Maar wat bedoel je met redelijk intelligente opmerkingen?quote:Op zondag 3 juli 2011 12:02 schreef pietkanarie het volgende:
Kan het niet vinden... maar ik heb ze echt gehoord, (redelijk) intelligente uitspraken van Jokertje...
Dat dusquote:Op zondag 3 juli 2011 12:11 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Maar wat bedoel je met redelijk intelligente opmerkingen?
Bedoel je dan dat hij opmerkingen maakt waaruit blijkt dat hij toch een gemiddeld IQ heeft en niet zwakzinnig blijkt te zijn
Ja, dat vroeg ik mezelf ook al af. Of hij dan echt wel redelijk intelligent is of dat je tussen al die platte opmerkingen in dat programma gewoon verrast bent dat er iets normaals wordt gezegd. Dan lijkt die normale opmerking intelligenter...quote:Op zondag 3 juli 2011 12:11 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Maar wat bedoel je met redelijk intelligente opmerkingen?
Bedoel je dan dat hij opmerkingen maakt waaruit blijkt dat hij toch een gemiddeld IQ heeft en niet zwakzinnig blijkt te zijn en dat het je heel erg mee valt en je hem daarom -redelijk- intelligent vind?
Mensen met een gemiddeld IQ intelligent vinden.quote:Op zondag 3 juli 2011 14:07 schreef pietkanarie het volgende:
[..]
Ja, dat vroeg ik mezelf ook al af. Of hij dan echt wel redelijk intelligent is of dat je tussen al die platte opmerkingen in dat programma gewoon verrast bent dat er iets normaals wordt gezegd. Dan lijkt die normale opmerking intelligenter...
Je moet nog beginnen klapharkquote:Op vrijdag 1 juli 2011 23:27 schreef Zolder het volgende:
"Ik wil eerst mijn bachelor gaan halen en daarna nog mijn master," aldus de Hagenees. "Je ziet maar weer: als je ergens voor gaat lukt het ook gewoon."
Als dat lukt moet die master zeker goedkomen jaquote:http://www.roc.nl/default.php?fr=details&id=866
Beroepsbeeld: waar werk je en wat doe je?
Als facilitair leidinggevende krijg je te maken met huishoudelijke diensten binnen een bedrijf, ziekenhuis, horeca en dergelijke. Bij grote bedrijven en instellingen is het belangrijk dat de facilitaire dienstverlening goed verloopt. Taken die bij de facilitaire dienstverlening horen zijn: schoonmaken van gebouwen, eten koken en serveren enzovoort. Sommige bedrijven hebben hun eigen facilitaire afdeling anderen huren een bedrijf in wat hier gespecialiseerd in is. Als je werkt binnen de facilitaire dienstverlening moet je goed kunnen plannen en tegen een beetje druk kunnen. Bij grote bedrijven komen in de lunchpauze veel mensen die moeten eten, je moet dus alles goed organiseren om ervoor te zorgen dat voor iedereen genoeg eten is. Na de lunch zit je met veel afwas en moet de lunchruimte weer opgeruimd worden. Dit geldt niet alleen voor de lunchruimte, want als facilitair leidinggevende zorg je er ook voor dat alle kantoren en het gebouw goed onderhouden worden. Tijdens de opleiding kun je kiezen uit twee verschillende richtingen, namelijk management gebouwen (dan zorg je dus voor het schoonmaakwerk en de zaken die daarbij komen kijken) of management voedingsdienst ( de naam zegt het al, dan zorg je voor het eten en de zaken die daarbij komen kijken). Met deze opleiding kun je als middenkaderfunctionaris aan de slag bij allerlei organisaties, bijvoorbeeld een ziekenhuis, verzorgingshuis, verpleeghuis, groot bedrijf, conferentieoord, onderhouds- en schoonmaakbedrijf, bedrijfsrestaurant of in de horeca. Spreekt het bovenstaande je aan, dan is de opleidingen facilitaire leidinggevende helemaal wat jij zoekt!
Opleidingsinhoud
De opleiding bestaat uit de verplichte onderdelen:
Individu en samenleving
Methodische vaardigheden
Werken in een FD-organisatie
Sociaal communicatieve vaardigheden
Aansturen van medewerkers 1+2
Mens, arbeid en samenleving
Engels 2+3
Algemeen management
Financieel management
Uitvoeren van cateringservices/ bereiden van voeding
Verwerken van interne poststukken en beheer van documenten
Voorraadadministratie en voorraadbeheer food en non-food
Beheer van apparatuur en accommodatie
Inplannen en controleren van schoonmaakonderhoudswerkzaamheden en uitvoeren van specifieke
schoonmaakonderhoudswerkzaamheden
Controleren en signaleren van risicopreventie en arbo-taken
Voortgangsbewaking en applicatiebeheer
Inkoopbeheer
Gebouwbeheer
Schoonmaakbeheer
Cateringbeheer
Faciliteren van en een bijdrage leveren aan evenementen
Riscobeheer en arbo-taken
Op spotnet staan zequote:Op zaterdag 2 juli 2011 04:13 schreef V-for-Vendetta het volgende:
Zijn de volledige afleveringen nog ergens terug te zien?
Dat kruisje om z'n nek is nog walgelijker dan die derderangs kermisoorbellen in z'n zeiloren.quote:Op zondag 3 juli 2011 14:38 schreef ZoKanIkHetOok het volgende:
Ach, het is een schatje.
[ afbeelding ]
wellicht overdrijven sommigen maar ik denk bijvoorbeeld dat barbie echt zo dom en stupide is.quote:Op zondag 3 juli 2011 16:04 schreef Nikmans het volgende:
Ik weet niet wat triester is, de mensen uit Oh, Oh Cherso of de mensen die denken dat het niet allemaal gescript en ingestudeerd is wat ze doen/zeggen
Niet meteen intelleligent, maar intelligenter dan verwachtquote:Op zondag 3 juli 2011 15:06 schreef MissFrankenstein het volgende:
[..]
Mensen met een gemiddeld IQ intelligent vinden.
quote:Op zaterdag 2 juli 2011 00:31 schreef Equites het volgende:
Je zal maar Jokertje als leidinggevende hebben
Haagse hogeschool, niggah pleasequote:Op zondag 3 juli 2011 19:25 schreef AJ187 het volgende:
Dit bewijst dus dat HBO helemaal niet zo moeilijk kan zijn
De acht vormen van intelligentie:quote:Op zondag 3 juli 2011 16:44 schreef Absurditeit het volgende:
Dat soort talenten zeggen dus vrij weinig over iemands intelligentie. Susan Boyle is een oliedomme vrouw, maar kan toevallig geweldig zingen. So what? Die dingen staan los van elkaar.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |