abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Frontpage dinsdag 16 augustus 2011 @ 14:25:31 #151
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_100806224
John en Paul (L).

Helaas mag ik van mijn huisbaas geen huisdieren anders had ik ze beide opgehaald. Dat is ook de reden waarom de katers van mijn vriendin nog bij haar ouders wonen...
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_100806317
We hebben zelf al vier katten en dat vinden we (en onze katten) echt genoeg. We weten dus echt dat de kittens op een gegeven moment weer moeten vertrekken. En als je maar weet dat de kittens goed terecht komen dan scheelt dat al heel veel.
Maar het blijven wel altijd een beetje "onze" kittens :@

Onze eerste twee kittens Frank en Black zijn via het asiel geplaatst, ik weet waar ze wonen en dat ze samen zijn gebleven maar we hebben geen contact met die mensen. Ze moeten nu twee jaar oud zijn maar we weten niet hoe het met ze gaat, dat vinden we wel moeilijk.
Tony is vanuit ons huis geplaatst en bij iemand terecht gekomen die wel contact houdt, we hadden haar ook op het hart gedrukt dat ze ons altijd kon bellen of mailen voor advies als ze iets wil weten of als er een probleem is en dat doet ze gelukkig ook, zo is Tony uiteindelijk ook thuis gekomen nadat hij vermist was geraakt.

De mensen die voor Jefrey zijn geweest vonden we echt heel leuk dus dan hebben we er echt geen moeite mee, en we schatten hen ook zo in dat ze ons wel een beetje op de hoogte willen blijven houden, ze hadden gisteravond gelijk een blog aangemaakt voor hun aanstaande kitten :D

quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 14:07 schreef Cat22 het volgende:
Wat fijn dat ze het nu lekker doen na al die zorgen in het begin. En die foto's. O+
Ik zou willen dat mijn eigen katten mijn opvangkittens zo lief vonden. *stiekem beetje jaloers* :@
Het is echt heerlijk nu, lekker rustig. Bij ons is het ook alleen Flynn die de kittens echt leuk vindt.
Black uit ons eerste opvangnest was nogal een bazig kitten en die heeft dEUS toentertijd een keer de stuipen op het lijf gejaagd, dEUS vindt kittens sindsdien snel eng.
Mimosa eet graag mee van hun eten en snuffelt af en toe aan de kittens maar als ze iets bij haar proberen kunnen ze een pets krijgen.
Ernesto zal het over het algemeen worst zijn zo lang er maar niet teveel aan z'n lijf geprutst wordt, maar hij vindt spelende kittens wel interessant.
pi_100807142
Leuk is dat, hoe verschillend katten erop reageren. Ik heb er eentje die 2 weken boos blijft en zich niet in de woonkamer laat zien als de kittens er zijn, eentje die een week boos blijft en eentje die 2 dagen boos blijft en daarna af en toe met ze gaat stoeien/spelen. De andere twee bemoeien zich niet met de kittens zolang zij zich niet met hen bemoeien en anders kunnen ze een pets krijgen. :')
Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
pi_100807847
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 14:27 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Onze eerste twee kittens Frank en Black zijn via het asiel geplaatst, ik weet waar ze wonen en dat ze samen zijn gebleven maar we hebben geen contact met die mensen. Ze moeten nu twee jaar oud zijn maar we weten niet hoe het met ze gaat, dat vinden we wel moeilijk.
Dat kan ik wel begrijpen ja. De mevrouw waar ik mijn katten heb gehaald stuur ik ook regelmatig een mailtje met foto's en updates over hoe het met de katten gaat, aangezien het voor haar ook een beetje "haar katten" waren.

Als dat niet zou zijn zou ik het ook helemaal niet erg vinden als er ineens iemand belt of schrijft die de katten kent en graag zou willen weten hoe het met ze gaat, misschien als je het echt graag wilt weten dat je dat eens kan doen?
pi_100812261
Fijn dat ze het nu alllemaal goed doen en die foto van Flynn en Jefrey is *;
Leer van gisteren, droom van morgen, leef vandaag
pi_100814362
quote:
2s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 15:03 schreef Kper_Norci het volgende:

[..]

Dat kan ik wel begrijpen ja. De mevrouw waar ik mijn katten heb gehaald stuur ik ook regelmatig een mailtje met foto's en updates over hoe het met de katten gaat, aangezien het voor haar ook een beetje "haar katten" waren.

Als dat niet zou zijn zou ik het ook helemaal niet erg vinden als er ineens iemand belt of schrijft die de katten kent en graag zou willen weten hoe het met ze gaat, misschien als je het echt graag wilt weten dat je dat eens kan doen?
Onze jongste twee komen ook van een fokker, ik stuur haar ook nog regelmatig updates en als er iets is kan ik altijd bij haar terecht. Echt heel fijn, niet; hier heb je een kitten en zoek maar uit wat je ermee doet.

Ik heb die mensen ooit gebeld dat we een kittenpakket en dvd met kittenfoto's wilden langsbrengen of laten afhalen maar ze hebben nooit iets afgesproken. Als ze er geen behoefte aan hebben wil ik het ook niet opdringen.
pi_100816962
Ik had alweer zoveel foto's gemaakt :@

Jefrey vindt het heerlijk dat hij nu zoveel mag van Flynn, gisteravond kroop hij bij Flynn in het slaapholletje van de krabpaal maar dat was een beetje krap. Flynn kon zijn kop niet meer lekker neerleggen.



Toen Flynn zich beter in de mand probeerde te wurmen begon Jefrey tegen te stribbelen:





Ziezo, laat die kleine maar met zijn koppie buitenboord hangen, dat pootje in zijn gezicht daar kon Flynn niet mee zitten.



Jefrey lag eigenlijk toch niet zo lekker, dus hij verkaste naar het andere mandje:



Of zou hij toch terug kunnen ?



Daarnet sprong Jefrey bovenop Flynn terwijl hij lekker lag te slapen op de bank. Flynn is de beroerdste niet en wilde hem wel een wasbeurt geven maar Jefrey werkte niet zo mee.


John kon zijn draai niet helemaal vinden vanmiddag, elke keer als ik naar hem en Paul keek lag hij anders:









John van dichtbij:



Gekke bek van Paul:

pi_100817560
Wat een geweldige foto's, wordt je toch helemaal O+ van!
pi_100818201
Wat een heerlijke kittens O+
pi_100818277
quote:
0s.gif Op dinsdag 16 augustus 2011 18:58 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ik had alweer zoveel foto's gemaakt :@
Helemaal niet erg hoor O+

Ik moest echt lachen aan het eind van dat filmpje, maar Jefrey kijkt wel heel zielig en geschrokken. _O-
Spin the wheel of fortune or learn to navigate.
pi_100820375
Prachtige foto's en dat filmpje... wat is Flynn lief met Jefrey, de goedzak. _O_ O+
Ik moest ook erg lachen aan het einde. _O-

Mooi spul allemaal, *zucht* :)
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_100844432
Ahw, leuke en aandoenlijke foto's (en filmpje! :D ) O+
  maandag 22 augustus 2011 @ 23:26:04 #163
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_101063589
Hoe gaat het ondertussen?

Ik heb een update voor je: Kattenfoto's deel 80
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_101222184
Het gaat goed met de kittens.

Ik heb een tijdje geen updates meer geschreven dus nu heb ik héél veel nieuwe foto’s !

Starr zit sinds vorige week bij John en Paul in de kittenkamer en dat ging gelijk heel goed.
Ze is natuurlijk ook wel een dame die zich niet de kaas van het brood laat eten., ze is er ook niet van onder de indruk dat John en Paul wat groter zijn en springt er gewoon bovenop wanneer ze daar zin in heeft.
De laatste tijd is ze een hoop gegroeid dus niet meer de baby die ze was toen ze hier kwam.
Ik heb haar drie dagen voor het laatst gewogen en toen was ze 675 gram dus ze zal nu zo rond de 700 gram wegen bij een leeftijd van ongeveer 6 weken.







Samen met John, die is wat actiever dan Paul en dus leuker om mee te spelen:





Wat doet hij nu !?!



Samen met Paul spelen met de “flower power”





En als ze moe is ook lekker met John op de stoel slapen:





Paul (links) en John samen:





John links, Paul rechts:



Ze lijken soms al best groot, maar deze foto van John op een stoeltje geeft een beter idee van z’n formaat:



Soms liggen de kittens met z’n drietjes in de mand te slapen maar als ik een foto probeer te maken dan krijg ik dit; Paul (links) en John samen in de mand)



En Starr die in een oogwenk uit de mand kruipt en voor me gaat zitten terwijl ze haar beste “til me op en snel een beetje” gezicht trekt:



De kleintjes kunnen helaas echt niet samen met Jefrey, wanneer hij een ander kitten ziet springt hij er gelijk bovenop maar hij is te groot en te wild voor ze. Af en toe ruilen we ze om, Jefrey gaat dan in de kittenkamer zodat de kleinsten door de woonkamer kunnen scharrelen.

Toen wij afgelopen weekend op Lowlands waren zijn de kleinsten thuis gebleven, dat ging prima, Jefrey is een paar dagen bij de kattenoppas in huis geweest en hij heeft het daar ook erg naar z’n zin gehad. Ze hebben daar een kater, een poes en een hondje. Jefrey was niet bang voor het hondje maar verder vond hij er niet veel aan want hij kon er niet mee spelen. De poes wilde wel graag met hem spelen dus dat was z’n grote vriendin. Teon wij hem maandag weer mee naar huis namen deed hij gelijk alsof hij nooit weg was geweest. Lekker toch dat die kittens zo flexibel zijn.
Dat zal ook wel fijn zijn bij de verhuizing, gisteren zijn z’n nieuwe baasjes weer op visite geweest en we hebben afgesproken dat hij over een week verhuist.



Leuk “statieportet”:





En als laatste nog een gekke:

  vrijdag 26 augustus 2011 @ 17:00:33 #165
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_101222480
Wat heerlijk dat het zo goed gaat O+

Niet je topic kapen, dus even onder een spoiler, maar wel speciaal voor jou: onze monstertjes:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_101222615
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 17:00 schreef ElisaB het volgende:
Wat heerlijk dat het zo goed gaat O+

Niet je topic kapen, dus even onder een spoiler, maar wel speciaal voor jou: onze monstertjes:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ha leuk. Ze zijn echt mooi he O+ Ik snap niet dat ze nog niet allebei besproken zijn.
  vrijdag 26 augustus 2011 @ 17:07:08 #167
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_101222704
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 17:04 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ha leuk. Ze zijn echt mooi he O+ Ik snap niet dat ze nog niet allebei besproken zijn.
De witte heeft al vanaf dag 1 een baasje en de rode is pas vandaag 'vrijgegeven', dus wordt pas begin volgende week aan de wereld getoond :)

Komt goed en anders houden we de rode. We kunnen er toch al moeilijk aan wennen dat ze ergens anders zal gaan wonen :@
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_101222833
:D Gevaarlijk hé, dat kittens opvangen.

Wij zijn heel blij dat Starr al besproken is ;)
pi_101223148
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 17:07 schreef ElisaB het volgende:

[..]

De witte heeft al vanaf dag 1 een baasje en de rode is pas vandaag 'vrijgegeven', dus wordt pas begin volgende week aan de wereld getoond :)

Komt goed en anders houden we de rode. We kunnen er toch al moeilijk aan wennen dat ze ergens anders zal gaan wonen :@
_O- Ga je nog wel andere kittens opvangen hierna dan?

Wat fijn dat het zo goed gaat met alle kittens Ruby! O+ ze zien er goed uit!
pi_101359597
Het gaat nog steeds goed met de kittens. Ik was vorige week niet zo tevreden met hoeveel ze aankwamen (ik mocht eigenlijk niet zeuren maar ik vergelijk ze steeds met de vorige kittens die goed zwaar waren) maar deze week hebben ze het behoorlijk op een vreten gezet.
Eigenlijk had ik voordat de kittens kwamen nog drie maanden aan avondeten voor mijn eigen katten in huis maar nu de kittens dat ook eten (vers voer is voor alle leeftijden geschikt) en er de hele dag eten staat waar de groten ook geregeld van meesnaaien heb ik ineens nog maar voor een week :o

Paul (links), John en Starr in actie met een schoteltje carnibest versvleesvoer:



Iedereen met de link zou onderstaande documentjes mogen inzien maar google doet nu even vreemd want het vraagt zelfs mij om m'n wachtwoord dus ik hoop dat het werkt.

De gewichtstabel & grafiek van John & Paul


Tabel en grafiek van Starr



Tabel en grafiek van Jefrey



Grafiek met gewicht van alle opvangkittens op dezelfde (weliswaar geschatte) leeftijd


Ondanks dat de wasmachine bijna elke dag staat te draaien (mede vanwege de kittens, veel fleecekleden) ontdekt John hier pas dat er iets ronddraaide in dat ding. Die was dus weer eventjes zoet:



John (onder) was aan het spelen en Paul kwam wel even meehelpen:



John & Starr:



Wanneer Paul een camera ziet houdt hij vaak even op met wat hij aan het doen is om netjes te poseren :D



Starr wil gewoon opgetild worden en hoopt sneller opgemerkt te worden als ze 3 centimeter hoger gaat zitten op het weegschaaltje:



John is de grootste boef van de twee broertjes maar hij kan het zoetste kijken:





Van links naar rechts John, Starr en Paul zwaait nog net even naar ons over de rand van het mandje:





Paul:



Starr ligt erg lekker bij Paul:







Jefrey gaat vrijdag verhuizen. Zijn nieuwe baasjes hebben een doek gebracht waar zijn nieuwe huisgenoot Poekie een tijdje op geslapen heeft zodat Jefrey hem alvast eens kon ruiken.
Ik heb de doek op een favoriete slaapplaats gelegd zodat hun geurtjes kunnen mengen.



Uhm, volgens mij ruikt hij inderdaad wel iets:



Jefrey wilde bovenop Flynn springen terwijl die lag te slapen maar dat viel toch tegen, binnen een oogwenk lag hij in de houdgreep voor een wasbeurt :D



Spelen onder het toeziend oog van Ernesto:



En wanneer je moe bent dan laat je je pleegvader toch gewoon het balletje rondduwen ?

pi_101361907
Wat een leuke foto's weer en wat geweldig dat het zo goed met ze gaat. ^O^
Als de moed je in de schoenen zinkt, ga dan eens op je kop staan.
pi_101363521
*smelt* O+

Leuk ook om te zien dat Starr zich zo heerlijk vermaakt met John en Paul, alsof het nooit anders geweest is!
pi_101365515
Wat een heerlijke foto's O+ en super dat het zo goed gaat met ze!
pi_101374131
Super leuk om zo mee te genieten O+

Paul&John blijven geweldig, erg leuk om te zien dat Starr er ook helemaal bij hoort!
En Jefrey met de grote katten, wat lief hoe er door Flynn gezorgd wordt.
  dinsdag 30 augustus 2011 @ 17:22:18 #175
88561 Lotusss
Queen of Topic Kill
pi_101376408
Starr is echt mijn lieveling... omdat het zo'n vechtertje was en een stoere meid! En ze lijkt zo op mijn lieve Leena!
-----------------------------------------------------
So happy to show us, I ate the lotus
... and I feel fine.
pi_101448482
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 augustus 2011 17:22 schreef Lotusss het volgende:
Starr is echt mijn lieveling... omdat het zo'n vechtertje was en een stoere meid! En ze lijkt zo op mijn lieve Leena!
Starr is ook ons favorietje, ze is zo lief en ze heeft lekker veel pit.

De staart van Flynn is altijd een felbegeerd speeltje voor de kittens. Ook dit keer hangen de kittens er steeds in en dat gaat meestal niet zo zachtzinnig, maar hij het altijd lang toe, tot ze echt gaan happen.

Paul;



John;





Toen gingen ze met elkaar stoeien, je ziet Flynn zowat denken; "lekker rustig ineens hé " :







Maar al snel zaten ze weer op zijn staart te loeren en ditmaal met z'n tweeën:





Paul is een lief en voorzichtig katje, dus zelfs Flynn's staart krijgt er hier maar zachtjes van langs;





Paul ligt te slapen (zien jullie Starr ook ?)



Weer Paul:





Wow deze heeft een nog mooiere staart dan Flynn, lijkt Starr te denken. Helaas voor haar kreeg ze van dEUS niet de kans om er mee te spelen.

pi_101449612
O+ O+ O+
pi_101558509
Nou, er is het één en ander gebeurd sinds m'n laatste post. Jefrey is afgelopen vrijdag verhuisd. De mensen waar hij ging wonen zijn echt heel leuk maar we vonden het wel spannend of hij zou kunnen opschieten met de al aanwezige kat, Poekie van 2 jaar. Poekie is een grote kerel van 7 kilo maar hij was veel te bang van Jefrey. Hij durfde niet meer naar boven terwijl Jefrey daar in een kamertje apart zat met de deur dicht, hij durfde niet meer op de bak, etc. Dit terwijl Jefrey hem niet eens actief benaderde wanneer ze hen aan elkaar lieten zien. Omdat ze het niet langer konden aanzien dat hun Poekie zo bang was in z'n eigen huis en Jefrey daardoor steeds apart moest zitten hebben we in overleg besloten Jefrey weer op te halen.

Voor Jefrey zoeken we dus weer een goed adres waar al een niet te bang uitgevallen kat aanwezig is, want hij heeft echt behoefte aan een maatje. Hij loopt sinds hij terug is alweer blij met de andere kittens te spelen. Jefrey is een lief, speels en actief kitten, geboren omstreeks 26 mei. Wanneer hij z'n dolle uurtje gehad heeft echt het liefste knuffelkitten wat er bestaat. Hij komt heel hard spinnend op schoot gekropen en wordt ook graag opgetild. Hij houdt zich dan helemaal ontspannen.

Deze foto's zijn nog van voor zijn verhuizing;



Eerst lekker bij Flynn in de stoel gekropen:



Later met Flynn dollen, hij wist blijkbaar dat Flynn echt geen zin had uit z'n stoel te komen. Flynn probeerde hem te wassen;





Daarna spelen met een kassabonnetje wat hij uit mijn tas had gehaald:



Flynn ziet er de lol niet van in geloof ik;



Hier lag hij ineens heel lief Paul te wassen:



De drie kleinere kittens leken wel blij te zijn dat Jefrey verhuisd was, zo lang hij er was konden ze niet rustig loslopen in de woonkamer zonder steeds besprongen te worden door een veel groter kitten waar ze niet van konden winnen.

Ik had eten in de keuken gezet voor de kittens, maar onze katten lieten het zich ook goed smaken. John was echt niet onder de indruk van al die grote katten en kwam gewoon mee eten.



Paul lekker aan het spelen in de kittenkamer:





Paul in het hangmatje van de krabpaal:



Starr en John in de hangmat:



Starr kijkt op het plankje boven haar waar Paul lag te slapen:



Paul is er ook maar bij komen liggen;


Nu werd het John weer te druk dus die is vertrokken:



Paul op de bank;



De broertjes samen, ze zijn allebei blacktabby blotched en aan de witte voetjes kan ik ze ook al niet uit elkaar houden zoals jullie vast wel kunnen zien ! Paul (rechts) is iets donkerder en het wit op zijn buikje loopt iets anders. Duncan moet echt de buikjes bekijken om te zien welk kitten hij voor zich heeft:



Paul:





Paul en Starr:



John wil altijd graag in de gang, het lijkt erop dat hij het tapijt zo fijn vindt. We hebben heel veel mandjes staan maar hij slaapt net zo lief midden in "zijn" gang ;





Het in elkaar zetten van een nieuw krabpaaltje kwam tot stilstand omdat Paul ertegenaan ging slapen. John gaf hem hier een uitgebreide wasbeurt;

pi_101570493
Ruby, wat sneu voor Jeffrey! Maar nu kun jij gelukkig nog even van hem genieten! Heb je ook nog een termijn hoe lang hij maximaal mag blijven?
pi_101575038
quote:
0s.gif Op zondag 4 september 2011 21:42 schreef Ansu het volgende:
Ruby, wat sneu voor Jeffrey! Maar nu kun jij gelukkig nog even van hem genieten! Heb je ook nog een termijn hoe lang hij maximaal mag blijven?
Jefrey geeft er niet zoveel om geloof ik, die heeft al zoveel lol gehad met de andere kittens vanavond, hij heeft nog nooit eerder zo lief met ze gespeeld en dan rennen ze ook niet steeds weg, Ik vond het voor die mensen wel enorm sneu, maar ze zaten zó in de stress met hun eigen kat.

Hij blijft hier tot we een nieuw baasje hebben, hoe eerder hoe beter voor hem en ons natuurlijk, wij kunnen hem niet houden als we willen blijven opvangen.
pi_101575482
geweldig deze beestjes, heb met tranen in mn ogen (soms van het lachen, soms van het huilen) tot nu toe dit topic gevolgd, en nu weet ik het ook zeker: zodra mn vriend en ik samen en huisje hebben, komen er 1 of 2 opvangkatjes, dus ik hou de foktopics goed in de gaten ^^
Gek? kan je dat eten?
pi_101577083
Wat sneu dat het niet goed ging tussen Jeffrey en Poekie ;( maar het is erg fijn dat hij gewoon weer bij jullie terecht kon ivp naar het asiel oid. Hopelijk komt er alsnog een baasje voor hem, maar dat kan haast niet anders O+
  maandag 5 september 2011 @ 00:04:46 #184
33954 ElisaB
ook in zwart verkrijgbaar!
pi_101578411
quote:
0s.gif Op zondag 4 september 2011 22:53 schreef pumpkin_Ruby het volgende:

Hij blijft hier tot we een nieuw baasje hebben, hoe eerder hoe beter voor hem en ons natuurlijk, wij kunnen hem niet houden als we willen blijven opvangen.
Dat probleem hebben wij ook :@ Ik wil ze vreselijk graag houden (want ze zijn bril-jant), maar dat denk ik aan al die andere katjes die nog opgevangen moeten worden en dan weet ik weer dat het goed is dat ze naar een nieuw huisje gaan O+
Muil houwe of ik sjoel d'r eentje in!
pi_101587001
quote:
0s.gif Op maandag 5 september 2011 00:04 schreef ElisaB het volgende:

[..]

Dat probleem hebben wij ook :@ Ik wil ze vreselijk graag houden (want ze zijn bril-jant), maar dat denk ik aan al die andere katjes die nog opgevangen moeten worden en dan weet ik weer dat het goed is dat ze naar een nieuw huisje gaan O+
Ik heb iemand van Zwerfkat in nood wel eens horen zeggen dat bij hen 10% van de kittens bij de eigen gastgezinnen blijft plakken.

Hoe langer hij blijft hoe meer we aan hem gehecht gaan raken en hij er gewoon bij gaat horen. Hij is nu al zo hard op weg met oa een eigen ochtenritueel.
's Nachts doen we de deur naar boven dicht, Jefrey blijft overdag eigenlijk altijd beneden en als hij eens naar boven gaat dan halen we hem terug zodat onze eigen katten zich boven kitten-vrij kunnen terugtrekken. Maar als Duncan 's ochtends de tussendeur heeft opengedaan en Jefrey hoort dat ik wakker ben dan komt hij naar boven om me even te begroeten en daarna gaat hij weer naar beneden. Vanochtend stond ik m'n gezicht te wassen en toen hoorde ik opeens iemand piepen bij m'n voeten dat 'ie opgetild wilde worden. Dan sta ik daar met een keihard spinnend kitten wat zich helemaal tegen me aanvlijt en dan is het toch wel even moeilijk als ik denk dat hij niet kan blijven én dat we nog niemand hebben voor hem.
pi_101587372
quote:
0s.gif Op maandag 5 september 2011 12:08 schreef pumpkin_Ruby het volgende:

[..]

Ik heb iemand van Zwerfkat in nood wel eens horen zeggen dat bij hen 10% van de kittens bij de eigen gastgezinnen blijft plakken.

Hoe langer hij blijft hoe meer we aan hem gehecht gaan raken en hij er gewoon bij gaat horen. Hij is nu al zo hard op weg met oa een eigen ochtenritueel.
's Nachts doen we de deur naar boven dicht, Jefrey blijft overdag eigenlijk altijd beneden en als hij eens naar boven gaat dan halen we hem terug zodat onze eigen katten zich boven kitten-vrij kunnen terugtrekken. Maar als Duncan 's ochtends de tussendeur heeft opengedaan en Jefrey hoort dat ik wakker ben dan komt hij naar boven om me even te begroeten en daarna gaat hij weer naar beneden. Vanochtend stond ik m'n gezicht te wassen en toen hoorde ik opeens iemand piepen bij m'n voeten dat 'ie opgetild wilde worden. Dan sta ik daar met een keihard spinnend kitten wat zich helemaal tegen me aanvlijt en dan is het toch wel even moeilijk als ik denk dat hij niet kan blijven én dat we nog niemand hebben voor hem.
Dat laatste is echt lastig he ;( Ik heb dat ook met Joe, die is nu een week of 13 en heeft ook nog geen baasje. Maar hij is zo leuk en zo lief en als hij me ziet komt ie naar me toegerend en begint hij keihard te spinnen O+ zo lief, maar ook moeilijk dat hij niet kan blijven.
pi_101597309
Oooh joe en jeffrey zijn mijn favo katjes O+
Had t er vandaag over met Detroit.. We zijn net bij een cattery geweest maar muts wordt gek van alle geurtjes. Zodra ze een kat ruikt is ze dagenlang aan t klagen, en hele erge aandacht aan het vragen. Ik dacht dat het krolsheid was, maar ze was er net een week vanaf en nu weer. Dus ik vermoed dat ze eenzaam is.
Nou waren we aan het overwegen om een opvang kitten te nemen ipv een raskatje. Ik wil dolgraag mijn blauwe rus, maar het welzijn van onze poes gaat voor. Nou wordt ze eerst geholpen, kijken of dat wat rust in huis brengt.
Maar toch.. Een van deze 2 vind ik ook wel tof O+
Alleen weet ik niet hoe mijn vriend op ze reageert..qua allergie bedoel ik dan ;)
pi_101597694
quote:
0s.gif Op maandag 5 september 2011 17:37 schreef Cassandra87 het volgende:
Oooh joe en jeffrey zijn mijn favo katjes O+
Had t er vandaag over met Detroit.. We zijn net bij een cattery geweest maar muts wordt gek van alle geurtjes. Zodra ze een kat ruikt is ze dagenlang aan t klagen, en hele erge aandacht aan het vragen. Ik dacht dat het krolsheid was, maar ze was er net een week vanaf en nu weer. Dus ik vermoed dat ze eenzaam is.
Nou waren we aan het overwegen om een opvang kitten te nemen ipv een raskatje. Ik wil dolgraag mijn blauwe rus, maar het welzijn van onze poes gaat voor. Nou wordt ze eerst geholpen, kijken of dat wat rust in huis brengt.
Maar toch.. Een van deze 2 vind ik ook wel tof O+
Alleen weet ik niet hoe mijn vriend op ze reageert..qua allergie bedoel ik dan ;)
Haha wat leuk O+
En over de allergie... Mama_mia is mijn buurvrouw en is ook allergisch voor katten, maar ze vindt kittens zo leuk dat ze hier vaak naar toe komt om ze te knuffelen. Van Joe krijgt zij veel minder last dan van de andere kittens.
Dus O-)
En nu weer terug naar ruby's kittens :P
pi_101598623
Ja ik heb er zelf geen probleem mee, ik heb geen allergie.
Maar het is toch wel twijfelen hoor.. Een rusje vind ik zoooo O+
Maar ik zou sowieso pas iets kunnen zeggen over 1,5 á 2 weken, ik hoop dan een beetje in te schatten of ze nu zo druk is door de eenzaamheid of door de hormoontjes, of om dat het gewoon een zeurpoes is :P Kan ook.
Als beide heren er dan nog zijn zal ik er nog eens over nadenken.
De beste optie is natuurlijk 3 katten O-) Maar of ik Detroit zo ver krijg? :+
Hoopt dat Detroit meeleest en zijn 2 meiden graag gelukkig wilt maken
pi_101599623
De meeste jonge katten kan je niet blijer maken dan met een maatje erbij, een opvangertje is natuurlijk sneller te regelen dan een Rusje maar ik snap dan wel dat je dan nog met een Rusje in je hoofd zit. Dat wordt even stevig onderhandelen thuis >:)
Hoe is Muts zelf ? Is ze druk of juist rustig en is ze nergens bang voor of wat sneller voor dingen onder de indruk ?

Zonder gekheid, als jullie er uit gekomen zijn, er goed over hebben nagedacht, de keuze op Jefrey gevallen zou zijn en jullie het eind naar Vlissingen willen reizen zijn jullie te zijner tijd zeker welkom om hier te komen snuffelen en ik wil ook best eerst een beslapen lapje opsturen. Als opvanggezin zouden we natuurlijk niet willen dat Jefrey wéér heen en weer zou moeten verhuizen vanwege allergie dus dan zouden we wel heel voorzichtig te werk moeten gaan.

Ik heb een filmpje gemaakt van de kittens die met cat-it senses speelgoed aan het spelen zijn. Af en toe een beetje donker omdat ik het meeste 's avonds heb gefilmd.



[ Bericht 14% gewijzigd door pumpkin_Ruby op 05-09-2011 19:48:15 ]
pi_101600030
Chips.. ik wilde je filmpje graag zien, PR, maar ik krijg een foutmelding dat iets of iemand het geblockt heeft wegens copyright schending... -O-
pi_101600873
Nou 3 katten is een no go. Al zei hij wel schouderophalend, we kunnen er ook 4 nemen. Maar ik neem aan dat dat sarcastisch was :+

Muts is.. Tsja. Volgens haar oude vrouwtje is ze onwijs dominant en kunnen we ab-so-luut geen kat erbij. Ik weet niet of ik dat serieus moet nemen. Ze zat met haar moeder in de huiskamer, en eigenaresse was nooit thuis. Ook geen speeltjes, nouja, hengeltje en een paal. Dan heb je alleen elkaar, en de moeder was nogal rustig, dus met zo'n jonge kat delft de andere al snel het onderspit.
Bij ons is ze vrij druk, bij vlagen, overal bovenop klimmen, uitvogelen hoe je een ladekast open krijgt :+ Maar over het algemeen ligt ze lekker naast ons op de bank te slapen. Ze lijkt af en toe wel wat schichtig, bij haar neusje of pootjes komen vind ze niet fijn. Maar ze is zeker niet snel onder de indruk. Ze kwam bij ons thuis, en binnen 5 minuten lag ze op schoot alsof haar plaats al duidelijk was _O-
Ik heb de fokker van de cattery waar we waren verteld dat haar vorige eigenaresse zei dat ze dominant was. Ze had een 1-jarige poes ter her plaatsing die we allebei erg leuk vonden O+ Maar ze vond dat geen goed idee helaas -O- erg jammer..
Ze zei dat een kitten die niet snel onder de indruk was, maar zich ook niet te snel liet uitdagen een geschikte match zou zijn.
Wat ik érg jammer vind is dat we zelf geen idee hebben hoe Muts is.
En het liefst heb ik haar gewoon gelukkig, op het zeuren als wij weggaan en thuis komen lijkt ze dat ook absoluut. Maar ik ben als de dood een overhaaste beslissing te nemen. Konden katten maar praten he
pi_101602942
quote:
15s.gif Op maandag 5 september 2011 19:00 schreef PaarsBeestje het volgende:
Chips.. ik wilde je filmpje graag zien, PR, maar ik krijg een foutmelding dat iets of iemand het geblockt heeft wegens copyright schending... -O-
Dat is snel. Ik heb even audio geruild met iets waarvan ik zeker weet dat het mag (al is het dan niet daarvoor gemaakt). Het blijft voor mij als leek toch een beetje een gok welke artiest wel mag en welke niet.

quote:
0s.gif Op maandag 5 september 2011 19:15 schreef Cassandra87 het volgende:
Nou 3 katten is een no go. Al zei hij wel schouderophalend, we kunnen er ook 4 nemen. Maar ik neem aan dat dat sarcastisch was :+
Whehehe, doen alsof elke vorm van ironie je vreemd is gaat zeker niet :P

Ik zal even mijn theorie over kattenkarakters (geleend uit "het karakter van katten" van stephen Budiansky) uit de doeken doen;

Je kunt katten grofweg in ongeveer 3 groepen onderverdelen; bazig/dominant, laconiek en nerveus. Er zijn altijd wel katten die een beetje in het midden vallen natuurlijk.

Bij ons lijkt Flynn (dominant typje) telkens weer een sterke voorkeur te hebben voor de meest drukke en bazige kittens. Van onze katten kunnen hij en Ernesto (zijne koninklijke hoogheid de almachtige doch zachtaardige heerser van het universum) het ook het beste met elkaar vinden.
Ik heb ook de indruk dat de bazige hummeltjes elkaar opzoeken, bv John en Starr.
Ik gok dat Jefrey ook wel in deze categorie valt, al is het bij hem moeilijk te zien omdat de kittens met wie hij omgaat zoveel kleiner zijn.

Je hebt dus ook nog laconieke katten, die gewoon heel chill zijn, ze hoeven niet de baas te zijn, gaan geen andere katten klieren maar laten zich ook niet op hun kop zitten. Zo eentje hadden we bij ons eerste nestje en dEUS is eigenlijk ook wel zo. Dat soort katten kunnen het meestal met elk soort kat wel goed vinden. Ik denk dat dat is wat de fokster bedoelde.

En als laatste de nerveuzere types. Onze Mimosa is er zeker zo eentje, de bazige katten klieren haar wanneer ze de kans krijgen en allerlei dingen die afwijken van orde en regelmaat zijn al snel eng. Zo'n kat doe je geen plezier door haar samen te zetten met een bazig type.
Met een ander nerveus type kan meestal wel, maar dan heb je wel kans dat ze elkaar meesleuren in hun angstjes. Aan een rustig, laconiek type kan zo'n kat zich een beetje optrekken maar als Muts inderdaad dominant is dan zou het met haar snel kunnen uitlopen op klieren.
pi_101603591
Die foto's weer O+
Je hebt een huis vol met hele mooi katten!

Erg jammer dat Jefrey zijn huisje niet doorging maar jullie vinden vast snel een nieuw baasje voor hem :*
Spin the wheel of fortune or learn to navigate.
pi_101604268
Ik denk niet dat dat werkt inderdaad haha. Vermoedelijk zou hij op een gegeven moment toegeven en opvallend vaak naar zijn huis in amsterdam gaan :P

Het is echt lastig na te gaan, omdat Muts nog zo jong is (en dus erg speels), en wij geen andere katten hebben. De keren dat ik bij hun thuis was, zag ik ook geen erge dingen. Wel rollebollen over de vloer, maar goed.. Dat deden mijn vorige katten ook (een nerveuze, een laconieke en een dominante) en ook daar moest ik 3 keer op een dagdeel zuigen om de losse plukken haar te verwijderen :+ Maar omdat ze genoeg speel- en slaapruimte hadden, is dit nooit verder gegaan dan wat ruige spelletjes. En ik heb het idee dat Muts minder dominant is dan mijn kater was. Die kater daagde mij en mijn ex ook met regelmaat uit, Muts is veel terughoudener.
Die kater lijkt trouwens sprekend op Jeffrey :P Qua uiterlijk althans
pi_101613254
Starr is zich de laatste dagen aan het ontpoppen tot hulp in de huishouding. Duncan was aan het dweilen en riep me erbij om te laten zien dat Starr steeds zo dicht mogelijk bij de dweil aan het ronddrentelen was, ze durfde er niet niet bovenop te springen maar je zag dat ze het eigenlijk graag wilde.
Toen de dweil veilig in de emmer zat wilde ze toch nog wel even van dichterbij kijken.





Er staan kattenbakjes in de woonkamer, gisteravond ben ik in zo'n ding gestapt en heb hem zowat gelanceerd, gelukkig was het net verschoond want het grit lag overal.
Duncan ging het opvegen en Starr kwam weer "meehelpen".









Jefrey speelde altijd veel te ruw met de kleinere kittens en daarom zetten ze het op een lopen als ze hem zagen, maar sinds hij terug is gaat het ineens veel beter en doet hij leuk mee in de groep.
Gisteravond ontdekten ze voor het eerst de nieuwe cat-it senses speed circuit;



Starr was tussendoor ook nog met een propje zilverpapier aan het spelen, ze heeft natuurlijk de attention span van een haarelastiekje;









Na al het spelen was Jefrey moe. Toen ik flitste voor de foto bleek Paul in het donker onder het tafeltje te liggen.



John weet blijkbaar dat we nog iemand moeten vinden voor hem want hij ging vanochtend "in de etalage" liggen.



Weer John:



John en Paul:



Er zit een hoekje tussen de twee banken waar ik m'n dekentjes voor op de bank tussen frommel wanneer ze in de weg liggen. John en Paul hebben dat plekje ontdekt;



Starr;



Carnibest eten onder toeziend oog van de oppas, ze komt goed aan, volgens haar geschatte geboortedatum wordt ze morgen 8 weken en gisteren is ze de kilo gepasseerd *O* :



Slapen met John O+

pi_101613706
Die onderste foto O+
pi_101631224
Wat een onwijs lieve foto's O+
Wij zijn gisteren nog verder gaan zoeken, en hebben hoogstwaarschijnlijk tóch ons droommaatje gevonden, een Blauwe Rus katertje van dan 20 weken. Moet wel van ver komen.. Uit spanje :+
Hopelijk vinden Jeffrey en Joe ook snel een warm definitief huisje
  zaterdag 10 september 2011 @ 09:40:00 #199
344173 VladimirPoetin
is geen Poetin-fan
pi_101777468
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 08:11 schreef Lotusss het volgende:
Hij lijkt zo erg op mijn asiel katertje Stalin (nu 1jr) O+
Ook dat sabbelen / bijten enzo...
:') Binnenkort ook een poes die Hitler heet?
  zaterdag 10 september 2011 @ 16:45:41 #200
88561 Lotusss
Queen of Topic Kill
pi_101786948
quote:
2s.gif Op zaterdag 10 september 2011 09:40 schreef VladimirPoetin het volgende:

[..]

:') Binnenkort ook een poes die Hitler heet?
Nee. Heb een katertje Stalin en een poesje Leena. Dus. :6
-----------------------------------------------------
So happy to show us, I ate the lotus
... and I feel fine.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')