 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Aldus NU.nlquote:'Nieuwe plaat The Killers komt dit jaar'
Laatste update: 4 januari 2012 14:46 info.
AMSTERDAM - The Killers komen dit jaar 'absoluut' met een nieuw album.
Volgens zanger Brandon Flowers is het enkel de vraag of de plaat 'in de zomer of in de winter' verschijnt.
De bandleden hebben al verschillende nummers opgenomen, vertelde Flowers op BBC Radio 1.
Het laatste album van de Amerikaanse band, Day & Age, dateert van 2008. Twee jaar geleden kondigden de bandleden aan tijdelijk te stoppen met The Killers om meer tijd te kunnen steken in soloprojecten.
"Het is geweldig om weer met z'n allen in één ruimte te zijn en herrie te maken", zegt Flowers, die in 2010 zijn soloplaat Flamingo uitbracht. "Het is wel een stuk luidruchtiger dan mijn soloproject, dus daar moet ik nog even aan wennen."
Volgens de 30-jarige zanger wordt de nieuwe cd muzikaal gezien een mix van 'het beste van de vorige drie albums'. "Er zit een nummer bij, genaamd Battle Born, dat echt een killer is."
 
			 
			
			
			Tering.. Dit moet dan wel een klapper worden. Dan wordt het dus geen Pinkpop. Dat ze het album dan maar zo tegen het einde van de zomer uitbrengen. Dat komt mij wat beter uit met de tourquote:Op woensdag 4 januari 2012 16:02 schreef CoExist het volgende:
Fucking eindelijk!
[..]
"Het is wel een stuk luidruchtiger dan mijn soloproject, dus daar moet ik nog even aan wennen."
Volgens de 30-jarige zanger wordt de nieuwe cd muzikaal gezien een mix van 'het beste van de vorige drie albums'. "Er zit een nummer bij, genaamd Battle Born, dat echt een killer is."
Aldus NU.nl
 
											 
			 
			
			
			 . En dan praat ik niet over die Remix
 . En dan praat ik niet over die Remix
											 
			 
			
			
			Ik heb die remix vorig jaar live gehoord in 013, Tilburg. Enne, toen kwam die erg goed uit de verf!quote:Op woensdag 4 januari 2012 16:44 schreef indiaantje89 het volgende:
Benieuwd naar die Battle Born, ik hoop op niveautje Mr. Brightside ? Imo een van de beste nummer van afgelopen decennium. En dan praat ik niet over die Remix
 
			 
			
			
			Bron: http://www.nu.nl/muziek/2(...)llers-overleden.htmlquote:Saxofonist The Killers overleden
AMSTERDAM - Tommy Marth is maandag dood in zijn appartement in Las Vegas aangetroffen.
De 33-jarige saxofonist, die eerder toerde met de band The Killers, is gevonden met een schotwond in zijn hoofd. Dat liet de lijkschouwer donderdag weten. Het ziet ernaar uit dat hij zichzelf heeft doodgeschoten.
"Onze gedachten zijn bij zijn familie", lieten de bandleden van The Killers weten via Twitter. "Er mist een licht in Las Vegas. Goede reis, Tommy."
Marth speelde saxofoon op twee albums van de Amerikaanse rockband. Zo is hij te horen op de cd's Sam's Town en Day & Age. In 2008 en 2009 toerde hij met The Killers de wereld rond.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Berlin festival! Ik was van plan om te gaan maar ik vrees dat ik er niet zal zijn. Kaarten zijn vrij goedkoop. voor 95 euro heb je dag en nachtprogramma.quote:Op zaterdag 28 april 2012 18:05 schreef Piger het volgende:
ik heb me laten vertellen dat the killers spelen op een festival in berlijn in september. iemand al kaarten?
 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Ik ben benieuwd. Ben niet echt kapot van het geluid onder de trailerquote:
 .
.
											 
			 
			
			
			Alweer offline...quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:22 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. Ben niet echt kapot van het geluid onder de trailer.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik wel! Stuk beter dan de trailer van Muse ookquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:22 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. Ben niet echt kapot van het geluid onder de trailer.
 
											 
			 
			
			
			Moet ik ook weer eens doen...quote:Op donderdag 7 juni 2012 17:29 schreef CoExist het volgende:
Mijn iPhone laat m niet zien maar op mijn PC doet ie t wel!
Wat een vet gave sound zeg!
Ook maar ff mijn account van The Victims verlengd voor $ 14,99
 
			 
			
			
			Die trailer van Muse vind ik alleen apart door de dubstepquote:Op donderdag 7 juni 2012 17:56 schreef Reemi het volgende:
[..]
Ik wel! Stuk beter dan de trailer van Muse ook
 
											 
			 
			
			
			Heb ook alleen de online verlenging gedaan. Zit niet meer te wachten op t-shirts en handdoeken.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 10:33 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Moet ik ook weer eens doen...
Heeft iemand trouwens die handdoek? Is het wat? Anders ga ik gewoon voor de online verlenging.
Dat hele kleine stukje lijkt een kruising van Hot Fuss en Sam's Town. Als dat dan het hele album zo is vind ik het prima!
 
			 
			
			
			Ja. Dat tientje extra is meestal voor een exclusief membership cadeau'tje, welkomst dingetje etc.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 13:39 schreef neontiger het volgende:
Krijg je bij een online membership wel gewoon de mogelijkheid tot pre-sale tickets?
 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Super! Dan ga ik dat nu even aanvragenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 13:42 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Ja. Dat tientje extra is meestal voor een exclusief membership cadeau'tje, welkomst dingetje etc.
Ik ga dit keer voor de concerten in de buurt en eentje in Londen. (tenminste weer een reden voor een weekendtrip naar deze stad!)
 
											 
			 
			
			
			Steeds moeilijker. Meen dat Paradiso vlug was uitverkocht, maar daar ben ik niet geweest. HMH concert erna ging wat langzamer.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 13:44 schreef Jorwol het volgende:
Ik wist niet eens dat er zoiets als 'The Victims' bestond
Is het als niet-lid een beetje te doen om aan kaartjes te komen als ze weer eens in Nederland zijn?
 
											 
			 
			
			
			


 
											 
			 
			
			
			 Maar het zou me niks verbazen als ze opeens in de Ziggodome staan (als de Black Keys er al staan..)
 Maar het zou me niks verbazen als ze opeens in de Ziggodome staan (als de Black Keys er al staan..)
											 
			 
			
			
			HMH concert was toch gewoon binnen een bepaald aantal uur uitverkocht? Vriend van me had zich verslapen en had toen het geweldige idee om daarna via Ebay kaarten te kopen. Duurste concert ooitquote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:56 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Steeds moeilijker. Meen dat Paradiso vlug was uitverkocht, maar daar ben ik niet geweest. HMH concert erna ging wat langzamer.
De laatste keer ging de normale verkoop wel vlug ja.
15 dollar is nu 12 euro... Daarvoor ga ik me niet stressen als de gewone kaartverkoop gaat beginnen
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het eerste HMH concert. Dat was in de tijd van Sam's Town. Die was niet zo vlug uitverkocht.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 15:04 schreef Fuszy het volgende:
[..]
HMH concert was toch gewoon binnen een bepaald aantal uur uitverkocht? Vriend van me had zich verslapen en had toen het geweldige idee om daarna via Ebay kaarten te kopen. Duurste concert ooit
 
			 
			
			
			Dat zorgt wel voor een piek in de naamsbekendheid natuurlijkquote:Op vrijdag 8 juni 2012 15:38 schreef CherryLips het volgende:
Het ligt er ook maar net aan of ze op het moment een hit hebben. Dan komen veel mensen alleen voor dat ene nummer lijkt het.

 Hoor je de hit en denk je: "Daar moet ik ook eens heen"
 Hoor je de hit en denk je: "Daar moet ik ook eens heen"  
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 belt mijn moeder op. Hebben jullie ook last van die bommelding? huh wat? Ja die bommelding bij de Ikea. Ehh, er rijdt wel wat meer politie maar verder? Richting bijlmer arena gegaan en toen mochten we weer naar huis.
 belt mijn moeder op. Hebben jullie ook last van die bommelding? huh wat? Ja die bommelding bij de Ikea. Ehh, er rijdt wel wat meer politie maar verder? Richting bijlmer arena gegaan en toen mochten we weer naar huis.  
											 
			 
			
			
			Thanks, misschien wel zo handig inderdaad. Baalde vorige keer (HMH) al echt ontzettend dat ik überhaupt niet eens wist dat ze naar Nederland kwamenquote:Op vrijdag 8 juni 2012 14:56 schreef DohanJerksen het volgende:
[..]
Steeds moeilijker. Meen dat Paradiso vlug was uitverkocht, maar daar ben ik niet geweest. HMH concert erna ging wat langzamer.
De laatste keer ging de normale verkoop wel vlug ja.
15 dollar is nu 12 euro... Daarvoor ga ik me niet stressen als de gewone kaartverkoop gaat beginnen
 
											 
			 
			
			
			Gelukkig ging ik ze de dag erna in Dusseldorf bekijken en vlak erna weer op Pinkpop.quote:Op vrijdag 8 juni 2012 16:03 schreef CoExist het volgende:
Ja die bommelding... Echt vreselijk toen. Stond al bij de HMH en toen werden er A4-tjes in je hand gedrukt... Gelukkig hebben ze toen in mei wel een gaaf concert gegeven.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ook officieel op hun FB-pagina gemeld. Echter geen releasedatum.quote:Op donderdag 28 juni 2012 09:56 schreef Jhonny44 het volgende:
Er gaan geruchten rond dat de single "Runaways" uitkomt op 10 juli...
 
											 
			 
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |