Dit. Sneu voor haar maar er was net zelfs een ingelaste nieuwsuitzending op de radio terwijl er gisteren voor Noorwegen amper een minuutje af konquote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:36 schreef capricia het volgende:
Het zou me niets verbazen. En in het licht van Noorwegen: Who cares?
Precies, eigenlijk was elke dag dat ze nog niét dood was verrassender.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:45 schreef Gramulanion het volgende:
http://www.whenwillamywinehousedie.com/
De winnaar van de iPod Touch zal wel snel bekend gemaakt worden.
en een paar slijterijen.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:44 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ik ken een paar drugsdealers in Londen die daar anders over denken.
Ze was ooit lekker en zag er ondanks haar beroerde performance bij die laaste bezopen show relatief goed uit.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:46 schreef DrDentz het volgende:
Heb nooit iets met haar muziek gehad, ken haar alleen als 'wrak'.
quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:45 schreef Paaskonijn het volgende:
Ben ik de enige die het wel treurig nieuws vind? Getalenteerde zangeres die helaas niet van haar verslavingen af kon komen. Toffe muziek ook. RIP.
Nee hoor, ik vind het ook heel tragisch en ben toch een beetje geschokt. Had nog altijd een sprankje hoop dat ze er wel bovenop kon komen...quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:45 schreef Paaskonijn het volgende:
Ben ik de enige die het wel treurig nieuws vind? Getalenteerde zangeres die helaas niet van haar verslavingen af kon komen. Toffe muziek ook. RIP.
Dit is de laatste keer dat ik nog reageer op het woordje "breaking". Mods mogen het wat mij betreft weghalen, zal me een rotzorg zijn. Dit is groot nieuws, dat net bekend is geworden. Zoiets wordt door allerlei media als "breaking" aangeduid. Ook door het AD, bijvoorbeeld. En ook door mij.quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:43 schreef Monidique het volgende:
Nee, dit is geen breaking news. Niet zo hysterisch, hoor.
Nee, dat ben je niet. Gruwelijk dat zo'n jonge vrouw door haar talent in contact kwam met een wereld van drank en drugs en daar geen weerstand aan kon bieden....quote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:45 schreef Paaskonijn het volgende:
Ben ik de enige die het wel treurig nieuws vind? Getalenteerde zangeres die helaas niet van haar verslavingen af kon komen. Toffe muziek ook. RIP.
net als de dood van Ryan Dunnquote:Op zaterdag 23 juli 2011 18:48 schreef Chadi het volgende:
Mooi zo.. werd tijd .
Zal wel weer een publiciteitsstunt zijn van dat stomme wijf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |