De omgekeerde wereld, het moet niet gekker worden.quote:Als je niet van mannen en vrouwen apart zwemmen houd, dan ga je toch niet naar zo een zwembad, ik bedoel je hebt toch een keuze?
Als het zwembad het oke vindt waar bemoei jij je dan mee, ga lekker naar een ander zwembad, er zijn genoeg zwembaden,quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:18 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
De omgekeerde wereld, het moet niet gekker worden.
Als het moslims niet aanstaat dat mannen en vrouwen samen zwemmen, moeten ze zelf lekker wegblijven uit het zwembad
Ik betwijfel of je nog in staat bent om hierop te antwoorden maar goed. Zoals jij het stelt worden ons regels opgedwongen volgens een geloof waar we zelf niks mee hebben.quote:Als je niet van mannen en vrouwen apart zwemmen houd, dan ga je toch niet naar zo een zwembad, ik bedoel je hebt toch een keuze?
Opgedwongen is geen woord trouwens.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:20 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ik betwijfel of je nog in staat bent om hierop te antwoorden maar goed. Zoals jij het stelt worden ons regels opgedwongen volgens een geloof waar we zelf niks mee hebben.
Zwembaden die dit invoeren zijn een walgelijk voorbeeld van onderwerping aan primitief gedachtengoed gebaseerd op een sprookjesboek.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:19 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
Als het zwembad het oke vindt waar bemoei jij je dan mee, ga lekker naar een ander zwembad, er zijn genoeg zwembaden,
Zucht, taalnazi's..quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:21 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
Opgedwongen is geen woord trouwens.
quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:21 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zwembaden die dit invoeren zijn een walgelijk voorbeeld van onderwerping aan primitief gedachtengoed gebaseerd op een sprookjesboek.
Klopt.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:21 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Zwembaden die dit invoeren zijn een walgelijk voorbeeld van onderwerping aan primitief gedachtengoed gebaseerd op een sprookjesboek.
Omdat jij de wijsneus uithing was dat.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:22 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Zucht, taalnazi's..![]()
Oké opgedrongen.
quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:23 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
Omdat jij de wijsneus uithing was dat.
Hypocrietquote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:23 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
[..]
Klopt.
Net als dat ze op kerstmis gesloten zijn enzo. Ook typisch primitief. Of een kerstboom en kerstversiering. En dat mannen en vrouwen wc's apart zijn. Allemaal primitief.
De titel doet anders vermoeden, maar we dragen/financieren blijkbaar wel projecten die andere mensen kunnen storen zoals hier te lezen;quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:14 schreef MyOwnOpinion het volgende:
Oke, dus dit is mijn mening:
Mijn mening is: Geert Wilders en de PVV hebben de laatste jaren gewoon niet genoeg in de spotlight gestaan en dat proberen ze nu in te halen, en het lukt ze nog ook....
Ik zie een storm in een glas water een opgeklopt probleem. In het jaar 5000 is hier nog geen moslimmeerderheid, laat staan dat de moslims in Nederland zo conservatief zijn dat ze een sharia zouden willen.quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:24 schreef Clan het volgende:
[..]
De titel doet anders vermoeden, maar we dragen/financieren blijkbaar wel projecten die andere mensen kunnen storen zoals hier te lezen;
http://www.elsevier.nl/we(...)zwemmen.htm?rss=true
Zo worden Islamitische wetgevingen en polygamie steeds vaker gesignaleerd in Nederland:
http://vorige.nrc.nl/opin(...)d_al_volop_toegepast
Ook interessant als het om Sharia in Nederland gaat:
http://www.netwerk.tv/uit(...)echtbanken-nederland
Anderhalf miljard maarja, dat is meer een schatting. (Dus minder eigenlijk)quote:
Ik zeg niks..quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:25 schreef AlfredJodocus het volgende:
[..]
Ja oké maar dat zijn twee losstaande dingen.
Ik heb niet gezegd dat ze er niet weg van blijven, integendeel, ik bedoel ermee (laat ik het effe voor je uitleggen) dat die vrouwen die niet met mannen wil zemmmen (volg je het nog?) lekker zelf iets als vrouwenzwemmen gaan organiseren, jou staan ze niet in de weg hoor, gewoon een zwembad vragen of ze zoiets willen organiseren tegen geld, zwembad blij, vrouwen blijquote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:18 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
De omgekeerde wereld, het moet niet gekker worden.
Als het moslims niet aanstaat dat mannen en vrouwen samen zwemmen, moeten ze zelf lekker wegblijven uit het zwembad
Welke regels worden er hier opgedrongen?? En waarom praten we hier dan niet over christelijke scholen die hoofddoeken verbieden? Lekker prive is dat he, vooral als het om onderwijs gaat...quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:20 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ik betwijfel of je nog in staat bent om hierop te antwoorden maar goed. Zoals jij het stelt worden ons regels opgedwongen volgens een geloof waar we zelf niks mee hebben.
Geloof moet privé zijn, ieder voor zich. Dat moet je niet schreeuwend op straat verkondigen.
Ehm, je spreekt jezelf nu tegen..quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:51 schreef MyOwnOpinion het volgende:
[..]
Welke regels worden er hier opgedrongen?? En waarom praten we hier dan niet over christelijke scholen die hoofddoeken verbieden? Lekker prive is dat he, vooral als het om onderwijs gaat...
Nou, ik denk dat je me niet zo goed begrijpt... (weer zo eentje die denkt datie slim is)quote:Op vrijdag 29 juli 2011 23:52 schreef drumstickNL het volgende:
[..]
Ehm, je spreekt jezelf nu tegen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |