Juist.quote:Op dinsdag 2 augustus 2011 11:34 schreef Scorpie het volgende:
True. Anyway, ik zit eens te kijken naar polijsten en wat daar bij komt kijken, maar wat is nou de definitie van een 'hit' ? Als men roept 2 hits op oranje en 1 hit op wit bijvoorbeeld, dan is men dus 3 keer over de auto heen gegaan?
Over een tijd ga ik ook een DAP aanschaffen. Ik zit er nog wel even over te dubben of ik een workshop ga doen of me laat voorlichten door een ervaren detailer. Hoe ging jouw eerste keer af? (met die DAP bedoel ik dan :p). Is zo'n workshop aan te raden of wijst het zich allemaal vanzelf wel en is het gaan met die banaan?quote:Op donderdag 4 augustus 2011 15:28 schreef Scorpie het volgende:
Afgelopen weekend met de DAP900 en 5.5 inch pads geoefend door de glaze en wax aan te brengen, wat een ideaal apparaat.
Waar heb je de banden mee gedaan. Zo horen ze er namelijk uit te zien, en niet zo glimmendquote:Op vrijdag 5 augustus 2011 17:47 schreef kefje het volgende:
Net de Ibiza even grondig onder handen genomen voor MIVW met dit resultaat:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Tevens de eerste foto's met mijn nieuwe 18-105 lens
Goeie tip;quote:Op zondag 7 augustus 2011 14:30 schreef Goddelijker het volgende:
Ik kreeg trouwens van de week een mailtje van Wax-on met mooie aanbiedingen van Poorboy's, dus als iemand nog wat nodig heeft:
http://waxon.nl/prices-drop.php
Zijn wel maar tot en met vandaag geldig.
Gewoon alleen de motorkap, tenminste, mits de rest van je auto wel netjes is. anders ga je kleurverschil zien (nja, eigenlijk swirl verschil)quote:Op zondag 7 augustus 2011 21:00 schreef Scorpie het volgende:
Bahik heb kleine krasjes op de motorkap gezien. Kan ik alleen de motorkap polijsten of moet ik gelijk de hele auto doen?
De rest van de car is prima in orde, het is alleen de motorkap volgens mij. Zal straks nog wel even inspecteren.quote:Op zondag 7 augustus 2011 23:48 schreef M3rcury het volgende:
[..]
Gewoon alleen de motorkap, tenminste, mits de rest van je auto wel netjes is. anders ga je kleurverschil zien (nja, eigenlijk swirl verschil)
Ligt eraan hoe ver en hoeveel tijd je erin wilt steken...quote:Op maandag 8 augustus 2011 10:08 schreef CoolGuy het volgende:
Nou, het moment zit er aan te komen dat ik mijn auto ook voor de eerste keer moet gaan wassen. Waar ik mijn Golf VI gewoon door de wasstraat duwde, wil ik dat met mijn nieuwe auto dus per se niet doen.
Dat betekent wel dat ik wat schoonmaakproducten moet gaan aanschaffen. Mn boii Scorpie had me al wat dingen aangeraden, maar ik zie dat sommigen hier wel heel ver gaan met allerlei verschillende producten.
Wat is nou echt een must om aan te schaffen qua producten? Ik snap dat ik een washmitt + doek voor droog maken nodig heb, maar qua reinigingsproducten, wat moet ik echt minimaal voor hebben?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |