Vertel! jou school carrière!quote:
Wiskunde certificaat gehaaldquote:
Ik ga hem wel even bewaren, zal vast nog wel een leuk idee zijn. In Luxemburg hadden we ook geprobeerd een dubstep koor te maken met 15 man, dat was echt prachtigquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:47 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Als je dat uberhaupt lukt verkracht je je hele stem drmee
Kan nog HBO > Universiteit doenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:48 schreef Etsu het volgende:
[..]
Wiskunde certificaat gehaald(een jaar eerder dan de rest vd vakken)
Vmbo diploma gehaald
Havo diploma gehaald
Vwo voor 6/9de deel gehaald
Volgend jaar vwo diploma erbij
Daarna universiteit
quote:
Gelukkig wel. Op het vmbo was het Nederlands dat ze gebruikte gewoon té makkelijk.quote:
Ik vind het alleen jammer.quote:
Checkquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:49 schreef Etsu het volgende:
Havo en vwo halen met een vijf voor Engels en verder geen vreemde talen in je pakket
Eckte baas ben ik
Jip en Janneke taalquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:49 schreef Ezell het volgende:
[..]
Gelukkig wel. Op het vmbo was het Nederlands dat ze gebruikte gewoon té makkelijk.
De theorie werd in boeken best vaak uitgelegd met behulp van een verhaal over Kim en Tim of zo.quote:
Bij havo dan he, voor het CE een 5 en verder geen vreemde talen.quote:
quote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:52 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Bij havo dan he, voor het CE een 5 en verder geen vreemde talen.Ik was veel te moe omdat ik die nacht tot 4/5 u nog op internet zat.
Zo waren onze natuurkunde en scheikunde boeken ookquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:52 schreef Ezell het volgende:
[..]
De theorie werd ik boeken best vaak uitgelegd met behulp van een verhaal over Kim en Tim of zo.
Geen idee.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:53 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Zo waren onze natuurkunde en scheikunde boeken ook
"Ingrid heeft 5 mol H2SO4-oplossing. Ze schenkt daar een overmaat aan HCl bij. Welke stof(fen) onstaat/ontstaan er?"
Moet ook zo maar eens, moet morgenochtend boodschappen doenquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:53 schreef Joosterd het volgende:
Ik ga slapen.Morgen rond 7u opstaan om de hont uit te laten.
Dat vond ik altijd zo irritant. In mijn theorieboekjes voor economie (havo) markeerde ik altijd de echte theorie. Dan bleek de helft van de tekst vaak gelul te zijn.quote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:53 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Zo waren onze natuurkunde en scheikunde boeken ook
"Ingrid heeft 5 mol H2SO4-oplossing. Ze schenkt daar een overmaat aan HCl bij. Welke stof(fen) onstaat/ontstaan er?"
quote:
Bij maatschappijwetenschappen is dat ergquote:Op dinsdag 26 juli 2011 01:54 schreef Ezell het volgende:
[..]
Dat vond ik altijd zo irritant. In mijn theorieboekjes voor economie (havo) markeerde ik altijd de echte theorie. Dan bleek de helft vaak gelul te zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |