Gewoon een kinder fout,quote:Op maandag 11 juli 2011 13:11 schreef Helgen het volgende:
Ik vind het taggen nog wel vervelend in de foto's. Dat komt omdat ze niet alleen je vrienden laten zien als je een eerste letter intypt, maar heel veel mensen, ook die ik niet ken. Zo kwam het dat ik een vriend wilde taggen, maar per ongeluk een vreemde op de foto tagde. Ik heb de tag gelijk verwijderd, maar, als het klopt wat google+ zegt, kan de vreemde nu wel mijn hele fotoalbum zien... En dat vind ik kut.
Haha, ik ook.quote:Op maandag 11 juli 2011 13:29 schreef Isegrim het volgende:
Druk bezig om mensen van FB naar G+ te sleuren.
Nou, het feit dat de mobiele app daadwerkelijk functioneert en niet de ene na de andere foutmelding genereert vind ik wel een voordeel.quote:Op maandag 11 juli 2011 14:06 schreef Floxcie het volgende:
[..]
Haha, ik ook.
Heb er alleen soms moeite mee om de echte voordelen uit te leggen.
Mijquote:Op maandag 11 juli 2011 14:25 schreef Minifan het volgende:
Zijn er nog mensen die ik kan DMen voor een invite?
Zou mooi zijn als ze besluiten om het open te gooien, maar gezien het spam-incidentje betwijfel ik dat. We blijven hopenquote:Op maandag 11 juli 2011 15:03 schreef PiRANiA het volgende:
Maandag buigt de Google-leiding zich over het toegangsbeleid tot Google+, aldus Schmidt. Nieuwe gebruikers kunnen zich voorlopig alleen op uitnodiging van vrienden aanmelden.
http://webwereld.nl/nieuw(...)gelopen-storage.html
Misschien moet je hem eens updaten? Dat is een release of 2 á 3 geleden gefixed?quote:Op maandag 11 juli 2011 17:03 schreef Isegrim het volgende:
Ik wel, vooral op mobiel. Die mobiele Android-app gaf bij zo'n beetje elke handeling een irritante foutmelding (die nergens op sloeg want het werkte wel degelijk).
Zo lang heb ik die telefoon nog niet eens en ik update zeer regelmatig, maar die foutmeldingen blijven gewoon doorgaan.quote:Op maandag 11 juli 2011 17:07 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Misschien moet je hem eens updaten? Dat is een release of 2 á 3 geleden gefixed?
Maar irritant was het zeker
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |