Daar heb ik al een tijd terug naar gekeken alleen is het internet via zo'n wireless netwerk adapter een stuk minder dan wanneer ik de xbox direct op de router aansluit.quote:Op vrijdag 15 juli 2011 17:54 schreef WyriHaximus het volgende:
Is een wireless setje zoals deze 2 een optie? http://tweakers.net/price(...)iVN_ECiUrUxgHJGlYCwA
gefeliciteerdquote:Op maandag 18 juli 2011 20:29 schreef vandermar het volgende:
Het is gelukt, met firmware van DD-WRT hebben we draadloze verbinding tussen de routers en ook nog verbinding met computers en xbox etc.
Heeft bijn 7 uur gekost omdat er een foutje in het filmpje zat wat mijn pa eruit heeft weten te halen
Beide routers aangepast zodat omdat het niet lukte als een router geen andere firmware op zat. EN voor de rest een instructie filmpje kijken en het dd-wrt forum volgen. EN het werkt prima nuquote:Op maandag 18 juli 2011 21:27 schreef CarltonBanks het volgende:
[..]
gefeliciteerd
hoe heb je het nu gedaan? heb je alleen de router aangepast die op de xbox zit? of ook de router 'in de meterkast'?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |