http://www.cultura24.nl/quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:25 schreef PdeHoog het volgende:
P. is naar een verjaardag iddEn P heeft geen digitale TV nodig want kijk ik toch niet. Zonde van het geld
maar NSJ op TV lijkt me wel tof!
Dat wordt een latertjequote:Op zaterdag 9 juli 2011 21:54 schreef AnneX het volgende:
De nieuwe buurman die zijn huurhuis nog moet upgraden van 1880 naar nu - heeft de giga achter-tuin al klaar met terras.
De voetbalclub is uitgenodigd voor een bbq - hij blijkt de voorzitter te zijn- en er staat een opblaas spring kasteel voor de kinderen.
Daarna kan men verkassen naar het openlucht tent feest onder de bomen voor onze deur.
Ongeveer 1000 jongelui
De ehbo zit al klaar met gele hesjes aan.
Yup. Verjaardag van mede-Fokster Prupke.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:25 schreef Bluezz het volgende:
P was naar valkenswaard of zo toch?
Iedereen heeft maar een leven tegenweurdig
Ja hequote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:39 schreef LieLie het volgende:
Zo, weer twee afleveringen van the Killing gekeken. Ik vind het echt spannend!
Voor de arts was het (nog) niet duidelijk of het pre - of terminaal is.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:27 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Dat wordt een latertje
Je bent toch niet 'waken' bij moederxx?
Tof!quote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:47 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ja he
Ik verheug me ook weer op de Wallander die we opgenomen hebben.
Lekker straks voor het slapen gaan
En morgenmiddag de Wijnspijswandeling door Haarlem d.m.v. een strippenkaart
HELDquote:Op zaterdag 9 juli 2011 22:59 schreef borisz het volgende:
Mensen hebben jullie de nieuwe wereldhit van Rinus al gehoord?
Ja dat las ik ergens. Vreselijk dat iemand nog met hem aan de slag wilquote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:13 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
HELD
geweldige moves van zijn achtergronddanseres!
heb hard moeten lachen maar toch knap dat hij weer een nr heeft want zijn vorige manager was vertrokken.
oooja dat was het. nou top dat ie af is en nog maar 3 daagjes......quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:18 schreef LieLie het volgende:
Nog drie dagen FFT, maar het verslag is wel af
Graag!quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:24 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
oooja dat was het. nou top dat ie af is en nog maar 3 daagjes......
wil je daar trouwens blijven werken?
qua entertainment gehalte zal hij het bv in feesttenten goed doen. maar dan helaas negatief wat hij denkt niet door heeft. Herman (Idols) is best een slimme jongen en hij had dat wel door maar koos ervoor om zo door te gaan. Toch heeft Herman nog nooit een meisje gezoendquote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:22 schreef borisz het volgende:
[..]
Ja dat las ik ergens. Vreselijk dat iemand nog met hem aan de slag wil.
leuk! hebben ze je een baan aangeboden? (sorry als ik dat heb gemist)quote:
Ik kom hier maandag even op terugquote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:26 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
leuk! hebben ze je een baan aangeboden? (sorry als ik dat heb gemist)
doet Andre Pronk ook, zijn overdreven paardenlach blijkt ook spel te zijn.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:33 schreef Isabeau het volgende:
Als ze slim zijn doen ze dat, Lie
FFT, ik vind het nogal wat om jezelf ter vermaeck als een domme clown te gedragen, zoals die Herman. Maar goed, ieder z'n manier om aan geld en roem te komen. En dan heb je nog de mensen die echt denken dat mensen ze goed/leuk vinden en ondertussen ben je een soort nar
Ja Herman profiteert nog even van zijn typetje. Maar Rinus moet tegen zichzelf in bescherming worden genomen.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:26 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
qua entertainment gehalte zal hij het bv in feesttenten goed doen. maar dan helaas negatief wat hij denkt niet door heeft. Herman (Idols) is best een slimme jongen en hij had dat wel door maar koos ervoor om zo door te gaan. Toch heeft Herman nog nooit een meisje gezoend![]()
die vrouw naast hem ookquote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:37 schreef borisz het volgende:
[..]
Ja Herman profiteert nog even van zijn typetje. Maar Rinus moet tegen zichzelf in bescherming worden genomen.
quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:41 schreef FutureFairytale het volgende:
die vrouw naast hem ook
zie al helemaal voor me hoe die clip op werd genomen. met cameramannen die tegen haar zeggen dat ze ongelooflijk sexy is en dat ze lekker sexy moet bewegen zodat er veel kijkers voor haar zijn etc....
vooral medelijden met haar. mensen zouden haar in bescherming moeten nemen maar de entertainmentwereld he...quote:
Heb jij zelf ook nooit het gevoel gemanipuleerd en een beetje uitgebuit te worden in dat wereldje en doen al die meisjes het niet ook met het idee in het achterhoofd dat ze misschien ooit wel eens ontdekt en beroemd worden?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:45 schreef FutureFairytale het volgende:
vooral medelijden met haar. mensen zouden haar in bescherming moeten nemen maar de entertainmentwereld he...
en pas als die mensen zeggen dat ze het zingen opgeven omdat ze het niet meer leuk vinden en iets anders gaan doen gaan mensen pas zeggen dat ze het ook niet zo heel erg goed vonden....quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:50 schreef Isabeau het volgende:
Een beetje zoals die voorrondes van Idols waarbij ik regelmatig dacht: omg, hèb jij geen vrienden/familie die je vertellen dat je echt niet zo goed bentVooral zo sneu als je ziet dat ze oprecht dachten heel goed te zijn
En dan zie ik die mensen al voor me die allemaal zeggen 'ja, je bent super! je moet echt meedoen joh...' Van die mensen die de waarheid niet durven zeggen waardoor je vriendin/zus/dochter dan maar moet afgaan voor heel Nederland
vroeger wel maar ik ken de tricks nu wel en weet goed wat echt is en wat niet. nieuwe meisjes probeer ik daarin 'op te leiden' maar kan daar beter mee stoppen want ze luisteren toch niet. de aandacht is voor hen te geweldig ineens. gelukkig heb ik me nooit hoger gevoeld met aandacht. die meisjes denken serieus dat het geweldig is als dj's of andere mensen in de muziek je leuk vinden en weten niet dat de meesten gewoon smeerkezen zijn (en al helemaal van karakter). ik zou er trouwens zo een heel aantal op kunnen noemen die iedereen willen neuken om hogerop te komen,quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:52 schreef golfer het volgende:
[..]
Heb jij zelf ook nooit het gevoel gemanipuleerd en een beetje uitgebuit te worden in dat wereldje en doen al die meisjes het niet ook met het idee in het achterhoofd dat ze misschien ooit wel eens ontdekt en beroemd worden?
heel eerlijk... dat lijkt me wel heel tof om dj te wordenquote:
Als ik ergens geen talent voor heb dan is het dat welquote:Op zondag 10 juli 2011 00:00 schreef FutureFairytale het volgende:
heel eerlijk... dat lijkt me wel heel tof om dj te worden![]()
om muzikale redenen natuurlijk he
heb al wat cursussen draaien bekeken maar laat ik mij maar eerst concentreren op produceren want dat is al ingewikkeld genoegquote:Op zondag 10 juli 2011 00:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Als ik ergens geen talent voor heb dan is het dat welMaar jij zou dat waarschijnlijk nog best kunnen ook
![]()
En dat van die make-up. Tsja, mensen durven vaak niet iemand ergens op te wijzen. Denk aan iemand die uit z'n mond stinkt: moet je toch heel close mee zijn wil je dat durven zeggen. En make-up en kleren zijn ook zo persoonlijk! Als jij het mooi vindt, wie ben ik dan om je te vertellen dat het geen gezicht is. Moeilijk hoor, om daar iemand op te wijzen.
Met je eens hoorquote:Op zondag 10 juli 2011 00:10 schreef FutureFairytale het volgende:
[heb al wat cursussen draaien bekeken maar laat ik mij maar eerst concentreren op produceren want dat is al ingewikkeld genoeg
en klopt, tis moeilijk om zoiets te zeggen (net als iemand die naar zweet ruikt of naar een grot) maar zeg dan ook niet later als het 'voorbij' is dat je het geen gezicht vond
DJ isisquote:Op zondag 10 juli 2011 00:00 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
heel eerlijk... dat lijkt me wel heel tof om dj te worden![]()
om muzikale redenen natuurlijk he
waarom sta ik onderaan?quote:Op zondag 10 juli 2011 00:13 schreef borisz het volgende:
[..]
DJ isis
Ina Engberg
DJ Korsakoff
Dana
FFT
Mooi lijstje hoor.
Nieuw in het vakquote:
ga je met 2 controllers gamen?quote:Op zondag 10 juli 2011 00:38 schreef borisz het volgende:
We, nou ja ik maar in dit geval tel ik voor 2, beginnen eens aan game of Thrones
quote:
Fok Op textonly instellen Ies, gaat bij mij op het werk echt veel en veel beter.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 23:36 schreef Isabeau het volgende:
Wat is internet toch megatraag op mijn werk zeg.
quote:Op zondag 10 juli 2011 00:55 schreef Bluezz het volgende:
Oh en ik heb het ook bij mensen die hun haar of hun make up hebben waarvan ik denk : niet doennnn maar dan denk ik altijd : dat is mijn visie, mijn smaak. Zij zullen het wel mooi vinden...
Lastig hoor.
Varg Veum, Van Veeteren?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 20:26 schreef golfer het volgende:
We hebben niks meer 'op de plank liggen' om te bekijken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |