quote:PVV vindt kleinkinderen immigranten ook allochtoon
print rss - door Redactie op 29-06-2011 @ 08:01
Ook kleinkinderen van immigranten moeten als allochtoon worden aangemerkt. Dat zegt PVV-Kamerlid Joram van Klaveren woensdag op nu.nl en in De Telegraaf.
De derde generatie zou ook allochtoon moeten worden genoemd omdat de problemen die ze veroorzaken anders op het conto van autochtonen komen te staan in bijvoorbeeld de CBS-statistieken. Zo zou geen inzicht meer te krijgen zijn in de voortgang van hun integratie.
"Niet-westerse allochtonen zijn nog altijd oververtegenwoordigd in de criminaliteitscijfers. Straks zien we dat niet meer, omdat ze te boek staan als autochtoon", stelt Van Klaveren.
GroenLinks-Kamerlid Tofik Dibi noemt het voorstel op nu.nl 'symbolische prietpraat'. Volgens hem gaat het om 'oerhollandse kinderen' die Van Klaveren misschien wel gaan verzorgen op zijn oude dag.
De PVV pleit woensdag bij minister van Binnenlandse Zaken Piet Hein Donner (CDA) voor het plan bij een vergadering over integratie. Tachtig procent van de derde generatie allochtonen is jonger dan 10 jaar.
Nee, door de uitgebreide verzorgingsstaat. Het stimuleert immigranten(kinderen) niet alles eruit te halen wat er in zit.quote:
Ik zei het toch.quote:
Waarom zou je Nederlands leren en je inspannen als je toch 42% of 52% van je eigen verdiende inkomsten aan de staat moet afgeven? Niet dat ik dat niet zou doen, maar het is toch wel een kwestie.quote:
De eerste Nederlander (of allochtoon) die 52% van zijn inkomsten aan de staat moet afstaan, moet ik nog tegenkomen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Waarom zou je Nederlands leren en je inspannen als je toch 42% of 52% van je eigen verdiende inkomsten aan de staat moet afgeven? Niet dat ik dat niet zou doen, maar het is toch wel een kwestie.
Jij denkt dat alle allochtonen een uitkering trekken?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:33 schreef hooibaal het volgende:
[..]
De eerste Nederlander (of allochtoon) die 52% van zijn inkomsten aan de staat moet afstaan, moet ik nog tegenkomen.
Ehm, nee? Lees nog eens?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:35 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Jij denkt dat alle allochtonen een uitkering trekken?
Ik heb dan ook gelijk mn baan opgezegd.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:32 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Waarom zou je Nederlands leren en je inspannen als je toch 42% of 52% van je eigen verdiende inkomsten aan de staat moet afgeven? Niet dat ik dat niet zou doen, maar het is toch wel een kwestie.
Zou je niet voor wat minder nivellering pleiten? Als je incl. uitkering en toeslagen 1500 netto per maand krijgt, en je krijgt na je studie na verloop van tijd 3000 euro, dan is de kloof en de prikkel tussen niet-studeren en wel-studeren vrij klein.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Ik heb dan ook gelijk mn baan opgezegd.
Als uitkeringstrekker hark je niet snel 1500 euro netto binnen, mn beste.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:43 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Zou je niet voor wat minder nivellering pleiten? Als je incl. uitkering en toeslagen 1500 netto per maand krijgt, en je krijgt na je studie na verloop van tijd 3000 euro, dan is de kloof en de prikkel tussen niet-studeren en wel-studeren vrij klein.
Inclusief allerlei toeslagen (zorgtoeslag, huurtoeslag, kinderbijslag e.d.) kom je er volgens mij dichtbij in de buurt...?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:44 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Als uitkeringstrekker hark je niet snel 1500 euro netto binnen, mn beste.
Krijgen we dat weer. Als je erover wil bakkeleien, doe het lekker in POL. Dit topic gaat over de definitie van het woord allochtoon.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:45 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Inclusief allerlei toeslagen komt je er volgens mij dichtbij in de buurt...?
Niet eigenlijk. Ik denk dat anno 2011 iedereen dat al zo'n beetje weet. Waarom dan extra rompslomp en ambtenaren erop zetten (wat enkel geld kost) om dat nog te blijven benadrukken?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:44 schreef hooibaal het volgende:
1. Welk belang heeft de samenleving, om dit te weten (wordt er, bijvoorbeeld, meer criminaliteit gepleegd door mensen die roken, of door mensen die voetballen, en waarom is dat dan wel of niet relevant?
Waarom zou je mensen uberhaupt als allochtoon willen benadrukken? Wat voor meerwaarde heeft het?quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:46 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Krijgen we dat weer. Als je erover wil bakkeleien, doe het lekker in POL. Dit topic gaat over de definitie van het woord allochtoon.
Nee joh. Anders zouden wel meerdere mensen per direct stoppen met werken. Wat wel zo is, is dat je als je in de uitkering zit, je soms (!!) wel beter uitkomt dan mensen die werken. En dat is dan ook qua kinderen aangezien veel dingen voor je kinderen wordt betaald als je 'n uitkering hebt; van zwemles tot aan computers voor de kinderen (voor school), dit weet ik toevallig uit de schoolboeken.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:45 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Inclusief allerlei toeslagen (zorgtoeslag, huurtoeslag, kinderbijslag e.d.) kom je er volgens mij dichtbij in de buurt...?
Ik wil het niet, de PVV wil het (op de momenten dat het haar goed uitkomt.)quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:48 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Waarom zou je mensen uberhaupt als allochtoon willen benadrukken? Wat voor meerwaarde heeft het?
Een alleenstaande krijgt 700 euro. Schrap jij de huur- en zorgtoeslag dan houdt die persoon misschien 200 euro over. Heeft die persoon nog kroost en je schrapt de kinderbijslag, dan moet ze meerdere monden voeden met dat bedrag.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:45 schreef Zienswijze het volgende:
[..]
Inclusief allerlei toeslagen (zorgtoeslag, huurtoeslag, kinderbijslag e.d.) kom je er volgens mij dichtbij in de buurt...?
Vriendin van mij is ook allochtoon. Idd: blond & blauwe ogen. Kreeg ze een vriendje die heel erg 'anti-allochtonen' was. Dus zij: maar ik ben ook allochtoon. Hij: ja, maar jij bent blond...quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:33 schreef Mpj het volgende:
![]()
![]()
![]()
Ik ben ook een ''allochtoon'', terwijl ik 100% Nederlands ben opgevoed. Van mijn vaderland weet ik helemáál niets af. Ik ben blond, blank, het enige wat ''buitenlands'' aan mij is, is mijn achternaam.
Mijn vader komt uit 'n ander land dus ben ik ook maar allochtoon. Tja.
Onzin dus.
Het is ook onzin. Het is hetzelfde als we een een instituut oprichten om de uitkeringsafhankelijkheid van PVV-stemmers en overige stemmers te onderzoeken en dit in kaart te brengen. Dat heeft eveneens geen doel, wat weer allemaal geld kost doordat je er weer ambtenaren op moet zetten.quote:Op woensdag 29 juni 2011 16:49 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Ik wil het niet, de PVV wil het (op de momenten dat het haar goed uitkomt.)
Ik vind het ook onzin. Maar kennelijk denken sommige politici dat dit kan helpen bij het terugdringen van de criminaliteit. En zo niet, wat hebben we er dan aan?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |