Godverdommequote:Op maandag 7 mei 2012 23:05 schreef Devv het volgende:
Misschien kunnen ze dat kruispunt verkopen of tol heffen.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 7 mei 2012 23:11 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Met 20 miljoen verkoop valt het idd mee
Naja, het zijn alledrie omhoog gevallen provincieclubs. Niks mis met die vergelijking dus.quote:Op maandag 7 mei 2012 22:57 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
jezelf vergelijken met az en twente
Ajax gaf 34 miljoen uit in 2008, daar hoor je niemand over.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:12 schreef Adames het volgende:
[..]
Vergeleken met de rest van de clubs blijft het achterlijk veel.
Jawle hoorquote:Op maandag 7 mei 2012 23:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ajax gaf 34 miljoen uit in 2008, daar hoor je niemand over.
Dat was eigen geld en geen geleend geldquote:Op maandag 7 mei 2012 23:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ajax gaf 34 miljoen uit in 2008, daar hoor je niemand over.
dus?quote:Op maandag 7 mei 2012 23:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat was eigen geld en geen geleend geld
Het is heel zielig om geld te lenen voor een bmw en thuis te komen met een fiat unoquote:
Mogen wij toch zelf weten als we onze concurrentie even willen helpen door 34 miljoen te verneukenquote:
Ajax heeft weinig reden tot huilen. Een positief bedrag overhouden van bijna 30 miljoen na transfers in een jaar tijd en dan nog 2 keer kampioen worden en 2 keer 15 miljoen cashen door Champions League.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:14 schreef tja77 het volgende:
Al die Ajax huillies die afgeven op de miljoenen die PSV heeft geinvesteerd, nee 28 miljoen aan mannen als Sulejmani, cvytanitch, en Oleguer uitgeven, en dat jaar helemaal niks winnen. PSV heeft in ieder geval nog de troostprijs.
Wij hoefde niet boehoe te doen bij de gemeente en wij hebben in de tussentijd wel datgene behaald waar jullie alleen maar van dromen op het moment, de CL miljoenen. 3x achter elkaar nu. Dus die 34mln is weggepoetst en die 48 nog lang niet.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:13 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Ajax gaf 34 miljoen uit in 2008, daar hoor je niemand over.
Dat was bij PSV ook, ware het niet dat zonder die lening, die spelers niet gekocht zouden worden. Maar het geld van die lening (welke met rente wordt terugbetaald) is nog ongeroerd.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:14 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Dat was eigen geld en geen geleend geld
Lenen is lenenquote:Op maandag 7 mei 2012 23:17 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dat was bij PSV ook, ware het niet dat zonder die lening, die spelers niet gekocht zouden worden. Maar het geld van die lening (welke met rente wordt terugbetaald) is nog ongeroerd.
Als we zo gaan doen. 2010 de bekerquote:Op maandag 7 mei 2012 23:14 schreef tja77 het volgende:
Al die Ajax huillies die afgeven op de miljoenen die PSV heeft geinvesteerd, nee 28 miljoen aan mannen als Sulejmani, cvytanitch, en Oleguer uitgeven, en dat jaar helemaal niks winnen. PSV heeft in ieder geval nog de troostprijs.
Wie betaalde de ArenA?quote:Op maandag 7 mei 2012 23:16 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Wij hoefde niet boehoe te doen bij de gemeente
Beker boeit niets voor Ajaxquote:
De ArenA is niet van Ajax maar van de gemeente en Ajax betaalt huur, dus wat wil je hier nou mee zeggenquote:
Het is 'by any means' zielig om geld te moeten lenen voor een BMW. Als je geen BMW geld hebt, moet je het ook niet WILLEN kopen.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:16 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Het is heel zielig om geld te lenen voor een bmw en thuis te komen met een fiat uno
Dat de gemeente ook heeft geholpen.quote:Op maandag 7 mei 2012 23:18 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
De ArenA is niet van Ajax maar van de gemeente en Ajax betaalt huur, dus wat wil je hier nou mee zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |