moet jij overstappen in utrecht of gaat de trein rechtstreeks?quote:Op maandag 11 juli 2011 12:51 schreef Solique het volgende:
[..]
Wel vanuit Alphen > Utrecht > Den Bosch
Moet overstappenquote:Op maandag 11 juli 2011 12:52 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
moet jij overstappen in utrecht of gaat de trein rechtstreeks?
Ahhw!quote:Op maandag 11 juli 2011 12:45 schreef Laniboekje het volgende:
Tsk. Meet nu in Den Bosch? Terwijl ik op die dag juist in Breda zitMisschien kan ik Kuukske wel gedag zeggen in het voorbijgaan...
Yeaaah!quote:Op maandag 11 juli 2011 12:49 schreef Lotje-Plusone het volgende:
Oh jeeeeej mijn baas belde net, ik ben de 23e vrij!!
Woehoe!
Ja, dat had ik op een gegeven moment ook wel door jaquote:Op maandag 11 juli 2011 12:52 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]haha dat is wel de volledig omgekeerde versie van hoe mensen normaal gesproken het spel ervaren ja
Het sopwater van kuuks opdwijlenquote:Op maandag 11 juli 2011 12:50 schreef Mday het volgende:
[..]
ja, want eeh.... wat doet een dwijl eigenlijk?
Is dat alles? Dat is toch een beetje weinig?quote:Op maandag 11 juli 2011 12:53 schreef Laniboekje het volgende:
Mijn lunch bestond net uit een eigen gebakken plakje cake. Hmm, wat ben ik toch een keukenprinses!
Filmpje wel eens online gezien op Youtube van die gast die flipt. Briljant gewoonquote:Op maandag 11 juli 2011 12:48 schreef Laniboekje het volgende:
Trouwens voor de mensen die Amnesia gespeeld hebben... Volgens mij heb ik echt een probleem. I.p.v. enorm te schrikken van gedaantes e.d. liep ik juist op eentje af en riep ik:' Hey!! Hey!! Ik zie een monster!! ' (ik er dus achteraan). Roept vriendlief: Mens! Het doel van het spel is je juist te verstoppen!!??!!!
Oh...
Zég.quote:Op maandag 11 juli 2011 12:54 schreef SuperFruitig het volgende:
Het sopwater van kuuks opdwijlen
oh my, sopwater is echt een vies woord
Mag ook wel na een heel weekend alleen maar taart, cake, chocola, nootjes, chips e.d. gegeten te hebben. Ik heb gewoon twee dagen mijn verjaardag gevierd.quote:Op maandag 11 juli 2011 12:54 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Is dat alles? Dat is toch een beetje weinig?
Linkje?quote:Op maandag 11 juli 2011 12:54 schreef Solique het volgende:
[..]
Filmpje wel eens online gezien op Youtube van die gast die flipt. Briljant gewoon
en waar was onze uitnodiging?quote:Op maandag 11 juli 2011 12:55 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Mag ook wel na een heel weekend alleen maar taart, cake, chocola, nootjes, chips e.d. gegeten te hebben. Ik heb gewoon twee dagen mijn verjaardag gevierd.![]()
![]()
Oh heerlijk. Dat ga ik aankomend weekend doen. En dan op de dag zelf op de vakantielokatie nog een keer dunnetjes overdoen bij een lokale taartboer ofzo.quote:Op maandag 11 juli 2011 12:55 schreef Laniboekje het volgende:
[..]
Mag ook wel na een heel weekend alleen maar taart, cake, chocola, nootjes, chips e.d. gegeten te hebben. Ik heb gewoon twee dagen mijn verjaardag gevierd.![]()
![]()
quote:Op maandag 11 juli 2011 12:56 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Oh heerlijk. Dat ga ik aankomend weekend doen. En dan op de dag zelf op de vakantielokatie nog een keer dunnetjes overdoen bij een lokale taartboer ofzo.
Zeg, kerel.. Al begonnen met 2012?quote:
quote:Op maandag 11 juli 2011 12:54 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
dan kunnen we t laatste stukje samen treinen
http://www.dumpert.nl/med(...)peopt_regenboog.htmlquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |