Thanksquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:13 schreef Mama_Mia het volgende:
Zo! Dat filmpje van Bliksemwat goehoed
edit: voor ik het vergeet, je bent welkom om de magnetron te blijven gebruiken als ik op vakantie bensmsen kost geld dus ik zeg het maar vast
Ik zou vast ergens mijn handleiding kunnen vinden, maar ik moet nog douchen en naar bedquote:Op dinsdag 16 augustus 2011 23:31 schreef Oognip het volgende:
[..]
Thanks
wel jammer dat we niet weten hoeveel watt het iswe zijn maar uitgegaan van 1000 watt en dan moest de snugglesafe er 5 minuten in, maar hij blijft op deze manier geen 10 uur warm. Volgende keer maar 6 minuten proberen
Inderdaad, maar die kleine Donder is ook wel een echte donder. Ik had net een bakje ijs en dat wilde hij toch wel HEEL graag hebbenquote:Op donderdag 18 augustus 2011 20:06 schreef indaha het volgende:
Muis en Pingoo met die grote lijven op dat kleine paaltjeen wat een leuke foto's weer van het grut
![]()
En arme Donderdat hij maar gauw weer zelf gaat eten en anders maar dwangvoeren
quote:Op donderdag 18 augustus 2011 20:08 schreef Oognip het volgende:
[..]
Inderdaad, maar die kleine Donder is ook wel een echte donder. Ik had net een bakje ijs en dat wilde hij toch wel HEEL graag hebben
Nouquote:
Haha wat toevallig! Ik kom net bij het doc vandaanquote:Op vrijdag 19 augustus 2011 16:13 schreef Samzz het volgende:
Hoi. Wat leuk dat jij gastouder bent. Ik ben zelf ook vrijwilliger op 't DOC Enschede, erg leuk om te doen.
Ik heb er vast wat in de handen gehad die bij jou vandaan zijn gekomen. Vandaag is er weer een moederpoes binnengekomen met vier piepkleine beebs.
Hoiquote:Op zaterdag 20 augustus 2011 01:21 schreef Mama_Mia het volgende:
Ik ben weer thuis en beestjes moeten beter, nu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |