en hij had nog wel zijn beste beentje voorgezet.quote:
Dat laatste valt wel mee hoor; meestal althans. Eventjes tang er in en klaar. Vervelend is dan alleen nog de verdoving.quote:Op woensdag 13 juli 2011 11:58 schreef Isegrim het volgende:
Zo, verstandskies weer gevuld.
"Wilt u boren met of zonder verdoving?"
-"Doe maar zonder"
"Maar dan voelt u alles hoor mevrouw."
Duh.Het viel best mee. Heb nu alleen spierpijn in mijn tong van het opzij houden.
En tandarts dreigde dat als de vulling er nog een keer uitvalt, hij mijn verstandskies eruit gaat slopen. Dawilliknie.
Bij mijn vader was het een hel, wortels zaten extreem diep, kiezen moesten met grof geweld eruit gewrikt worden.quote:Op woensdag 13 juli 2011 12:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Dat laatste valt wel mee hoor; meestal althans. Eventjes tang er in en klaar. Vervelend is dan alleen nog de verdoving.
Hmm, da's wel vervelend dan ja.quote:Op woensdag 13 juli 2011 12:08 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Bij mijn vader was het een hel, wortels zaten extreem diep, kiezen moesten met grof geweld eruit gewrikt worden.
Ben een beetje bang dat dat erfelijk is.quote:
WTF? Waarom? En hoe is je gebit er dan aan toe? Geen gaatjes?quote:Op woensdag 13 juli 2011 12:24 schreef SingleCoil het volgende:
Ik ben al 25 jaar niet meer bij de tandarts geweest...
De laatste keer dat ik er was had ik ruzie met mijn tandarts over de rekening, ik had echt al een paar jaar niks gehad en hij rekende toch iedere keer weer een hoop euries voor twee minuten tevergeefse pogingen om mijn vullingen er uit te trekken. "Dan kom je toch gewoon niet!" was zijn antwoord, dus ok, dan kom ik gewoon niet.quote:Op woensdag 13 juli 2011 12:26 schreef Isegrim het volgende:
[..]
WTF? Waarom? En hoe is je gebit er dan aan toe? Geen gaatjes?
Muhahahaquote:Op woensdag 13 juli 2011 12:39 schreef GeneraalOnbenul het volgende:
Ik zie dat ''Q'' in de kaart angstvallig dichtbij woont, de tandarts is vreselijk. Mijne heette ook nog ''De boorder''
quote:15:04:59 13-07-11 17 BRAN PRIO 1 TS311 t Nieuwe Vierkantje 1E PIJNACKERSTRAAT 115 ROTTERDAM HV Assistentie Ambu Vak: 5993560
1400999 BRW Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
1400311 BRW Rotterdam-Oost ( Kazernealarm Bosland )
15:02:01 13-07-11 17 AMBU A1 AMBU LFL02 PIJNACKERDWARSSTRAAT/cafe het vierkantje. 115 a ROTTERDAM rt bon 56600
1420999 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
15:00:57 13-07-11 17 AMBU A1 AMBU 17105 PIJNACKERDWARSSTRAAT 115 a ROTTERDAM rt bon 56599
1420999 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Monitorcode )
1420005 MKA Rotterdam-Rijnmond ( Ambulance 17-105 )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop