Ja en kun je er geen touw meer aan vastknopen.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:17 schreef Garisson72 het volgende:
Prima, tenzij ze er heel hard bij gaan kreunen. Dan wordt het genant.
Ik ga even huilen okequote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja en kun je er geen touw meer aan vastknopen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Of bedoel je dat het dan genant is in het openbaar een steuntrekker te zijn ?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:17 schreef Garisson72 het volgende:
Prima, tenzij ze er heel hard bij gaan kreunen. Dan wordt het genant.
Idioot idd. Woordgrapjes tijdens het rukken.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:17 schreef TONETTA. het volgende:
Vrij triest, vooral als je een kalende veertiger bent die alleen maar slechte woordgrapjes kan verzinnen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 14 mei 2012 23:55 schreef Sjoegerd het volgende:
Volgens mij wordt geen enkele auto zo onderhouden en geliefd als de jouwe :)
https://www.facebook.com/groups/linkshandigen/
quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:24 schreef 2cv het volgende:
Laatst nog twee sleepkabels kapotgerukt.Gelukkig is je spoiler niet weggefikt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
Trek het je niet zo aan man.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:23 schreef Crimyclown het volgende:
Dat is touwtrekken. Wtf heeft dat met rukken te maken mafkees. Niemand zegt toch touwrukken.
Dank je wel.quote:
Wrm lach ik hieromquote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:18 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja en kun je er geen touw meer aan vastknopen.
Omdat het onderbroekenlol is.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |