abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 26 juli 2011 @ 21:47:28 #276
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_99978284
Ik las vandaag iets over een advocate die G odelijn heet. Daar horen ook polokraagjes bij :')
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  donderdag 28 juli 2011 @ 22:11:24 #277
330855 ejiraM
for the greater good
pi_100065783
Wat een toffe namen komen hier voorbij O+ Wat ik mij afvroeg hè, hebben jullie er ook op gelet hoe vaak een naam voor kwam? Ik zie hier wel de site langskomen waarop je het kan checken, maar in hoeverre hebben jullie dit mee laten wegen?

Ik ben helaas nog lang niet bezig met het 'officieel' namen uitzoeken.. Eerst maar eens een leuke papa en afstuderen en.. ;) Maar toch heb ik al lang een paar namen op de plank liggen en ik merkte dat ik stiekem een klein beetje verdrietig werd toen ik mijn één na mooiste meisjesnaam hier heul vaak genoemd zag worden (Mette) en dat mijn allermooiste, bijzondere, unieke ( :{ :+ ) meisjesnaam in 2010 aan twee meisjes is gegeven :P
Als iedereen aan zichzelf denkt, wordt er aan iedereen gedacht.
  donderdag 28 juli 2011 @ 22:29:20 #278
118901 Lishe
Verse Soep!
pi_100066728
Ik hoorde deze week L y o e k e. Je spreekt het uit als Liejoeke. Past wel in mn straatje, al is die y iets te ordi. Loek vind ik zooo cool, als ik geen meiden had had de tweede zo geheten. <3
Geluk zit in een klein Wolkje
Wil degene die vroeg om een witte kerst ook even vragen naar een mooie zomer?
  vrijdag 29 juli 2011 @ 07:40:00 #279
238474 Jeetjejom
Miracles do happen (twice)
pi_100076945
Ejiram, voor mij was dat heel belangrijk! Als een naam meer dan 50x gegeven was in een jaar viel hij zonder pardon af. De namen van mijn kinderen zijn dan ook in de voorafgaande jaren amper gegeven. Jorja in 2008 9x espen in 2010 5x :)
Hou me gewoon maar even vast
Jouw warmte is genoeg
pi_100077017
Ejiram, de naam Mette komt hier vaak voorbij omdat onze dochter zo heet en wij nog een dochter krijgen en in een nog steeds voortdurende namencrisis zitten :')
Wij komen eigenlijk nooit andere Mette's tegen en we wonen toch in een grote stad.

Wij hebben die naam vooral gekozen omdat we hem beiden heel mooi vinden en ook bij ons vonden passen. Dat hij weinig voorkomt was een pre, maar geen criteria bij het kiezen.
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..
pi_100077357
Mij maakte het dan weer helemaal niks uit. Sophie stond in 2010 op 1 en onze dochter heet Sofie. Ik heb zelf ook een veel voorkomende naam, en ik heb er geen last van gehad.
*poef* nu is het weg
pi_100077958
Wij hebben er ook alle keren op gelet. Ik vind het niet leuk als we denaam bekend maken en iedereen zegt: Goh zo heet de zoon van die en die ook. De naam van onze derde zoon komt wel vaker voor dan de namen van de andere 2. Maar tis niet een naam die tegenwoordig vaak nog gegeven word en helemaal niet op deze schrijfwijze.
Good mums have sticky floors, dirty ovens and happy kids!!
  Moderator vrijdag 29 juli 2011 @ 09:22:26 #283
5428 crew  miss_sly
pi_100078009
Wij vonden Senna gewoon de mooiste naam. Ik heb niet eens opgezocht hoe vaak die gegeven werd. Ik weet dat het ook als jongensnaam gegeven wordt, en dat er ook een aantal honden Senna heten :P Ik vind het allemaal niet zo boeiend, dit is onze Senna en zo is het goed.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_100080302
Bij elin heb ik er niet opgelet omdat ik geen enkele elin kende, dat is inmiddels wel anders met de Co-assistent :') al ken ik er persoonlijk nog steeds geen (op die van t internet na)

Polle krijgt een naam die absoluut niet veel voorkomt terwijl het een naam is die iedereen kent, is ook bijzonder weinig gegeven vorig jaar
zijn tweede naam ook maar 5x
pi_100082395
De naam van Rienk hoor je amper. Hier in Friesland wel iets meer, maar ook veel als Rink.

De naam van B2 is hier nu ook dit jaar ook geboren. En verder is hij wel redelijk bekend. Maar omdat we hem al hadden voor bij Rienk (het werd of Rienk of "naam") willen we hem nu toch nog zeker geven omdat het zo'n mooie naam is O+

Rienk is 2010 4 keer gegeven en B2's naam 14* keer..

[ Bericht 0% gewijzigd door Vlinder op 29-07-2011 18:33:33 (Exacte nummer toch maar weggehaald ;)) ]
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
  vrijdag 29 juli 2011 @ 12:02:00 #286
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_100082636
hmm wij hebben dr bij Evie niet zo bij stil gestaan; en ook al is die de afgelopen jaren best veel gegeven in verschillende variaties (Evi, Evy, Evie) toch ken ik zelf geen enkele andere Evie irl en hoor ik het op straat ook niet vaak...
(alleen Evi van Duchh ken ik als voorbeeld).

De naam van onze 2e meid komt veel minder voor; maar 39 keer gegeven tot dusver in Nederland.

Beide namen bewuste keuze, mooi, lief, maar ook stoer.. omdat je vantevoren niet weet wat voor een kindje je krijgt.
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_100089816
Wij hebben er zeker wel bij stil gestaan. De naam van onze zoon wordt nu steeds populairder en dat vind ik eerlijk gezegd toch wel jammer. Zelfs mijn naaste collega heeft zijn zoon, 2 jaar na de mijne, zo genoemd, moest echt een beetje slikken toen ik het hoorde.... Ik moet ook eerlijk zeggen dat als er babietjes geboren worden met een top tien naam, mijn eerst reactie (in mezelf natuurlijk he!!) toch is 'leuk, maar beetje jammer". En ik heb geen idee waarom dat zo is eigenlijk, een naam is natuurlijk gewoon mooi of niet mooi, maar blijkbaar verliest hij voor mij toch de glans als ie te vaak voorkomt.
pi_100089836
Euh, Vlindur.. ik weet niet of je naam geheim wilt houden, maar opzoeken wordt zo wel erg makkelijk!
pi_100092762
Het is voor Fok ook geen geheim. Ik hou het alleen stil voor familie en vrienden 8-)
En dan tel ik mijn fokvriendjes dus niet mee. Want die weten het ook allemaal al :D
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
pi_100093715
Ohhh Vlindur, nu moet ik terugdenken aan de film The Snow Queen in mijn kindertijd. Het is een naam die ik altijd mooi heb gevonden O+
pi_100095141
Ik hecht er op zich niet veel waarde aan of een naam wel of niet vaak gegeven wordt bij onze keuze als wij het beide maar een mooie naam vinden. Daarbij vind ik dan ook nog eens dat als een naam wat vaker voor komt dat dat dus betekent dat anderen de naam blijkbaar dus ook mooi vinden.

Wel hebben we bewust niet voor een top20 naam gekozen omdat dan de kans groter is dat ze met meerdere met de zelfde naam in de klas komen te zitten en dat hoeft dan ook weer niet (lijkt me vooral verwarrend) maar ook omdat er in de top20 niet echt een naam voor kwam dat ik zo iets had van "yeah dat vind ik nou echt een mooie naam"

En persoonlijk hou ik helemaal niet van aparte namen, vaak vind ik ze zo "gemaakt". Als je ooit ziet wat er voor namen bedacht worden om maar origineel te zijn. Daarvan denk ik dan soms weer van "jammer.." en ooit ook wel "zo'n kind is getekend voor z'n leven met zo'n naam" maar dat is iets wat ik dan alleen maar denk en natuurlijk niet uitspreek.
En zo is het maar goed dat iedereen z'n eigen mening heeft over welke naam z'n kind krijgt. Ik vond het al moeilijk genoeg om er met z'n tweeën uit te komen..

De namen die we gekozen hebben zijn bekende namen (een in de top 50 de andere net er buiten) en ik zou het dus ook echt niet erg vinden als iemand anders z'n kind ook zo zou noemen. (nou ja in de hele directe omgeving zou ik het wel jammer vinden, zeker als de kinderen ook nog eens veel met elkaar te maken zouden krijgen), maar verder helemaal niet hoor, zou het zelfs wel leuk vinden eigenlijk
pi_100096638
Stiekem vind ik het toch wel fijn om een niet veel voorkomende naam te nemen, maar dat komt omdat ikzelf altijd ook bij andere Karin's in de klas heb gezeten..
We hebben al een poosje de roepnaam, en overwegen nu om als tweede naam een naam van een van de Utoya slachtoffers te gebruiken. Ter nagedachtenis. Klinkt heel zweverig, en zo zijn we eigenlijk niet, maar vinden t een mooi gebaar..
pi_100096759
ja dan noem ik de mijne Polle Amy Winehouse
  vrijdag 29 juli 2011 @ 18:53:59 #294
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_100096969
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 18:47 schreef Kleurdoos het volgende:
ja dan noem ik de mijne Polle Amy Winehouse
_O- _O- _O-

ja of Polle Johnny :)
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_100097370
Vind je het niet zielig om je kind daarmee op te zadelen?
Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
  vrijdag 29 juli 2011 @ 19:55:28 #296
298315 SacreCoeur
circle pits and gig violence
pi_100099151
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 18:47 schreef Kleurdoos het volgende:
ja dan noem ik de mijne Polle Amy Winehouse
gnegnegne _O-
  vrijdag 29 juli 2011 @ 20:14:59 #297
255392 De_Taartjesfee
Hoardin' like a hoarder
pi_100099861
Waarom dan 1 en niet alle 84?
I`m not weird. I`m limited edition.
pi_100099963
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 18:42 schreef Nirak het volgende:
Stiekem vind ik het toch wel fijn om een niet veel voorkomende naam te nemen, maar dat komt omdat ikzelf altijd ook bij andere Karin's in de klas heb gezeten..
We hebben al een poosje de roepnaam, en overwegen nu om als tweede naam een naam van een van de Utoya slachtoffers te gebruiken. Ter nagedachtenis. Klinkt heel zweverig, en zo zijn we eigenlijk niet, maar vinden t een mooi gebaar..
Wat bijzonder! En kies je dan een willekeurige naam? En waarom wel een Noorse naam en niet een naam van een van de duizende verhongerende kindjes in Afrika?

Geen verwijt overigens hoor, meer oprechte verbazing. :)
pi_100099982
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 16:42 schreef Vlindur het volgende:
Het is voor Fok ook geen geheim. Ik hou het alleen stil voor familie en vrienden 8-)
En dan tel ik mijn fokvriendjes dus niet mee. Want die weten het ook allemaal al :D
O, ok! Moooooie naam!!
pi_100100099
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 juli 2011 20:18 schreef Grunsfan het volgende:

[..]

O, ok! Moooooie naam!!
Ja hè O+

Nirak. Aparte keuze om je kind dáárna te vernoemen. Dat er per ongeluk een mooie naam tussen zit snap ik. Maar idd, waarom je kind opzadelen met die gebeurtenis?

Het was even zoeken; maar hier staan de namen.
♡ Sa fier as de moanne, - en werom ♡
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')