Dank!quote:Op dinsdag 12 juli 2011 16:22 schreef mane het volgende:
[..]
Ik moest het even opsnorren, maar dit is 'em.
[ afbeelding ]
Zijn naam is: Ettore Roesler Franz
Met name dat de PI in tegenspraak lijkt met de vermeende achterliggende en onderliggende boodschap.quote:
Ben je ook nog ziek? Kusje d'r opquote:
Ik heb een rugzak als de knapzak van Douwe Dabbert.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 11:52 schreef mane het volgende:
Ik heb op de boekenmarkt in Dordrecht stripboeken gekocht. Mijn vriend ging voor de Douwe Dabberts, en ik iets minder intellectueel alhoewel toch ruimschoots 30+ inmiddels voor ouwe Tina vakantieboeken.
[ afbeelding ]
Ik ben terug in de frisse zeelucht, trouwens.
Het is een levendige vertelling over de geschiedenis van Congo. Van de tocht in de 19e eeuw van H.M. Stanley over de Congorivier, naar de rubberpolitiek van de Belgische koning Leopold, door naar de onafhankelijkheid, de machtsstrijd met Mobutu als winnaar tot aan de brute burgeroorlogen van de jaren '90 en de precaire situatie waarin het land zich nu in bevindt. Allemaal in Vlaams proza en uitstapjes naar het fantastische.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 20:38 schreef sigme het volgende:
Wil iemand me iets vertellen over Congo? Het boek (? gok ik).
Vice versa.quote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:26 schreef Claudia_x het volgende:
Ik neem geen boekentips meer van zodiakk aan.
Nee! Want Claudia is een stommerd!quote:Op dinsdag 12 juli 2011 22:51 schreef Gellius het volgende:
Ik heb Congo nog niet gelezen, maar een paar jaar geleden wel 'The Scramble for Africa' van Thomas Pakenham, wat fascinerend leesvoer is. Het behandelt de periode 1876-1912. En dan het hele continent, hè?
The Great Gatsby. Seriously.quote:
In Duitsland heet het Apollo, misschien hier ook ooit?quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:01 schreef Ringo het volgende:
Andere vraag: hoe heetten de winkels van Pearle vroeger?
Was dat toen al een keten met één naam, of heeft Pearle destijds diverse bestaande opticiens overgenomen?quote:Op woensdag 13 juli 2011 00:01 schreef Ringo het volgende:
Congo is een koninklijk boek. Diepe buiging voor David van Reybrouck.
Andere vraag: hoe heetten de winkels van Pearle vroeger?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Pearlequote:Op woensdag 13 juli 2011 00:01 schreef Ringo het volgende:
Congo is een koninklijk boek. Diepe buiging voor David van Reybrouck.
Andere vraag: hoe heetten de winkels van Pearle vroeger?
Ha!quote:
Helemaal links Hauszwetsche?quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:51 schreef Lienekien het volgende:
Gemiddeld. Als ik straks thuis kom, kan ik het in centimeters zeggen.
Er zijn zoveel soorten.
[ afbeelding ]
In dit rijtje komt de tweede van links het meest in de buurt en volgens het onderschrift zou dat dus de Reine Victoria zijn.
Kwetsen, Reine Vicotria (sic!), Golden Japan en President.quote:
quote:Op woensdag 13 juli 2011 09:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ha!
In Assen zat vroeger een opticien Kan, met de kreet: wat Kan kan, kan Kan alleen.
Op een van de andere tabbladen ben ik in Nergenshuizen en tref ik een pruimepudding voor Reine Claudes. Je kan het recept opvolgen, misschien blijken je pruimen wel Reine Claudes!quote:Op woensdag 13 juli 2011 10:01 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Kwetsen, Reine Vicotria (sic!), Golden Japan en President.
Het is wel een goed idee om eens elders te kijken en dan te vergelijken met de onze.
(En Frederiksoord is ook gezien de historie wel interessant om eens te bezoeken.)
quote:Reine-Claude Mousse
500 gr verse reine-claudes
50 gr suiker
1/4 l witte wijn
1 zakje vanillesuiker
4 blaadjes witte gelatine
1/4 l room
De pruimen ontvellen, ontpitten en pureren.
De gelatine in koud water 5 minuten laten weken, goed uitknijpen en oplossen in 1/4 l warme witte wijn, waaraan de suiker en de vanillesuiker is toegevoegd. Als de gelatine is opgelost de gepureerde pruimen erdoor roeren en alles laten afkoelen.
De slagroom stijfkloppen en door het pruimenmengsel scheppen. Vervolgens in een vorm gieten en minimaal 2 uur in de koelkast om op te stijven
Ik heb er altijd de pest in dat hij niet naar beneden glijd op z'n kaartje.quote:Op woensdag 13 juli 2011 10:05 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Ik ben gisteren naar Harry Potter geweest. Hoe kleinburgerlijk. Er waren enkel zweterige nerds.
Geen gezien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |