Oui volgens mij wel.quote:
quote:
Mooiquote:Op zaterdag 16 juli 2011 17:32 schreef XcUZ_Me het volgende:
Met gekleurde platen krijg je dit idee:
[ afbeelding ]
De platen tegen het olijfgroen aan. We hebben van hen ook de salon- en eettafel in walnoot fineer. Dus de kast zou ook daarin zijn.quote:
Het ging heel soepel, maar vanochtend begon het ineens héél erg pijn te doen, ontstekingsgewijs ofzo, want niet zozeer de kneuzing maar binnenin deed erg veel pijn. Heb nu ongeveer de hele dag been hoog gehouden en nu gaat het weer een heel stuk beter! Morgen nog zo'n dagje en dan eens kijken of ik maandagmiddag op de stadsfiets rustigaan wat boodschappen kan gaan doen ofzo.quote:Op zaterdag 16 juli 2011 17:59 schreef Perruche het volgende:
Klinkt goed mo. Hoe gaat het me de knie?
Dat denken wij dus ookquote:Op zaterdag 16 juli 2011 17:59 schreef Blurred86 het volgende:
lijkt me mooi ja, walnoot met olijfgroen
Thanks! En:quote:Op zaterdag 16 juli 2011 17:58 schreef uniekhoorn het volgende:
Mooi
Honger, nog 5 minuten...
Wat een flutweer, gatver!
En wat ben ik blij dat we de Nijmeegse niet lopen, niet fijn met regen.
Succes Anna
Schiet op danquote:
Mooi dat rust houden werkt!quote:Op zaterdag 16 juli 2011 18:04 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Het ging heel soepel, maar vanochtend begon het ineens héél erg pijn te doen, ontstekingsgewijs ofzo, want niet zozeer de kneuzing maar binnenin deed erg veel pijn. Heb nu ongeveer de hele dag been hoog gehouden en nu gaat het weer een heel stuk beter! Morgen nog zo'n dagje en dan eens kijken of ik maandagmiddag op de stadsfiets rustigaan wat boodschappen kan gaan doen ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |