dan heb je dus niet de tour gevolgd... er is geen site die doet wat deze site doet.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:29 schreef Civilian het volgende:
Volgens mij is dit gewoon wéér een nieuwe socialnetworking site. Ik ben tevreden met wat ik heb en zit niet op een site te wachten die doet wat ik nu al kan
Videochatten kan al wel.. (pak elk willekeurige chatprogramma)quote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:37 schreef koemleit het volgende:
[..]
dan heb je dus niet de tour gevolgd... er is geen site die doet wat deze site doet.
Die vriendenkringen kan ook al (een soort van) in MSN Live.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:42 schreef Civilian het volgende:
[..]
Videochatten kan al wel.. (pak elk willekeurige chatprogramma)
Je foto's uploaden vanaf je mobiel kan al.. (Facebook, twitter)
Chatten kan al..(telefoon, facebook)
Zoeken naar videos en artikelen die ik leuk vind kan ik ook al.. (Google, youtube)
Het enige vernieuwende is die vriendenkringen..
Wat ik zeg, niks vernieuwends. Alleen dat alles op 1 site kan, maar aangezien die site van Google is, hoeft dat van mij niet zo.
Taal op engels zetten en je mag meedoenquote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:24 schreef Bart het volgende:
Kan nog weinig checken, is een gesloten beta.
Voor Hyves was het toch al te laat. Het lijkt me wel dat Google de enige is die Facebook nog serieus uit kan dagen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 23:04 schreef wootahH het volgende:
weer een site voor populaire mensen en loverboiiiz. hyves kan wel inpakken
Euh, waaro? Ik heb even gezocht en kan het niet vinden.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:52 schreef Misan het volgende:
[..]
Taal op engels zetten en je mag meedoen
https://services.google.com/fb/forms/googleplus/quote:Op woensdag 29 juni 2011 08:25 schreef Errrwin het volgende:
[..]
Euh, waaro? Ik heb even gezocht en kan het niet vinden.
Ik heb mijn taal wel op Engels staan maar heb na meerdere verzoeken nog geen invite gekregen.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 22:52 schreef Misan het volgende:
[..]
Taal op engels zetten en je mag meedoen
Daar was ik al langs geweest, now we wait.quote:Op woensdag 29 juni 2011 08:50 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
[..]
https://services.google.com/fb/forms/googleplus/
quote:DutchErrorist
quote:Op woensdag 29 juni 2011 09:30 schreef Chinless het volgende:
Dan kennen jullie twoo zeker ook al? Kreeg Ik vanmorgen opeens mail van.
Euh.quote:You can also...
Log in with Facebook
Je krijgt niet direct een invite.quote:Op woensdag 29 juni 2011 09:02 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Ik heb mijn taal wel op Engels staan maar heb na meerdere verzoeken nog geen invite gekregen.
Ze zullen wel bang zijn dat het weer een Google Wave ervaring wordt.quote:Op woensdag 29 juni 2011 10:44 schreef c0nd0r het volgende:
Überhaupt hebben ze op dit moment 'capaciteits problemen' en geven ze niets meer uit geloof ik.
Dat is normaal bij Google-intro's, maar niet wat ik versta onder 'meedoen'.quote:Op woensdag 29 juni 2011 10:29 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
[..]
Je krijgt niet direct een invite.. Je staat op een lijst van mensen die misschien eventueel een invate krijgen ooit.
Omdat mensen daardoor veel benieuwder worden naar de site, en zodra ze de kans krijgen de site ook echt een kans gevenquote:Op woensdag 29 juni 2011 18:33 schreef donald_dick het volgende:
Waarom werkt Google weer met invitesEen social network plek staat of valt bij het aantal gebruikers .
dat hebben we gezien bij google buzz.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:03 schreef lkb9000 het volgende:
[..]
Omdat mensen daardoor veel benieuwder worden naar de site, en zodra ze de kans krijgen de site ook echt een kans geven
Toucheeequote:Op woensdag 29 juni 2011 20:19 schreef donald_dick het volgende:
[..]
dat hebben we gezien bij google buzz.
Lijkt me wel, ik hoop op een goede integratie met andere Google diensten zoals picassaquote:Op donderdag 30 juni 2011 00:06 schreef Schanulleke het volgende:
Ben benieuwd of je mensen in meerdere circles kan stoppen. Lijkt me wel een must.
Zo is Gmail ook begonnen.quote:Op woensdag 29 juni 2011 20:19 schreef donald_dick het volgende:
[..]
dat hebben we gezien bij google buzz.
Bij Gmail kon je meteen al beginnen met mailen met mensen buiten Gmail (ofcourse), bij Wave en Google+ is dit niet het geval..quote:
Dat dus. Ze maken dezelfde fout als met wave. Wat voor nut heeft een invite als je niemand hebt om mee in je circles te stoppen?quote:Op woensdag 29 juni 2011 18:33 schreef donald_dick het volgende:
Waarom werkt Google weer met invitesEen social network plek staat of valt bij het aantal gebruikers .
Heb je er al eentje?quote:Op donderdag 30 juni 2011 10:59 schreef _Flea_ het volgende:
Iemand al invites?
Schijnt dat je via een loophole alsnog mensen kan inviten.
Ik ontvang graag een invite op [ afbeelding ]
Dan moeten ze natuurlijk eerst enorm opschalen in hun serverpark. Daar ging het met Wave ook mis. De Beta-status moeten ze niet te experimenteel uitvoeren.quote:Op donderdag 30 juni 2011 11:13 schreef Danny het volgende:
[..]
Dat dus. Ze maken dezelfde fout als met wave. Wat voor nut heeft een invite als je niemand hebt om mee in je circles te stoppen?
Gooi gewoon open die handel. In beta. Nee, we gaan weer een jaar lang elke dag een handvol mensen toegang geven die vanwege een gebrek aan activiteit van vrienden en bekenden het al voor de echte lancering voor gezien houden
Alleen nerds willen invites, zoals ik. Om te kijken hoe het allemaal werkt, niet om het meteen als mijn FB vervanger te gebruiken. Het is gewoon een testfase.quote:Op donderdag 30 juni 2011 11:13 schreef Danny het volgende:
[..]
Dat dus. Ze maken dezelfde fout als met wave. Wat voor nut heeft een invite als je niemand hebt om mee in je circles te stoppen?
Gooi gewoon open die handel. In beta. Nee, we gaan weer een jaar lang elke dag een handvol mensen toegang geven die vanwege een gebrek aan activiteit van vrienden en bekenden het al voor de echte lancering voor gezien houden
Ik heb er ook net 1 ontvangen.quote:Op donderdag 30 juni 2011 11:35 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
Heb je er al eentje?
Ik ben er net aan gekomen via de loophole
Jep, was bij mij in één keer raak. Ging naar plus.google.com en kon netjes m'n naam kwijt en aanmelden!quote:Op donderdag 30 juni 2011 11:59 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Ik heb er ook net 1 ontvangen.
Kan alleen nog niet inloggen.
Jij wel?
Zit er inmiddels ook in. Mooie is ook dat de app al in de Android Market staatquote:Op donderdag 30 juni 2011 13:09 schreef c0nd0r het volgende:
[..]
Jep, was bij mij in één keer raak. Ging naar plus.google.com en kon netjes m'n naam kwijt en aanmelden!
Helaas nog niet voor de iPhone!quote:Op donderdag 30 juni 2011 13:23 schreef _Flea_ het volgende:
[..]
Zit er inmiddels ook in. Mooie is ook dat de app al in de Android Market staat.
quote:Already invited? We've temporarily exceeded our capacity. Please try again soon.
quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:25 schreef Nyce het volgende:
Ik denk ik regel even een invite met een 'fake' emailadres (aangezien ik bang was voor spammers etc.) zodat ik daarna mezelf kon inviten, krijg ik dit: Sending email invitations will be enabled soon!
Done. bvd.quote:Op donderdag 30 juni 2011 15:37 schreef _Flea_ het volgende:
Iemand nog een invite nodig? PM even je mailadres
Je hebt een PMquote:Op donderdag 30 juni 2011 15:37 schreef _Flea_ het volgende:
Iemand nog een invite nodig? PM even je mailadres
Jep. En vervolgens op 'Aanmelden bij Google+'quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:13 schreef _Flea_ het volgende:
Hoop niet dat de invites weer dichtgegooid zijn.
Een aantal mensen hier hebben ze kunnen gebruiken en konden inloggen.
Klikken jullie wel op het bericht?
Je moet op het linkje van 'Het bericht van XXX bekijken of erop reageren »' klikkenquote:Op donderdag 30 juni 2011 16:17 schreef SnakeNL het volgende:
Ik klik op meer informatie over google+ alleen dan krijg ik "Ben je al uitgenodigd? We komen tijdelijk capaciteit te kort. Probeer het binnenkort opnieuw."
dat dusquote:Op donderdag 30 juni 2011 16:19 schreef Eierbal het volgende:
[..]
Je moet op het linkje van 'Het bericht van XXX bekijken of erop reageren »' klikken'
Zelfde hierzoquote:Op donderdag 30 juni 2011 16:22 schreef RoaRRR het volgende:
Hbe op het linkje geklikt. Waar ik net nog het bericht van Flea zag krijg ik nu:
404. That’s an error.
De opgevraagde URL is op deze server niet gevonden. That’s all we know.
Heb ik ook. Volgens mij krijgen ze aardig wat requests.quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:22 schreef RoaRRR het volgende:
Hbe op het linkje geklikt. Waar ik net nog het bericht van Flea zag krijg ik nu:
404. That’s an error.
De opgevraagde URL is op deze server niet gevonden. That’s all we know.
En haal is het stuk vanaf /posts weg?quote:Op donderdag 30 juni 2011 16:22 schreef RoaRRR het volgende:
Hbe op het linkje geklikt. Waar ik net nog het bericht van Flea zag krijg ik nu:
404. That’s an error.
De opgevraagde URL is op deze server niet gevonden. That’s all we know.
Done, hoop dat het nog zin heeftquote:Op donderdag 30 juni 2011 15:37 schreef _Flea_ het volgende:
Iemand nog een invite nodig? PM even je mailadres
Jup. Heb een Google account + profiel. Krijg nu ook een 404 als ik op de link in de mail klikquote:Op donderdag 30 juni 2011 17:51 schreef _Flea_ het volgende:
Hebben jullie wel een ingevuld Google profile?
Ja, dat heb ik allemaal gedaan, maar dan kom ik op de G+ homepage uit. Ze laten dus niet zomaar iedereen toe.quote:Op donderdag 30 juni 2011 17:45 schreef Danny het volgende:
zojuist nog iemand toegevoegd.
je moet klikken op 'lees het bericht van...' oid in de mail en op de pagina waar je dan naartoe gaat staat een enorme rode balk. Daar moet je op klikken om je aan te melden.
kan zijn dat een google account/gmail account verplicht is trouwens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |