Ik vind die minimal text heel mooi staan, maar ik doe er zolang over om door te hebben welke tijd hij aangeeft.quote:
Je hebt apps waar heel mooie achtergronden in staan.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:27 schreef kalinhos het volgende:
Ja zover was ik al, maar het gaat meer om het creëeren van een achtergrond die ik in dit - en vorig topic - voorbij heb zien komen
Vertel mij watquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:43 schreef Fascination het volgende:
[..]
Ik vind die minimal text heel mooi staan, maar ik doe er zolang over om door te hebben welke tijd hij aangeeft.![]()
Jammer van dat whatsapp-icoontje.
Bedoel je de lockscreen van je telefoon? Of gewoon de achtergronden? Die zijn bij mij van Go launcher themas.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 00:09 schreef kalinhos het volgende:
Ik wil ook zo'n achtergrond kunnen maken! Welke apps heb ik daarvoor nodig?
Erg vet ja. net even mee gespeeld, nooit door gehadquote:Overigens, die panorama functie van de telefoon is ook fantastisch zeg![]()
[ afbeelding ]
geen HD kwaliteit, maar voor een panorama foto op een telefoon doet het prima mee
Ik heb er een talk icoontje van gemaakt, die is in ieder geval blauwquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:38 schreef jogy het volgende:
[..]
Vertel mij wat. Ik zit erover na te denken om er zelf maar één te maken
.
het locksxreen en de hele layout vd telefoon zoals hierboven bvquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 01:50 schreef jogy het volgende:
[..]
Bedoel je de lockscreen van je telefoon? Of gewoon de achtergronden? Die zijn bij mij van Go launcher themas.
[..]
Erg vet ja. net even mee gespeeld, nooit door gehad.
Welke versie bedoel je? Alle versies van Lightning zijn namelijke blauwquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:00 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
Iemand ervaring met die blauwe lightning versie die op xda gedeeld word? Zit te denken om die vanavond erop te gaan zetten.
Volgens mij de laatste gewoonquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:40 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Welke versie bedoel je? Alle versies van Lightning zijn namelijke blauw
quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:42 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
[..]
Volgens mij de laatste gewoon
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1095274
Die draai ik..... snel, batterijdrain is een stuk minder dan bij 4.2quote:[ROM] Lite'ning Rom v5.0 XXKG6
widgetlocker, minimalistic text en missed it!quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 08:56 schreef kalinhos het volgende:
[..]
het locksxreen en de hele layout vd telefoon zoals hierboven bv
Ga ik die vanavond maar eens proberenquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 10:46 schreef Rekkie het volgende:
[..]
[..]
Die draai ik..... snel, batterijdrain is een stuk minder dan bij 4.2
De browser (standaard) is nu sneller dan in 4.2 daar happerde hij enorm, bleek bug in 4.2
De overglow is er (gelukkig) uitgehaald. Dit is een prima ROM wat mij betreft.
Echter wil ik graag MIUI gaan proberen.....
Wifi is geen probleem.quote:Op vrijdag 5 augustus 2011 16:24 schreef Onmisbaar het volgende:
Volgende week krijg ik m'n S2 eindelijk binnen. M'n contract gaat pas later in, dus ik gebruik eerst m'n oude simkaart zonder internet bundel. Is het mogelijk om zonder die internet bundel whatsapp te gebruiken als ik 3G uitzet? Dus dat ik niet ineens extra hoef te betalen, omdat whatsapp automatisch update ofzo. Ik gebruik m'n toestel dan alleen op wi-fi.
Werkt uitstekend, want ik heb dat ook al vanaf juni. Tot en met half oktoberquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 16:24 schreef Onmisbaar het volgende:
Volgende week krijg ik m'n S2 eindelijk binnen. M'n contract gaat pas later in, dus ik gebruik eerst m'n oude simkaart zonder internet bundel. Is het mogelijk om zonder die internet bundel whatsapp te gebruiken als ik 3G uitzet? Dus dat ik niet ineens extra hoef te betalen, omdat whatsapp automatisch update ofzo. Ik gebruik m'n toestel dan alleen op wi-fi.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |