Ja die apps kosten geld, tussen de 20 en 50 euro voor de grote namen (tomtom, Navigon). En dan zou ik eerst even checken wat er beschikbaar is voor de blackberry.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:38 schreef zaishen het volgende:
Ok ok maar ik zit dan te denken aan blackberry bold of curve want dan kan ik ook gelijk pingen wat ook lekker meegenomen is. Maar ik heb dan nog één vraag:
Als ik de software van Tom Tom of iets anders op mijn blackberry zet, kost de navigatie software me geld dan? Alvast bedankt voor uw antwoord!
Dit heb ik ookquote:Op woensdag 6 juli 2011 15:07 schreef blackie007 het volgende:
Ik reis redelijk veel! En mijn telefoon functioneert als navigtatie! Werkt uitstekend. Als ik gebeld word (Bluetooth carkit) dan blijft de navigiatie gewoon draaien.
Telefoon : Desire HD
Besturing : Android 2.3
Navigatie : Sygic
Ik zou geen losse navigatie meer aanschaffen.
En ja je mag gewoon de gsm als navigatie gebruiken. Als je de telefoon maar niet vast houdt.
Sowieso is TomTom heel slecht met navigatie op je mobiel, is mijn persoonlijke ervaring.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:40 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ja die apps kosten geld, tussen de 20 en 50 euro voor de grote namen (tomtom, Navigon). En dan zou ik eerst even checken wat er beschikbaar is voor de blackberry.
Ik wil graag een blackberry bold of curve halen. Ik heb gehoord dat een bold beter is, maar ik weet zelf niet waarom een bold beter is.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:40 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ja die apps kosten geld, tussen de 20 en 50 euro voor de grote namen (tomtom, Navigon). En dan zou ik eerst even checken wat er beschikbaar is voor de blackberry.
Zou je je eerst niet eens focussen op welke GSM je waarom wel/niet wilt, en dan later bekijken wat de beste navigatie-optie voor die telefoon is?quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:54 schreef zaishen het volgende:
[..]
Ik wil graag een blackberry bold of curve halen. Ik heb gehoord dat een bold beter is, maar ik weet zelf niet waarom een bold beter is.
Dat is een interessant dingetje, want ik zat toevallig te kijken voor een Brodit Proclip + Houder voor mn blackberry in m'n nieuwe auto over een paar weken, maar als dit er ook voor telefoons is is dat misschien nog wel een interessant alternatief.quote:Op woensdag 6 juli 2011 15:59 schreef fruityloop het volgende:
Ik heb een Tetrax Fixway voor onze Navigon, zo hangt hij mooi op het dashboard, en niet in mijn gezichtsveld op de voorruit.
Mét:
[ afbeelding ]
Zonder:
[ afbeelding ]
Je krijgt er een paar metalen "dopjes" bij, en die plak je op het te bevestigen apparaat. Die zijn even groot en dik als een 5ct muntstuk, dus dat moet je wel willen op je smartphone. Die klik je vervolgens in die houder, op het goudkleurige gedeelte in het midden. De rubberen X zorgt ervoor dat je gewoon je touchscreen kan gebruiken, zonder hem meteen uit de houder te drukken.quote:Op woensdag 6 juli 2011 16:01 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Dat is een interessant dingetje, want ik zat toevallig te kijken voor een Brodit Proclip + Houder voor mn blackberry in m'n nieuwe auto over een paar weken, maar als dit er ook voor telefoons is is dat misschien nog wel een interessant alternatief.
Precies, en dat wil ik dus niet. Ik heb gekeken of er al proclips zijn voor mijn nieuwe auto, en die zijn er, voor op de luchtroosters maar ook 1 voor ergens beneden bij de middenconsole. Die vind ik wel interessant.quote:Op woensdag 6 juli 2011 16:05 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Je krijgt er een paar metalen "dopjes" bij, en die plak je op het te bevestigen apparaat. Nee Xeno, de NHG wordt niet door de belastingbetaler betaald.. Die klik je vervolgens in die houder, op het goudkleurige gedeelte in het midden. De rubberen X zorgt ervoor dat je gewoon je touchscreen kan gebruiken, zonder hem meteen uit de houder te drukken.
De houder klem je met een krokodillenbek op een lamel van je verwarmingsrooster, en kan je zo er weer af halen als je wilt.
Kost rond de 30 euro bij de mediamarkt, of ~45 online.
Ik ben niet zo'n Mio fan, maar als je hem wilt bestellen, bestel hem dan in ieder geval bij Dixons, daar is ie nog iets goedkoper: Klik, ¤ 69,95quote:Op woensdag 6 juli 2011 17:46 schreef zaishen het volgende:
Ik heb besloten om voor een navigatiesysteem te gaan, want ik heb nu gehoord dat een smartphone met een navigatiesysteem soms vast loopt. En dat wil ik niet hebben.
Ik heb nu een navigatiesysteem gevonden en ik wil vragen of deze navigatiesysteem goed of niet goed is.
http://www.bol.com/nl/p/e(...)009058617/index.html
Ook wil ik weten of ik een houder mee krijg, want ik kan op die link niet lezen of ik een houder mee krijg. Alvast bedankt voor uw antwoord!!
Ik heb nog een vraagje daaroverquote:Op woensdag 6 juli 2011 18:01 schreef Anne het volgende:
[..]
Ik ben niet zo'n Mio fan, maar als je hem wilt bestellen, bestel hem dan in ieder geval bij Dixons, daar is ie nog iets goedkoper: Klik, ¤ 69,95
Na wat googlewerk: Geen TMC, irritant stemgebruik, geen alternatieve routes, korte accuduur (2 uurtjes ongeveer), werkt niet met een Mac.
En eigenlijk mag je er wel vanuit gaan dat er een houder bij zit. Dat is zo'n beetje standaard, bij navigatiesystemen.
Een TMC ontvanger koop je los bij je navigatie. Losse TMC ontvangers zijn volgens mij best prijzig, dus daar zou ik niet aan beginnen.quote:Op woensdag 6 juli 2011 18:12 schreef zaishen het volgende:
[..]
Ik heb nog een vraagje daarover
Wat is het verschil tussen TMC en een TMC ontvanger? Want die optie zag ik op het internet.
En kent iemand er toevallig een navigatie systeem met TMC, alternatieve routes en een lange accuduur? Alvast bedankt!!!!!
Is dat niet een nadeel? Want als je de heletijd gaat opladen om TMC te gebruiken dan kan de accu toch overhit raken?quote:Op woensdag 6 juli 2011 19:51 schreef fruityloop het volgende:
Voordeel van Navigon is dat die het snoer van de oplader gebruikt als TMC-antenne, bij (oudere) TomTom modellen is dat nog een losse draadantenne. Verder heb je bij elk Navigon apparaat voor 25 a 30 euro 2 jaar lang kaartupdates, dat is ook iets wat de concurrentie niet heeft.Net als Anne ben ook ik een Navigon fan.
Dit slaat nergens op, en ik ga er niet op in, omdat het onzin is.quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:04 schreef zaishen het volgende:
[..]
Is dat niet een nadeel? Want als je de heletijd gaat opladen om TMC te gebruiken dan kan de accu toch overhit raken?
Er zit een oplaadkabel bij voor in de auto, niet voor thuis. Dus waarom je denkt dat je een accu nodig hebt ontgaat mij?quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:36 schreef zaishen het volgende:
Ik heb de TomTom gekocht uit de link van Anne vanwege de 2 uur accuduur, zodat ik minder de accu hoeft te laden.
Nou ik moet hem anders laden wanneer de accu op gaat.quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:44 schreef ErkendFokker het volgende:
[..]
Er zit een oplaadkabel bij voor in de auto, niet voor thuis. Dus waarom je denkt dat je een accu nodig hebt ontgaat mij?
Welnee, hoe kom je daar nou bij? Accu's van slechte kwaliteit kúnnen oververhit raken, maar die van een PND zit vast in het toestel, dus die kan je zelf niet vervangen door zo'n hakkietakkie kloon.quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:04 schreef zaishen het volgende:
[..]
Is dat niet een nadeel? Want als je de heletijd gaat opladen om TMC te gebruiken dan kan de accu toch overhit raken?
Hij moet in de auto toch in 90% van de tijd aan de stroom, bij continue gebruik is de gemiddelde accu binnen een uurtje goed leeg aan het raken, en dan ben jij nét in de buurt van je bestemming, en heb je dat ding het hardste nodig.quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:52 schreef zaishen het volgende:
[..]
Nou ik moet hem anders laden wanneer de accu op gaat.
Wat is een PND ?quote:Op woensdag 6 juli 2011 21:11 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Hij moet in de auto toch in 90% van de tijd aan de stroom, bij continue gebruik is de gemiddelde accu binnen een uurtje goed leeg aan het raken, en dan ben jij nét in de buurt van je bestemming, en heb je dat ding het hardste nodig.
Volgens de tomtom site moet je bij die start2 nog een losse tmc ontvanger kopen à 50 euro. Het is trouwens gewoon een stroomkabel met ingebouwde TMC antenne, die je bij Navigon er gratis bij krijgt.quote:Op woensdag 6 juli 2011 20:36 schreef zaishen het volgende:
Ik heb de TomTom gekocht uit de link van Anne vanwege de 2 uur accuduur, zodat ik minder de accu hoeft te laden.
Huh maar bij die site staat toch onder kenmerken: Traffic Message Channel (TMC) Yquote:Op woensdag 6 juli 2011 22:22 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Volgens de tomtom site moet je bij die start2 nog een losse tmc ontvanger kopen à 50 euro. Het is trouwens gewoon een stroomkabel met ingebouwde TMC antenne, die je bij Navigon er gratis bij krijgt.
Misschien is het een luxe bundel/aanbieding bij bol met zo'n ontvanger, óf ze hebben de inhoud niet goed op de site gezet, dat komt ook nog wel es voor bij een webwinkel.quote:Op woensdag 6 juli 2011 22:28 schreef zaishen het volgende:
[..]
Huh maar bij die site staat toch onder kenmerken: Traffic Message Channel (TMC) Y
en onder omschrijving staat er:
Scope of delivery:
- TomTom Start 2
- EasyPort™ mount
- USB cable
- Car charger
- Documentation
- RDS/TMC trafic receiver
Dus ik neem aan dat ik geen TMC hoeft te kopen?
Zijn er geen pnd's waar de antenne in het pnd zelf zit? Ik heb eeb hekel aan dingen moeten aansluiten als het niet sec nodig is.quote:Op donderdag 7 juli 2011 10:33 schreef fruityloop het volgende:
Nou dat scheelt dan alweer, maar als ik eerlijk ben, vind ik de oplossing van Navigon beter, dus de TMC antenne verwerkt in het oplaad snoer. Volgens mij hebben de duurdere TomTom's dit inmiddels ook?
Als je niks wil aansluiten moet je gewoon ingebouwde navigatie nemen.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:19 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Zijn er geen pnd's waar de antenne in het pnd zelf zit? Ik heb eeb hekel aan dingen moeten aansluiten als het niet sec nodig is.
Ik heb nu ingebakken navigatie maar ben er niet gek vanquote:Op donderdag 7 juli 2011 11:33 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Als je niks wil aansluiten moet je gewoon ingebouwde navigatie nemen.
maar dan heb je wel een duurdere uitvoering en heb je dus geen zwarte bumpers![]()
Lees een keer de handleiding zou ik zeggen.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:36 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik heb nu ingebakken navigatie maar ben er niet gek van
Wat voor systeem heb je danquote:Op donderdag 7 juli 2011 11:36 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ik heb nu ingebakken navigatie maar ben er niet gek van
VW? Je auto is 2 jaar oud zeg je. VW heeft de RNS 310 en de RNS 510. Die werken beiden niet met CD's. maar met dvd/geheugenkaartje/hdd.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:40 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ehm zo'n vw susteem met cd tje. Geen idee hoe het heet
Ow zou kunnen. Heb de laatste lichting golf v nu.quote:Op donderdag 7 juli 2011 11:45 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
VW? Je auto is 2 jaar oud zeg je. VW heeft de RNS 310 en de RNS 510. Die werken beiden niet met CD's. maar met dvd/geheugenkaartje/hdd.
Jij hebt cdtje, en het enige VAG product wat ik ken wat daarmee werkte is Audi. Die hebben nu MMI, maar hadden 'vroeger' een systeem wat idd met cdtjes werkte, waarbij je ook geen kaartweergave had maar allen maar een schermpje met pijlen erop.
Dit dus:
[ afbeelding ]
Audi heeft/had BNS en RNS. RNS is met kleurenscherm, ongeveer wat VW ook levert. De BNS variant was een veel goedkopere variant wat inderdaad met cdtjes werkte.
[edit]
VW heeft idd de RNS300 gehad, die werkte wel met cdtjes, maar dat systeem is ouder dan 2 jaar, en jij geeft aan dat je auto 2 jaar oud is.
Ik heb mijn golf VI aan het eind van 2008 besteld, en toen kon je alleen maar de RNS310 en de RNS510 nemen. De RNS300 was toen al geen optie meer. Iets klopt er niet aan het verhaal?
De laatste lichting Golf V? Die werden volgeduwd met opties, en toen was de 310 en 510 ook al beschikbaar. Heb je wel een kaartweergave dan of heb je alleen maar een pijltje?quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:09 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
Ow zou kunnen. Heb de laatste lichting golf v nu.
In het middenconsole wordt wat weergegeven, op het display naast de kilometerteller een rode pijl.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:13 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
De laatste lichting Golf V? Die werden volgeduwd met opties, en toen was de 310 en 510 ook al beschikbaar. Heb je wel een kaartweergave dan of heb je alleen maar een pijltje?
Ik snap dat er een pijl naast de km teller staat. Maar wat wordt er in de middenconsole weergegeven? Een landkaartje of ook alleen maar pijlen?quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:15 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
In het middenconsole wordt wat weergegeven, op het display naast de kilometerteller een rode pijl.
Zelfde kleur. Volgens mij wordt daar in zwart wit een soort van kaartje weergegeven maar gebruik altijd de rode peiltjes en stem, niet het middenconsole. Iig niet een soort van navi waar ik nu voor zou kiezen.quote:Op donderdag 7 juli 2011 13:20 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik snap dat er een pijl naast de km teller staat. Maar wat wordt er in de middenconsole weergegeven? Een landkaartje of ook alleen maar pijlen?
Ik weet niet wat voor kleur auto je hebt, maar zijn de portiergrepen dezelfde kleur als de auto, of zijn die zwart?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |