quote:Op donderdag 7 juli 2011 23:16 schreef DuTank het volgende:
Porno is bedoeld voor mannen. Tenzij je dat met je battieboy kijkt.
quote:
Persoonlijk heb ik er ook nooit echt behoefte aan gehad. Maar omdat ik wist dat hij het wel eens keek was ik er wel benieuwd naar. Zo hebben we samen gekeken, maar dat vond ik echt niks. Heel veel ranzige troep (in mijn ogen)Toen is hij gaan zoeken naar porno (erotisch materiaal) wat ik wel kan aanzien;)quote:Op vrijdag 8 juli 2011 09:43 schreef Velma het volgende:
Nee, ik zou er op zich niks op tegen hebben (sterk afhankelijk van het soort porno, dat wel), maar voel ook geen behoefte ervoor ofzo. Het zou mij denk ik alleen maar afleiden. Snap daarom ook nog niet wat de toegevoegde waarde is van zoiets. Is het voor inspiratie of om op klaar te komen of als een soort nep-openhaard op tv een soort sfeermaker...?
Porna is tegenwoordig helemaal hipquote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:01 schreef Chicka2 het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik er ook nooit echt behoefte aan gehad. Maar omdat ik wist dat hij het wel eens keek was ik er wel benieuwd naar. Zo hebben we samen gekeken, maar dat vond ik echt niks. Heel veel ranzige troep (in mijn ogen)Toen is hij gaan zoeken naar porno (erotisch materiaal) wat ik wel kan aanzien;)
Het is voor ons idd puur voor de sfeer (vergelijking met nep-openhaaard wil ik niet maken). Het zien van 2 mooie mensen waarbij de spanning steeds verder oploopt en tenslotte eindigd in een heftige vrijpartij, zorgt bij mij wel voor extra geilheid. Tijndes de film doen wij niet veel bij elkaar behalve een beetje strelen en elkaar pesten, tot je op het punt komt dat de focus naar elkaar gaat en je de film links laat liggen.
Het is niet zo dat we het nodig hebben, maar voor de variatie best leuk. Het is alleen jammer dat er maar weinig van dit soort films te vinden zijn (of wij zoeken niet goed natuurlijk). Samen zoeken is geen succes want ik kan soms echt walgen van wat ik allemaal voorbij zie komen...
2 mooie mensen in porno.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:01 schreef Chicka2 het volgende:
[..]
Persoonlijk heb ik er ook nooit echt behoefte aan gehad. Maar omdat ik wist dat hij het wel eens keek was ik er wel benieuwd naar. Zo hebben we samen gekeken, maar dat vond ik echt niks. Heel veel ranzige troep (in mijn ogen)Toen is hij gaan zoeken naar porno (erotisch materiaal) wat ik wel kan aanzien;)
Het is voor ons idd puur voor de sfeer (vergelijking met nep-openhaaard wil ik niet maken). Het zien van 2 mooie mensen waarbij de spanning steeds verder oploopt en tenslotte eindigd in een heftige vrijpartij, zorgt bij mij wel voor extra geilheid. Tijndes de film doen wij niet veel bij elkaar behalve een beetje strelen en elkaar pesten, tot je op het punt komt dat de focus naar elkaar gaat en je de film links laat liggen.
Het is niet zo dat we het nodig hebben, maar voor de variatie best leuk. Het is alleen jammer dat er maar weinig van dit soort films te vinden zijn (of wij zoeken niet goed natuurlijk). Samen zoeken is geen succes want ik kan soms echt walgen van wat ik allemaal voorbij zie komen...
Klopt, maar nog erg moeilijk (gratis;)) te vinden. Tevens is het (lang) niet zo dat elke pornafilm mij opgewonden maakt.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:05 schreef All-out het volgende:
[..]
Porna is tegenwoordig helemaal hip
vrouwvriendelijk enzo![]()
Dat klinkt ook wel leuk ja. Waar koop je dat? Ik snap dat ik dat ook op internet zou kunnen opzoeken, maar heb je tips?quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:12 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik heb zelf ook niet zoveel met de klassieke mannenporno, sterker nog, ik vind dat mannen helemaal niet in porno horen.
Wat ik wel leuk vind zijn pornografische stripalbums, is ook veel gezelliger in bed dan naar zo'n scherm met een pompfilm turen. Vinden vrouwen meestal ook wel leuk. Het is meer fantasie, vaak heel mooi getekend en heeft niet zo'n plat effectbejag. Vrouwen zijn ook gevoelig voor porno, ze knappen alleen vaak af op de 'vormgeving' terwijl mannen er heel primair op reageren.
Je hebt in Brussel in halve winkelstraat vol, ik loop er zo heen maar zou het op moeten zoeken. Sowieso in de betere Nederlandse stripwinkel met een bovenste plank.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:20 schreef Chicka2 het volgende:
[..]
Dat klinkt ook wel leuk ja. Waar koop je dat? Ik snap dat ik dat ook op internet zou kunnen opzoeken, maar heb je tips?
QFT. Vooral het droge beoordelen van de actrice, ik bedoel: het `talent´ (als je geluk hebt is het `droog´ beoordelen, maar eerder `afgunstig´) maakt het in-the-mood-komen tot een hele opgave.quote:Op donderdag 7 juli 2011 23:27 schreef Kabolter het volgende:
Doe dat liever alleen. Op de één of andere manier kan ik dan niet focussen. Niet dat je heel geconcentreerd hoeft te kijken, maar het is toch wel fijn als je als ware met je kop in het beeldscherm zit.
En dan, vooral bij de eerste keren de vraag: vindt ze dit wel leuk? Geen idee of die gast wel knap is?! Damn, er wordt te veel ingezoomd (clitshots zijn vaak niet echt een succes)! Oké, toe maar, laat maar weer eens zien dat die gast geniet (dat vinden vrouwen schijnbaar leuk, dankzij hun zitten die shots wat een verbeten mannenhoofd er helaas in). Daarnaast is skippen door de film voor de shots die het hem doen er niet echt in.
Ook heeft de helft van de vrouwen volgens mij de behoefte om de hele film te analyseren. Ze trekken nog nét niet de conclusie dat ze snappen waarom die vrouw in een seksfilm speelt, want tja, als je 18+ bent en als baan babysitter hebt, dan verdien je in Amerika natuurlijk niet genoeg om een beetje rond te kunnen komen.
Dank u!quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je hebt in Brussel in halve winkelstraat vol, ik loop er zo heen maar zou het op moeten zoeken. Sowieso in de betere Nederlandse stripwinkel met een bovenste plank.
Het gros van mijn eigen collectie is bij mijn ex blijven hangen. Ik weet nog wel twee aanraders:
Toni Greis Alraune, een hele boxset voor 50 euro of zo. Behoorlijk 'twisted', en erg leuk getekend. Ze zijn ook in het Engels geloof ik, maar ik vind het Duits altijd wel ganz geil. Ik denk dat ik het adres van de website van de bestelsite nog wel ergens heb mocht je het wat lijken. Het is ook allemaal wel te downloaden maar dan zit je met allemaal losse a4tjes in bed.
http://www.esnips.com/doc(...)dult-Comic---Spanish
En deze is ook erg fraai: http://www.zilverendolfij(...)%20%20%201/m/zd.html
Hier precies hetzelfde meegemaakt. Als ik geil ben ga ik porno kijken, ik ga geen porno kijken om geil te wordenquote:Op donderdag 7 juli 2011 23:10 schreef Snoepje5 het volgende:
Mijn vriendin heeft het een aantal keer aangekaart om te kijken en dan ook maar samen in bed gekeken heel eventjes.
Maar ik word er totaal niet opgewonden van..
Bij Mail & Female kun je bijna alle soorten porna en porno vinden met of zonder verhaallijn. Het is vaak veel realistischer en hun hebben altijd de nieuwste films .En zo duur is het ook niet. Mss kan je daar eens kijken.quote:Op vrijdag 8 juli 2011 10:15 schreef Chicka2 het volgende:
[..]
Klopt, maar nog erg moeilijk (gratis;)) te vinden. Tevens is het (lang) niet zo dat elke pornafilm mij opgewonden maakt.
Zijn dat dan korte filmpjes? Of ook lange? Ik ben wel benieuwd waar je die vindt...quote:Op maandag 11 juli 2011 14:38 schreef snakelady het volgende:
We kijken wel eens samen en hebben ook wel dezelfde smaak, amateurporno en dan echt amateur dus niet opgezet amateur waarin ze een of ander onzinverhaaltje acteren.
Als ik mensen wil zien acteren kijk ik wel een gewone film, als ik een porno kijk moet het gewoon puur om de seks gaan.
Don en Adquote:Op zondag 10 juli 2011 01:13 schreef heiden6 het volgende:
Wel leuk om samen wat dingen te bekijken en dan te bespreken wat je er wel of niet geil aan vindt. Maar niet in de zin van porno opzetten en dan zelf bezig gaan, dan is er nooit aandacht voor de porno en is het hooguit storend als bijvoorbeeld het geluid redelijk hard staat.
Tijdje terug onder invloed van het een en ander met een vriendinnetje samen een heel filmpje van Don en Ad zitten kijken alleen maar heel droog kritisch gaan analyseren voor de gein en er hard om lachen. En daarna nog een, echt in een deuk gelegen.![]()
kijk dat klinkt goedquote:Op zondag 10 juli 2011 17:40 schreef SigfriedAmbrosius het volgende:
Mijn vrouwtje en ik zijn daar ook niet vies van. Dat is de basis voor ons bijna 50 jaar durende huwelijk.![]()
Jajajaja.
Wat bedoel je hiermee? Via webcam ofzo?quote:Op zondag 10 juli 2011 13:50 schreef Weltschmerz het volgende:
Heeft er wel eens iemand met zijn geliefde interactieve live-porno gekeken?
Zet een grote spiegel neer.quote:
Mijn kastdeur is 1 grote spiegel en daar maak ik (wij) regelmatig dankbaar gebruik vanquote:Op dinsdag 12 juli 2011 11:14 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Zet een grote spiegel neer.
Porno gaat om visuele prikkels. Dat is leuk terrein om te verkennen maar dat betekent echt niet dat je uitgeleverd bent aan het commercieel gedreven fantasieloze effectbejag van de porno-industrie. Vrouwen zijn net zo gevoelig voor het visuele, ze knappen alleen vaak af op de vormgeving. Ik ook wel eigenlijk, ik ben een man en ik heb dus ook die primaire reflex van blote vrouw = geil worden. De meeste porno doet niks meer dan die reflex uitlokken. Het werkt wel maar het is me niet leuk genoeg, en bij vrouwen is die reflex wat minder direct en staat de goede smaak vaak in de weg aan de werking.
Je kunt je visuele prikkels ook elders zoeken, en ook nog je fantasie aan het werk zetten. Spiegels en stripboeken dus, maar er zijn ook boeken vol met erotische kunst.
quote:Op vrijdag 8 juli 2011 01:23 schreef TigerXtrm het volgende:
We doen het wel eens, maar we hebben totaal andere smaak qua porno
Geacteerde porno
Dan zou er ook iets mis zijn als je daar geil van wordt.quote:Op woensdag 13 juli 2011 17:40 schreef Mycka het volgende:
We moeten er altijd wel om lachen. Geil worden we er niet van.
Waarom schuldig voelen? Omdat je opgewonden wordt van iemand anders dan je vriendin? Dat gebeurt vast wel eens in je dagelijks leven toch? Bij haar vast ook wel..quote:Op vrijdag 15 juli 2011 10:11 schreef Rouzax het volgende:
Ik zou er niet aan moeten denken, zou me verschrikkelijk ongemakkelijk voelen. Zou me schuldig voelen als ik er opgewonden van zou worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |