Meloen?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:20 schreef Viking84 het volgende:
Ik heb straks ook weinig tijd om te ontbijten, dus ik moet ook even een handige ontbijtoplossing verzinnen, iemand tips? (geen brood, dat lukt niet 's morgens). Sowieso de ontbijtshakes van Aurum en verder? Kan ik Griekse yoghurt met aardbeien meenemen in de trein of is dat raar?.
Hardlopen kan ik niet helaas.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 10:59 schreef Tinkepink het volgende:
Binnenkant bovenbenen:
- hardlopen
- met je been opzij omhoog en schuin naar voor het andere been langs.
Eventueel met zo"n elastiek, maar het geheim zit in de kleine beweging en het groot aantal herhalingen (ieder been 30x tweemaal daags)
Lief !!!!quote:
Ik denk niet dat je muesli lang in yoghurt moet laten zittenquote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:30 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik ontbijt gewoon altijd op kantoor. Gewoon yoghurt met muesli.
Maar als je zo lang in de trein zit, dan kun je dat natuurlijk ook gewoon in de trein eten.
Appie verkoopt bakjes yoghurt met muesli apart in het deksel.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:34 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik denk niet dat je muesli lang in yoghurt moet laten zitten.
Die zijn goed te doen iddquote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:39 schreef loveli het volgende:
[..]
Appie verkoopt bakjes yoghurt met muesli apart in het deksel.
/reclame
Ja, lijkt mij ookquote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:42 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Die zijn goed te doen iddMaar wel duur in verhouding.
Zomerreces dus weinig perikelen at the moment op dat gebied. Voor de rest nog even de trieste gebeurtenis(sen) van de afgelopen week aan het verwerken. Komt goed, thanks for asking!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 12:42 schreef Viking84 het volgende:
[..].
Hey ihfc! Hoe is het met jou? En je baanzoekperikelen?.
Je kan ook bakjes kopen waar je zelf yoghurt in kunt doen, met daarbij een extra bakje waar je zelf muesli in kan doen. Goedkoper en gezonder. Ik ga eens even googelen of ik er een kan vinden. Heb er zelf twee meegenomen uit Amerika. Erg handig.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:39 schreef loveli het volgende:
[..]
Appie verkoopt bakjes yoghurt met muesli apart in het deksel.
/reclame
Hangt een beetje van de andere opties af. Bosbessen zijn goed voor de suikerhuishouding. *stickertje plakt*quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:54 schreef Tinkepink het volgende:
Ik heb nu 2 perziken en een bakje bosbessen op. Oja, en een verse vijg. Nog een appel nemen is misschien niet zo'n goed plan he?
Ik heb twee wortels + een bakje zaziki genomen. Het smaakt me alleen niet. De zaziki van de Lidl is veel beter dan die van de Aldi.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:57 schreef loveli het volgende:
[..]
Hangt een beetje van de andere opties af. Bosbessen zijn goed voor de suikerhuishouding. *stickertje plakt*
Huh? Welke Slankie dan?quote:Op vrijdag 22 juli 2011 14:06 schreef XcUZ_Me het volgende:
Maar, geen tijd om te genieten, op naar koffie - en naar ik vernomen heb ook iets lekkers voor daarbij - bij een Slankie![]()
.
Je omschrijft precies mijn methode!quote:Op vrijdag 22 juli 2011 13:55 schreef MarMar het volgende:
muesli lang in yoghurt lijkt me niet fijn nee, maar je kan het altijd ff apart meenemen in een boterhamzakje en er pas bijdoen als je gaat ontbijten
Ik dacht eerst aan Henk, want die maakt goddelijke brownies, maar ik geloof niet dat die het is.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 14:18 schreef Viking84 het volgende:
Is het eigenlijk de bedoeling dat wij nu gaan raden bij wie XM op de koffie is?.
Mijn gok: _Aurum_.
Die is nog niet thuis.quote:Op vrijdag 22 juli 2011 14:18 schreef Viking84 het volgende:
Is het eigenlijk de bedoeling dat wij nu gaan raden bij wie XM op de koffie is?.
Mijn gok: _Aurum_.
Jij dan?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |