met een officiële RD moeten komen en niet steeds zo geheimzinnig moeten doen :(
Morthilldinsdag 2 augustus 2011 @ 13:59
[MMORPG] Star Wars: The Old Republic #5 - Zonder microtransacties

Er is al lang een vijfde topic :{w
JediSimonsdinsdag 2 augustus 2011 @ 14:01
quote:
Sorry hoor. :{w Hij zat niet in mijn lijstje van mijn actieve topics.
Morthilldinsdag 2 augustus 2011 @ 14:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 augustus 2011 14:01 schreef JediSimons het volgende:

[..]

Sorry hoor. :{w Hij zat niet in mijn lijstje van mijn actieve topics.
Dat was de vorige keer ook al bij mij, snap er de ballen van
Phenodinsdag 2 augustus 2011 @ 14:07
Nou ja, voordat we nog moeten gaan mergen ook:
[MMORPG] Star Wars: The Old Republic #5 - Zonder microtransacties