Zo een past echt niet in onze wijk hoor.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:55 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ja, met d'r Chanel mantelpakje, D&G Zonnebril en Luis Vuitton tas
quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:56 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik geloof dat ik eens een keer een foto van 'm moet plaatsen hier. Hij ziet er neit uit hoor. Ik ben niet moeders mooiste, en mijne Mark ook nie, maar de hengst van de overbuuf, mark zou zeggen: daar krijg je nog geen dorst van al gooi je er 100 kilo zout op. Oud, vet, vadsig, vette haren, veel te harde stem, hoort zichzelf heul graag praten en zuipt als een tierelier
hier ook heul niequote:Op donderdag 7 juli 2011 21:57 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Zo een past echt niet in onze wijk hoor.
kan niet, dan vreet onze Gradje dat hondje opquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:56 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
nog beter, en in die Luis Vuitton zit zo'n klein mormeltje met een strikkie op zijn hoofd
Joh, als je zo'n werkster hebt, woon je ook niet meer in die wijk hoorquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:57 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
Zo een past echt niet in onze wijk hoor.
geweldige naam voor een hond, Gradje. Bij mijn dochter in de klas zit een jongetje van 't kamp, die heet ook Gradje, en zijn zusje heet Anniequote:Op donderdag 7 juli 2011 21:58 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
kan niet, dan vreet onze Gradje dat hondje op![]()
Had ze 'm toch maar aangelijnd moeten houdenquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:58 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
kan niet, dan vreet onze Gradje dat hondje op![]()
of de Luis Vuitton dicht moeten ritsen (zippen)quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:58 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Had ze 'm toch maar aangelijnd moeten houden
houdt die vent maar lekker bij jullie in de straat. Ik heb genoeg van zuipersquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:56 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ik geloof dat ik eens een keer een foto van 'm moet plaatsen hier. Hij ziet er neit uit hoor. Ik ben niet moeders mooiste, en mijne Mark ook nie, maar de hengst van de overbuuf, mark zou zeggen: daar krijg je nog geen dorst van al gooi je er 100 kilo zout op. Oud, vet, vadsig, vette haren, veel te harde stem, hoort zichzelf heul graag praten en zuipt als een tierelier
Neu, is niet hip hè, LV staat altijd half open zodat ie naar buiten kan kijkenquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:59 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
of de Luis Vuitton dicht moeten ritsen (zippen)
Ach, haar overbuuf lebbert er wel bijquote:Op donderdag 7 juli 2011 21:59 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
houdt die vent maar lekker bij jullie in de straat. Ik heb genoeg van zuipers
als ik een LV had, dan stopte ik daar echt geen hond in (en zeker niet zo'n rilmormel)quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:59 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Neu, is niet hip hè, LV staat altijd half open zodat ie naar buiten kan kijken
quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:58 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Joh, als je zo'n werkster hebt, woon je ook niet meer in die wijk hoor
hij komt uit Bommel, en wij zeggen hier altijd: Uit Bommel, komt rommel.quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:59 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
houdt die vent maar lekker bij jullie in de straat. Ik heb genoeg van zuipers
quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:00 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
als ik een LV had, dan stopte ik daar echt geen hond in (en zeker niet zo'n rilmormel)
Wat zijn wij lekker saai normaal en burgelijk hèquote:Op donderdag 7 juli 2011 22:00 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
wil hier nooit weg. Ook niet als ik heel veel geld zou hebben
Woon er al 30 jaar.
was ook bedoeld als kampnaam. Ons vorig hondje, ook een Jack heette Sjonnie, die is doodgereden toen hij 1 jaar oud was, vlak daarna dit hondje gehaald en weer een kampnaam gezocht en dat werd dus Gradje (die vandaag toevallig jarig is, 9 jaar alweer)quote:Op donderdag 7 juli 2011 21:58 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
geweldige naam voor een hond, Gradje. Bij mijn dochter in de klas zit een jongetje van 't kamp, die heet ook Gradje, en zijn zusje heet Annie
Tja, dat is heel wat zeg.... zo'n feest hebben wij hier in 't durp ook altijd één keer per jaar en ik ga daar al jaren niet meer naar toequote:Op donderdag 7 juli 2011 22:02 schreef Ceetje.. het volgende:
ga ik van 't weekend toch dorpsfeest nr 1 missen, voor 't eerst sinds een jaar of 4. De kermis.
Het is toch wat he. Heb al flink commentaar gehad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You better lose yourself in the music
The moment, you own it, you better never let it go
Gefeliciteerd met Gradje!!!quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:02 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
was ook bedoeld als kampnaam. Ons vorig hondje, ook een Jack heette Sjonnie, die is doodgereden toen hij 1 jaar oud was, vlak daarna dit hondje gehaald en weer een kampnaam gezocht en dat werd dus Gradje (die vandaag toevallig jarig is, 9 jaar alweer)
quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:02 schreef kaatje50 het volgende:
[..]
was ook bedoeld als kampnaam. Ons vorig hondje, ook een Jack heette Sjonnie, die is doodgereden toen hij 1 jaar oud was, vlak daarna dit hondje gehaald en weer een kampnaam gezocht en dat werd dus Gradje (die vandaag toevallig jarig is, 9 jaar alweer)
quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:01 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
hij komt uit Bommel, en wij zeggen hier altijd: Uit Bommel, komt rommel.
En hij levert het bewijs![]()
quote:Op donderdag 7 juli 2011 22:03 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
Tja, dat is heel wat zeg.... zo'n feest hebben wij hier in 't durp ook altijd één keer per jaar en ik ga daar al jaren niet meer naar toe
ach, Het is altijd keigezellig met kermis bij ons. Gewoon de sfeer. Iedereen kent iedereen, lekker op 't terras hangen de hele dag met vrienden, familie en bekenden, kids in de attracties dus daar heb je geen last van. Het heeft alleen 1 nadeel. Van 4 dagen kermis, betaal ik m'n hele vakantie, kost klauwen vol met geldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Altijd de sarcasme modus aan
Hebben ze Disneyland Parijs dan voor 4 dagen naar jullie toe verplaatstquote:Op donderdag 7 juli 2011 22:05 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
ach, Het is altijd keigezellig met kermis bij ons. Gewoon de sfeer. Iedereen kent iedereen, lekker op 't terras hangen de hele dag met vrienden, familie en bekenden, kids in de attracties dus daar heb je geen last van. Het heeft alleen 1 nadeel. Van 4 dagen kermis, betaal ik m'n hele vakantie, kost klauwen vol met geld
woon beneden, alles gelijkvloers, 5 minuten lopen van het centrum, centraal in onze stad, lage huur. Wat zou ik me nog meer wensen.. Laat dat dan maar saai en burgelijk zijn. saai is het zeker niet. Wij, normale, mensenquote:Op donderdag 7 juli 2011 22:02 schreef MaryMouse het volgende:
[..]
[..]
Wat zijn wij lekker saai normaal en burgelijk hè
is hij ook zo flinkquote:Op donderdag 7 juli 2011 22:03 schreef Ceetje.. het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met Gradje!!!
En onze Gradje is een Duyts he, ja, familie van Frans!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |