Ja, zei zequote:Op zaterdag 9 juli 2011 13:51 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Je timede goed, ik zat ook net even met haar te SMS-en
quote:Chinezen in Nederland vieren zaterdag met een manifestatie in de binnenstad van Amsterdam dat ze zich honderd jaar geleden in Nederland vestigden. Op de Dam vertrekken rond één uur honderd Chinese leeuwen voor een optocht naar de Nieuwmarkt. Volgens de organisator, de stichting 100 Jaar Chinezen in Nederland, is deze 'Dans van de Leeuw' de grootste die ooit in Europa is gehouden.
De eerste generatie Chinezen arriveerde in Nederland in 1911, toen vooral als scheepsarbeiders en pindaverkopers. Nu zijn het vooral ondernemers. Tegenwoordig werkt 70 procent van de Chinezen nog in de horeca, maar jongeren werken steeds vaker als bijvoorbeeld it-expert, advocaat of ambtenaar.
Met de manifestatie in Amsterdam willen de Chinezen zich meer zichtbaar maken voor het Nederlandse publiek. Veel mensen denken bij Chinezen nog aan een gesloten gemeenschap, aldus de organisator.
Vandaga lekker krantje(s) klezen, TdF bekijken en nu kipfilet aan het pciheren voor een maaltijdsalade voor vanavond.quote:
Er is nog de Schotse open op de bbcquote:Op zaterdag 9 juli 2011 14:34 schreef golfer het volgende:
[..]
Vandaga lekker krantje(s) klezen, TdF bekijken en nu kipfilet aan het pciheren voor een maaltijdsalade voor vanavond.
Morgen Wijn&Spijswandeling door Haarlem.
Ik schakel even over.quote:
Play suspended due to thundershowers.quote:
Echt wel. Heel storend om verslag te moeten doen als je gewoon hard aan het werk bentquote:Op zaterdag 9 juli 2011 15:21 schreef TAV74 het volgende:
Sjeez, dikke stortbui hier ineens![]()
En mooi dat je er af bent Lie
en hoe komt het nou dat het mij nix verbaast?quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:18 schreef Stereotomy het volgende:
Plaats #1 van de 20 bij Laserquesten!!!
Ik zal je mijn geheim verklappen:quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:25 schreef AnneX het volgende:
[..]
en hoe komt het nou dat het mij nix verbaast?
Feli.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Confidence through competence
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En natuurlijk blij en opgelucht voor Sun en studiebeurs.
Genoeg aan je hoofd volgend schooljaar ! verwacht ik.
En Lie is ook klaar met verslag. hoi hoi
quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:29 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik zal je mijn geheim verklappen:zoals ik zei: hoe komt het dat....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:39 schreef AnneX het volgende:
dank je JT voor je woorden.
In 2003 hebben mijn moeder en ik het samen meegemaakt met mijn vader.
Alleen ging dat iets sneller...
Niet dat het erg is/was voor ons. Het machteloze gevoel dat de zaak niet terug te draaien is,
zoiets geloof ik.
Voor golfer: ik heb nog een single broer in France..Ik zou hem vandaag een mail sturen met in het kort de situatie hoe het nu is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En natuurlijk blij en opgelucht voor Sun en studiebeurs.
Genoeg aan je hoofd volgend schooljaar ! verwacht ik.
En Lie is ook klaar met verslag. hoi hoi
Met als mailonderwerp : Ter info.
Dan kan hij jou het nooit verwijten dat hij van niets wist.
En dan t.z.t. natuurlijk een mail met : overleden etc.
En t.z.t de rouwkaart.
Opgelost, en dan heb jij aktief geinformeerd. Wat hij er zelf mee doet, of wil komen is aan hem lijkt me![]()
Dank je Bluezzie das een goeie.quote:Op zaterdag 9 juli 2011 16:42 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik zou hem vandaag een mail sturen met in het kort de situatie hoe het nu is.
Met als mailonderwerp : Ter info.
Dan kan hij jou het nooit verwijten dat hij van niets wist.
En dan t.z.t. natuurlijk een mail met : overleden etc.
En t.z.t de rouwkaart.
Opgelost, en dan heb jij aktief geinformeerd. Wat hij er zelf mee doet, of wil komen is aan hem lijkt me
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |