Daar ben je dan jaren te laat voor, ik heb het gedaan .. in de binnenstad van Amsterdam.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 21:42 schreef Northside het volgende:
[..]
Ik zou het je graag eens zien proberen.
Zoals gezegd, been there, done that ..quote:Op vrijdag 1 juli 2011 21:43 schreef dalnovich het volgende:
[..]
beetje wereldvreemd ben je wel he....
Is dat een hoop of een vrees?quote:
Als je het commentaar leest in de link in de OP is dat volgens aardig wat mensen een hoop ..quote:
Ik ga er vanuit dat iedereen weet dat het heul zo'n vrolijke nacht niet was.quote:
Heb je geluk gehad. Hier in de buurt lopen heel wat kansenjongeren rond die zich niet laten slaan, en zeker niet door een vrouw.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 21:52 schreef moussie het volgende:
Daar ben je dan jaren te laat voor, ik heb het gedaan .. in de binnenstad van Amsterdam.
Dat was niet in de Graafsewijk, wel in de buurt inderdaad.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 20:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Twee jaar terug waren er al grootscheepse rellen naar aanleiding van Marokkanen. Maar de mensen in de wijk pikten het niet, en sindsdien is het rustig. De Marokkanen zijn er nog steeds niet de baas en alle mensen kunnen veilig over straat.
Waarom zouden wij ons moeten aanpassen aan hun straatcultuur. Als ze willen dat 'de buurt' hun kinderen opvoedt, moeten ze gaan wonen in een land waar dat normaal is. Hier is dat niet normaal, sterker, je bent strafbaar als je een kind slaat.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 20:47 schreef moussie het volgende:
Wtf is er nou zo moeilijk aan om die Marokkaanse buurvrouw die jou verteld dat wat hij buiten doet haar zaak niet is te vragen of jij haar kind dan een tik mag geven .. zij zegt ja, jij geeft dat joch die tik.
Nou ik zie dat in een hoop plaatsen waar ik ben geweest, bijv. op kermissen en zo dat al die Nederlanders er gewoon opduiken. Ik woon dan in Brabant, misschien is het hier anders dan in de randstad omdat er, zoals hier eerder mooi verwoord werd, meer sociale cohesie is maar ik denk wel dat er in de kleinere steden en zo echt wel teruggeslagen wordt.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 21:38 schreef Northside het volgende:
[..]
Gast, het is gewoon zo. Dat jij nou toevallig een paar jongens kent die wel hun bek opentrekken doet niet af aan het overgrote merendeel van de Nederlanders dat snel aan de andere kant van de straat gaat lopen als er een groepje rondhangt. Als Nederlanders hun medelanders op hun gedrag zouden durven aanspreken bestond dat hele allochtonen-probleem niet in deze mate (en bestond de pvv ook niet trouwens).
En dat heet dan een koekje van eigen deeg.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 10:18 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Nou ik zie dat in een hoop plaatsen waar ik ben geweest, bijv. op kermissen en zo dat al die Nederlanders er gewoon opduiken. Ik woon dan in Brabant, misschien is het hier anders dan in de randstad omdat er, zoals hier eerder mooi verwoord werd, meer sociale cohesie is maar ik denk wel dat er in de kleinere steden en zo echt wel teruggeslagen wordt.
Maar om bijv. een Marokkaan te slaan in Kanaleneiland is gelijk aan zelfmoord.
Maar het gaat er mij om dat jij zo dom lult dat Nederlanders er totaal niks tegen doen. Dat gebeurt echt wel en dat gaat in de toekomst alleen maar erger worden denk ik.
Tuurlijk zijn er ook autochtone tokkies. Maar er zijn ook een hoop nette autochtone mensen die schoon genoeg hebben van het gedrag van onze Marokkaanse medelanders.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 11:19 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
En dat heet dan een koekje van eigen deeg.
Als die knokploegen op kermissen overigens geen Marokkanen tegenkomen zoeken ze wel andere redenen om de zaak te verzieken. Het is namelijk grotendeels hetzelfde tokkietuig als die Marokkanen.
Alsof je de kinderen van de buren niet net zo goed opvoedt .. of zeg jij daar niets van, als het joch van de buren zich misdraagt, spreek je die niet eerst zelf aan en pas als dat niet werkt ga je naar zijn ouders?quote:Op vrijdag 1 juli 2011 23:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Waarom zouden wij ons moeten aanpassen aan hun straatcultuur. Als ze willen dat 'de buurt' hun kinderen opvoedt, moeten ze gaan wonen in een land waar dat normaal is. Hier is dat niet normaal, sterker, je bent strafbaar als je een kind slaat.
Dus jij bent heel erg verstandig, jij laat het eerst escaleren om dan alsnog te gaan meppen, je noemt de kinderen die jij niet wou helpen opvoeden want 'het is mijn taak toch niet' gewoon ratten en slaat ze de stad uit.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 16:36 schreef Gia het volgende:
En die paar kutjong meppen we nog weleens de stad uit. Wordt hoog tijd namelijk.
quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:19 schreef moussie het volgende:
Dus jij bent heel erg verstandig, jij laat het eerst escaleren om dan alsnog te gaan meppen, je noemt de kinderen die jij niet wou helpen opvoeden want 'het is mijn taak toch niet' gewoon ratten en slaat ze de stad uit.
Hij ontkent niets. Hij geeft aan dat de politie niet bij machte is overal te zijn. Daarnaast is bewijs nodig voor zaken als een veroordeling. Je kunt iemand wel aanhouden natuurlijk, en je kunt iemand een x aantal uur vastzetten.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 11:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Ontkennen is toegeven geen idee te hebben waar het over gaat, je woont vast niet in de randstad.
In de jaren 50 en 60 nog wel, daarna is het door de "democratisering" van het onderwijs en minachting van het gezag berg afwaarts gegaan. Als je nu wat zegt kun je tenminste een scheldpartij naar je hoofd krijgen/ bedreigingen of erger. En de "ouders" komen bij jou verhaal halen ipv andersom.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:19 schreef moussie het volgende:
Alsof je de kinderen van de buren niet net zo goed opvoedt .. of zeg jij daar niets van, als het joch van de buren zich misdraagt, spreek je die niet eerst zelf aan en pas als dat niet werkt ga je naar zijn ouders?
Helaas moet het eerst nog verder escaleren, voordat ook "onze" bestuurders inzien met welk tuig ze te maken hebbenquote:Dus jij bent heel erg verstandig, jij laat het eerst escaleren om dan alsnog te gaan meppen, je noemt de kinderen die jij niet wou helpen opvoeden want 'het is mijn taak toch niet' gewoon ratten en slaat ze de stad uit.
Kinderen opvoeden doe je als maatschappij altijd samen .. of dacht je dat Jantje op zijn wangedrag aanspreken en als die niet luistert naar zijn ouders toegaan geen opvoeding is?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 13:50 schreef juxtaposition het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Helemaal gelijk. het is natuurlijk van de zotte dat wij andermans kinderen niet voor hen opvoeden.
Omdat je met zijn alleen een SAMEN leving vormt. Dus moet je geven en nemen.quote:Op vrijdag 1 juli 2011 23:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Waarom zouden wij ons moeten aanpassen aan hun straatcultuur.
Nou he.. in Amerika waren die jongens allang afgetuigd en desnoods door de Politie helemaal lam geslagen,burgerrechten afgenomen/ingekort en vervolgens met snelrecht opgesloten.quote:
Aanspreken is wat anders dan een opvoedkundige tik.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 12:19 schreef moussie het volgende:
Alsof je de kinderen van de buren niet net zo goed opvoedt .. of zeg jij daar niets van, als het joch van de buren zich misdraagt, spreek je die niet eerst zelf aan en pas als dat niet werkt ga je naar zijn ouders?
Dat gaat niet meer over kinderen, maar over jongeren tussen de 16 en 25 jaar, zo ongeveer.quote:Dus jij bent heel erg verstandig, jij laat het eerst escaleren om dan alsnog te gaan meppen, je noemt de kinderen die jij niet wou helpen opvoeden want 'het is mijn taak toch niet' gewoon ratten en slaat ze de stad uit.
Of andere jongens die er niks mee te maken hadden. Maar daardoor zijn er in Amerika geen slechte buurten meer?quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:42 schreef rubje het volgende:
[..]
Nou he.. in Amerika waren die jongens allang afgetuigd en desnoods door de Politie helemaal lam geslagen,burgerrechten afgenomen/ingekort en vervolgens met snelrecht opgesloten.![]()
Je hebt toestemming om die uit te delen, het is een stok achter de deur. Je weet net zo goed als ik dat je die niet nodig hebt als je het verbaal goed aanpakt.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 15:08 schreef Gia het volgende:
[..]
Aanspreken is wat anders dan een opvoedkundige tik.
De indruk had ik anders niet, gezien de commentaren op het artikel uit de OP, het gaat om kinderen vanaf zo'n 8 jaar oud. Hoe dan ook, je doet het dus niet persoonlijk want jij wordt niet geraakt, jij woont in een nette buurt, maar je bent er wel helemaal voor om 'die ratten' de stad uit te meppen.quote:Dat gaat niet meer over kinderen, maar over jongeren tussen de 16 en 25 jaar, zo ongeveer.
En aangezien ik niet woon in de wijk waar de overlast plaatsvindt, ga ik me daar niet persoonlijk mee bemoeien.
Met wij bedoel ik dan ook "Wij, de Helmonders"
In amerika gaan straffen dan ook niet op rechtigheid, maar op huidskleur of afkomst. Véél beter natuurlijk, krijg je van die leuke rellen van enzo. Of de politie die zonder enige reden ''daders'' doodschiet, want hij haald eeen telefoon uit zijn zak, wat natuurlijk een automatisch geweer was.quote:Op zaterdag 2 juli 2011 14:42 schreef rubje het volgende:
[..]
Nou he.. in Amerika waren die jongens allang afgetuigd en desnoods door de Politie helemaal lam geslagen,burgerrechten afgenomen/ingekort en vervolgens met snelrecht opgesloten.![]()
In Nl...![]()
[ afbeelding ]
knuffelen en theedrinken
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |