In Afghanistan zitten, rare plaatjes herpubliceren, en Noren herbergen... Reden genoeg voor radicalen, lijkt me.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:06 schreef WokkelKardinaal het volgende:
wtf is dit, wtf heeft noorwegen gedaan
Makkelijk doelwit misschien, als we toch aan het speculeren zijn.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:06 schreef QBay het volgende:
Toch een aanslag dus...wel vreemd dat ze dan van alle landen die militairen in Afghanistan hebben Noorwegen kiezen. Misschien boze noren en geen Al-Qaida?
Forget Norway.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:08 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Maar waarom Noorwegen?
Makkelijk doelwit misschien.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:08 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Maar waarom Noorwegen?
Raar dat CNN (nog) niet in kan tappen op een Noorse zender?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:08 schreef PiRANiA het volgende:
[..]
http://nos.nl/nieuws/live/journaal24/wmv/
Noorweegsequote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:09 schreef Kw4Kje het volgende:
Ik keek vanmorgen nog naar een reisprogamma waar Daphne Bunskoek over het mooie noorweegse strand liep.
En nu kan dat niet meer. Die mooie Noorse stranden in Oslo.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:09 schreef Kw4Kje het volgende:
Ik keek vanmorgen nog naar een reisprogamma waar Daphne Bunskoek over het mooie noorweegse strand liep.
Noorwegen is volgens mij behoorlijk anti-moslim. Daarnaast is het misschien een doelwit die niet iedereen zou verwachten en daarom makkelijker. Hoop dat het bij die 2 doden blijft ... R.I.P.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:08 schreef -Datdus- het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Maar waarom Noorwegen?
Not likely.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:11 schreef rouwe111 het volgende:
[..]
Noorwegen is volgens mij behoorlijk anti-moslim. Daarnaast is het misschien een doelwit die niet iedereen zou verwachten en daarom makkelijker. Hoop dat het bij die 2 doden blijft ... R.I.P.
Last net ergens, dat gebouwen tot 1 km in de omtrek beschadigd zijn (ramen kapot)quote:Op vrijdag 22 juli 2011 17:09 schreef Absurditeit het volgende:
5 straten verderop zijn de ramen er nog uitgeblazen volgens een reporter van The Guardian. Heftige shit ingezet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |