Uhuh. Deze vakantie welquote:
Wat is daarquote:
Weet ik niet meerquote:
Weet ik veel, 't is Fokquote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:43 schreef Isabeau het volgende:
Handig als je het niet eens zeker weet en dangaat doen
Ik zou niet weten wat Remlof niet goed deed.
Micromanagementquote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:46 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Wel fijn als je dat kanik moet altijd alles gepland hebben (kleine autist die ik ben)
Dat blijktquote:
Jemig. Geen baken, geen houvast, een intellectuele borging... wat erg voor je Aure. Vind je het gek dat je kunstemoaker wordt!quote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:55 schreef Aure het volgende:
Snik, ik hoor er niet bij... Ik had helemaal geen CITO toets op de basisschool
Volgens mij is het omdat een aantal webbased applicaties hier voor IE6 geschreven zijn. Zo niet, dan snap ik ook niet waarom we met deze prehistorische rommel moeten werken.quote:
Ja, dat jij het nog weet is logisch, is net een paar maand geledenquote:
Dat moet het zijn jaquote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:57 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Jemig. Geen baken, geen houvast, een intellectuele borging... wat erg voor je Aure. Vind je het gek dat je kunstemoaker wordt!
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:04 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ja, dat jij het nog weet is logisch, is net een paar maand geleden
Ik ben geen kunstenmaker geworden en heb ook geen CITO toets gehad.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 11:57 schreef Duderinnetje het volgende:
Jemig. Geen baken, geen houvast, een intellectuele borging... wat erg voor je Aure. Vind je het gek dat je kunstemoaker wordt!
Volgens mij werd het ook pas gebruikelijk ná de uitvinding van de boekdrukkunst.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:21 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik ben geen kunstenmaker geworden en heb ook geen CITO toets gehad.![]()
want die bestond toen nog maar net en werd als experiment alleen op een paar scholen gedaan.
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:23 schreef Duderinnetje het volgende:
Volgens mij werd het ook pas gebruikelijk ná de uitvinding van de boekdrukkunst.
Dan wacht ik nog even met boodschappen doenquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:29 schreef golfer het volgende:
Kortstondige wolkbreuk hier. Hevige onweersbui erbij en 10 minuten later nu: volop zon.
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:27 schreef golfer het volgende:
[..]
![]()
Ja, en aangezien ik nog met een leitje moest schrijven en multiple choice nog moest worden uitgevonden was het allemaal wat minder traumatisch: je ouders kregen van de hoofdonderwijzer een advies wat vrijwel klakkeloos door iedereen werd opgevolgd.
Ik vind het vooral pittig wat betreft het mezelf er doorheen slepen om het een kans te gevenquote:Ik ben er nu middenin, maar ik vind het, ondanks al zijn eerdere boeken, nu al de sterkste! Het is een pittige, je moet er echt even de tijd voor nemen, maar hij is erg persoonlijk, indringend en boeiend!
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:48 schreef freecell het volgende:
Whehe
Heb je 'the fountain' gezien?
Had ook allemaalrecensies.
Wij hebben tot de laatste minuut zitten wachten tot er iets gebeurde
Vooral hulde aan hun reclamebureau TBWA die het vrijwel allemaal verzint.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:53 schreef borisz het volgende:
Ze hebben bij de AH wel weer iets leuks verzonnen. Hulde aan de marketingmensen.
quote:
Deze is ook mooiquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:53 schreef borisz het volgende:
Ze hebben bij de AH wel weer iets leuks verzonnen. Hulde aan de marketingmensen.
Net vorige week daar 2 pakken verse pasta gekochtquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:53 schreef borisz het volgende:
Ze hebben bij de AH wel weer iets leuks verzonnen. Hulde aan de marketingmensen.
Volgens mij is de pastareclame pas voor volgende week. Ik zie hem nu niet in de lijst staanquote:Op vrijdag 8 juli 2011 13:02 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Net vorige week daar 2 pakken verse pasta gekocht![]()
Maar het meest briljante van de AH reclames blijft die meneer
Jup die van pasta is voor volgende week! Deze week is die van de hamburgersquote:Op vrijdag 8 juli 2011 13:04 schreef borisz het volgende:
[..]
Volgens mij is de pastareclame pas voor volgende week. Ik zie hem nu niet in de lijst staan.
Leuke kale man ookquote:Op vrijdag 8 juli 2011 13:03 schreef DarkElf het volgende:
briljante reclames idd, daar zit echt een goed team bureau achter
C1000 en Plus proberen al jaren personages hun supermarkten aan te prijzen. Voelt toch altijd alsof het net niet is. Om nog niet te beginnen over Tineke Schouten.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 13:09 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Leuke kale man ook
Leuker dan Edgar van Plus
vroegahquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:38 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
![]()
Mooie tijden. Toen de meester nog gezag had.
Hoezo weet jij nu nog zoveel van Cito scores eigenlijkquote:Op vrijdag 8 juli 2011 12:57 schreef Stereotomy het volgende:
[..]iederéén en z'n moeder heeft 550 punten op de cito toets, gaat om aantal fouten.
Zit in dezelfde geheugenmodule als zonnebrandcremequote:Op vrijdag 8 juli 2011 13:24 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Hoezo weet jij nu nog zoveel van Cito scores eigenlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |